Pozycjonowanie i Google Ads bez Vat-u?
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E domy dla ludzi dom1
Historia sukcesu Domy Dla Ludzi™

Domy Dla Ludzi™ - Budowa domów w cenie mieszkań

16 razy więcej zapytań miesięcznie

O firmie

Domy Dla Ludzi™ to Program firmy Fasada Plus, który zakłada budowę domów z wykorzystaniem technologii znacznie optymalizującej koszty i czas realizacji. Dzięki programowi klienci mogą wybudować dom w cenie mieszkania. Domy Dla Ludzi™ to zupełnie nowy koncept, dlatego wymagał dwutorowych działań – w zakresie budowy wizerunku w sieci oraz budowy sprzedaży. Przygotowaliśmy więc strategię marketingu internetowego, która pozwoli kompleksowo wypromować firmę – pozycjonowanie szerokie i reklamy Adwords. 

domy dla ludzi dom 2

Wyzwania

Research i określenie grupy docelowej
Research i określenie grupy docelowej

Naszym zadaniem było dotrzeć do użytkowników, którzy nie są świadomi istnienia oferty Domy Dla Ludzi™. Na podstawie przeprowadzonego researchu, wiedzieliśmy, że są to osoby, które poszukują mieszkania lub domu, a jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest cena. Narzędzia pozwoliły nam wyłonić frazy, wpisywane najczęściej przez osoby poszukujące własnego lokum. W ten sposób zbudowaliśmy macierz fraz naprowadzającą nas na grupę docelową.

Strategia dotarcia do odbiorcy
Strategia dotarcia do odbiorcy

Po przeanalizowaniu grupy docelowej wybraliśmy dwa podstawowe kanały dotarcia do odbiorcy: pozycjonowanie szerokie i Adwords. W ramach pozycjonowania zarekomendowaliśmy także usługę content marketingu i regularną publikację artykułów o charakterze edukacyjnym. Content marketing pozwolił nam w pełni zaprezentować potencjalnym klientom niespotykaną wcześniej na rynku ofertę domów.

Budowa sprzedaży
Budowa sprzedaży

Chociaż zasięg firmy jest ogólnopolski, ze względów logistycznych koncentrowaliśmy swoje działania na obszarach w pobliżu firmy, czyli na rejonach południowo-zachodniej Polski. Z miesiąca na miesiąc ruch na stronie regularnie wzrastał, dlatego w kolejnym etapie skupiliśmy się na optymalizacji współczynnika konwersji. Wdrażane zmiany pozwoliły w krótkim czasie zwiększyć także liczbę zapytań.

quote
Specjaliści z agencji w krótkim czasie zwiększyli ruch na naszej stronie internetowej i liczbę zapytań online.
Fasada Plus

Widoczni to agencja, która działa z pełnym zaangażowaniem i transparentnością. Specjaliści z agencji w krótkim czasie zwiększyli ruch na naszej stronie internetowej i liczbę zapytań online. Dzięki tej współpracy nie tylko staliśmy się widoczni, ale mamy również kolejkę klientów do naszych domów. Pełen profesjonalizm, polecamy!

Co osiągnęliśmy?

Zoom
Średnio 30% więcej

wejść każdego miesiąca

Zoom
100% większy

ruch na stronie

Zoom
16 razy więcej

zapytań miesięcznie

Ty także możesz odnieść taki suckes!
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej