Audyt

Bezpłatny audyt SEO stron i sklepów internetowych

Sprawdź, jak pozycjonowana Twoja strona lub sklep internetowy! Nasz bezpłatny audyt SEO to najprostszy sposób, aby się o tym przekonać.

Z audytu SEO dowiesz się, czy Twoja strona jest widoczna w Google. Dowiesz się też, czy zawiera błędy wpływające na jej widoczność.

 

My przygotujemy audyt, a Ty zdecydujesz, czy marketing internetowy jest Ci potrzebny.

 

A może już korzystasz z marketingu internetowego? Zrób audyt z ciekawości i przekonaj się, czy strona ma szanse wygenerować upragnione efekty.

Zamów bezpłatny audyt SEO

Czego dowiesz się z naszego audytu strony?

Chociaż nic nie zapłacisz, zyskasz wartościowe źródło informacji na temat swojej strony internetowej. Audyt zaprojektowaliśmy tak, aby dotykał różnych aspektów strony internetowej. Co najważniejsze, nie wysyłamy Ci jedynie niezrozumiałych wykresów. Stawiamy jasną diagnozę. To od Ciebie zależy, czy zechcesz podjąć działanie i poprawić swoją stronę tak, aby wreszcie zaczęła przynosić efekty. Czego dowiesz się z audytu?

01
Widoczność strony w Google

Za pomocą narzędzia SEMSTORM sprawdzamy liczbę słów kluczowych, na które Twoja strona jest widoczna oraz jak kształtuje się ruch na stronę na przestrzeni czasu. Porównujemy także widoczność Twojej strony z konkurencją. Dzięki tej analizie wiesz, czy strona wymaga pracy nad zwiększeniem widoczności, a także, czy dotychczasowe działania nie przyczyniły się do spadków i kar od Google.

02
Profil linków prowadzących do strony

Dla pozycjonowania najkorzystniej jest, gdy do Twojej strony prowadzi duża liczba linków, które jednocześnie pochodzą z jakościowych stron. Sprawdzimy, jak to wygląda u Ciebie i przypadkiem obecny profil linków nie wiąże się z ryzykiem kary od Google. Ryzyko to np. zbyt szybko pozyskana duża liczba linków lub linki z niskiej jakości stron. Jeśli znajdziemy niskiej jakości linki, pokażemy Ci konkretne przykłady.

03
Prędkość działania strony

Szybkość ładowania się strony ma znaczenie nie tylko dla pozycjonowania, ale przede wszystkim dla Twojego użytkownika. Za pomocą narzędzia upewnimy się, że Twoja strona ładuje się w optymalnym czasie.

04
Wybrane braki optymalizacyjne strony

Optymalizacja metadanych czy też wybór optymalnych adresów URL to podstawowe działania optymalizacyjne, ale mimo to wiele stron je zaniedbuje. Przeanalizujemy Twoją stronę pod tym względem i wskażemy, które elementy mogą niekorzystnie wpływać na jej widoczność w Google.

Zamów

Jak zamówić bezpłatny audyt SEO?

Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Pamiętaj, aby podać adres strony, którą mamy zbadać. Czas realizacji audytu to maksymalnie kilka dni roboczych. Gotowy audyt wraz z interpretacją wybranych wyników wyślemy do Ciebie mailem w formie dokumentu pdf.

INWESTYCJA TEJ SAMEJ KWOTY
W POZYCJONOWANIE I ADWORDS

Czemu służy nasz bezpłatny audyt strony www?

Jeśli masz wątpliwości, czy Twojej witrynie potrzebne jest pozycjonowanie, odpowiedź znajdziesz właśnie w audycie SEO.

Słaba widoczność w Google, niekorzystny profil linków przychodzących i długi czas ładowania się strony mogą objawiać się w konsekwencji w oczywisty sposób - w postaci niskiej sprzedaży w internecie. Strona, które nie jest widoczna w Google nie dociera do tylu odbiorców, co świetnie zoptymalizowana strona wyświetlana w top 10 wyników wyszukiwania.

Czy warto zrobić audyt strony internetowej?

Nasz audyt strony internetowej ogranicza się do aspektów związanych z widocznością strony w Google. Jego elementy są ściśle związane z obszarami, na które wpływa pozycjonowanie strony i marketing internetowy w ogóle.

Warto mieć świadomość, że na rynku dostępne są także innego typu audyty stron internetowych. Oferują je firmy, które specjalizują się w badaniu stron pod wieloma względami. Cena profesjonalnego audytu strony może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Audyt sklepów internetowych

Osobną kategorią są audyty sklepów internetowych. Mogą składać się ze wszystkich typów audytów, które pozwalają ulepszyć sklep w celu pozyskania sprzedaży. Audyty sklepu internetowego są więc audytami SEO, UX i CRO jednocześnie. Przeprowadzenie audytu e-commerce to przede wszystkim ważny krok w rozwoju sklepu internetowego, jeśli dotychczas nie dawał zadowalających efektów. Taki audyt pozwala przygotować strategię rozwoju sklepu w oparciu o rzetelną wiedzę na temat użytkowników, ich zachowania, a także jakości samego sklepu pod kątem SEO.

Nasz bezpłatny audyt SEO jest przydatny także dla sklepów internetowych. Wypróbuj go!

 

Zamów bezpłatny audyt

Płatny czy bezpłatny audyt strony - co wybrać?

Nasz audyt nic nie kosztuje, bo obejmuje wąski zakres danych. Jest jednak wystarczający, jeśli chcesz wiedzieć, jak strona może być oceniana przez Google i czy wymaga istotnych zmian, aby dotrzeć na pierwszą stronę wyników wyszukiwania.

Płatne audyty natomiast są świetne, gdy od lat prowadzisz stronę, ale mimo dużego ruchu użytkowników, nie przynosi ona efektów sprzedażowych. Wtedy płatny audyt pomaga zdiagnozować przyczynę - może to być funkcjonalność strony, mało atrakcyjna oferta na tle konkurencji, trudne w odbiorze i nieciekawe treści czy chociażby proponowana forma kontaktu z firmą.

 

Jakie audyty stron www możesz znaleźć w ofercie agencji marketingowych i konsultingowych?

 • Audyty użyteczności strony - znany także jako audyt UX, pozwala obnażyć słabości w budowie witryny z punktu widzenia przeciętnego użytkownika. Efektem audytu powinny być zalecenia zmian na stronie, które mogą dotyczyć budowy menu, ścieżki zakupowej, formularza kontaktowego, układu grafiki na stronie itp.
 • Audyty współczynnika konwersji - raport, który pozwala sprawdzić, czy na drodze klienta od wejścia na stronę do dokonania konwersji nie pojawiają się istotne trudności; dzięki raportowi można ocenić zapotrzebowanie na działania w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji
 • Zaawansowane audyty SEO - to także potrafimy, ale nasi klienci otrzymują od nas na bieżąco raporty, które dostarczają wiedzy na poziomie profesjonalnego audytu SEO; informujemy o wszelkich

Współpracując z agencją możesz także otrzymać mniejsze, ale wysoce wyspecjalizowane audyty: audyt techniczny strony, audyt contentu, audyt konkurencji, audyt profilu linków i wiele innych.

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces
Historie Sukcesów
19 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
Niedźwiedź Lock
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
  Niedźwiedź Lock
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
Wybrane, sprawdzone przez nas narzędzia do analizy profilu linków. Zobacz przegląd!
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę prowadząc sklep internetowy.
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
CYFROWY DETOKS - nowy projekt widoczni! A czy Ty potrafisz być offline?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO