688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E pupile tlo

Poznaj team zwierzaków!

Wśród Widocznych i naszych pupili nie brakuje ekspertów!

Widoczni to jeden wielki zespół miłośników zwierzaków. Uwielbiamy się z nimi bawić, relaksować i spędzać wolny czas, chyba że ktoś z nas korzysta z pracy zdalnej, wtedy stają się naszymi asystentami. Team zwierzaków to cykl, w którym jawnie chwalimy się naszymi pupilami i dzielimy ich zainteresowaniami.

Artboard
Naczelny parówkożerca

Loki

Loki to pies, jakiego nie znajdziecie nigdy! Jest miksem jamnika z labradorem o temperamencie teriera i miłością od pierwszego wejrzenia. Nie dało się przejść obojętnie obok jego łobuzerskiego zdjęcia ze Schroniska Miluszków w Pile. Jego szczególne zainteresowanie widać po czujnie nastawionych uszach, gdy słyszy słowo „idziemy”, „spacerek”, „piłka”, „parówka” lub „Badi” – to najlepszy kumpel, z którym bawi się podczas wizyt u swoich dziadków. Loki jest nieprzewidywalny jak pogoda, która zaskoczyła drogowców na zimę. Jako Naczelny Parówkożerca uwielbia jeść parówki, chociaż jego łapki pachną popcornem. Jednak największą frajdę sprawia mu szalona zabawa – w końcu Loki to nordycki Bóg Psot.

Loki 2
Loki 3 Loki 4
Artboard
Specjalistka ds. jakości snu

Molly

Molly to idealny przykład, że na przeznaczony nam zawód możemy trafić całkowicie niespodziewanie. Początkowo wybrała drogę prawdziwego urwisa i nie raz dała popalić swoim właścicielom. Z czasem jednak stwierdziła, że znacznie bardziej ceni sobie spokój i wypoczynek. Ambitnie testuje różne miejsca i jeszcze dziwniejsze pozycje. Jako ekspertka uznała, że najlepiej śpi się z ukochanymi ludźmi. Raz na jakiś czas Molly lubi przypomnieć o swojej zwariowanej stronie. Właśnie za to kocha ją Karolina, zmieniła jej życie całkowicie i codziennie dostarcza jej i innym członkom rodziny masy radości.

Molly 1
Molly 4 Molly 5
Artboard
Kierowniczka ds. zasobów ludzkich

Punia

Punia trafiła do swojego nowego domu z poznańskiej fundacji Animalia. Według opiekunki miała być bardzo wycofana i trochę bojaźliwa, a bez problemu dała się pogłaskać i tym samym wybrała swojego przyszłego sługę. Jak rasowa kierowniczka najbardziej uwielbia chillować, chociaż równie chętnie bawi się wędkami – w każdym razie na pewno się nie przemęcza. Zmienny charakter nie przeszkadza Puni w miłości do swoich sługów, dlatego zawsze czeka pod drzwiami, kiedy jeden z domowników wraca z pracy. Na szczęście Puni nie trzeba szukać w tłumie, bo nigdy z domu nie wychodzi. Wnosi za to ogrom radości, dlatego Marcin już nie potrafi sobie wyobrazić codzienności bez niej.

Punia 1
Punia 3 Punia 2
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej