Historia Sukcesu
Progmate
Progmate - Elektroniczny system obiegu dokumentów, wsparcie IT
Kilkukrotny wzrost liczby zapytań z wejść organicznych
Referencje
Referencje

PROGMATE to dynamicznie działająca firma, która w okresie swojej działalności wielokrotnie zwiększyła liczbę zatrudnionych specjalistów oraz stworzyła solidny i nowoczesny produkt - system obiegu dokumentów PROGMATE DOCs.
Misją firmy PROGMATE jest dostarczanie i udostępnianie profesjonalnych usług oraz produktów, bazujących na zaawansowanych i innowacyjnych technologiach informatycznych. U podstaw firmy nie leży odkrywanie tego, co jeszcze nie odkryte, ale wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii, aby tworzyć produkty o najwyższym poziomie jakości.

Jako firma z branży IT jesteśmy w pełni świadomi potencjału jaki posiada wyszukiwarka Google w zakresie możliwości promocji marki i dotarcia do ściśle określonej grupy docelowej.

Dokonaliśmy szczegółowego rozpoznania rynku pod kątem wyboru odpowiedniej agencji, która zajęłaby się budową naszego wizerunku w sieci.

Wybór padł na firmę widoczni. Przekonała nas do tego nie tylko skuteczność ich działań w zakresie pozycjonowania, ale przede wszystkim badanie efektywności prowadzonych kampanii. Jako jedna z nielicznych firm, które zaprosiliśmy do złożenia ofert, widoczni zaproponowali nam w cenie nie tylko pozycjonowanie, ale również pomiar i gwarancję stałej poprawy współczynnika zwrotu z inwestycji.

Dzięki pozycjonowaniu, w ciągu kilku miesięcy, trafiliśmy do czołówki wyszukiwań Google na wszystkie najważniejsze słowa kluczowe. Liczba zapytań ofertowych wzrosła z kilku miesięcznie do kilku tygodniowo, a nasz produkt Progmate Docs stał się rozpoznawalną marką w linii systemów obiegu dokumentów oferowanych na polskim rynku.

Marcin Prończuk
Prezes Zarządu

 

 

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO