20% zniżki na SEO i Google Ads do końca września!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział sprzedaży

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Weronika Kmieczyńska

Specjalista ds. Rozwoju Biznesu

Weronika Kmieczyńska na LinkedIn

Specjalistka ds. Rozwoju Biznesu, która swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała najpierw w Urzędzie Miasta Poznania, następnie w korporacji, gdzie głównie pracowała z klientami biznesowymi. Szeroko pojętym marketingiem interesuje się od lat i to właśnie w tym kierunku zawsze chciała się rozwijać.

Uważa, że wyjście ze strefy komfortu umożliwia rozwój, dlatego zarówno w pracy, jak i prywatnie, stara się wykraczać poza własne granice. Kluczem, według którego pracuje jest wysłuchanie klienta oraz dopasowanie oferty idealnie pod jego potrzeby. Jest otwarta i szczera, a największą satysfakcję daje jej zadowolenie klienta z przedstawionej propozycji współpracy.

W czasie wolnym najchętniej chodzi na koncerty lub wydarzenia sportowe wszelkiego typu. Jak wakacje, to tylko Włochy i Chorwacja.

 

Weronika Kmieczynska1
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej