10% zniżki na wszystkie usługi z okazji Dnia Kobiet!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 20
Skuteczna agencja marketingu internetowegoSkuteczni i doświadczeni specjaliści marketingu internetowego od 1999 roku na rynku.
Widoczni

Agencja Marketingu Internetowego widoczni

Realizujemy skuteczny marketing internetowy

Jesteśmy agencją marketingu internetowego z Poznania. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron i pozycjonowaniu sklepów, prowadzeniu kampanii Adwords oraz skutecznej optymalizacji konwersji. Działamy już od 1999 roku, realizując skuteczne usługi dla setek firm z całej Polski.

 

 

obejrzyj nas w akcji

Pracujemy zespołowo na Twój sukces

kampus widoczni

Galeria - poznaj nas

Kampus widoczni - dwa budynki i.... najlepszy na świecie zespół ;) oraz mnóstwo wspólnych wspomnień.

Uwielbiamy dokumentować to, co nam się przytrafia. Bo praca to zaledwie ułamek chwil spędzonych razem. My po prostu się lubimy!

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego. To nie tylko nowa siedziba firmy. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online.

wb4
widoczni biurow1
Skala

Widoczni w liczbach

22 lata doświadczenia w branży

Współpracuj z najlepszymi

100% certyfikowanych specjalistów

Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.

2000% rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta

Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!

400% rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta

Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!

opinie

300 pozytywnych opinii

Ponad 300 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Poznajcie Widocznego 

Chcemy Wam kogoś przedstawić. Oto Widoczny - jeden z nas. Chodzą słuchy, że jeśli poznacie Widocznego, to tak jakbyście poznali cały nasz zespół.

Przybył do nas z Pierwszej Strony Google i co najważniejsze, dobrze zapamiętał drogę z powrotem ;) 

Kim jest Widoczny? Przede wszystkim uwielbia technologie. Jego babcia wie tyle, że pracuje w komputerach. Wam jednak możemy powiedzieć wprost - on pracuje w SEO. Już zapowiedział, że wybiera się z nami na wszystkie branżowe eventy. Jak podkreśla: rozwój jest najważniejszy!

 

Prywatnie jest fanem fantastyki i science-fiction. Nie pogardzi też dobrym serialem. To prawdziwy smakosz - wszystkie piątki świętuje pizzą. Jak w takim razie zachowuje nienaganną figurę? To proste, codziennie gra w ping-ponga w naszej agencyjnej lidze.

Będzie nam towarzyszył w pracy, na wyjazdach, na urlopie. Mamy nadzieję, że polubicie go tak, jak my.

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych.

Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

Jak pracujemy?Poznaj zespół

widoczni na schodach sesja wspolna
Dekoracja
#widoczniodzaplecza

poznaj nas bliżej

Sprawdź, czy pasujesz do naszego zespołu!

kultura organizacji widoczni okladka

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Wydarzenia

Wydarzenia widoczni! Zobacz, co organizujemy oraz gdzie bywamy

Praca w widocznych to nie tylko biurko, laptop i kawa. Staramy się urozmaicać sobie czas poprzez udział w różnego rodzaju eventach, spotkaniach integracyjnych.

Sami także inicjujemy wydarzenia w naszej siedzibie - szkolenia dla klientów, staże dla studentów, spotkania z fizjoterapeutą... oj dzieje się!

Sprawdź, co robimy i gdzie bywamy!

Zobacz nasze wydarzenia!
Instagram

Jesteśmy #zawszewidoczni. Obserwuj nas!

Jesteśmy zgranym zespołem. Łączy nas przede wszystkim praca, ale poza tym uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, działamy na uczelniach, wspólnie świętujemy i bawimy się na spotkaniach integracyjnych. Zobacz, co się dzieje u nas w pracy i po godzinach!

#zawsze
widoczni
Edukujemy

Akademia Widoczni

Wiedza i doświadczenie to jedna z największych wartości, jakie możemy przekazać innym. Dlatego tak istotna jest dla nas działalność edukacyjna. Prowadzimy wykłady i szkolenia na najlepszych poznańskich uczelniach, zapraszamy do siebie blogerów i młodych przedsiębiorców.

AULA- Ania
widoczni studia mba wykladjak pisac akademia widocnziw plus jeden
Szkolenia

Wydarzenia #Akademii Widoczni - zobacz, co się działo

Śledzisz nasze wydarzenia? A może brałeś udział w szkoleniu Akademii widoczni? Zobacz najświeższe relacje z wydarzeń - dzielimy się zdjęciami, ale także prezentacjami :) Być może to zachęci Cię, aby następnym razem wpaść do Plus Jeden albo na którąś z poznańskich uczelni i posłuchać naszych prelekcji.

Zobacz relacje z wydarzeń
akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera
Narzędzia

Mamy wiedzę i technologie

zestawienie logotypow

Na nasz sukces składa się nasza wiedza, doświadczenie, najlepsze narzędzia SEO i znajomość trendów z branży. Zobacz, skąd czerpiemy inspirację do rozwoju i poznaj nasze ulubione narzędzia, blogi i ekspertów marketingu internetowego!

Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Naszą jakość i skuteczność potwierdzają certyfikaty Google oraz HubSpot.
Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Agencja widoczni w mediach

Nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę doceniają także magazyny i portale branżowe. Nasi specjaliści regularnie udzielają się na łamach takich tytułów jak: Nowy Marketing, Marketer+, Magazyn Online Marketing, Marketing w Praktyce i wiele innych. Nasza inicjatywa #promujemyblogosferę, która obejmuje bezpłatne szkolenia i cykl artykułów poradnikowych, zyskała również uznanie poczytnych blogerów.

Zobacz nasze publikacje
Team

Zgrany zespół

65705486 880499822288304 68859136187564032 n
quiz wigilia firmowa widoczni
Kariera

Dołącz do nas

Nasz zespół jest interdyscyplinarny. Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego.

Studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Dołącz do nas
Dekoracja
kariera

Dołącz do nas

Nasz zespół jest interdyscyplinarny. Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego.

Studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Zobacz aktualne oferty

Benefity dla pracowników agencji widoczni

Elastyczny czas pracy (7:30-9:00)

Dofinansowanie do karty MultiSport

Dzień wolny w Twoje urodziny

Home office raz w miesiącu

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Stół do ping-ponga i piłkarzyki

Warsztaty i szkolenia wewnętrzne

Spotkania z fizjoterapeutą

Dostęp do prysznica w biurze (hit dla rowerzystów)

Zniżki na studia na poznańskich uczelniach

Wartości

Nasze wartości

 

zaufanie - zawsze dotrzymujemy słowa
profesjonalizm - wykorzystujemy naszą wiedzę i kompetencje aby skutecznie realizować oczekiwania Klientów
orientacja na cel - umiemy precyzyjnie definiować cele i konsekwentnie je realizować
współpraca - praca zespołowa - dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie.
pasja - uwielbiamy to co robimy

Widoczni z bliska

Dowiedz się więcej o naszym zespole!

Widoczni to obecnie ponad 40-osobowy zespół. Łączy nas wspólna praca, zaangażowanie i pasja do tego, co robimy. W biurze tworzymy jedną marketingową rodzinę, Jednak na co dzień każdy z nas jest osobną jednostką. Mamy różne zainteresowania, pochodzimy z różnych miejscowości, skończyliśmy różne uczelnie. mamy różny staż pracy,

Sprawdźcie, jak wiele nas łączy, a co różni!

Poznaj lepiej nasz zespół
widoczni 2019 zespol

Wspieramy

wosp 26 sztab lawica poznan

Jednym z bardziej satysfakcjonujących aspektów naszej pracy jest to, że dzięki własnej pracy i wiedzy możemy pomagać. Z przyjemnością prowadzimy bezpłatne działania z zakresu marketingu i opieki nad serwisem dla fundacji i stowarzyszeń, a przed świętami prowadzimy w firmie zbiórkę żywności dla potrzebujących.

misja

Nasza misja

Pomagamy osiągnąć sukces dzięki sile marketingu internetowego. Wykorzystujemy technologię i wiedzę, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

widoczni 102widoczni 170
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej