Historia sukcesu Starter24
Sukces
Starter24 - Sprzedaż ubezpieczenia online
187% więcej konwersji z pozycjonowania
O firmie

Starter24 specjalizuje się w ubezpieczeniach car assistance. Wyróżnia się na rynku możliwością elastycznej konfiguracji ubezpieczenia, także w zakresie ubezpieczeń turystycznych i pakietów. Klienci mają możliwość skonfigurować polisę dowolnie, w zależności od swoich potrzeb i wykupić ją ze skutkiem natychmiastowym za pośrednictwem strony Starter24.

 

 

Co osiągneliśmy?
187% WIĘCEJ
konwersji z ruchu bezpłatnego
30% WIĘCEJ
odsłon z bezpłatnych wyników wyszukiwania
WZROST DO 52%
udziału ruchu organicznego w pozyskiwaniu konwersji
Proces
Wyzwanie

Usługa sprzedaży ubezpieczeń w Starter24 koncentruje się na klientach dokonujących zakupu online. Priorytetem było więc zbudowanie silnej pozycji tam, gdzie szukają takich usług potencjalni klienci – w top 10 Google. Podjęliśmy działania, które pozwoliły wyprzedzić konkurencję i pozyskać stabilnie rosnący ruch z wyszukiwarki Google. Ważnym etapem była również koncentracja ruchu użytkowników w kierunku konfiguratora ubezpieczeń.

Droga Starter24 do top 10 Google
  • Profilowanie lingwistyczne – proces wyboru fraz w oparciu o specjalistyczne narzędzia, badanie konkurencji oraz analizę potrzeb klienta. Selekcja fraz musiała uwzględniać zarówno ofertę całoroczną, jak i sezonową. Wybór priorytetowych słów kluczowych odbywał się przy współpracy z klientem, tak aby zapewnić pełną trafność dalszych działań.
  • Mapowanie - stworzenie zależności tematycznych pomiędzy stronami serwisu oraz budowa schematu linkowania wewnętrznego. Punktem wyjścia była budowa macierzy fraz, odzwierciedlająca przyszły schemat treści strony.
  • Cykliczna rozbudowa treści – rozbudowa treści strony w ramach usługi Content Marketing, a na kolejnym etapie działań zlecanie rozbudowy strony o artykuły poradnikowe, w oparciu o analizę potrzeb klientów
Promocja
  • Pozycjonowanie szerokie - budowa silnej pozycji w top 10 Google w branży ubezpieczeń samochodowych i turystycznych, dzięki gruntownej optymalizacji strony oraz zastosowaniu setek fraz powiązanych z ofertą.
  • Inbound Marketing – budowa wizerunku klienta na forach internetowych, dotarcie z informacją o ofercie i linkiem do strony internetowej, bezpośrednio do użytkowników poszukujących najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych.
Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Nasz newsletter
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Widoczni organizatorami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Starym Browarze! Relacja
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Nie uciekaj jeszcze

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO