Historia sukcesu
Domy Dla Ludzi™
Sukces
Domy Dla Ludzi™ - Budowa domów w cenie mieszkań
16 razy więcej zapytań miesięcznie
O firmie

Domy Dla Ludzi™ to Program firmy Fasada Plus, który zakłada budowę domów z wykorzystaniem technologii znacznie optymalizującej koszty i czas realizacji. Dzięki programowi klienci mogą wybudować dom w cenie mieszkania. Domy Dla Ludzi™ to zupełnie nowy koncept, dlatego wymagał dwutorowych działań – w zakresie budowy wizerunku w sieci oraz budowy sprzedaży. Przygotowaliśmy więc strategię marketingu internetowego, która pozwoli kompleksowo wypromować firmę – pozycjonowanie szerokie i reklamy Adwords. 

 

Co osiągneliśmy?
ŚREDNIO 30% WIĘCEJ
wejść każdego miesiąca
100% WIĘKSZY
ruch na stronie
16 RAZY WIĘCEJ
zapytań miesięcznie
Wyzwania
Research i określenie grupy docelowej

Naszym zadaniem było dotrzeć do użytkowników, którzy nie są świadomi istnienia oferty Domy Dla Ludzi™. Na podstawie przeprowadzonego researchu, wiedzieliśmy, że są to osoby, które poszukują mieszkania lub domu, a jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest cena. Narzędzia pozwoliły nam wyłonić frazy, wpisywane najczęściej przez osoby poszukujące własnego lokum. W ten sposób zbudowaliśmy macierz fraz naprowadzającą nas na grupę docelową.

Strategia dotarcia do odbiorcy

Po przeanalizowaniu grupy docelowej wybraliśmy dwa podstawowe kanały dotarcia do odbiorcy: pozycjonowanie szerokie i Adwords. W ramach pozycjonowania zarekomendowaliśmy także usługę content marketingu i regularną publikację artykułów o charakterze edukacyjnym. Content marketing pozwolił nam w pełni zaprezentować potencjalnym klientom niespotykaną wcześniej na rynku ofertę domów.

Budowa sprzedaży

Chociaż zasięg firmy jest ogólnopolski, ze względów logistycznych koncentrowaliśmy swoje działania na obszarach w pobliżu firmy, czyli na rejonach południowo-zachodniej Polski. Z miesiąca na miesiąc ruch na stronie regularnie wzrastał, dlatego w kolejnym etapie skupiliśmy się na optymalizacji współczynnika konwersji. Wdrażane zmiany pozwoliły w krótkim czasie zwiększyć także liczbę zapytań.

Referencje
Referencje

Widoczni to agencja, która działa z pełnym zaangażowaniem i transparentnością. Specjaliści z agencji w krótkim czasie zwiększyli ruch na naszej stronie internetowej i liczbę zapytań online. Dzięki tej współpracy nie tylko staliśmy się widoczni, ale mamy również kolejkę klientów do naszych domów. Pełen profesjonalizm, polecamy!

Fasada Plus

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO