Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Why people make more of an effort to help than you might expect knowledge standard
Wspieramy Angażujemy się w projekty pro bono dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem

Działamy charytatywnie

Z przyjemnością dzielimy się naszym czasem i wiedzą na rzecz organizacji charytatywnych. Prowadzimy bezpłatnie marketing internetowy, budowę i administrację stron www oraz organizujemy zbiórki darów. Zobacz, kogo wspieramy!

Sztab Ławica WOŚP

W ramach wsparcia zbudowaliśmy stronę internetową dla Sztabu Ławica i zajęliśmy się promocją w sieci Finału WOŚP, który odbył się na poznańskiej Ławicy. To projekt bliski naszemu sercu także z uwagi na lokalizację wydarzenia – tuż obok naszej siedziby.

Zobacz więcej
wosp 26 sztab lawica poznan
Szlachetna paczka

Zorganizowaliśmy zbiórkę darów w naszej agencji. Każdy z nas zaangażował się w tę akcję – zbieraliśmy artykuły spożywcze, odzież, kosmetyki i inne podstawowe produkty dla potrzebującej rodziny z okolic Poznania.

Zobacz więcej
logo szlachetna paczka
Fundacja Świętego Mikołaja

Realizujemy bezpłatnie kampanię reklamową w ramach Google Ad Grants, zachęcając użytkowników do oddania swojego 1% podatku właśnie na Fundację. Dzięki naszym działaniom Fundacja z roku na rok uzyskuje coraz większe wpływy.

logo fundacja swietego mikolaja

Fundacja Pomocy Sierotom

Objęliśmy opieką administracyjną stronę www Fundacji. Czuwamy nad jej działaniem, a także promujemy ją za pomocą marketingu internetowego, aby informacje o niej dotarły do jak najszerszego grona odbiorców.

Zobacz więcej
fundacja pomocy sierotom widoczni2
Wrocławskie Hospicjum dla dzieci

Przedstawiciele Fundacji poprosili nas o przygotowanie audytu SEO, dzięki któremu nowa strona internetowa hospicjum (http://www.hospicjum.wroc.pl) będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce Google. Zrobiliśmy to, na czym znamy się najlepiej.

Zobacz więcej
unnamed

Klub Basket Team Suchy Las

Od listopada 2018 roku Widoczni wspierają Basket Team Suchy Las - młodzieżowe Stowarzyszenie Koszykarskie! W ramach współpracy prowadzimy pozycjonowanie lokalne, tak aby o tych młodych sportowcach stało się jeszcze głośniej!

logo basketteam200x249
Wizard