688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczne kampanie na TikToku Zwiększaj sprzedaż dzięki reklamom na TikToku
artboard
Social media

Reklama na TikToku z agencją widoczni

Rozwiń biznes dzięki efektywnym reklamom na TikToku

Chcesz skutecznie docierać do swoich klientów na TikToku? Nasz zespół przygotuje i przeprowadzi dla Ciebie skuteczne kampanie reklamowe na TikToku. Wesprzemy Cię na każdym etapie od koncepcji po realizację i optymalizację reklam na TikToku. Z nami zyskasz nie tylko duży zasięg reklam i rozpoznawalność marki na jednej z najbardziej angażujących platform społecznościowych. Przede wszystkim skupimy się na realizacji Twoich celów biznesowych i skierowaniu uwagi odbiorców na Twoją ofertę i produkty.

Nasi specjaliści PPC mają doświadczenie z reklamami na każdej platformie i działają zawsze zgodnie z najlepszymi praktykami. Rozszerz możliwości reklamowe swojej kampanii o reklamę na TikToku w agencji widoczni. Zobacz, dlaczego warto zlecić ją właśnie nam!

1
Specjaliści PPC z wieloletnim doświadczeniem
2
Partnerska współpraca i indywidualne spojrzenie na Twoją kampanię
3
Kompleksowa realizacja reklam na TikToku
4
Wysoka jakość i skuteczność działań w zakresie pozyskiwania konwersji
5
Działanie zgodnie z najlepszymi praktykami i znajomość trendów
6
Kreatywne podejście do kampanii i nieszablonowa realizacja reklam

Cennik reklam na TikToku

Minimalny budżet na kampanię TikTok
Koszt obsługi
Budżet na kliknięcia
950 zł
3 000 zł

Wyślij zapytanie, aby uzyskać indywidualną wycenę kampanii. Chcesz wiedzieć od czego zależy cena i co otrzymasz w cenie kampanii? Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania:

Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

570+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

60+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

140+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

20+
lat na rynku

TikTok Ads
Dlaczego reklamy na TikToku? To proste!

Reklama na TikToku ma dużo do zaoferowania dla twórców oraz reklamodawców. Platforma reklamowa na TikToku zapewnia:

 • Dostęp do analizy użytkowników
 • Personalizacja grupy docelowej
 • Tworzenie podobnych grup odbiorców
 • Optymalizacja stawek

 

 • Śledzenie konwersji
 • Analiza konkurencji
 • Zautomatyzowane testowanie A/B
Dlaczego warto?

Poznaj zalety reklamy na TikToku i zwiększaj sprzedaż

System reklamowy TikToka wciąż się rozwija, dostarczając swoim klientom coraz więcej precyzyjnych narzędzi i funkcji. Już dziś w dużej mierze polega na AI i uczeniu maszynowym, aby wspomóc precyzyjne targetowanie reklam i zwiększać ich skuteczność. Zobacz, czym wyróżnia się system TikTok Ads:

1
Jeszcze większy zasięg reklam

Duży zasięg reklam, dzięki dostępowi do aplikacji producenta TikToka, takich jak Babe, VideoBuzz i TopBuzz.

2
Narzędzia do tworzenia kreacji reklamowych

Bezpłatne narzędzie do tworzenia angażujących filmów reklamowych z szablonami dopasowanymi do Twojej branży.

3
Automatyzacja z Automated Creative Optimization

Dostęp do narzędzia Automated Creative Optimization - wystarczy, że załadujesz odpowiednie materiały graficzne i tekstowe, a system przygotuje reklamę i przeprowadzi testy skuteczności, optymalizację i zwiększy dotarcie do grupy docelowej.

4
Skuteczne targetowanie reklam

Precyzyjne targetowanie na użytkowników pod względem takich zmiennych jak: płeć, lokalizacja, wiek, zainteresowania i inne. Możesz również tworzyć niestandardowe grupy i grupy użytkowników podobnych do Twoich odbiorców.

5
Dokładna analityka reklam

Szczegółowy pomiar efektów kampanii dzięki pixelowi TikToka i zewnętrznym narzędziom analizującym użytkowników dla TikToka.

Taktyka
Jak przebiega realizacja reklam na TikToku?

Wspieramy Cię na każdym etapie

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać realizacja reklam na TikToku we współpracy z naszym zespołem. Dajemy pełne wsparcie naszym klientom, nie tylko w zakresie realizacji, ale również doradztwa od etapu koncepcji i planowania komunikacji na TikToku. Doradzimy Ci, jakie produkty czy usługi warto reklamować na tej platformie i jaki format reklamy wybrać. Poznaj wszystkie etapy współpracy przy kampanii na TikToku:

Strategia i kreacja
Strategia i kreacja

Służymy wsparciem przy opracowaniu kreacji reklamowych, wyborze komunikatów oraz produktów i usług, które warto reklamować. Opracowujemy dla Ciebie skuteczną strategię reklamową na TikToku.

Wdrożenie i optymalizacja
Wdrożenie i optymalizacja

Realizujemy kampanię reklamową na TikToku - dobieramy grupę docelową, formaty reklam, miejsca wyświetlania oraz zarządzamy budżetem. Prowadzimy bieżącą optymalizację, zwiększając konwersje.

Analityka i raportowanie
Analityka i raportowanie

Korzystamy z zasobów raportów TikToka i Piksela TikToka, aby dostarczać Ci regularnie analizę kampanii i wyciągać wnioski z prowadzonych działań do dalszej optymalizacji.

Doświadczony zespół

Chcesz zawojować TikToka? Zrób to z naszymi ekspertami!

My nie tylko pracujemy z mediami społecznościowymi, my nimi żyjemy. TikTok nie ma przed nami tajemnic i z wielkim zaciekawieniem testujemy kolejne nowe funkcje i możliwości tej platformy. Wybierając współpracę z nami, masz pewność, że działasz z doświadczonymi specjalistami, o nieskończonych pokładach kreatywności.

Nasz zespół PPC tworzą certyfikowani specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu reklam na największych platformach PPC. Stale rozwijają i aktualizują swoją wiedzę, dając Ci to co najlepsze - skuteczne kampanie na wybranej platformie PPC. Dobrze wiedzą, co sprawdzi się na TikToku, jak nakręcić angażujące video i jak zatrzymać uwagę odbiorcy, aby został Twoim klientem. Wyślij zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie propozycję działań reklamowych na TikToku dopasowaną do Twojego biznesu.

1
Współpraca z dedykowanym opiekunem

Twoje kampanie reklamowe będą pod opieką wybranego specjalisty, który będzie współpracował z Tobą przez cały okres trwania umowy. Dzięki temu doskonale zapozna się z Twoimi potrzebami, biznesem i celami, a Ty możesz liczyć na miłą atmosferę i życzliwą współpracę. 

2
Błyskawiczna realizacja i sprawny kontakt

Sprawna realizacja usług na najwyższym poziomie to nasz priorytet. Regularnie rozmawiamy z naszymi klientami, badając ich zmieniające się potrzeby i cele. Nie ma u nas anonimowego call center, są relacje ze specjalistą, która dobrze zna Twoją kampanię.

3
Transparentne raportowanie i konsultacje z ekspertem

Nie pozostawiamy naszych klientów bez informacji. Nie tylko na bieżąco informujemy o postępach działań, ale również regularnie omawiamy raporty kampanii na wideokonferencji. To okazja do wymiany przemyśleń i wniosków na dalszy rozwój działań.

CRO

Jak śledzić konwersje na TikToku?

Zastanawiasz się, jak mierzymy skuteczność reklam na TikToku? Menadżer reklam na TikToku umożliwia ustawienie śledzenia konwersji różnego typu. Pierwszym krokiem jest instalacja Pixela TikToka, czyli fragmentu kodu dodanego do Twojej strony www.

Dzięki Pixelowi możemy śledzić zachowanie użytkownika na stronie, jeśli trafił tam z reklamy na TikToku. Mierzymy np. dokonanie zakupu, przejście na konkretną podstronę, wysyłkę formularz czy też pobranie aplikacji. Można również śledzić zdarzenia na pop-upie na stronie, wywołanego konkretnym zachowaniem użytkownika.

widoczni 136
Typy reklam

Jaką reklamę na TikToku wybrać?

TikTok oferuje różne typy reklam, dla każdego proponując inne cele i formy rozliczenia. Dzięki temu możesz wybrać format, dla którego najłatwiej Ci przygotować komunikat reklamowy i który odpowiada Twojemu budżetowi. Poniżej najpopularniejsze formaty reklam na TikToku:

In-Feed video TopView Brand Takeover Branded Hashtag Challenge Branded Effects

Reklama, która pojawia się w feedzie użytkownika. Widzi je przeglądając kolejne video. Najlepiej, jeśli taka reklama zrealizowana jest w stylu filmów na TikToku i jest angażująca. Jednak zdarza się, że firmy reklamują się za pomocą animacji lub statycznych grafik. Reklama zawiera przycisk z CTA, dzięki czemu sprawdzi się do budowania ruchu na stronę www lub na firmowe konto na TikToku.

Reklama, którą użytkownik widzi jako pierwszy film w sekcji Dla Ciebie po otwarciu aplikacji TikTok. Ma format video lub statycznej grafiki, jednak TikTok sugeruje tworzenie angażującego filmu, podkreślając przy tym, że mamy tylko 2 sekundy na zatrzymanie uwagi użytkownika, zanim przewinie dalej. Ten format polecany jest, gdy zależy Ci na zasięgu i liczbie wyświetleń.

Reklama, która wyświetla się na całym ekranie po otwarciu TikToka. Zapewni wysoki zasięg i efektywność, dzięki temu, że jest klikalna i może kierować ruch na stronę www lub na konto na TikToku. Jest o reklama o formacie video, które trwa 3-5 sekund lub statycznej grafiki wyświetlanej przez 3 sekundy. To wyjątkowy format, bo każdy użytkownik widzi reklamę w tym formacie tylko raz dziennie.

Jest to format reklamy, w której marka angażuje użytkowników. Tworzysz video, które zaprasza użytkowników do stworzenia własnej wersji. Filmy gromadzone są na zewnętrznym hubie, a akcja promowana w sekcji wyszukiwania w postaci baneru.

Forma promowania marki za pomocą filtrów na TikToka. Wymaga dodatkowego wkładu pracy, aby przygotować filtr, ale umożliwia angażowanie użytkowników w markę bez typowo reklamowych treści. 

Artboard
Możliwości na TikToku

Stworzymy dla Ciebie skuteczną kampanię na TikToku

Dlaczego warto wybrać reklamę na TikToku? Obecność Twojej firmy na TikToku będzie nabierać na znaczeniu. Już dziś warto zadbać o komunikację ze swoją grupą odbiorców. Obawiasz się, że to platforma dla nastolatków? Już dziś w USA połowa użytkowników TikToka to osoby 30+. Dlaczego marki cenią reklamy na TikToku?

 • TikTok działa w oparciu o autentyczny przekaz, który budzi dużo większe zaufanie niż klasyczna reklama i wpływa motywację kupujących
 • Content atrakcyjny dla użytkowników TikToka jest niskobudżetowy i łatwy do przygotowania.
 • System reklamowy TikToka umożliwia wybór różnych formatów reklam od reklam wyświetlanych w formie filmów, po personalizowane filtry.
 • TikTok w pierwszej kolejności wyświetla użytkownikom proponowane treści, w tym reklamy, zwiększając szanse na dotarcie do grupy docelowej.
 • Algorytm TikToka skutecznie dobiera treści do odbiorców, bazując na AI

Czy wiesz, że TikTok jest najbardziej angażującą platformą*? To właśnie użytkownicy TikToka spędzają najwięcej czasu, korzystając z aplikacji i jednocześnie najczęściej w ciągu dnia ją uruchamiają, w porównaniu z użytkownikami aplikacji pozostałych platform społecznościowych.

*źródło:https://sensortower.com/blog/tiktok-power-user-curve

widoczni 68
widoczni 88 widoczni 91
Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

widoczni 67
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
5
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 570 pozytywnych opinii w Google i 60 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Oceń ten artykuł:
Reklama na TikToku

Średnia ocen użytkowników4.90 na podstawie 152 głosów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej