Widoczni rekrutują!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E pupile tlo

Poznaj team zwierzaków!

Wśród Widocznych i naszych pupili nie brakuje ekspertów!

Widoczni to jeden wielki zespół miłośników zwierzaków. Uwielbiamy się z nimi bawić, relaksować i spędzać wolny czas, chyba że ktoś z nas korzysta z pracy zdalnej, wtedy stają się naszymi asystentami. Team zwierzaków to cykl, w którym jawnie chwalimy się naszymi pupilami i dzielimy ich zainteresowaniami.

Artboard
Specjalistka ds. jakości snu

Molly

Molly to idealny przykład, że na przeznaczony nam zawód możemy trafić całkowicie niespodziewanie. Początkowo wybrała drogę prawdziwego urwisa i nie raz dała popalić swoim właścicielom. Z czasem jednak stwierdziła, że znacznie bardziej ceni sobie spokój i wypoczynek. Ambitnie testuje różne miejsca i jeszcze dziwniejsze pozycje. Jako ekspertka uznała, że najlepiej śpi się z ukochanymi ludźmi. Raz na jakiś czas Molly lubi przypomnieć o swojej zwariowanej stronie. Właśnie za to kocha ją Karolina, zmieniła jej życie całkowicie i codziennie dostarcza jej i innym członkom rodziny masy radości.

Molly 1
Molly 4 Molly 5
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej