688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni szkolenie plus jeden dni przedsiebiorczosci
Szkolenia #AkademiiWidoczni Prowadzimy szkolenia z marketingu internetowego

Jakie szkolenia realizuje #akademiawidoczni?

 

Przygotowaliśmy cykle edukacyjne dla studentów, uczniów, dla osób prowadzących własne strony i przedsiębiorców. Zupełnie za darmo dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Podpowiadamy jak postawić swoje pierwsze kroki w marketingu online i gdzie jeszcze zdobywać wiedzę na własną rękę.

Dla wymagających mamy ofertę szkoleń komercyjnych. Natomiast dla klientów realizujemy cykl “Oko w oko z marketingiem internetowym”, dzięki któremu korzystanie z naszych usług będzie jeszcze bardziej efektywne i przyjemne.

Zobacz, gdzie i kiedy rozdajemy wiedzę i korzystaj!

Jesteś naszym klientem? Skorzystaj ze szkolenia!

Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" powstał specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie. Dzięki tym szkoleniom otrzymujesz zawsze aktualną, rzetelną wiedzę, bezpośrednio od najlepszych specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego. Na naszych szkoleniach udowadniamy, że świadome korzystanie z pozycjonowania, Adwords i content marketingu, jest możliwe. Wszystko bezpłatnie w ramach usługi pozycjonowania.

Zobacz jak zapisać się na szkolenie
1 oko w oko z marektingkiem internetowym widoczni

Lekcje #AkademiiWidoczni pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania

Przygotowaliśmy cykl lekcji na temat marketingu internetowego "Google skąd ty to wszystko wiesz?", dostępny bezpłatnie dla wszystkich poznańskich szkół. Nasz edukacyjny projekt zyskał uznanie Prezydenta Miasta Poznania, Jacka Jaśkowiaka, który objął go Honorowym Patronatem.

Poznaj szczegóły projektu

Szkolenia dla studentów

Prowadzimy bezpłatne szkolenia i warsztaty na wyższych uczelniach. Na stałe współpracujemy m.in. z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu, Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu i Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza.

Studenci mają możliwość udziału w szkoleniach z zakresu analityki internetowej, podstaw marketingu internetowego oraz content marketingu.

widoczni na uniwersytecie adama
widoczni na uniwersytecie ekonomicznym anna 4 akademia widocnzi w uep mba

Szkolenia otwarte. Weź udział!

Swoje szkolenia i warsztaty z marketingu internetowego kierujemy do blogerów, przedsiębiorców i wszystkich początkujących, którzy szukają wartościowej wiedzy. Gościmy na wydarzeniach biznesowych, w większości bezpłatnych dla uczestników. Ty również możesz wziąć w nich udział!

Sprawdź, gdzie prowadzimy szkolenia

Szkolenia dla blogerów

Nasza akcja #promujemyblogosferę to wyraz wsparcia dla wszystkich blogerów. Sami chętnie czytamy blogi, dlatego wiem, jak dużą stanowią wartość. Chociaż blogerzy świetnie radzą sobie z tworzeniem interesujących treści, często tracą szanse na sukces z powodu braku wiedzy technicznej. Podczas naszych szkoleń uczymy jak zoptymalizować blog pod pozycjonowanie, jak dotrzeć do czytelników i z jakich narzędzi korzystać dla większej efektywności działań.

Specjalnie dla blogerów realizujemy:

  • zamknięte szkolenia w naszej firmie
  • szkolenia online
  • webinary

Zobacz relacje z naszych szkoleń:

widoczni-szkolenie-dla-blogerow.JPG
szkolenie blogerow 3 analityk dla blogerow
Zalety współpracy

Dlaczego my?

mamy 20 lat doświadczenia biznesowego

posiadamy ponad 320 pozytywnych opinii

nie wymagamy żadnych formalności na początku współpracy

prowizja już od pierwszej faktury, przez cały okres pracy z klientem

wysokie prowizje dopasowane do poziomu i wkładu współpracy

dedykowany opiekun dla Partnera

bezpłatny dostęp do profesjonalnych szkoleń z marketingu internetowego

jako Partner możesz korzystać z naszej bazy wiedzy i wartościowych materiałów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej