Nasze Pozycjonowanie
generuje zyski
Sprawdź jak w Super Cenie Dostarczamy Wysokie Pozycje, Wartościowy Ruch i Większą Sprzedaż.
SEO

Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych w naszym wydaniu to znacznie więcej niż dotarcie do top 10 wyników wyszukiwania Google.

Jesteśmy skoncentrowani na konwersji i sukcesywnym wzroście wskaźnika Zwrotu z Inwestycji (ROI). Naszym celem w pozycjonowaniu stron jest stały wzrost widoczności w Google na wszystkie frazy związane z Twoją ofertą.

 Mierzymy osiągnięte efekty i optymalizujemy aby skutecznie stale zwiększać widoczność strony i zysk z inwestycji.

Korzyści z pozycjonowania stron:

  • najkorzystniejsza cenowo inwestycja w promocję Twojej strony
  • wzrost ilości konwersji
  • wzrost sprzedaży
  • wysokie pozycje fraz w wynikach wyszukiwania
  • rosnąca liczba trafnych odwiedzin na stronie
Bez długo-
-terminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi pozycjonowania, dlatego nie wymagamy umów długoterminowych.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie, dlatego że muszą.

Rodzaje kampanii pozycjonowania

Efekt

Jak prowadzimy pozycjonowanie strony

 

  • Zidentyfikujemy intencje i słowa kluczowe, jakich mogą używać Twoi potencjalni Klienci.

  • Zbadamy i szczególny nacisk położymy na te, które z nich prowadzą do zapytania ofertowego lub zakupu.

  • Przeanalizujemy serwis od strony technicznej, zbadamy jego kod, strukturę, tematykę treści, prędkość działania i inne potencjalne ograniczenia widoczności w wyszukiwarkach.

  • Zbudujemy wartościowy zestaw treści zawierających frazy szczególnie istotne oraz pozyskamy wysokie jakościowo linki prowadzące do Twojej strony.

Pozycjonowanie to inwestycja

Pozycjonowanie stron opłacane zgodnie ze stałym comiesięcznym abonamentem (Sprawdź cennik pozycjonowania) jest niczym dobra inwestycja. Z każdym kolejnym miesiącem trwania usługi efekty pozycjonowania są coraz lepsze: stopniowo rośnie liczba trafnych odwiedzin na stronie oraz liczba konwersji. Tym samym przy stałej opłacie średni koszt konwersji z czasem jest coraz niższy. Chociaż na efekty trzeba poczekać, pozycjonowanie stron w dłuższej perspektywie czasu jest jedną z najbardziej opłacalnych usług marketingu internetowego.

Co więcej, jeśli zrezygnujesz z pozycjonowania, wypracowane efekty nie są tracone z dnia na dzień. W trakcie współpracy otrzymujesz m.in. optymalizację techniczną, rozbudowane treści na stronę, wskazówki optymalizacyjne oraz rozbudowę profilu linków przychodzących. Przeciwieństwem są kampanie Adwords, które chociaż przynoszą natychmiastowe efekty, po wstrzymaniu działań nie zostawiają żadnych korzyści.

 

 

Inwestycja tej samej kwoty
w Pozycjonowanie i Adwords

Konwersja

Pozycjonowanie stron + Optymalizacja konwersji

Realizując kampanie pozycjonowania stron koncentrujemy się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI).  Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii.

Nasze kampanie nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansuje się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w optymalizacji współczynnika konwersji, dzięki pozycjonowaniu nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy. 

 

Zespół

Dedykowany zespół

Jako jedyni na rynku, do każdego projektu pozycjonowania delegujemy cały zespół ekspertów: Specjalistę ds. pozycjonowania, Webmastera oraz Specjalistę ds. optymalizacji konwersji.

Sprawna komunikacja między zespołem ekspertów a Twoją firmą nie byłaby możliwa bez dedykowanego opiekuna, który będzie czuwał nad przebiegiem kampanii. To on będzie dostarczał Ci niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, wysyłał raporty, analizował wpływ kampanii na Twój biznes i wspólnie z Tobą określał kolejne cele.

SEO
Specjaliści pozycjonowania
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
21-04-2017
Zdarza się, że wyniki wyszukiwania w Google nie są zadowalające. Jak wpłynąć na ich trafność? Sprawdź 14 sposobów wyszukiwania w Google, których 95% z Was nie z...
więcej
10-04-2017
Jak wykorzystać potencjał milionów użytkowników Google, aby wypromować swój blog? Przedstawiamy szereg działań, od których powinien rozpocząć każdy bloger.
więcej
09-04-2017
Poniżej przedstawiamy zbiór najważniejszych wydarzeń światowych 2017 roku. Zobacz, jakie imprezy w zakresie marketingu internetowego są organizowane poza grani...
więcej
Zadaj nam pytanie