Historia sukcesu Mikoma
Sukces
Mikoma - Sklep internetowy z bielizną
Aż 40% sprzedaży z reklam Adwords w sklepie internetowym
O firmie

Firma Mikoma oferująca bieliznę damską i męską, obsługuje klientów detalicznych za pośrednictwem sklepów stacjonarnych i internetowych. Ze względu na rosnące zainteresowanie zakupami online, właściciele postanowili wykorzystać w pełni potencjał tego kanału i skorzystać ze wsparcia w postaci marketingu internetowego. Do współpracy sklep wybrał naszą agencję, powierzając nam realizację reklam Adwords. 

 

JAK SPRZEDAWAĆ BIELIZNĘ ONLINE?

Zanim rozpoczęliśmy działania, przeanalizowaliśmy konkurencję oraz dotychczasową sprzedaż sklepu Mikoma. Naszym sposobem na sukces sklepu była promocja oferty poprzez podkreślanie produktów unikalnych w porównaniu z asortymentem innych sklepów. Wspólnie z działem sprzedaży Mikoma, wyłoniliśmy atrakcyjne elementy oferty i na tej podstawie stworzyliśmy przyciągającą uwagę kampanię Adwords w sieci wyszukiwania.

 

Co osiągneliśmy?
40% WZROST
przychodów ze sprzedaży
50% WSZYSTKICH
odwiedzin na stronie
Strategia działań

 

 

Referencje
Referencje

Oczekiwaliśmy efektywnej kampanii, przy zachowaniu stałego miesięcznego budżetu. Agencja stanęła przez to przed sporym wyzwaniem, ponieważ sklepów z bielizną w polskim internecie jest sporo. Przy dużej konkurencji obawialiśmy dużych kosztów. Jednak agencja nas nie zawiodła. Trafnie dobrane produkty, czytelne i chwytliwe reklamy, a także stały kontakt z nami w sprawie priorytetów sprzedażowych sprawiły, że kampania osiągnęła świetne wyniki w bardzo atrakcyjnej cenie. Do dziś nie płacimy za kliknięcia więcej niż kilkadziesiąt groszy! Co najważniejsze, sprzedaż w kanale ruchu płatnego stanowi około 40% całej sprzedaży – to dla nas istotne źródło comiesięcznych przychodów.

Priorytetem przy zlecaniu kampanii Adwords było dla nas wygenerowanie większej sprzedaży online. Ten warunek został spełniony. Jednak współpracę z agencją Widoczni oceniamy bardzo pozytywnie także ze względu na indywidualne podejście do klienta i stały kontakt. Regularne raportowanie sprawia, że nic nas nie omija i czujemy pełną kontrolę nad zleconym budżetem.

Ewa Szulczyńska, Mikoma.pl

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO