Zadaj nam pytanie

Pozycjonowanie
najczęściej zadawane pytania

Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń przygotowaliśmy zestaw pytań, które najczęściej zadają nam Klienci.

01
Jak szybko zobaczę efekty?

Czas oczekiwania na efekt zależy od wielu czynników takich jak:

  • wiek i dotychczasowa historia domeny (czy była wcześniej pozycjonowana)
  • profil linków przychodzących
  • techniczna budowa serwisu 
  • treści serwisu
  • zasięgu działalności firmy (lokalna, ogólnopolska, sklep internetowy)
  • ilości fraz szczególnie istotnych

Efekty kampanii pozycjonowania przychodzą powoli, lecz systematycznie: z tygodnia na tydzień. Po około 4-6 miesiącach osiągamy efekt optymalny, który następnie sukcesywnie ulepszamy. 

Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo szybki efekt, jaki oferują niektóre agencje, może wynikać z działań niebezpiecznych dla strony i skutkować nawet całkowitym wykluczeniem strony z wyników wyszukiwania.

02
Czy dajecie gwarancję efektu?

Pozycjonowanie pozwala budować pozycje strony w wynikach wyszukiwania, jednak wiele zależy od Google. Ponieważ nie możemy przewidzieć niektórych zmian w algorytmie Google, nie możemy także niczego gwarantować. Gwarantujemy jednak, że będziemy realizować pozycjonowanie zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i z uwzględnieniem zaleceń Google. O skuteczności naszych działań świadczą historie sukcesu naszych Klientów.

03
Czym różnicie się od konkurencji?

Różnimy się skutecznością ;) Oferujemy pozycjonowanie już od 1999 r. Mamy duże doświadczenie i jesteśmy przekonani o skuteczności swoich działań, czego dowodem są historie sukcesu naszych Klientów. Pozwala nam to oferować umowę bez długoterminowych zobowiązań.

Większość agencji na rynku wymaga podpisywania umów nawet na kilka lat, bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. My nie musimy w ten sposób walczyć o stałych klientów. Mamy 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Nasi Klienci są z nami dlatego że chcą, a nie dlatego że muszą.

04
Jak ocenić skuteczność waszego pozycjonowania?

Nasze kampanie finansują się same. Efekty pozycjonowania mierzymy w konwersjach – dokonanych zakupach i złożonych zapytaniach.

Wierzymy, że pozycjonowanie to jedna z najlepszych metod generowania zysku online, dlatego właśnie Twój zysk w postaci wysokości sprzedaży i liczby zapytań ofertowych jest miarą sukcesu naszych działań.

05
Czy będziecie mnie angażować?

Pozycjonowanie to usługa oparta na indywidualnych potrzebach i zgodna ze specyfiką Twojej działalności. W trakcie pozycjonowania będziemy konsultować z Tobą wybrane frazy, przygotowywane teksty na stronę oraz będziemy potwierdzać możliwość wprowadzania zmian optymalizacyjnych. Może być także potrzebne wsparcie administratora Twojej strony w zakresie wdrożenia zmian w budowie strony.

Twoje zaangażowanie ograniczamy do minimum, jednak to Ty jesteś ekspertem w swojej branży, dlatego będziemy cyklicznie zwracać się do Ciebie z prośbą o weryfikację i ocenę naszych działań.

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
16-03-2017
Przygotowaliśmy listę kilku, naszym zdaniem, istotnych czynników, które warto znać i rozumieć, zlecając pozycjonowanie.
więcej
17-02-2017
Pozycjonowanie strony pozwala pozyskać odwiedziny użytkowników, którzy są potencjalnymi klientami. O tym, czy faktycznie dokonają zakupu lub złożą zapytanie dec...
więcej
08-02-2017
Planujesz uruchomienie swojej pierwszej strony internetowej? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę już na etapie jej tworzenia, by ułatwić przyszłe działania pod k...
więcej