Rekrutujemy - zostań jednym z widocznych.
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol

Dział sprzedaży

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Robert Dowejko

Doradca Klienta

Robert Dowejko na LinkedIn

Robert Dowejko jest doświadczonym specjalistą z rozległą wiedzą na temat marketingu internetowego, z naciskiem na branżę e-commerce. Kompetencje zdobywał studiując ekonomię oraz psychologię biznesu. Doskonale potrafi wczuć się w pozycję klienta i tym samym zaproponować mu jak najlepsze rozwiązania. Jak sam twierdzi - analizę SWOT robi na śniadanie, a eyetracker ma w oczach. Robert doskonale orientuje się również w zagadnieniach UX. Na współpracę z klientem patrzy jak na sytuację win-win, ponieważ jest przekonany o skuteczności oferowanych usług. W pracy ceni relacje zarówno z klientami, jak i z całym zespołem agencji.

Czym dla Roberta jest pozycjonowanie? Nieodzowną usługą dla każdej firmy pragnącej podjąć rękawicę i zawalczyć o swoją część tortu dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce i nie tylko.

Prywatnie pasjonat kolarstwa szosowego, nastawiony na pracę zespołową, świadomy że w sporcie tak jak w biznesie sukces jest efektem konsekwentnych, długofalowych działań.

 

robert dowejko widoczni
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej