Wspieramy
Angażujemy się w projekty pro bono dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem
Działamy charytatywnie

Z przyjemnością dzielimy się naszym czasem i wiedzą na rzecz organizacji charytatywnych. Prowadzimy bezpłatnie marketing internetowy, budowę i administrację stron www oraz organizujemy zbiórki darów. Zobacz, kogo wspieramy!

Sztab Ławica WOŚP

wosp 26 sztab lawica poznan

W ramach wsparcia zbudowaliśmy stronę internetową dla Sztabu Ławica i zajęliśmy się promocją w sieci Finału WOŚP, który odbył się na poznańskiej Ławicy. To projekt bliski naszemu sercu także z uwagi na lokalizację wydarzenia – tuż obok naszej siedziby.

Zobacz więcej

Szlachetna Paczka

logo szlachetna paczka

Zorganizowaliśmy zbiórkę darów w naszej agencji. Każdy z nas zaangażował się w tę akcję – zbieraliśmy artykuły spożywcze, odzież, kosmetyki i inne podstawowe produkty dla potrzebującej rodziny z okolic Poznania.

Zobacz więcej

Fundacja Świętego Mikołaja

logo fundacja swietego mikolaja widoczni

Realizujemy bezpłatnie kampanię reklamową w ramach Google Ad Grants, zachęcając użytkowników do oddania swojego 1% podatku właśnie na Fundację. Dzięki naszym działaniom Fundacja z roku na rok uzyskuje coraz większe wpływy.

Zobacz więcej

Fundacja Pomocy Sierotom

logo fundacja pomocy sierotom widoczni

Objęliśmy opieką administracyjną stronę www Fundacji. Czuwamy nad jej działaniem, a także promujemy ją za pomocą marketingu internetowego, aby informacje o niej dotarły do jak najszerszego grona odbiorców.

Zobacz więcej

Wrocławskie Hospicjum dla dzieci

unnamed

Przedstawiciele Fundacji poprosili nas o przygotowanie audytu SEO, dzięki któremu nowa strona internetowa hospicjum (http://www.hospicjum.wroc.pl) będzie lepiej widoczna w wyszukiwarce Google. Zrobiliśmy to, na czym znamy się najlepiej

Zobacz więcej

Klub Basket Team Suchy Las

logo basketteam200x249

Od listopada 2018 roku Widoczni wspierają Basket Team Suchy Las - młodzieżowe Stowarzyszenie Koszykarskie! W ramach współpracy prowadzimy pozycjonowanie lokalne, tak aby o tych młodych sportowcach stało się jeszcze głośniej! 

Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO