Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 kadr
Skuteczna agencja marketingu internetowego Ponad 100 specjalistów - 23 lata na rynku.
Kim jesteśmy?

Agencja Marketingu Internetowego widoczni

Nasze kampanie finansują się same

Realizujemy skuteczny marketing internetowy

Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce. Ponad dwie dekady w branży pozwoliły nam wypracować skuteczne metody promocji firmy w sieci.

Skupiamy się na generowaniu efektów w postaci wzrostu sprzedaży. Efekt? Nasze kampanie finansują się same. Jakość naszych działań potwierdza ponad 440 pozytywnych opinii w Google.

Tworzymy zespół kilkudziesięciu ekspertów. Znajdziesz nas w naszych dwóch biurowcach, które tworzą Kampus Widoczni na poznańskiej Ławicy, tuż przy lotnisku.

Czytaj więcej

widoczni 37
widoczni 35 widoczni 134

Agencja widoczni pozycjonuje Miasto Poznań

 

Jesteśmy z Poznania i nie wyobrażamy sobie, żeby stronę miejską poznan.pl mogła pozycjonować firma z innego miasta. Dedykowany zespół wziął pod opiekę kwestię optymalizacji SEO dla strony poznan.pl, stawiając sobie za cel zbudowanie widoczności, ruchu i popularności portalu wśród mieszkańców i wszystkich, którzy poszukują informacji o Poznaniu.

Poznaj nas

Obejrzyj film o zespole, który pracuje na Twój sukces

Twoje korzyści

Dlaczego warto z nami współpracować?

Znamy mnóstwo powodów, dla których warto z nami pracować, ale dlaczego masz nam wierzyć na słowo? Zobacz, dlaczego setki klientów zdecydowało się powierzyć nam swoje strony i sklepy: 

1
Nasze kampanie finansują się same
dzięki generowanej przez nas sprzedaży
2
Działamy kompleksowo
maksymalizujemy efekty SEO i Ads za pomocą optymalizacji konwersji
3
Mamy krótki okres wypowiedzenia umowy
to nasza skuteczność sprawia, że klienci chcą z nami pracować
4
Działamy zgodnie z najlepszymi praktykami
u nas otrzymujesz wsparcie najlepszych ekspertów, a na Twój sukces pracuje cały zespół projektowy
5
Dedykowany zespół projektowy
żadnego call center, u nas pracujesz z indywidualnym opiekunem swojego projektu
6
Mamy ponad 440 pozytywnych opinii w Google
klienci doceniają jakość i efekty naszej pracy
Rozwój

Poznaj historie naszych karier

Prawie każdy z nas zaczynał od zera. Długi czas szukaliśmy swojej drogi zawodowej, aż w końcu trafiliśmy do Widocznych i do teraz stale rozwijamy się w marketingu internetowym - Agata w dziale Google Ads, Przemek i Michał w dziale SEO, Ania i Ada w dziale marketingu, czy Monika w dziale SEO off-site. 

Poznajcie historie naszych karier i przekonajcie się, że agencja Widoczni to idealne miejsce do rozwoju!

widoczni 21
widoczni 45 widoczni 51

#WidoczniOdZaplecza - Zobacz nas w akcji!

widoczni 119 widoczni 109 widoczni 138 widoczni 135 widoczni 6 widoczni 95 widoczni 48 widoczni 9
misja

Nasza misja

Pomagamy firmom osiągnąć sukces dzięki sile marketingu internetowego. Wykorzystujemy technologię i wiedzę, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Eksperci - uczymy się od najlepszych i wyprzedzamy konkurencję!

Rand Fishkin i widoczni artur-wojczal-z-cyrus-shepard-big.jpg artur-wojczal-z-oli-gardener.jpg kelvin newman widoczni tim soulo Avinash Kaushik i widoczni widoczni brighton seo 004 artur-wojczal-i-rand-fishkin-big.jpg
Co jest dla nas ważne?

Poznaj wartości Widocznych

Zaufanie

zawsze dotrzymujemy słowa

1
Profesjonalizm

Wykorzystujemy naszą wiedzę i kompetencje aby skutecznie realizować oczekiwania Klientów

2
Orientacja na cel

umiemy precyzyjnie definiować cele i konsekwentnie je realizować

3
Współpraca

pracujemy zespołowo, dzielimy się wiedzą i uczymy się od siebie

4
Pasja

uwielbiamy to co robimy

5
opinie

440 pozytywnych opinii

Ponad 440 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Skala

Widoczni w liczbach

od 1999 roku w branży

Ponad 100 specjalistów

Ponad 440 opinii

100% polski kapitał

Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Naszą jakość i skuteczność potwierdzają certyfikaty Google oraz HubSpot.
Są one dla Ciebie gwarancją, że współpracujesz z profesjonalistami.

Agencja widoczni w mediach

Nasze doświadczenie i ekspercką wiedzę doceniają także magazyny i portale branżowe. Nasi specjaliści regularnie udzielają się na łamach takich tytułów jak: Nowy Marketing, Marketer+, Magazyn Online Marketing, Marketing w Praktyce i wiele innych. Nasza inicjatywa #promujemyblogosferę, która obejmuje bezpłatne szkolenia i cykl artykułów poradnikowych, zyskała również uznanie poczytnych blogerów.

Zobacz nasze publikacje
kampus widoczni

Galeria - poznaj nas

Kampus widoczni - dwa budynki i.... najlepszy na świecie zespół ;) oraz mnóstwo wspólnych wspomnień.

Uwielbiamy dokumentować to, co nam się przytrafia. Bo praca to zaledwie ułamek chwil spędzonych razem. My po prostu się lubimy!

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego. To nie tylko nowa siedziba firmy. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online.

widoczni 67
widoczni 60 widoczni 71

Sprawdź, czy pasujesz do naszego zespołu!

Kopia kolaz widoczni 2021

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Szkolenia i warsztaty

Ucz się z Akademią Widoczni

Wiedza i doświadczenie to jedna z największych wartości, jakie możemy przekazać innym. Dlatego tak istotna jest dla nas działalność edukacyjna. Prowadzimy wykłady i szkolenia na najlepszych poznańskich uczelniach, zapraszamy do siebie blogerów i młodych przedsiębiorców.

Ważnym elementem działalności Akademii Widoczni są również szkolenia dla klientów, partnerów oraz nieustanne doskonalenie wiedzy naszego zespołu. W ramach Akademii dbamy o rozwój zawodowy nie tylko osób, które rozpoczynają swoją drogę zawodową, ale szkolimy również starszych specjalistów, team liderów i menadżerów zespołów. 

AULA- Ania
widoczni studia mba wyklad jak pisac akademia widocnziw plus jeden
Dołącz do nas

Zostań jednym z Widocznych

Jaki jest nasz sekret? Każdy, kto do nas dołącza, niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia, otrzymuje od nas wsparcie w postaci cyklicznych szkoleń. Nigdy nie przestajemy się rozwijać i naszym priorytetem jest tworzenie miejsca, w którym każdy Widoczny może się realizować. Prowadzimy rekrutację przez cały rok. Szukamy przede wszystkim osób z pozytywnym nastawieniem, które chcą z nami tworzyć jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Różnorodność

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów

Nasz zespół jest interdyscyplinarny. Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego.

Studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Ty też możesz zostać jednym z Widocznych :)

Dekoracja
#widoczniodzaplecza

Jacy są Widoczni? Przekonaj się!

Lubimy swoją pracę, szanujemy się wzajemnie, a po godzinach odpinamy szelki i bawimy się przy ognisku, na wyjazdach i spotkaniach integracyjnych. Też tak chcesz? Wyślij swoje CV i zostań jednym z Widocznych :)

Zobacz oferty pracy

Poznaj nasze pasje!

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych.

Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

Jak pracujemy? Poznaj zespół

widoczni na schodach sesja wspolna
#poznajwidocznych

Jesteśmy zgranym zespołem

Lubimy razem pracować, ale duża w tym zasługa wspólnych wyjazdów, ognisk i emocjonujących partyjek w ping ponga. To one sprawiają, że mamy okazję naprawdę dobrze się poznać :)

Też tak chcesz? Dołącz do nas, Ty też możesz zostać jednym z Widocznych.

widoczni social media week 02 36087066 10212469906802397 3021841223125041152 n 46837122 1329921553809756 3054533805512589312 n widoczni brighton seo 0002 2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F7 8 nagrody ping pong ognisko widoczni 2021 009 damian wigilia widoczni
Widoczni z bliska

Dowiedz się więcej o naszym zespole!

Widoczni to obecnie ponad 40-osobowy zespół. Łączy nas wspólna praca, zaangażowanie i pasja do tego, co robimy. W biurze tworzymy jedną marketingową rodzinę, Jednak na co dzień każdy z nas jest osobną jednostką. Mamy różne zainteresowania, pochodzimy z różnych miejscowości, skończyliśmy różne uczelnie. mamy różny staż pracy,

Sprawdźcie, jak wiele nas łączy, a co różni!

widoczni 124
widoczni 108 widoczni 111 widoczni 143 widoczni 56
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej