Bezpłatny audyt SEO strony

Zamów BEZPŁATNY audyt SEO + konsultacje w formie telekonferencji jeśli:

☑ Chcesz zweryfikować już prowadzone kampanie
☑ Chcesz zwiększyć sprzedaż
☑ Chcesz być lepiej widoczny w Google?

Podczas 45 minutowej telekonferencji udostępniając zdalnie nasz pulpit przeprowadzimy darmowy audyt SEO i przeanalizujemy Twoją pozycję na tle konkurencji

Na koniec przedstawimy możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY

Zamów bezpłatną konsultację + audyt SEO 

 

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg

Audyt SEO - czego się dowiesz?

Chociaż nic nie zapłacisz, zyskasz wartościowe źródło informacji na temat swojej strony internetowej. Audyt SEO strony zaprojektowaliśmy tak, aby dotykał różnych aspektów witryny internetowej. Co najważniejsze, nie wysyłamy Ci jedynie niezrozumiałych wykresów. Stawiamy jasną diagnozę. To od Ciebie zależy, czy zechcesz podjąć działanie i poprawić swoją stronę tak, aby wreszcie zaczęła przynosić efekty. Czego dowiesz się z audytu SEO strony?

01
Widoczność strony w Google

Przeprowadzając audyt SEO strony internetowej korzystamy z profesjonalnych narzędzi SEO. Za pomocą SEMSTORM i Senuto sprawdzamy liczbę słów kluczowych, na które Twoja strona jest widoczna oraz jak kształtuje się ruch na stronę na przestrzeni czasu. Porównujemy także widoczność Twojej strony z konkurencją. Dzięki tej analizie SEO wiesz, czy strona wymaga pracy nad zwiększeniem widoczności, a także, czy dotychczasowe działania nie przyczyniły się do spadków i kar od Google.

02
Profil linków prowadzących do strony

Dla pozycjonowania najkorzystniej jest, gdy do Twojej strony prowadzi duża liczba linków, które jednocześnie pochodzą z jakościowych stron. Podczas audytu SEO strony www sprawdzimy, jak to wygląda u Ciebie i przypadkiem obecny profil linków nie wiąże się z ryzykiem kary od Google. Ryzyko to np. zbyt szybko pozyskana duża liczba linków lub linki z niskiej jakości stron. Jeśli znajdziemy niskiej jakości linki, pokażemy Ci konkretne przykłady.

03
Prędkość działania strony

Szybkość ładowania się strony to kolejny aspekt, który poddajemy analizie w audycie SEO. Ma ona znaczenie nie tylko dla pozycjonowania, ale przede wszystkim dla Twojego użytkownika. Za pomocą narzędzia upewnimy się, że Twoja strona ładuje się w optymalnym czasie.

04
Wybrane braki optymalizacyjne strony

Optymalizacja metadanych czy też wybór optymalnych adresów URL to podstawowe działania optymalizacyjne, ale mimo to wiele stron je zaniedbuje. W trakcie bezpłatnego audytu SEO przeanalizujemy Twoją stronę pod tym względem i wskażemy, które elementy mogą niekorzystnie wpływać na jej widoczność w Google.

Jak zamówić darmowy audyt SEO?

Aby otrzymać audyt SEO wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Pamiętaj, aby podać adres strony, którą mamy zbadać. Gotowy darmowy audyt SEO strony internetowej wraz z interpretacją wybranych wyników wyślemy do Ciebie mailem w formie dokumentu pdf.

 

Czemu służy audyt SEO strony www?

Jeśli masz wątpliwości, czy Twojej witrynie potrzebne jest pozycjonowanie, odpowiedź znajdziesz właśnie w darmowym audycie SEO strony.

Słaba widoczność w Google, niekorzystny profil linków przychodzących i długi czas ładowania się strony mogą objawiać się w konsekwencji w oczywisty sposób - w postaci niskiej sprzedaży w internecie. Strona, które nie jest widoczna w Google nie dociera do tylu odbiorców, co świetnie zoptymalizowana strona wyświetlana w top 10 wyników wyszukiwania.

 

Czy warto zrobić audyt SEO strony internetowej?

Nasz darmowy audyt SEO strony ogranicza się do aspektów związanych z widocznością strony w Google. Jego elementy są ściśle związane z obszarami, na które wpływa pozycjonowanie strony i marketing internetowy w ogóle.

Warto mieć świadomość, że na rynku dostępne są także innego typu audyty stron www. Oferują je firmy, które specjalizują się w badaniu stron pod wieloma względami. Cena profesjonalnego audytu strony może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Audyt SEO dla sklepów internetowych

Osobną kategorią są audyty SEO sklepów internetowych. Mogą składać się ze wszystkich typów audytów, które pozwalają ulepszyć sklep w celu pozyskania sprzedaży. Analizy SEO sklepu internetowego są więc audytami SEO, UX i CRO jednocześnie. Przeprowadzenie audytu  SEO online dla e-commerce to przede wszystkim ważny krok w rozwoju sklepu internetowego, jeśli dotychczas nie dawał zadowalających efektów. Taki bezpłatny audyt  SEO pozwala przygotować strategię rozwoju sklepu w oparciu o rzetelną wiedzę na temat użytkowników, ich zachowania, a także jakości samego sklepu pod kątem SEO.

Nasz darmowy SEO audyt jest przydatny także dla sklepów internetowych. Wypróbuj go!

Zamów bezpłatny audyt

 

Płatny czy bezpłatny audyt SEO strony internetowej?

Nasz audyt strony online nic nie kosztuje, bo obejmuje podstawowy zakres informacji. Jest jednak wystarczający, jeśli chcesz wiedzieć, jak strona może być oceniana przez Google i czy wymaga istotnych zmian, aby dotrzeć na pierwszą stronę wyników wyszukiwania.

Płatne audyty strony natomiast są świetne, gdy od lat prowadzisz stronę, ale mimo dużego ruchu użytkowników, nie przynosi ona efektów sprzedażowych. Wtedy płatna analiza SEO pomaga zdiagnozować przyczynę - może to być funkcjonalność strony, mało atrakcyjna oferta na tle konkurencji, trudne w odbiorze i nieciekawe treści czy chociażby proponowana forma kontaktu z firmą.

 

Jakie audyty strony internetowej stron www możesz znaleźć w ofercie?

Współpracując z agencją możesz także otrzymać mniejsze, ale wysoce wyspecjalizowane audyty: audyt techniczny strony, audyt contentu, audyt konkurencji, audyt profilu linków i wiele innych.

 

Jak zrobić audyt SEO strony internetowej?

Bezpłatny audyt SEO to zwykle prosta, ale niezbędna do wstępnej oceny serwisu analiza. Czy wiesz, że audyt strony możesz wykonać na własną rękę? Wystarczy odrobina wiedzy i narzędzia. Dzięki opisanemu tu audytowi SEO poznasz wiele pojęć, zrozumiesz mechanizmy działania marketingu internetowego i sam ocenisz, czego może potrzebować Twoja strona do dalszego rozwoju. Zobacz, jak szybko zrobić audyt strony internetowej.

AUDYT LINKÓW ZWROTNYCH

Audyt profilu linków przychodzących pozwala sprawdzić:

 • liczbę pozyskanych do tej pory linków
 • jakość linków
 • tempo przyrostu linków
 • efektywność lub szkodliwość linków dla pozycjonowanej strony

Linki to jedna z najczęstszych przyczyn kary od Google. Zanim więc zaczniemy prowadzić działania w zakresie link buildingu chcemy upewnić się, że linki do strony nie stanowią dla niej zagrożenia. Jeśli stanowią, zaczniemy do usunięcia ich. Efektem audytu linków zwrotnych będzie strategia pozyskania linków z różnorodnych i wartościowych źródeł.

Analiza linków przychodzących realizowana jest za pomocą narzędzi, w naszym przypadku: Ahrefs, a jeśli klient posiada konto na Google Search Console, to również możemy z niego skorzystać. Gdy przeprowadzamy audyt profilu linków w Ahrefsie, zwracamy uwagę m.in. na wykres przyrostu linków oraz na DR domeny, z której pochodzą linki. Co ciekawe, możemy zrealizować taki audyt linków zwrotnych dla każdej domeny i nie potrzebujemy dostępów do Twojej strony. Możemy także przygotować analizę linków zewnętrznych na stronie Twojej konkurencji i wykorzystać ją przy tworzeniu strategii link buildingu.

JAK CZYTAĆ AUDYT LINKÓW ZWROTNYCH?

JAKOŚĆ PROFILU LINKÓW

Warto wiedzieć, jak czytać wyniki audytu linków. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jakość odnośników. O jakości mówi właśnie wspomniany wskaźnik domain rating. To ocena, która mówi nam, czy Google może uznać domenę za wartościową i godną zaufania. Warto zadbać o linki ze stron z wysokim DR - są to duże portale, strony dobrze wypozycjonowane, wartościowe.

LICZBA LINKÓW

Jednak w praktyce, w wyniku link buildingu w audycie linków zobaczysz zarówno linki z wartościowych stron, jak i ze stron z niższym DR. Aby uzyskać efekty dla pozycjonowania, liczy się także liczba linków przychodzących.

TEMPO PRZYROSTU

Wreszcie zwracamy uwagę, jak szybko pozyskiwane były linki. Optymalnie jest utrzymywać stały, regularny przyrost, a nie dodawać dużą liczbę linków w krótkim czasie. Wykres w analizie linków powinien rosnąć łagodnie do góry. Nie powinien być pionowy.

AUDYT TECHNICZNY

Podczas audytu sprawdzimy, czy Twoja strona zawiera wszystkie techniczne aspekty, które sprawiają, że jest przyjazna dla pozycjonowania. W efekcie może okazać się, że brakuje niektórych elementów i wtedy zalecimy dodanie. Może też okazać się, że na stronie jest za dużo niektórych typów treści, np. nagłówków h1 itp. Są to błędy, które również zalecimy jak najszybciej usunąć, gdyż obniżają szanse strony na dotarcie do top 10 Google.

SPRAWDŹ STAN ZAINDEKSOWANIA

Ten artykuł jest skierowany do osób początkujących, nie do specjalistów marketingu internetowego. Dlatego nie pominę tu nawet tak oczywistej dla mnie sprawy, jak sprawdzenie, czy strona jest zaindeksowana i jak przebiega jej indeksowanie w Google.

1. Ręczne sprawdzenie zaindeksowania

Możesz to zrobić ręcznie, wykorzystując komendę “site:” wraz z adresem swojej strony. Zobaczmy, jak wygląda to w przypadku naszej strony. Otrzymujemy liczbę podstron, które są widoczne w Google. Nie mówimy tu widoczności w top 10, ale w ogóle o obecności w Google, nawet na bardzo odległych podstronach wyników wyszukiwania.

2. Sprawdzanie zaindeksowania w Google Search Console

Możesz także skorzystać z Google Search Console. W zakładce Stan poznasz stan zaindeksowania swojej strony, czyli:

 • błędy związane z indeksowaniem - tutaj otrzymasz wskazówkę, co może być przyczyną, więc możesz zaplanować odpowiednie działania, które wyeliminują błędy. Błędy mogą mieć związek z nieprawidłowym działaniem serwera lub zbyt wolnym serwerem, który uniemożliwia robotowi wejście na stronę. Mogą także wynikać z Twoich ręcznych działań, tzn. wykluczenia strony z indeksowania. Błędy pojawiają się również, gdy strona już nie istnieje, więc trudno mówić o sytuacji, szczególnie w sklepach internetowych, gdy tych błędów nie będzie wcale. Jeśli dużo zmieniasz na stronie, usuwasz stare podstrony, błędy będą występować.
 • prawidłowe z ostrzeżeniami - to strony, które są zaindeksowane, ale jednocześnie wykluczone przez Ciebie w pliku robots.txt. Google daje ostrzeżenie, abyś miał świadomość, że mimo wykluczenia strona jest widoczna w wynikach wyszukiwania. Możesz to zmienić nadają stronie atrybut noindex,follow.
 • prawidłowe - tutaj nie trzeba podejmować żadnych działań, a jedynie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy większość istotnych dla Ciebie stron sprzedażowych jest już zaindeksowana. Może pojawić się komunikat, że nie ma mapy strony, ale nie jest ona konieczna, aby strona prawidłowo się indeksowała. Możesz to w każdej chwili nadrobić i sprawdzić, czy dzięki mapie znacząco zwiększy się liczba zaindeksowanych adresów URL.
 • wykluczono - tutaj znajdziesz listę adresów URL, które nie będą indeksowane przez Google. Przyczyną jest albo Twoje wykluczenie, albo typ i zawartość strony, które zdaniem Google nie powinny być zaindeksowane, np. zduplikowane treści, strony powstałe w wyniku filtrowania produktów i oczywiście wszystkie strony z błędami. Szczególnie w dużych serwisach i w sklepach internetowych lista stron wykluczonych będzie długa. Tym nie należy się martwić, chyba że wykryjesz, że wykluczenie obejmuje także wartościowe strony. Wtedy podejmij działania, np. naprawiając błędy.

Na tym etapie wiesz już, czy Twoja strona jest w ogóle w Google, niekoniecznie na pierwszej stronie. Czasami osoby początkujące, z niszowym biznesem próbują znaleźć swoje strony w Google, wpisując nazwę firmy lub swoje imię i nazwisko i nie mogą jej odnaleźć. Dzięki sprawdzeniu zaindeksowania szybko dowiadujesz się, czy strony faktycznie nie ma w Google, czy może ukryła się na 748 stronie wyników wyszukiwania.

 

Co obejmuje audyt techniczny SEO strony?

Jakie jeszcze działania oprócz sprawdzenia zaindeksowania mogą być realizowane w ramach audytu technicznego strony? Audyt SEO od strony technicznej obejmuje m.in. weryfikację takich aspektów jak:

 • Czas ładowania się strony - warto wykorzystać kilka narzędzi i nie ograniczać się do Google PageSpeed Insights; można sięgnąć po Pingdom, GTMetrix
 • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych - Google dostarcza narzędzie w tym celu, które pokazuje ewentualne błędy lub problemy z wersją na urządzeniach mobilnych: https://search.google.com/test/mobile-friendly
 • Kanibalizacja słów kluczowych - tutaj potrzebne jest więcej pracy analitycznej, aby wykryć na jakie frazy wyświetla się więcej niż jedna podstrona w Google. Warto to sprawdzić, aby nieistotne podstrony serwisu nie konkurowały np. ze stroną główną. Do tej analizy można wykorzystać dane z Google Search Console, z raportu skuteczności.
 • Poprawność przekierowań - np. z http na https, ale nie tylko; warto przy okazji sprawdzić, czy strona ma wdrożone automatyczne przekierowania na wypadek zmiany w adresie URL
 • Mapa XML - sitemapa przyspiesza indeksowanie i ułatwia robotom nawigację po stronie, warto sprawdzić, czy jest wdrożona, czy poprawnie i czy nie wymaga aktualizacji
 • Plik robots.txt - zapisy w pliku robots.txt mogą powodować nieindeksowanie stron; zdarza się, że właściciel strony nie jest świadomy zawartości takiego pliku. Z drugiej strony są podstrony w serwisach, które warto wykluczyć z pozycjonowania za pomocą disallow, o czym pisze Google: https://support.google.com/webmasters/answer/6062598?hl=pl
 • Duplikacja i długość treści w meta danych - można wykorzystać narzędzia np. Screaming Frog
 • Duplikacja treści na stronie - dotyczy zarówno duplikacji pomiędzy podstronami, jak także duplikacji pomiędzy różnymi stronami w Google, do namierzenia zduplikowanej treści służą m.in. takie narzędzia jak Copyscape, Screaming Frog, Site Bulb, SEMrush
 • Niedziałające linki - linki, które prowadzą do błędów to marnowanie budżetu indeksowania, złe doznania użytkownika i negatywny wpływ na pozycjonowanie. Narzędzia, które pomagają wykryć takie linki: https://ahrefs.com/pl/broken-link-checker - bezpłatne, ale z limitem linków

 

 

Audyt widoczności strony w Google

Jak sprawdzić widoczność strony w Google? Gdy już wiesz, że gdzieś ta Twoja strona jest w Google, zapewne chcesz wiedzieć, na ile fraz i na jakich pozycjach jest widoczna. W tym wypadku nie ma mowy o ręcznym sprawdzaniu widoczności strony, no chyba że masz czas przeklikiwać się przez wszystkie strony wyników wyszukiwania Google. Ja jednak polecam skorzystać z narzędzi - część z nich jest płatna, ale znajdziesz także bezpłatne alternatywy. Możesz zauważyć drobne rozbieżności między wynikami z poszczególnych narzędzi, bo każde z nich może zbierać dane w inny sposób. Szczególnie możesz zaobserwować różnice między polskimi narzędziami, a zagranicznymi. Jeśli tworzysz na polski rynek, lepiej jest bazować na polskich narzędziach. My używamy narzędzi Senuto, SEMSTORM i Surfer SEO.

Co sprawdzamy w takich narzędziach? Jak widzisz na powyższych screenach z narzędzi Senuto i SEMSTORM mamy do dyspozycji monitoring widoczności strony w Google na frazy w top 10, top 3 i top 50. Tak właśnie rozumiemy poprawę widoczności strony - jest widoczna w Google na coraz większą liczbę fraz. Dla Ciebie najważniejsze, aby docelowo strona była widoczna w Google na coraz większą liczbę fraz w top 10. Awanse możesz obserwować na wykresie. A może na Twoim wykresie jest widoczny spadek? W takiej sytuacji warto zadać sobie pytanie, co spowodowało spadek - za mało intensywne działania względem konkurencji, zaprzestanie działań, a może kara od Google?

Może też zdarzyć się, że Twój wykres widoczności będzie utrzymywał się na stałym poziomie. Jak rozumieć taką pozycję w audycie SEO strony? Jeśli ten stały poziom jest bardzo wysoki, liczony w setkach tysięcy fraz w top 10, raczej nie ma powodu do zmartwień. Jeśli jednak mówimy o widoczności na kilkanaście fraz na przestrzeni lat,...masz dużo do zrobienia.

JAK SPRAWDZIĆ NA JAKIE FRAZY JESTEM W GOOGLE?

Kolejnym pytaniem, jakie musisz sobie zadać w kontekście narzędzi SEO jest, na jakie konkretnie frazy jest widoczna Twoja strona.

 

1. Widoczność na frazy brandowe

Najłatwiej jest zbudować widoczność na frazy z nazwą firmy lub marki. Co nie oznacza oczywiście, że dzieje się to automatycznie. Sprawdź w narzędziu lub ręcznie w Google, czy na pierwszej pozycji wyświetli się Twoja witryna na nazwę firmy. Ewentualnie sprawdź widoczność na swoje nazwisko, jeśli tak rozpoznają Cię klienci. Od razu dowiesz się, czy przypadkiem na Twoją markę nie wyświetli się wyłącznie konkurencja, a zdarza się tak.

 

2. Widoczność na frazy sprzedażowe

Zwróć uwagę, czy pośród wielu fraz, na które widoczna jest Twoja strona, są frazy związane z ofertą. Przecież to na użytkownikach, którzy szukają Twojej oferty, powinno Ci najbardziej zależeć. Weźmy przykład strony widoczni - jesteśmy widoczni np. na frazę “najlepsze podcasty”. Ma to dla nas znaczenie w kontekście SEO, ale już w kontekście sprzedaży - trudno uwierzyć, żeby użytkownik, którego celem jest znaleźć najlepsze podcasty nagle zapragnął wysłać do nas zapytanie o ofertę pozycjonowania.

Nie wystarczy więc widoczność na dużą liczbę fraz. Potrzebujesz widoczności na dużą liczbę fraz powiązanych z Twoją ofertą. Korzystasz już z usług jakiejś agencji? Sprawdź, czy w raporcie fraz odnajdujesz przede wszystkim frazy opisujące Twoje produkty i usługi. Jeśli nie, czas zastanowić się nad celowością działań takiej agencji.

 

3. Widoczność na frazy poradnikowe

Zanim przyjdzie czas na sprzedaż, trzeba zbudować świadomość u klienta. Robisz to? Sprawdź, czy docierasz do osób, które szukają rozwiązań i porad. Najłatwiej to zrobić prowadząc blog z wartościowymi poradami. Te frazy nie generują bezpośrednio sprzedaży, ale pozwalają zapisać się marce w świadomości klienta, tworzą okazję do pierwszego kontaktu z marka i wreszcie mają potencjał by budować społeczność i zaufanie.

To pobieżna analiza, ale na tym etapie powinieneś mieć obraz tego, do kogo w Google dociera Twoja strona. Przy braku fraz wniosek jest prosty - strona dociera do niewielu użytkowników Google, a ruch zawdzięcza innym kanałom. Jeśli natomiast widoczna jest na wiele nieistotnych fraz, czas wrócić do początku i zrewidować strategię fraz.

AUDYT TREŚCI NA STRONIE

Pozycjonowanie wiąże się także z optymalizacją treści strony. Audyt treści warto przeprowadzać regularnie. Na początku współpracy z agencją audyt SEO contentu ma służyć ocenie tego, jak do tej pory był optymalizowany pod pozycjonowanie. Zanim zaczynamy działać przeprowadzamy audyt SEO treści, który pozwoli ocenić:

 • zawartość treści na najważniejszych podstronach serwisu
 • jakość treści pod względem zawartości fraz
 • jakość treści z myślą o użytkownikach

Efektem audytu SEO treści jest strategia rozbudowy tekstów i wzbogacenia ich o frazy. Możemy także zalecić utworzenie dodatkowych podstron, a także dodanie pól tekstowych na stronach, które ich nie zawierają, np. na stronach kategorii produktowych.

Na czym polega audyt SEO contentu strony w formie cyklicznej i po co go wykonywać? W trakcie realizacji kampanii pozycjonowania strony tworzymy nowe teksty na stronę lub pracujemy nad optymalizacją i rozbudową dotychczasowych treści. Zadania tego nie można wykonywać bez upewnienia się, że przynosi spodziewane skutki. W ramach audytu treści nie tylko analizujemy samą treść, ale również jej wpływ na pozycję całej strony. Co i jak sprawdzamy poza widocznością na frazy w Google?

 

1. Najpopularniejsze treści w serwisie

Za pomocą Google Analytics badamy, które treści w serwisie mają najwięcej wejść z Google lub są często przeglądane przez użytkowników strony. W tym celu sięgamy do raportów Google Analytics:

 • raportu stron docelowych - segregujemy dane na podstawie liczby wejść
 • raportu stron wyjścia - sprawdzamy, które strony najczęściej są ostatnimi, jakie użytkownik przegląda na stronie
 • raport wszystkie strony - sprawdzamy, które podstrony mają najwięcej użytkowników, sesji i odsłon

W efekcie możemy sprawdzić na przestrzeni czasu efektywność treści w kontekście pozyskiwania użytkowników i konwersji.

Nie możemy zapomnieć o Google Search Console, który pokazuje nam CTR dla stron i również wskazuje najskuteczniejsze treści. 

 

2. Najskuteczniejsze treści

Ponownie korzystamy z raportów Google Analytics. Naszym celem jest rozpoznać, które treści prowadzą bezpośrednio do konwersji lub znajdują się na ścieżce użytkownika do konwersji od pierwszych odwiedzin do zakupu. Sprawdzamy:

 • raport odwrotnych ścieżek do celu - sprawdzamy, jakie treści przybliżają użytkowników do dokonania konwersji
 • wizualizacja ścieżek - pokazuje z jakich stron najczęściej użytkownicy wchodzą na ścieżkę konwersji
 • miejsce realizacji celu - pokazuje na jakich podstronach został zrealizowany cel konwersji

 

3. Audyt treści w porównaniu z konkurencją

Audyt SEO dla treści to również audyt tego, co działa u konkurencji, jakie tematy porusza i czego nam brakuje w porównaniu z konkurencyjnymi stronami. Świetnie w takiej analizie sprawdza się Ahrefs:

 • Content Explorer - to moduł, w którym na różne sposoby możemy dotrzeć do popularnych treści. Możemy szukać treści z określoną frazą, z różnymi słowami, oznaczając ich lokalizację, np. w treści lub w tytule. Możliwości jest wiele. Możemy wreszcie wziąć na tapet konkretnego konkurenta i sprawdzić, co u niego się sprawdziło. Wskaźniki, które posłużą nam do audytu SEO to m.in.: wejścia organiczne, domain rating, wartość ruchu czy też udostępnienia na Facebooku.
 • Różnica treści - to funkcja, jaką znajdziemy również w audycie konkurencji w polskim narzędziu Senuto. Pokazuje nam jakie mamy słowa kluczowe wspólne z konkurencją, ale też jakie słowa kluczowe nas różnią - jesteśmy lepsi lub gorsi od konkurencji.

Kompleksowy audyt SEO w agencji widoczni

Powyższe kroki audytu SEO przerastają Twoje możliwości? Nie martw się. Podejmując z nami współpracę otrzymujesz na początek audyt SEO dla sklepu lub strony, który obejmuje powyższe kroki i znacznie więcej. Przygotowywany jest przez doświadczonych pozycjonerów na podstawie narzędzi oraz wiedzy własnej naszych specjalistów. Efektem audytu jest dokument zaleceń optymalizacyjnych dla Twojego sklepu internetowego lub strony. 

Audyt SEO w pytaniach i odpowiedziach

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO to analiza strony pod względem czynników wpływających na pozycjonowanie, takich jak linki przychodzące, zawartość fraz czy optymalizacja techniczna strony. Audyt SEO sklepów i stron obejmuje także analizę ich widoczności i innych efektów pozycjonowania.

 

Kiedy warto zlecić audyt SEO?

Audyt SEO przeprowadzany jest na początku współpracy z agencją/specjalistą, ale również w trakcie współpracy, aby ocenić skuteczność działań. Jeśli korzystać z pozycjonowania od długiego czasu i nie jesteś pewien efektów, zleć audyt pozycjonowania.

 

Jak samemu wykonać audyt SEO?

Do przeprowadzenia audytu SEO niezbędna jest wiedza z zakresu optymalizacji stron oraz dostęp do narzędzi. Większość osób może samodzielnie przeprowadzić audyt tylko w ograniczonym zakresie, korzystają z darmowych narzędzi Google.

 

Jakie narzędzia przydadzą się do audytu SEO?

Podstawowe narzędzia do audytu SEO to Google Search Console oraz Google Analytics. Z płatnych narzędzi warto uwzględnić: Senuto, Surfer, SEMSTORM, Ahrefs, Searchmetrics i inne profesjonalne narzędzia SEO.

 

Co obejmuje audyt SEO sklepu lub strony?

Audyt SEO dla sklepu lub strony może dotyczyć różnych obszarów, ale najczęściej zajmuje się analizą linków, technicznego działania strony, treści oraz widoczności na frazy w Google. Dobrym uzupełnieniem audytu SEO jest audyt UX.

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces
Historie Sukcesów
20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
Niedźwiedź Lock
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
  Niedźwiedź Lock
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Wybrane, sprawdzone przez nas narzędzia do analizy profilu linków. Zobacz przegląd!
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę prowadząc sklep internetowy.
więcej
Oceń ten artykuł
Audyt SEO
Średnia ocen użytkowników 4.97 na podstawie 114 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO