Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Jak się z nami współpracuje? Poznaj opinie setek naszych klientów

Opinie o agencji widoczni

Jesteśmy jedną z najczęściej ocenianych agencji SEO/PPC w Polsce

 

Gdy pytamy naszych klientów, co najbardziej cenią w naszej współpracy wskazują na skuteczność w działaniu, ale również jakość obsługi, transparentność i regularny kontakt.

Chcesz znać wszystkie opinie o agencji widoczni? Tak się składa, że mamy ich już kilkaset, więc zdecydowanie jest, co czytać. Nasi klienci regularnie zostawiają nam swoje opinie w Google i na Clutch.co i to właśnie tam warto zajrzeć, aby przekonać się, jaką agencją jesteśmy w oczach naszych klientów. Znajdziesz tam opinie o pozycjonowaniu, reklamie w Google i naszym podejściu do promocji biznesu.

Ponad 70 pozytywnych opinii na Clutch.co - jednej z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

Dlaczego Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie?

Clutch.co to wiarygodne źródło informacji o firmach i narzędzie ułatwiające podejmowanie decyzji biznesowych. Wyróżnia się drobiazgową weryfikacją każdej opinii, dzięki czemu masz pewność, że opinie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych firm i klientów. 

 

Nie ma tu miejsca na przypadkowe oceny. Clutch.co potwierdza tożsamość użytkowników za pomocą ich kont na LinkedInie lub dzwoniąc i zbierając opinię samodzielnie. Proces akceptowania opinii przez platformę Clutch.co jest wydłużony, a opinie nie pojawiają się od razu. 

 

Wyłącznie zweryfikowane opinie

Klienci z potwierdzoną tożsamością

Rozbudowane oceny współpracy

Rzetelne porównanie z konkurencją 


Dużym atutem opinii na Clutch.co są rozbudowane treści. Platforma dopytuje o każdy aspekt współpracy, a nawet o osoby, które pracują na rzecz projektu. To nie są jednozdaniowe recenzje o miłej współpracy, ale dokładny opis przebiegu współpracy, zalety i wady, wspólne cele i sukcesy. Dodatkowo każda opinia zawiera informację o branży, o stanowisku osoby, która wystawia opinię oraz budżecie na działania. Zobacz, opinie o agencji widoczni na Clutch.co

 

Artboard Artboard
clutch

Widoczni jedną z najczęściej ocenianych agencji SEM na świecie!

Zespół Widoczni z dumą prezentuje swoje najnowsze osiągnięcie z branży! Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za jedną z najczęściej recenzowanych agencji SEM na świecie na portalu Clutch.co! Badanie zostało przeprowadzone przez The Manifest. Wyróżnienie to wiele dla nas znaczy, bo wiemy, ze Clutch.co to najbardziej rzetelne i wiarygodne źródło informacji o firmach. Bycie wśród najczęściej ocenianych agencji SEM na świecie, to dla nas niesamowita nagroda! Jest to dowód naszej ciężkiej pracy i gwarancji, że nasi klienci otrzymują najwyższą jakość usług marketingu internetowego.

Dowiedz się więcej!
Opinie w Google

Ponad 560 pozytywnych opinii w Google

Agencja widoczni ma już ponad 560 opinii w Google. Zajrzyj na naszą wizytówkę Google, aby poznać zdanie naszych klientów o realizowanych działaniach oraz jakości obsługi.

O czym piszą nasi klienci w Google? Przede wszystkim o wynikach, jakie dla nich osiągamy, niejednokrotnie bijąc na głowę poprzednie agencje. Dla wielu klientów ważne są relacje z doradcami i opiekunami projektów. Cenią regularną komunikację, zrozumiały sposób raportowania i wsparcie, a także zwykłą ludzką życzliwość.

 

Wyślij zapytanie
widoczni 99
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Artboard
Historie sukcesów

Obejrzyj wywiady z naszymi klientami

Chcesz poznać historie naszych klientów? Zobacz rozmowy z przedstawicielami firm z różnych branż, którzy opowiadają o tym, jak przebiega nasza współpraca, jak pozycjonowanie i reklamy wpłynęły na ich biznes oraz jakie wyniki wspólnie osiągnęliśmy.

Pytamy naszych klientów o największe wyzwania, trudności i perspektywy rozwoju ze wsparciem marketingu internetowego.

Zobacz, jak takie firmy jak Twoja korzystają z potencjału pozycjonowania i reklam Google Ads.

bakowski kadr
dalpo wywiad bm cat okaldka yt
Zobacz wybrane opinie o agencji widoczni

Zobacz wybrane opinie naszych klientów w Google. Wszystkie poniższe opinie i jeszcze więcej znajdziesz na naszym profilu Google Moja Firma:

 

Dziękujemy za dobrą współpracę. Zespół SEO w sposób rzetelny przykłada się do swoich zadań. Kontakt jest bezproblemowy i bardzo szybki. Widzimy pierwsze wyniki naszej współpracy. Mamy nadzieję, że wspólnie osiągniemy założone cele.

Biovena Health

 

Z przyjemnością chcę się podzielić moją opinią na temat firmy Widoczni. Przede wszystkim bardzo szybka i sprawna reakcja na moje zgłoszenie, satysfakcjonujące zbadanie potrzeb i niezwykle pomocna i kompetentna osoba prowadząca moją sprawę. Polecam.

Eliza Blaszkiewicz

 

Naprawdę solidna firma i fantastyczni specjaliści od SEO. Rzetelnie podchodzą do realizacji zadań, są otwarci na nasze pomysły, ale też wychodzą sami z inicjatywą. A co najważniejsze, te działania przynoszą efekty. Bardzo doceniamy też profesjonalny zespół, przede wszystkim opiekuna klienta, z którym świetnie nam się współpracuje.


BIRETA Professional Translations

 

Bardzo dobra współpraca z firmą Widoczni. Polecam.

Dan-Pol Centrala

 

Pracuję z firmą Widoczni od prawie 2 lat. Jesteśmy małą firmą i budżet reklamowy nie jest duży. Pani Sandra bardzo dba, aby racjonalnie wydawać pieniądze. Co kilka tygodni dostaję propozycję modyfikacji. Są one logiczne. Pani Sandra zawsze uważnie słucha moich uwag. Serdecznie polecam firmę Widoczni.pl. Pracowałam już z kilkoma agencjami i ta jest najlepsza.

Atrii Kuchnie KuchnieWarszawa

 

Od 9 miesięcy współpracujemy z agencją Widoczni i już po kilku miesiącach pracy pojawiły się dosyć fajne efekty w postaci ilości słów kluczowych w top 50 oraz top 10 a także poprawione zostały aspekty techniczne, co przełożyło się na wzrost ruchu na stronie sklepu. Dotychczasową współpracę oceniam 5/5.

Właściciel sklepu internetowego Belhom.pl

 

Rzetelna współpraca, zaangażowanie jak i przede wszystkim indywidulane podejście do potrzeb m in w zakresie pozycjonowania i rozwoju strony a w tym wszystkim profesjonalizm sprawia, że wspólne działania z tą agencją to przyjemność

Jaroslaw Olchawski

 

Współpracujemy od około roku w zakresie SEO/ADS naszych dwóch sklepów internetowych. Z miesiąca na miesiąc uzyskujemy coraz lepsze wyniki sprzedażowe. Polecam!

Marcin P.

 

Nasza kancelaria prawna jest bardzo zadowolona ze współpracy! Widoczni słuchają naszych uwag i na bieżąco implementują proponowane przez nas zmiany. Team jest bardzo kontaktowy i poświęca dużo czasu klientowi. Efekty współpracy są imponujące! Serdecznie polecamy!

Wiktoria Świderska

 

W dzisiejszych czasach łatwo jest znaleźć agencję SEO, ale trudno wybrać tę właściwą. Mam możliwość współpracować z Widocznymi od ponad pół roku w zakresie działań SEO. Jestem zadowolony z tej współpracy. Ruch i widoczność wyglądają znacznie lepiej z miesiąca na miesiąc. Nasze najważniejsze słowa kluczowe stopniowo rosną w wynikach wyszukiwania. Przed nami jeszcze dużo pracy, ale mam nadzieję, że uda nam się osiągnąć kolejne sukcesy. Zawsze mogę liczyć na wsparcie w bieżących działaniach na stronie oraz otrzymywać podpowiedzi merytoryczne by jeszcze lepiej rozumieć zachodzące zmiany.

Szymon Cegiełko

 

Nazwa firmy trafiona w punkt! To za ich sprawą moja firma jest naprawdę widoczna, polecam współpracę!

Lucyna Kuchta

 

Firma godna polecenia. Dobry kontakt z osobami, odpowiedzialnymi za współpracę. Na wszystkich etapach współpracy widzę chęci i co najważniejsze zaangażowanie w projekt. Oby tak dalej!

DD Project

 

Firma profesjonalna, zaangażowana i z bardzo dobrymi specjalistami. Współpraca z osobami z tej firmy, a mianowicie naszym opiekunem oraz pozycjonerem, układa się bardzo dobrze, wręcz przerosła nasze oczekiwania. Polecam

Maciej Konkol

 

Po ponad rocznym okresie współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni z działań firmy Widoczni.pl. Pozycja naszej strony ciągle wzrasta, a wszystkie działania podejmowane przez opiekuna są z nami na bieżąco konsultowane. Polecam!!!

Karolina Gajda

Bardzo efektywna współpraca. Przemyślane działania, sprawna realizacja, skuteczne reagowanie na zmiany. Dobra komunikacja z zespołem. WIDOCZNE wyniki. Polecam

Beata Suchocka

 

Współpracujemy z Widocznymi od kilku lat, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników, zarówno w SEO u Łukasza jak i Google Ads u Bartka, ruch i konwersje w naszym sklepie internetowym od początku działań wzrosły wielokrotnie. Bardzo dobry kontakt i elastyczne podejście

Soltech Energy

 

Z Widoczni.pl współpracujemy niedługo bo zaledwie 3 miesiące, ale już po tak krótkim czasie widzę ogromną różnicę w jakości usługi. Porównując do poprzedniej agencji teraz otrzymuję wyczerpujące raporty, jestem w ciągłym kontakcie z opiekunem i pomału widzimy pozytywne wyniki. Czekamy na więcej ! :) Szczególnie polecam kontakt z panem Krystianem oraz Franciszkiem, którzy zawsze służą radą :)

Marlena Błaszczyk

 

Z Widocznymi współpracujemy od kilku miesięcy i już z całą pewnością możemy ich polecić. Kompetencja, zaangażowanie, bardzo dobry kontakt i tutaj szczególne podziękowania dla Pana Przemysława i Pani Sandry, którzy rzetelnie wykonują swoją pracę, a każda rozmowa z nimi to sama przyjemność. Wyniki naszej współpracy już są widoczne :), a nawet zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą współpracę o kolejne działania. Serdecznie polecamy!

Mariusz Marek

 

Po latach trafiłem na profesjonalną firmę SEO

Marcin Pabijanek

 

Z firmą Widoczni.pl współpracujemy od kilku miesięcy. Na samym początku otrzymaliśmy plan działań rozłożony na poszczególne miesiące, który jest konsekwentnie przez nich realizowany. Po każdym miesiącu dostajemy podsumowanie wdrożeń oraz plan na kolejny okres. Wszystkie niejasności są na bieżąco wyjaśniane, natomiast nowe pomysły wspólnie omawiane. Widać, że firma ma doświadczenie w tym, co robi, a zespół, z którym współpracujemy jest zaangażowany w pracę nad pozycjonowaniem naszej strony. Współpraca przebiega bardzo owocnie.

Anna

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Widocznymi. Wyróżnia ich z pewnością dobra komunikacja, szybkie reagowanie i co najważniejsze WIDOCZNE efekty

Sylwia Nowak

 

Polecam firmę Widoczni, bardzo dobry kontakt, widoczne efekty pracy całego zespołu, przydzielona osoba do projektu tj. Pan Maciej Dzięcioł nadzoruje wzorowo od A do Z cały proces zleconego projektu.

Kamil Ziętek

 

Świetna współpraca i kontakt. Korzystałem z usług różnych firm SEO, i tutaj po raz pierwszy spotkałem się ze świetną interakcją z zespołem.

Artur Węc

 

Firma z klasą, profesjonalna, rzetelna i godna polecenia :) Korzystamy z jej usług od niemal 2 lat. Są profesjonalni i sprawni w swoich działaniach, elastyczni w dostosowywaniu do naszych potrzeb, a wszystko odbywa się w naprawdę dobrej atmosferze. Takie firmy tworzą nową jakość w polskim biznesie.

Grzegorz Miłoszewski

 

Świetny kontakt - jeszcze lepsi eksperci! Wiedza specjalistek i specjalistów z agencji Widoczni przekłada się na na efektywność działań i coraz lepsze pozycje w Google. Polecam współpracę :)

Andrzej Czechowski

 

Nie ma się do czego przyczepić. Bezproblemowy kontakt. Obsługa bardzo pomocna. Z miesiąca na miesiąc widać efekty. Polecam!

Dawid Zameblowany

 

Bardzo przyjemna współpraca, szczególnie z Sebastianem oraz Maciejem z zespołu. Chłopaki są bardzo rzeczowi, odpowiadają na każde pytanie konkretnie, co sprawia, że rozmawiam ze specjalistami od SEO.

Patryk Antczak

 

Dziś możemy śmiało polecić agencję Widoczni wszystkim, którzy szukają firmy z ogromnym doświadczeniem i zaangażowaniem. W trakcie współpracy zwróciłem uwagę na indywidualne podejście do klienta oraz stałą komunikację. Wiem, że zawsze mogę liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo nawet poza umowne działania.

Andrey Shtepa

Współpraca układa nam się wzorowo, bardzo WIDOCZNE jest zaangażowanie opiekunów projektu. Przynosi to efekty w postaci popraw naszych pozycji. Serdecznie polecamy ;)

Firma RAMEX

 

W Widocznymi współpracuję już od jakiegoś czasu i mogę śmiało powiedzieć, że jestem w dobrych rękach :). Profesjonalne podejście do Klienta, rzetelność i konkretna wiedza specjalistyczna. Śmiało polecam :)

Justyna Winiarz

 

Z agencją Widoczni.pl przy obsłudze działań reklamowych Google Ads dla mojej strony www współpracuję od ponad 6 miesięcy. Bardzo sobie cenię bardzo dobrą komunikację, kontakt i profesjonalne podejście do rozwiązywania problemów konfiguracji kampanii, które na początku zawsze się pojawiają. Wspaniały kontakt z Panią Aleksandrą nie tylko przy szczegółowym omawianiu comiesięcznych raportów, ale także na każde zawołanie, gdy pojawiają się pytania. Kampania przynosi oczekiwane wzrostowe efekty sprzedażowe względem poprzedniego roku oraz wypracowała stabilizację wyniku sprzedaży nawet w zwyczajowo słabszych miesiącach. Polecam współpracę z Widoczni.pl!

Marek Plewczyński

 

Po dogłębnym przeanalizowaniu dostępnych agencji reklamowych, zdecydowaliśmy się na wybór Widoczni.com. Współpracujemy już od kilku miesięcy i już wiemy, że był to dobry wybór. Agencja wyróżnia się profesjonalizmem oraz świetnym kontaktem z Klientem. Zdecydowanie mogę polecić wybór usług firmy Widoczni.

Tomasz Suliga

 

Polecam współpracę - ogrom wiedzy merytorycznej, szybki i sprawny kontakt, szybka reakcja na jakiekolwiek zmiany czy sugestie.

Paweł Maksymiuk

 

Korzystam z usług Agencji Widoczni od pół roku i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Jesteśmy pod opieką Pana Leszka Kęsickiego oraz Pana Wojciecha Szmyta. Wszelkie nasze wątpliwości są wyjaśniana na bieżąco, prace są systematycznie realizowane, Panowie są bardzo responsywni a co najważniejsze widzimy efekty współpracy. Polecamy Agencję Widoczni!

Jakub Sikora

 

Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście, mili opiekunowie. Najważniejsza kwestia to to, że cały czas informują o swoich działaniach, zawsze pomocni itp.

Patryk Szyplewski

 

Udana współpraca w zakresie pozycjonowania. Wyniki - zgodnie z oczekiwaniami. Bardzo dobry kontakt z zespołem - zawsze można liczyć na szybką i merytoryczną odpowiedź. Polecam.

Katarzyna Nowak

 

Obsługa klienta na wysokim poziomie :) Fachowcy w swojej dziedzinie

marcin kotarski

 

Współpracuje z agencją Widoczni.pl od pewnego czasu i jestem zadowolony z efektów ich działań. Kontakt z firmą jest doskonały, a prace zawarte w umowie wykonywane na czas. Polecam usługi firmy Widoczni !

Marcin Szymczak

 

Współpraca z widocznymi to same plusy. Szczególne gratulacje należą się Panu Leszkowi, który zawsze chętnie wszystko wyjaśni i człowiek wie co dzieje się z jego witryną.

Dawid Nowicki

 

Bardzo dobry kontakt z opiekunami, pełen profesjonalizm.

Ewelina Ławecka

 

Współpraca od ponad 2 lat układa się pomyślnie. Dobry kontakt z Project Managerem i resztą zespołu. Polecam!

Dawid Pauś

 

Pozycjonując stronę z Widocznymi widzimy bardzo fajne efekty :) Działają nad nasza strona od roku. Początkowo strona miała widoczność bliską zeru, natomiast teraz z miesiąca na miesiąc widzimy systematyczne, coraz większe wzrosty. Ich praca zdecydowanie działa. Dodatkowo na bieżącą udzielają obszernych odpowiedzi na wszystkie nasze pytania. Polecam!

Justyna M

 

Współpracujemy z agencją Widoczni od ponad roku. Jesteśmy zadowoleni z efektów działań, które są widoczne w pozycjonowaniu naszej strony oraz ilości jej wyszukiwań. Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Widocznych!

Weronika Kozerska

Pozycja na rynku

Zajrzyj do rankingu agencji SEO i PPC

Chcesz porównać ze sobą kilka agencji? Szukasz największej? Najlepiej ocenianej? A może zależy Ci na agencji zlokalizowanej w Twoim mieście? Co roku przygotowujemy serię rankingów, w których porównujemy ze sobą agencje na podstawie danych z LinkedIna.

Możesz łatwo wyszukać największe agencje i porównać je między sobą. Dowiesz się nie tylko, jaka jest liczba pracowników, ale również, jaki odsetek stanowią specjaliści, jakie opinie ma agencja w sieci i czy sama troszczy się o swój wizerunek i pozycje w Google. Co roku znajdziesz świeży i aktualny ranking. 

Zobacz ranking agencji SEO
widoczni 131
Nasza pozycja na rynku

Widoczni w rankingu agencji SEO wg LinkedIn

Zoom
4. miejsce w Polsce pod względem liczby pracowników na Linkedin

Zoom
1. miejsce pod względem stażu na rynku

Zoom
1. miejsce w Polsce pod względem liczby ocen Google

Zoom
1. miejsce w Polsce pod względem liczby pracowników SEO

Najlepsza rekomendacja

Kilkudziesięciu klientów jest z nami ponad 10 lat!

Jesteśmy przekonani, że to, co robimy – robimy najlepiej. Pokazują to efekty pozyskiwane dla naszych klientów i...ich opinie na nasz temat. Regularnie przybywa nam rzetelnych opinii klientów w Google, na Facebooku i na Clutch.co. Nie są to anonimowe wpisy, ale podpisane, wiarygodne rekomendacje. To dowód na to, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym jesteśmy też sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

Pośród opinii dostępnych na Google Moja Firma i na Facebooku są także opinie firm, które współpracują z nami od kilkunastu lat i wciąż z nami są! Takie głosy cieszą nas najbardziej, bo chociaż branża SEO/ ADS nie jest łatwa, a konkurencja nie śpi, my wciąż z powodzeniem wspieramy ich rozwój.

Wyślij zapytanie
widoczni 123
Co o nas mówią

Wybierz agencję SEO / ADS z dobrymi opiniami

Zanim wybierzesz agencję możesz sprawdzić ranking firm SEO, a następnie sprawdzić najlepsze agencje SEO pod kątem referencji klientów. Polecane agencje SEO zwykle udostępniają na swojej stronie opinie klientów.

Dobra agencja SEO wcale jednak nie musi znaleźć się w żadnym rankingu firm pozycjonujących, dlatego niezbędne jest wnikliwe przeanalizowanie oferty i trzeźwa ocena jakości usług. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz poradnik "Jak wybrać agencję SEO?"

1
sprawdź najlepsze agencje SEO w grupach tematycznych - użytkownicy chętnie opisują swoje dobre i złe doświadczenia z firmą SEO
2
przeczytaj opinie - skuteczna firma SEO może cieszyć się wieloma opiniami w Google, na Clutch.co i Facebooku
3
zapytaj klientów - najlepsze firmy SEO dzielą się informacją o klientach ze swojego portfolio, zadzwoń do nich i spytaj o wrażenia
FAQ
Gdzie sprawdzić opinie o agencji widoczni?
Down arrow

Opinie klientów agencji można znaleźć na wizytówce firmy w Google. Warto zapoznać się także z profilem firmy w portalu Clutch.co i na Facebooku. Rekomendacje klientów dostępne są również w zakładce “Historie współpracy” na stronie widoczni.com.

Dlaczego warto weryfikować agencję SEO na Clutch.co?
Down arrow

Clutch.co to jeden z najbardziej wiarygodnych portali do opiniowania agencji i firm. Każdy, kto zostawia opinię, jest weryfikowany dodatkowo przez pracowników Cluch.co. Opinie w tym portalu są rozbudowane i mają charakter historii współpracy. Agencja widoczni jest jedną z najczęściej ocenianych agencji SEO na Clutch.co w Polsce.

Czy warto współpracować z agencją widoczni?
Down arrow

Tak, warto współpracować z agencją widoczni. Wyróżnia się ona bardzo dobrymi opiniami klientów w Google, na Facebooku i Clutch.co w zakresie pozycjonowania i reklam Google Ads. Szczególnie ceniona jest skuteczność w budowaniu sprzedaży i wysoka jakość obsługi. Klienci podkreślają wysokie kompetencje specjalistów i doradców.

Oceń ten artykuł:
Opinie o agencji widoczni

Średnia ocen użytkowników4.00 na podstawie 68 głosów