20% zniżki na SEO i Google Ads do końca września!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczna agencja marketingu internetowego Ponad 100 specjalistów - 23 lata na rynku.
Kim jesteśmy?

Agencja Marketingu Internetowego widoczni

Realizujemy skuteczny marketing internetowy

Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce. Ponad dwie dekady w branży pozwoliły nam wypracować skuteczne metody promocji firmy w sieci. Skupiamy się na generowaniu wyników w postaci wzrostu sprzedaży. Efekt? Nasze kampanie finansują się same. Jakość naszych działań potwierdza ponad 470 pozytywnych opinii w Google.

Tworzymy zespół kilkudziesięciu ekspertów. Znajdziesz nas w naszych dwóch biurowcach, które tworzą Kampus Widoczni na poznańskiej Ławicy, tuż przy lotnisku. Jesteśmy też sympatycznym zespołem ludzi z pasjami, poczuciem humoru i mnóstwem życzliwości dla klientów, kolegów i koleżanek. Poznaj nas i zobacz, z kim będziesz współpracować.

Historia
Czy wiesz, że zaczęło się od budki telefonicznej?

 

Poznaj niezwykłą historię agencji widoczni

Agencja widoczni powstała w 1999 roku, gdy internet był dostępny dla nielicznych, a strona internetowa była prestiżowym zasobem firmy. Marketing internetowy przeszedł ogromną ewolucję, a wraz z nim - rozwinął się nasz zespół, oferta i nasze kompetencje. Zobacz, jak wyglądały początki agencji i co stoi za jedną z największych agencji SEO/PPC w Polsce.

Poznaj nas

Obejrzyj film o zespole, który pracuje na Twój sukces

Twoje korzyści

Dlaczego warto z nami współpracować?

Znamy mnóstwo powodów, dla których warto z nami pracować, ale dlaczego masz nam wierzyć na słowo? Zobacz, dlaczego setki klientów zdecydowało się powierzyć nam swoje strony i sklepy: 

1
Nasze kampanie finansują się same
dzięki generowanej przez nas sprzedaży
2
Działamy kompleksowomaksymalizujemy efekty SEO i Ads za pomocą optymalizacji konwersji
3
Mamy krótki okres wypowiedzenia umowyto nasza skuteczność sprawia, że klienci chcą z nami pracować
4
Działamy zgodnie z najlepszymi praktykamiu nas otrzymujesz wsparcie najlepszych ekspertów, a na Twój sukces pracuje cały zespół projektowy
5
Dedykowany zespół projektowyżadnego call center, u nas pracujesz z indywidualnym opiekunem swojego projektu
6
Mamy ponad 470 pozytywnych opinii w Googleklienci doceniają jakość i efekty naszej pracy
misja

Nasza misja

Pomagamy firmom osiągnąć sukces dzięki sile marketingu internetowego. Wykorzystujemy technologię i wiedzę, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Co jest dla nas ważne?

Poznaj wartości Widocznych

Zaufanie

zawsze dotrzymujemy słowa

1
Profesjonalizm

Wykorzystujemy naszą wiedzę i kompetencje aby skutecznie realizować oczekiwania Klientów

2
Orientacja na cel

umiemy precyzyjnie definiować cele i konsekwentnie je realizować

3
Współpraca

pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie

4
Pasja

uwielbiamy to co robimy

5
Skala

Widoczni w liczbach

470+

pozytywnych opinii w Google

1100+

obsługiwanych klientów

100+

specjalistów marketingu
internetowego

20+
lat na rynku

 

#WidoczniOdZaplecza - Zobacz nas w akcji!

widoczni 119 widoczni 109 widoczni 138 widoczni 135 widoczni 6 widoczni 95 widoczni 48 widoczni 9
Dołącz do nas

Zostań jednym z Widocznych

i rozwijaj się w marketingu internetowym

Jaki jest nasz sekret? Każdy, kto do nas dołącza, niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia, otrzymuje od nas wsparcie w postaci cyklicznych szkoleń. Nigdy nie przestajemy się rozwijać i naszym priorytetem jest tworzenie miejsca, w którym każdy Widoczny może się realizować. Prowadzimy rekrutację przez cały rok. Szukamy przede wszystkim osób z pozytywnym nastawieniem, które chcą z nami tworzyć jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Ścieżki kariery

Stawiamy na rozwój

 

Zobacz historie naszych karier

Prawie każdy z nas zaczynał od zera. Długi czas szukaliśmy swojej drogi zawodowej, aż w końcu trafiliśmy do Widocznych i do teraz stale rozwijamy się w marketingu internetowym - Agata w dziale Google Ads, Przemek i Michał w dziale SEO, Ania i Ada w dziale marketingu, czy Monika w dziale SEO off-site. 

Poznajcie historie naszych karier i przekonajcie się, że agencja Widoczni to idealne miejsce do rozwoju!

widoczni 59
widoczni 84 widoczni 70
Różnorodność

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów

Nasz zespół jest interdyscyplinarny. Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego.

Studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Ty też możesz zostać jednym z Widocznych :)

Kultura organizacji

Widoczni - tu się dobrze pracuje. Zobacz, dlaczego!

Czy wiesz, że kultura organizacji to jeden z najważniejszych dokumentów? Opisuje, co jest dla nas ważne, jak podchodzimy do zadań i czym kierujemy się w codziennej pracy. Czytając naszą kulturę, możesz ocenić, czy nasz styl i podejście do pracy będzie Ci odpowiadać.

Masz okazję poznać nasz zespół i agencję, jeszcze zanim zdążysz wysłać CV. Przeczytaj naszą kulturę pracy i daj nam znać, jak Ci się podoba :)

Poznaj kulturę naszej organizacji
widoczni 143 widoczni 51 widoczni 138 widoczni 37
Świetni ludzie

Ludzie, z którymi chce się pracować

 

Poznaj nasz niesamowity zespół!

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy  - na spotkaniach integracyjnych. Wierzymy, że profesjonalizm nie wyklucza wzajemnej życzliwości, dobrego humoru i uśmiechu w pracy. Dlatego każdy czuje się u nas jak u siebie, czy to na spotkaniu biznesowym, czy w pracy. 

Zobacz galerię i poznaj ludzi, z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowa osoba w zespole.

Jak pracujemy? Poznaj zespół

widoczni na schodach sesja wspolna
2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F7 IMG 0508 00 IMG 7825 IMG 0493 00 ognisko widoczni 2021 012 IMG 0108 podium 1636132511351

 

Eksperci - uczymy się od najlepszych i wyprzedzamy konkurencję!

Rand Fishkin i widoczni artur-wojczal-z-cyrus-shepard-big.jpg artur-wojczal-z-oli-gardener.jpg kelvin newman widoczni tim soulo Avinash Kaushik i widoczni widoczni brighton seo 004 artur-wojczal-i-rand-fishkin-big.jpg
Ekspert SEO / ADS

Szukasz doświadczonej agencji? Realizujemy marketing internetowy od 1999 r.

Wybór agencji SEO / ADS to nie lada wyzwanie, ale ułatwimy Ci to zadanie. Poznaj nasze kompetencje w zakresie marketingu internetowego. Nasi eksperci nie tylko pracują na efekty klientów, ale również dzielą się wiedzą na prestiżowych konferencjach branżowych, szkolą, prowadzą warsztaty, piszą artykuły do magazynów marketingowych i zbierają najlepsze opinie. Zobacz, jaką mamy pozycję na rynku i dlaczego warto zaufać naszemu zespołowi.

opinie

470 pozytywnych opinii

Ponad 470 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Naszą jakość i skuteczność potwierdzają certyfikaty Google oraz HubSpot.
Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Agencja widoczni w mediach

Nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę doceniają także magazyny i portale branżowe. Nasi specjaliści regularnie udzielają się na łamach takich tytułów jak: Nowy Marketing, Marketer+, Magazyn Online Marketing, Marketing w Praktyce i wiele innych. Nasza inicjatywa #promujemyblogosferę, która obejmuje bezpłatne szkolenia i cykl artykułów poradnikowych, zyskała również uznanie poczytnych blogerów.

Zobacz nasze publikacje
Szkolenia i warsztaty

Szkolimy klientów i współpracowników. Poznaj Akademię widoczni!

Wiedza i doświadczenie to jedna z największych wartości, jakie możemy przekazać innym. Dlatego tak istotna jest dla nas działalność edukacyjna. Prowadzimy wykłady i szkolenia na najlepszych poznańskich uczelniach, zapraszamy do siebie blogerów i młodych przedsiębiorców.

Ważnym elementem działalności Akademii Widoczni są również szkolenia dla klientów, partnerów oraz nieustanne doskonalenie wiedzy naszego zespołu. W ramach Akademii dbamy o rozwój zawodowy nie tylko osób, które rozpoczynają swoją drogę zawodową, ale szkolimy również starszych specjalistów, team liderów i menadżerów zespołów. 

michal borzyszkowski semKRK
1semkrk 1 2. Przemek Michalek gmc 2022
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej