Zadaj nam pytanie
SEO

Pozycjonowanie cennik

Jednym z warunków skutecznego pozycjonowania jest stała praca nad jakością strony internetowej. Mając na uwadze konieczność regularnych działań, oferujemy niezmienną comiesięczną opłatę za realizację skutecznych usług SEO.

Ceny rozpoczynają się już od 800 zł netto miesięcznie i różnią się w zależności do wybranego pakietu pozycjonowania.

W ofercie posiadamy kilka pakietów cenowych o różnym zakresie działań i liczbie fraz szczególnie istotnych tj. tych na które w pierwszej kolejności kładziemy nacisk w zakresie zwiększenia widoczności. Po skutecznym osiągnięciu celu pełnej widoczności strony na frazy szczególnie istotne, cyklicznie powiększamy listę pozycjonowanych fraz w oparciu o profilowanie lingwistyczne (proces wyboru najważniejszych fraz i zwrotów wpisywanych do wyszukiwarki przez poszukujących Twojego produktu lub usługi). Dodatkowo usługa zawiera różne pakiety treści oraz metody ich dalszej promocji, na przykład w mediach społecznościowych lub na forach tematycznych.

Inwestycja
Opłacalność pozycjonowania

Nasz model rozliczeń w którym płacisz stałą kwotę za pozycjonowanie to dla Ciebie bardzo opłacalna inwestycja. Z każdym kolejnym miesiącem trwania usługi efekty pozycjonowania są coraz lepsze: stopniowo rośnie liczba trafnych odwiedzin na stronie oraz liczba konwersji. Tym samym przy stałej opłacie średni koszt konwersji / pozyskania klienta z czasem jest coraz niższy.

Chociaż na efekty trzeba poczekać, pozycjonowanie w dłuższej perspektywie czasu jest jedną z najbardziej opłacalnych usług marketingu internetowego.

Co decyduje o wysokości opłat za pozycjonowanie
01
Solidny zespół ekspertów

Pozycjonowanie realizowane jest przez zespół doświadczonych ekspertów – pozycjonerów, specjalistów od link buildingu i marketingu internetowego, copywriterów. Nie jest to usługa zautomatyzowana, lecz dobrze zaprojektowany proces, oparty o cele biznesowe indywidualnego klienta.

Co więcej klient obejmowany jest stałą opieką pozycjonera, który pracuje nad efektywnością strony nie tylko w pierwszych tygodniach współpracy, ale przez cały okres trwania umowy. W ten sposób uzyskujemy w pełni spersonalizowaną usługę najwyższej jakości.

 

02
Cena efektywności

Koszt wynika także z koncentracji na pozyskaniu konwersji. Nasza praca nie kończy się na etapie pozyskania wysokich pozycji w top 10 Google. Celem jest pozyskanie dla Ciebie jak największej liczby konwersji, co wymaga pracy w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji.

Płacisz więc nie tylko za pozycjonowanie rozumiane jako budowa wysokich pozycji strony w wynikach wyszukiwania, lecz za pozycjonowanie zorientowane na sprzedaż. Dzięki temu ponoszone co miesiąc koszty zwracają się w formie przychodu generowanego przez pozyskanych w procesie pozycjonowania użytkowników.

Co więcej, z każdym miesiącem liczba konwersji wzrasta, chociaż Ty wciąż płacisz ten sam abonament. W efekcie koszt pojedynczej konwersji maleje wraz z upływem czasu.

 

 

Cennik
Dlaczego nie rozliczamy sie za pozycje?

Biorąc pod uwagę cel i wysoką efektywność pozycjonowania, nie rozliczamy się na pozyskane pozycje czy też za liczbę pozycjonowanych fraz. Cennik takiego pozycjonowania zwykle opiera się na działaniach, za które klient płaci dopiero wtedy, gdy strona osiągnie określone w umowie pozycje na kilka wybranych fraz.

Działanie w takim systemie wiąże się z dążeniem do szybkich efektów – agencja musi zarabiać. Szybki efekt w pozycjonowaniu to duże ryzyko dla strony. Niekiedy w dążeniu do wysokich pozycji strony, pozycjonerzy stosują zabronione przez Google metody, narażając stronę na trwałe usunięcie z wyników wyszukiwania. Po uzyskaniu pozycji usługa ustaje. Niestety, tak wypracowane efekty równie szybko znikają – często zanim zdążą przyciągnąć pierwszych klientów.

Zamiast tego oferujemy płatność za kompleksową usługę, która nie kończy się na pozycjach w Google i obejmuje m.in. takie usługi jak: rozbudowa treści strony, inbound marketing, optymalizacja konwersji i inne działania, które skupione są na budowie kanału sprzedaży i pozyskiwaniu klienta online.

Porównanie modeli rozliczeń
Rozliczanie za pozycje Rozliczanie z widoczni
DBAŁOŚĆ O ZYSK KLIENTA + OPTYMALIZACJA KONWERSJI Brak
Agencji nie interesuje zysk Klienta. Zależy jej wyłącznie na osiągnięciu zysku za wprowadzenie określonych na starcie fraz na płatne pozycje. Agencji nie interesuje, czy idzie to w parze z rosnącą liczbą zapytań i sprzedaży (konwersje), czy rosnącą liczbą wejść z pozycjonowania.
Najważniejsza
Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż. Skupiamy się na optymalizacji konwersji na założone cele (np. zapytania ofertowe) zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu. Na sukces strony składa się wiele elementów, które w naszym przypadku realizowane są w jednym budżecie tj.

a) pozycjonowanie szerokie
b) optymalizacja konwersji na założone cele (np. zapytania)
c) zwiększenie użyteczności strony
d) content marketing
e) inbound marketing na forach internetowych
f) analityka internetowa
LICZBA POZYCJONOWANYCH FRAZ Ściśle określona
Przez cały okres trwania umowy stała bez możliwości zmiany. Zagrożenie: wybór nieodpowiednich fraz, za które musisz płacić, a nie będą przynosić zysku (np. konwersji w postaci otrzymanych zapytań ofertowych).
Stale rosnąca
Na starcie określona + cykliczne poszerzamy listę fraz o Twoje nowe sugestie oraz frazy wpisywane do Google przez użytkowników poszukujących Twojego produktu lub usługi.
POMOC W OPTYMALNYM DOBORZE FRAZ Jednorazowa
Jednorazowy dobór fraz przed startem umowy.
Cykliczna
Cykliczny dobór optymalnych fraz czyli takich, które zapewnią stały wzrost konwersji (np. zapytań) oraz stały wzrost ruchu na stronie.
DODATKOWA OPŁATA ZA NOWE FRAZY Tak
Każda dodatkowa fraz wiąże się z nową opłatą.
Nie
Listę fraz i ich priorytety można dowolnie poszerzać w trakcie trwania umowy.
KOSZT POZYSKANIA KLIENTA (KONWERSJI) Stały w czasie
Agencja skupia się wyłącznie na określonej liście słów kluczowych, przez co nie jest w stanie stale zwiększać ani ilości odwiedzin, ani liczby konwersji.
Malejący w czasie
Dzięki temu, że strona jest:

a) zoptymalizowana pod kątem użyteczności i optymalizacji konwersji
b) widoczna w wynikach Google na coraz większą liczbę fraz zwiększa się ilość wejść z pozycjonowania, a co za tym idzie rośnie liczba konwersji.
SPRZECZNOŚĆ INTERESU AGENCJI Z TWOIM INTERESEM Tak
Agencja pozwoli Tobie wybrać dowolne frazy, zasugeruje własne (często mało konkurencyjne), a następnie:

a) aby szybko osiągnąć efekt i mieć przychód skupi się na pozycjonowaniu wyłącznie najłatwiejszych fraz, często zasugerowanych Klientowi i mało konkurencyjnych

b) w przypadku zbyt wysokich kosztów związanych z osiągnięciem efektów na trudniejsze frazy, agencja zaprzestanie ich pozycjonowania, dlatego prawdopodobnie Twoja strona nigdy się na te frazy nie pojawi w wynikach.
Nie
Zależy nam przede wszystkim na uzyskaniu efektu w postaci zwiększenia ilości zapytań i sprzedaży z Twojej strony dlatego robimy wszystko aby:

a) zwiększać ilość konwersji (np. zapytań)
b) zapewnić najwyższą widoczność w Google na jak największą liczbę (frazy główne i ich dopełnienia)
c) zwiększać ruch organiczny (z pozycjonowania).
RYZYKO NAŁOŻENIA FILTRA PRZEZ GOOGLE Wysokie
Bardzo często agencja w celu osiągnięcia jak najszybszego efektu dodaje za pomocą programów automatów masowo dużą liczbę linków na konkretne frazy, albo pozycjonuje agresywnie niezgodnie z wytycznymi Google (Black Hat SEO)
Niskie
Działamy bezpiecznie tylko zgodnie z zasadami Google. Każdą czynnaość w procesie pozycjonowania wykonuje u nas Człowiek co sprawia, że są one traktowane dla Google jako bardziej naturalne (White Hat SEO)
CZAS TRWANIA UMOWY Określony (zwykle długi na wiele miesięcy)
Nieokreślony
OKRES WYPOWIEDZENIA Długi lub jego brak
1 m-c
ZAGROŻENIE STRAT Tak
Jesteś związany z agencją na wiele miesięcy. Jeśli agencji nie uda się osiągnąć efektu nic nie zarobi, ale to Ty przez cały ten czas ponosisz straty – utraconych potencjalnych klientów i sprzedaż.
Nie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań, dlatego nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie dlatego że muszą.
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
16-03-2017
Przygotowaliśmy listę kilku, naszym zdaniem, istotnych czynników, które warto znać i rozumieć, zlecając pozycjonowanie.
więcej
17-02-2017
Pozycjonowanie strony pozwala pozyskać odwiedziny użytkowników, którzy są potencjalnymi klientami. O tym, czy faktycznie dokonają zakupu lub złożą zapytanie dec...
więcej
08-02-2017
Planujesz uruchomienie swojej pierwszej strony internetowej? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę już na etapie jej tworzenia, by ułatwić przyszłe działania pod k...
więcej