Rekrutujemy - zostań jednym z widocznych.
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol

Zespół sprzedaży

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Dominik Knach

Doradca Klienta

Dominik Knach na LinkedIn

 

Od ponad 3 lat doradza klientom jak najlepiej rozwijać swój biznes z pomocą narzędzi marketingowych. Ciekawość i otwartość na relacje sprawiają, że Dominik z łatwością znajduje wspólny język z każdym klientem - od właściciela kancelarii prawnej po stylistkę. A ponieważ jego celem jest budować zadowolenie i zysk klientów, zawsze daje więcej niż się od niego oczekuje.

Dominik doradzi Ci nie tylko, które z naszych usług przyniosą najlepsze efekty w Twoim przypadku, ale również podzieli się swoim doświadczeniem i pomysłami na dodatkowe działania. Ułatwia mu to szeroka wiedza z marketingu internetowego, którą zdobywał na szkoleniach z SEO i Google Ads.

Prywatnie - pasjonuje się sztukami walki, inwestuje w swój rozwój osobisty i kocha zwierzęta.

dominik knach

Jak trafić do marketingu internetowego? Najlepiej iść na szkolenie!

Parę lat temu szukałem pomysłu na siebie i trafiłem na szkolenie Dawida Bagińskiego. To był dobry wybór, bo dzięki temu ukierunkowałem się na marketing, a jednocześnie od razu przeszedłem do działania, zdobywając 5 stałych klientów w zakresie mediów społecznościowych. Wiedzę ze szkolenia wykorzystałem również do rozwoju projektu Bitcoin Tej - społeczności osób z wielkopolski i nie tylko, zainteresowanych kryptowalutami. Wreszcie zostałem social media managerem w innej firmie z branży kryptowalut. Ta praca dała mi solidne podstawy nie tylko w zakresie social media marketingu, lecz również innych działań marketingowych. Ale dopiero dołączając do widocznych poznałem od podszewki branżę SEO i nauczyłem się na czym polega pozycjonowanie. Pod okiem Michała Białobrzeskiego rozwijałem się, a zarazem wdrażałem wiedzę w praktyce, nawiązując relacje z nowymi klientami agencji.

Od szkolenia do doradzania klientom

Pierwszą styczność z widocznymi miałem na szkoleniach u Ani Zalewskiej, które były realizowane w Plus Jeden i innych miejscach w Poznaniu. Wtedy pogłębiałem swoją wiedzę z marketingu. To były przydatne szkolenia, szczególnie w zakresie content marketingu.
Drugi raz z widocznymi miałem styczność w lipcu 2019 roku. Napisałem wtedy do znajomego z dawnych lat, z drużyny piłki ręcznej, ówczesnego menadżera działu sprzedaży, z pytaniem, czy nie szukają kogoś do pracy. Byłem zafascynowany marketingiem i chciałem się rozwijać. Brand Widoczni bardzo mi imponował i w takim zespole chciałem się rozwijać.

Tym samym, gdy tylko w 2020 roku zobaczyłem ogłoszenie o pracę w dziale obsługi klienta w agencji, wiedziałem, że chcę wziąć udział w rekrutacji. Tym sposobem dziś pracuję z Widocznymi, finalnie w dziale sprzedaży. Jestem doświadczonym sprzedawcą, który jednak ciągle rozwija swoją wiedzę. Wiem dobrze, co mogę zaproponować klientowi, nawet takiemu, któremu nie możemy pomóc, bo szuka usługi spoza naszego zakresu działań lub ma niewystarczający budżet.

Perspektywa rozwoju w agencji widoczni

Zaczynałem od młodszego doradcy klienta, obecnie jestem doradcą klienta z aspiracjami na starszego doradcę, a może i nawet w przyszłości na team leadera :) Rozwój z każdym miesiącem nabiera tempa, ponieważ jestem coraz bardziej pewnym siebie sprzedawcą. Moim celem jest budować relacje z klientami z dużymi budżetami, z segmentu premium, ale by go zrealizować potrzebny mi jeszcze czas i dalszy rozwój.


Dynamiczna praca w sprzedaży nie pozwala na to, żeby się nudzić. Najbardziej cieszy, gdy obsługuję klienta i jestem bardzo zadowolony przeprowadzonej rozmowy. Oczywiście najfajniejszy aspekt to podpisanie umowy, taka kwintesencja całego trudu. Cieszy również to, że klient mi zaufał i zaczął z nami współpracę, dzięki czemu możemy rozwijać jego firmę.

Poza tym Widoczni to świetna ekipa, dlatego nigdy nie brakuje świetnych kompanów do żartów lub do gry w piłkarzyki.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej