Zyski z pozycjonowania sklepu internetowego
Nasze Kampanie Finansują się Same! Zobacz, jakie jeszcze korzyści dostarcza pozycjonowanie!

Jakie korzyści niesie za sobą pozycjonowanie sklepu?

Naturalną metodą rozwoju każdego biznesu online są usługi marketingu internetowego. Pośród dostępnych działań wyróżniamy m.in.: pozycjonowanie, Adwords, reklamy i marketing w mediach społecznościowych, e-mail marketing, content marketing i wiele innych.

Dlaczego rekomendujemy akurat pozycjonowanie sklepu internetowego?

Składa się na to wiele czynników:

1

Docierasz do klientów

Bezpośrednim efektem pozycjonowania sklepu internetowego jest obecność w top 10 wyników wyszukiwania na wybrane frazy. To właśnie tam będą szukać produktów Twoi potencjalni klienci. Dotarcie do nich jest pierwszym krokiem w kierunku zwiększania liczby konwersji. Im częściej pojawiasz się w Google tym więcej osób odwiedza Twój sklep, rozpoznaje markę i kojarzy adres www sklepu. Jeśli Twoja oferta nie spełnia oczekiwań, nic nie tracisz – kliknięcia w link do Twojego sklepu z bezpłatnych wyników wyszukiwania nie generują dodatkowych kosztów. Cennik pozycjonowania sklepów zakłada stałą opłatę za regularne działania optymalizacyjne.

2

Budujesz opłacalny ruch w sklepie

Promocja sklepu internetowego w sieci poprzez pozycjonowanie sprawia, że jest coraz częściej odwiedzany. Nie ogranicza Cię budżet. Ponosisz stałe koszty pozycjonowania sklepu, które z miesiąca na miesiąc generują coraz większą liczbę odwiedzin. W efekcie dobrze opracowanej strategii pozycjonowania sklepu internetowego i wyborze precyzyjnych słów kluczowych, dużą część odwiedzających stanowią osoby zainteresowane zakupem lub wręcz zdecydowane na zakup. Optymalizacja sklepu internetowego generuje rosnącą liczbę konwersji, mimo że cena pozycjonowania sklepu się nie zmienia. To dlatego nasze kampanie finansują się same!

3

Udoskonalasz swój sklep

W ramach pozycjonowania prowadzona jest optymalizacja sklepu internetowego. Są to takie działania jak: optymalizacja techniczna strony i optymalizacja konwersji. Z jednej strony zwiększają szanse Twojego sklepu na dotarcie do top 10 Google, z drugiej stanowią wysoką wartość dla Twojego klienta. Dobra optymalizacja sklepu, z przemyślaną strukturą menu i kategorii produktowych, z łatwym dostępem do danych kontaktowych i podstawowych informacji o sklepie, ułatwia użytkownikom dokonywanie zakupów.

Darmowy poradnik e-commerce od ekspertów widoczni!
4

Dostarczasz wartościowe treści

Reklama sklepu internetowego w sieci nierozłącznie wiąże się z content marketingiem, czyli rozbudową strony w wartościowe, wzbogacone o frazy treści. Teksty realizowane w ramach pozycjonowania to także wsparcie dla Twoich klientów, otrzymują oni: bogate opisy produktów i kategorii, porady, recenzje, teksty eksperckie, opisy warunków zakupu i wiele innych treści. Podstawą są opisy produktów dla sklepu internetowego, które przyczyniają się do pozycjonowania poszczególnych pozycji z oferty. Natomiast treści ofertowe i dobre poradniki w sklepie internetowym to treści, które pozwalają zbudować pozycję całej strony, a także wykreować wizerunek sklepu jako eksperta. To element kompleksowej usługi pozycjonowania sklepów internetowych, cennik uwzględnia content marketing jako nieodłączną część działań SEO.

5

Zwiększasz popularność sklepu

Działaniem wspierającym pozycjonowanie sklepu internetowego i stosowanym przez nas jest także budowa wizerunku w sieci. Docieramy do blogerów, portali branżowych i na fora tematyczne, gdzie za pomocą wysokiej jakości tekstów budujemy wizerunek Twojego sklepu i realizujemy promocję sklepu o szerszym zasięgu. Dzięki temu pozycjonowanie dociera nie tylko do osób, które korzystają z Google, ale także do innych użytkowników internetu – obecnych w mediach społecznościowych, aktywnych w blogosferze i zainteresowanych treściami z Twojej branży.

6

Inwestujesz i zarabiasz

Pozycjonowanie sklepu internetowego to inwestycja. Jak większość inwestycji wiąże się z oczekiwaniem na efekty. Cierpliwość się jednak opłaca – pozycjonowanie sklepu internetowego zwraca się w postaci zysku z pozyskanych transakcji. Po pewnym czasie zwrot z inwestycji znacznie przewyższa koszty, co sprawia, że nasze kampanie finansują się same. Najlepsza reklama sklepu internetowego to taka, którą można dokładnie zmierzyć i przeliczyć. Promocja sklepu w sieci podlega dokładnej analizie. Dokładnie wiesz, ile wygenerowała kliknięć, odsłon, odwiedzin i co najważniejsze - jak wpłynęła na wzrost sprzedaży.

Poznaj więcej korzyści

To tylko kilka najważniejszych powodów, dla których warto zainwestować w pozycjonowanie dla sklepu internetowego. Chcesz wiedzieć więcej na temat usługi przygotowanej specjalnie dla e-commerce? Skontaktuj się z naszymi doradcami!

Kontakt

 

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Przygotowaliśmy prosty poradnik dla właścicieli sklepów internetowych i nie tylko. Zobacz, jakie działania pozwolą Ci zbudować sprzedaż online!
więcej
Lekkie pióro i znajomość oferty nie wystarczy... Aby pisać skuteczne treści dla sklepu internetowego potrzebny tak przede wszystkim dobrze przeprowadzony resear...
więcej
Sprawdź, jakie błędy mogą hamować rozwój sprzedaży w Twoim sklepie internetowym i zaplanuj zmiany.
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO