20% zniżki na SEO i Google Ads do końca września!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Zobacz jak się z nami współpracuje Co mówią o nas klienci i współpracownicy

Ponad 470 pozytywnych opinii w Google

Z roku na rok grono naszych klientów dynamicznie się rozrasta, a wraz z nim nasz zespół ekspertów. Zaufanie do nas wynika z dobrej opinii agencji widoczni na rynku pozycjonowania i marketingu internetowego. Cieszymy się, że jesteśmy rozpoznawalni jako agencja rzetelna, profesjonalna i skuteczna. Zobacz, opinie na nasz temat!

opinie

470 pozytywnych opinii

Ponad 470 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Opinie widoczni

Co mówią o nas klienci?

Wybór dobrej agencji SEO to wyzwanie - na rynku znajdziesz firmy, które świadczą usługi za kilkaset i kilka tysięcy złotych. Różne modele współpracy, zakres działań i doświadczenie, mogą nieźle utrudnić wybór tej jednej agencji. Zamiast decydować w ciemno, posłuchaj, co o agencji SEO mówią jej klienci - to najbardziej wiarygodne źródło wiedzy. Mamy kilkaset opinii w Google, które pomogą Ci podjąć decyzję o współpracy z nami. Na tej stronie cytujemy tylko wybrane opinie klientów, pozostałe znajdziesz w Google.

Przeczytaj opinie, a przekonasz się, dlaczego nasi klienci zostają z nami na dłużej :)

To już prawie 8 lat od kiedy zaczęliśmy współpracować. Dlaczego widoczni? Przede wszystkim troszczą się o nasze interesy i robią naprawdę skuteczny marketing internetowy. Widoczni profesjonalnie podchodzą do pozycjonowania i obsługi klienta. Są skuteczni i mają dużą wiedzę w sprawach planowania kampanii marketingowych, które realnie podnoszą sprzedaż. Naprawdę warto z nimi współpracować!

Tomasz Leśniak
LE-GUM
Polecam współpracę z firmą widoczni.pl. Bardzo dobre wyniki pozycjonowania oraz dbanie o klienta. Na bieżąco jestem informowany o planowanych działaniach oraz o wynikach.
Adam Chojnacki
fabrykaozonu.pl
WIDOCZNI - profesjonalizm, zaangażowanie, uczciwość, ciekawość, otwartość na rozwiązania, innowacyjność, a przy tym optymizm i sympatyczna obsługa. Z tym kojarzy mi się agencja marketingu internetowego zbudowana przez Artura Wojczala. Wiem, co piszę. Współpracujemy już od ponad dekady :-)
Joanna Prokopiuk
Protan-Elmark
Jak to robimy?

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży w Protan Elmark

Nasze kampanie finansują się same. Co to znaczy? Zobacz, rozmowę z klientem, który dzięki naszym działaniom SEO i PPC zwiększył liczbę konwersji, obniżył koszty pozyskania konwersji i rozwinął biznes na arenie międzynarodowej.

Ty też możesz mieć takie efekty.

Skontaktuj się z doradcą, żeby poznać szczegóły.

Zdradzamy efekty pozycjonowania i Google Ads
widoczni 67 widoczni 61 widoczni 6 widoczni 82 widoczni 147 widoczni 41 widoczni 5

Kilkudziesięciu klientów jest z nami ponad 10 lat!

Jesteśmy przekonani, że to, co robimy – robimy najlepiej. Pokazują do efekty pozyskiwane dla naszych klientów i...ich opinie na nasz temat. Regularnie przybywa nam rzetelnych opinii na Facebooku i Google+ od naszych klientów. Nie są to anonimowe wpisy, ale podpisane, wiarygodne rekomendacje. To dowód na to, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

Pośród opinii dostępnych na Google+ i na Facebooku są także opinie firm, które współpracują z nami od kilkunastu lat i wciąż z nami są! Takie głosy cieszą nas najbardziej, bo chociaż branża SEO nie jest łatwa, a konkurencja nie śpi, my wciąż z powodzeniem wspieramy ich rozwój.

Długoterminowa współpraca

Klienci są z nami, dlatego że chcą, a nie dlatego że muszą

Czy wiesz, że wśród naszych klientów są firmy, z którymi pracujemy nawet 10 lat i dłużej? Zobacz, co sądzą o naszej współpracy i jak oceniają niemal dekadę wspólnych działań.

Współpracujemy z Widocznymi od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podejścia do klienta oraz fachowej wiedzy, którą wykorzystują by jak najlepiej wypozycjonować naszą stronę. Polecamy.
Marian Plencner
Ivemax
Moja firma korzysta z usług agencji Widoczni od wielu lat i oceniamy współpracę pozytywnie. Efekty pozycjonowania są zdecydowanie zadowalające. Jedna rzecz, za którą przede wszystkim cenie agencję Pana Artura to profesjonalna obsługa i kontakt z klientem. Wszyscy pracownicy, z którymi miałem kontakt, zawsze błyskawicznie odpowiadają i starają się pomóc. Polecam z czystym sumieniem.
Jacek Mytkowski
Mytkowski Domy Energooszczędne
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy, która trwa nieprzerwanie od niemal 20 lat! Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy nie darzyli widocznych tak wielkim zaufaniem. Zapracowali na nie, realizując dla nas z determinacją zyskowne działania na najwyższym poziomie. Polecamy agencję widoczni każdemu, kto szuka firmy realizującej wysokiej jakości marketing internetowy.
Firma RF
Historie naszych klientów

Nie tylko opinie - zobacz nasze historie współpracy

Interesują Cię przede wszystkim efekty? Opinie to tylko przedsmak tego, czego możesz spodziewać się we współpracy z nami. Przeczytaj historie naszych klientów, w których opisujemy przeprowadzone działania i konkretne, uzyskane efekty pozycjonowania i Google Ads. Poniżej znajdziesz wybrane historie, więcej przeczytasz w zakładce historie współpracy.

 

Nasze kampanie finansują się same!

 

35329373 1190151591120087 4805018787231301632 o 211244771 495605438391320 8770571720178392265 n widoczni 144 widoczni 36 widoczni 17 widoczni 52 widoczni 30 widoczni 39
Wychodzimy z inicjatywą

Jak klienci oceniają jakość współpracy z nami?

Brakuje Ci możliwości kontaktu ze swoim pozycjonerem, specjalistą Ads czy doradcą klienta? My działamy inaczej - sami sięgamy za słuchawkę, aby zapytać o odczuwane efekty marketingu internetowego. Mamy mnóstwo pomysłów na ulepszenia i nie boimy się zasugerować Ci działań, które daleko wykraczają poza umowę.

Zobacz, co o jakości współpracy z nami mówią nasi klienci

Współpraca przebiega bardzo sprawnie. Fachowy zespół i profesjonalne podejście.
Nasz opiekun z ramienia firmy Widoczni, Pan Maciej Dzięcioł jest bardzo kontaktową osobą, zaangażowaną w swoją pracę, która sprawnie i wyczerpująco rozwiewa wszelkie niejasności.
Zdecydowanie polecam!
Łukasz Grochowina
Expose
Wzorowa współpraca. Bezproblemowy kontakt, informowanie o każdym etapie prac, konkretne propozycje. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Serdecznie polecam współpracę z firmą Widoczni.
Dmitri Nesteruk
Sibugolpl
Dobrze się pracuje z tą firmą. Odzywają się sami, pilnują swoich tematów. Przerabiałem już kilka firm pozycjonujących i najczęściej po pierwszym kontakcie pozycjoner znikał i wystawiał tylko fakturę co miesiąc. Tutaj jest inaczej - firma odzywa się co najmniej raz / dwa razy w miesiącu z nowymi tematami, artykułami itp na stronie. Ogólnie polecam :)
Michał Piechocki
ceny-transferowe.info
Certyfikaty

Naszą wiedzę potwierdzają certyfikaty

Naszą jakość i skuteczność potwierdzają certyfikaty Google oraz HubSpot.
Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Zespół

Praca w agencji widoczni - opinie

Dobre opinie nie tylko zachęcają do współpracy nowych klientów, ale również sprawiają, że jesteśmy wymarzonym miejscem pracy dla wielu młodych specjalistów. Średnio co druga osoba biorąca udział w rekrutacji podkreśla, że ważne były dla niej opinie na temat agencji widoczni w internecie. Jako zespół chętnie opowiadamy o swojej pracy i codziennych wyzwaniach także na Facebooku i Instagramie. Nasze zadowolone twarze na zdjęciach to chyba najlepsza opinia o agencji jako miejscu pracy.

Dołącz do nas
widoczni 2022 zespół w plenerze
Co sądzą Widoczni?

Lubimy tu pracować - opinie zespołu

Mamy silny zespół i nikt nie zostaje z nami przez przypadek. Jakie opinie o pracy w agencji mają Widoczni? Lubimy wyzwania i rozwój. Osoby, dla których to pierwsza praca cenią przyjazny onboarding, mnóstwo szkoleń i wsparcie kolegów i koleżanek. Dla wielu istotna jest możliwość godzenia życia zawodowego z prywatnym (żadnych nadgodzin, pracy po pracy i braku urlopu). Wreszcie, odpowiadają nam warunki finansowe i możliwość uzyskania awansu oraz podwyżki. Zobacz opinie o pracy w agencji Widoczni!

Zobacz oferty pracy
Polecam firmę Widoczni jako pracodawcę. Pracuję tutaj od ponad półtora roku i jestem bardzo zadowolony. Możliwości nauki, rozwoju i awansu oraz ludzkie traktowanie uważam za 2 najmocniejsze strony firmy.
specjalista ds. pozycjonowania
Łukasz Jabłoński
Świetna atmosfera, którą tworzy wyjątkowy zespół, pełen pozytywnie nastawionych profesjonalistów.
Polecam wszystkim, którzy szukają pracy i tym, którzy chcą być widoczni w internecie!
Koordynator ds. administracji i HR
Aleksandra Bednarek
Sympatyczna atmosfera, mili współpracownicy, wynagrodzenie zawsze na czas, brak nadgodzin - widoczni to miejsce, w którym warto stawiać pierwsze kroki w marketingu internetowym.
specjalista ds. content marketingu
Katarzyna Nowak
Eksperci

Wymieniamy doświadczenia z najlepszymi ekspertami

Ciągły rozwój i śledzenie trendów w branży marketingu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. To oni są dla nas inspiracją i źródłem najświeższej wiedzy.

Rand Fishkin i widoczni artur-wojczal-z-cyrus-shepard-big.jpg artur-wojczal-z-oli-gardener.jpg kelvin newman widoczni tim soulo Avinash Kaushik i widoczni widoczni brighton seo 004 artur-wojczal-i-rand-fishkin-big.jpg
Skuteczna agencja

Jak wybrać dobrą agencję SEO?

Zanim wybierzesz agencję możesz sprawdzić ranking firm SEO, a następnie sprawdzić najlepsze agencje SEO pod kątem referencji klientów. Polecane agencje SEO zwykle udostępniają na swojej stronie opinie klientów.

Dobra agencja SEO wcale jednak nie musi znaleźć się w żadnym rankingu firm pozycjonujących, dlatego niezbędne jest wnikliwe przeanalizowanie oferty i trzeźwa ocena jakości usług. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasz poradnik "Jak wybrać agencję SEO?"

Jak wybrać agencję SEO do pozycjonowania swojej strony i nie żałować? Oto kilka wskazówek:
1
sprawdź najlepsze agencje SEO na forum - użytkownicy chętnie opisują swoje dobre i złe doświadczenia z firmą SEO
2
przeczytaj opinie - skuteczna firma SEO może cieszyć się licznymi opiniami na Facebooku i Google
3
zapytaj klientów - najlepsze firmy SEO dzielą się informacją o klientach ze swojego portfolio, zadzwoń do nich i spytaj o wrażenia
Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Osiągamy rekordowe wyniki ruchu i widoczności. Jest to szczególnie widoczne w porównaniu rok do roku. Co zrobiło na nas największe wrażenie? Bardzo dobry kontakt z opiekunem projektu. Przygotowywanie dodatkowych wskazówek i analiz.
miniatura logo matura100
Matura100Procent

Na początku współpracy specjaliści z agencji Widoczni przeprowadzili szczegółowy audyt techniczny strony, w wyniku którego przesłali kompletną listę zmian koniecznych do wdrożenia w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Ustalona została lista fraz szczególnie istotnych, a także rozpoczęły się prace związane z optymalizacją oraz rozbudową profilu linkowego. Co kwartał podsumowujemy zrealizowane prace, omawiamy wyniki, a także przedstawiany jest nam szczegółowy plan na najbliższe 3 miesiące.

widoczni 105 widoczni 128 widoczni 141 widoczni 4
Jesteśmy zadowoleni z rezultatów. Niezmiennie zajmujemy wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na kluczowe dla nas frazy. Odnotowaliśmy także wzrost sprzedaży naszego sklepu w wyniku prowadzonych przez agencję działań.
miniatura logo 1
Bezpiecznie Zapakowane

Współpracę z firmą Widoczni cenimy głównie za pełne zaangażowania, profesjonalne podejście do każdego zadania, które regularnie przed sobą stawiamy. Podczas częstych rozmów bardzo wnikliwie analizujemy aktualne postępy prac, a nasi opiekunowie bardzo chętnie podejmują nowe wyzwania, które przed nimi stawiamy, a dzięki wnikliwym analizom każdego pomysłu, są w stanie tak prowadzić kampanię, aby uzyskiwać najlepsze możliwe wyniki z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej