Pozycjonowanie stron WWW - najczęściej zadawane pytania

Na podstawie naszych dotychczasowych doświadczeń przygotowaliśmy zestaw pytań, które najczęściej zadają nam Klienci.

Wyślij zapytanie o cenę

01

Jak szybko zobaczę efekty pozycjonowania

Czas oczekiwania na efekt pozycjonowania strony zależy od wielu czynników takich jak:

  • wiek i dotychczasowa historia domeny (czy była wcześniej pozycjonowana)
  • profil linków przychodzących
  • techniczna budowa serwisu 
  • treści serwisu
  • zasięgu działalności firmy (lokalna, ogólnopolska, sklep internetowy)
  • ilości fraz szczególnie istotnych

Efekty kampanii pozycjonowania przychodzą powoli, lecz systematycznie: z tygodnia na tydzień. Po około 4-6 miesiącach osiągamy efekt optymalny, który następnie sukcesywnie ulepszamy. 

Z naszego doświadczenia wynika, że bardzo szybki efekt, jaki oferują niektóre agencje, może wynikać z działań niebezpiecznych dla strony i skutkować nawet całkowitym wykluczeniem strony z wyników wyszukiwania.

02

Czy dajecie gwarancję efektu pozycjonowania?

Pozycjonowanie strony pozwala budować pozycje strony w wynikach wyszukiwania, jednak wiele zależy od Google. Ponieważ nie możemy przewidzieć niektórych zmian w algorytmie Google, nie możemy także niczego gwarantować. Gwarantujemy jednak, że będziemy realizować pozycjonowanie zgodnie z naszą najlepszą wiedzą i z uwzględnieniem zaleceń Google. O skuteczności naszych działań świadczą historie sukcesu naszych Klientów.

03

Czym różni się Wasze pozycjonowanie od konkurencji?

Różnimy się skutecznością ;) Oferujemy pozycjonowanie stron już od 1999 r. Mamy duże doświadczenie i jesteśmy przekonani o skuteczności swoich działań, czego dowodem są historie sukcesu naszych Klientów. Pozwala nam to oferować umowę pozycjonowania strony bez długoterminowych zobowiązań.

Większość agencji na rynku wymaga podpisywania umów nawet na kilka lat, bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. My nie musimy w ten sposób walczyć o stałych klientów. Mamy 1-miesięczny okres wypowiedzenia. Nasi Klienci są z nami dlatego że chcą, a nie dlatego że muszą.

04

Jak ocenić skuteczność waszego pozycjonowania?

Nasze kampanie finansują się same. Efekty pozycjonowania strony mierzymy w konwersjach – dokonanych zakupach i złożonych zapytaniach.

Wierzymy, że pozycjonowanie stron to jedna z najlepszych metod generowania zysku online, dlatego właśnie Twój zysk w postaci wysokości sprzedaży i liczby zapytań ofertowych jest miarą sukcesu naszych działań.

05

Czy będziecie mnie angażować?

Pozycjonowanie stron to usługa oparta na indywidualnych potrzebach i zgodna ze specyfiką Twojej działalności. W trakcie pozycjonowania będziemy konsultować z Tobą wybrane frazy, przygotowywane teksty na stronę oraz będziemy potwierdzać możliwość wprowadzania zmian optymalizacyjnych. Może być także potrzebne wsparcie administratora Twojej strony w zakresie wdrożenia zmian w budowie strony.

Twoje zaangażowanie ograniczamy do minimum, jednak to Ty jesteś ekspertem w swojej branży, dlatego będziemy cyklicznie zwracać się do Ciebie z prośbą o weryfikację i ocenę naszych działań.

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Wybrane, sprawdzone przez nas narzędzia do analizy profilu linków. Zobacz przegląd!
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę prowadząc sklep internetowy.
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO