Historia sukcesu
Wiercenie Śląsk
Sukces
Wiercenie Śląsk - Wiercenie i cięcie betonu
3-krotny wzrost liczby odwiedzin
O firmie

Firma Bor Bet zwróciła się do nas z konkretnym celem – potrzebą budowy sprzedaży i pozyskania klientów na konkurencyjnym rynku. Bazując na audycie strony internetowej oraz po zbadaniu specyfiki klientów zaproponowaliśmy klientowi kompleksowe pozycjonowanie strony oraz content marketing.

 

 

Wyzwania

Research i analiza

Firma realizuje usługę wiercenia w betonie, skierowaną do ściśle sprecyzowanego i świadomego swoich potrzeb odbiorcy. Specyfika klientów była dla nas ważną informacją przy wyszukiwaniu fraz, na które będziemy pozycjonować stronę i przy budowaniu całej strategii pozycjonowania. Audyt strony Wiercenie-Śląsk.pl pokazał również potrzebę rozbudowy treści strony w wartościowe teksty i opisy usług. Po zbadaniu konkurencji i ocenieniu potencjału strony rozpoczęliśmy pozycjonowanie.

 

Pozycjonowanie

Największym wyzwaniem dla nas było prześcignięcie konkurencji, która w tej branży jest bardzo duża. Kandydatów do top 10 Google na frazy związane z wierceniem w betonie było wielu, ale dzięki strategicznym podejściu i konsekwencji już po kilku miesiącach mogliśmy obserwować pierwsze efekty. Strona Wiercenie-Śląsk.pl nie tylko pojawiła się w top 10 Google na znaczną liczbę fraz, ale również zaczęła generować większą sprzedaż. Wpłynęliśmy także na podniesienie wartości treści strony, co przejawiało się m.in. w niższym współczynniku odrzuceń i dłuższym czasie pobytu.

Co osiągneliśmy?
10-KROTNY WZROST
widoczności w sieci
3-KROTNY WZROST
liczby odwiedzin
60% WZROST
liczby fraz w top 10
Referencje
Referencje

Mieliśmy już pewne doświadczenie z marketingiem internetowym, jednak efekty nie były zadowalające. Po audycie zrealizowanym przez agencję widoczni, zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy właśnie z nimi, aby poprawili najważniejsze dla nas wskaźniki i wsparli w dalszym rozwoju sprzedaży. Już po paru miesiącach zauważyliśmy większą liczbę zleceń, a nasza strona internetowa trafiła do top 10 na najważniejsze frazy opisujące naszą działalność. Wcześniej wydawało się nam to nieosiągalne, ale najwyraźniej potrzebowaliśmy po prostu wsparcia profesjonalistów.

Bor-Bet

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO