Widoczni rekrutują!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E 2 oko w oko z marketingiem internetowym widoczni
Poznaj z nami marketing internetowy!

Szkolenia dla klientów - #AkademiaWidoczni

 

Konwersja, współczynnik odrzuceń, optymalizacja… Czy marketing internetowy to trudne pojęcia, skomplikowane wykresy i nieprzystępne narzędzia?

Na naszych szkoleniach udowadniamy, że świadome korzystanie z pozycjonowania, Adwords i content marketingu, jest możliwe. Wystarczy dobre szkolenie w agencji widoczni.

Zapraszamy na szkolenie pod okiem specjalistów widoczni. Po tym szkoleniu żaden raport marketingowy nie będzie już tajemnicą, a planowanie kolejnych działań marketingowych i sprzedażowych będzie znacznie prostsze.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Napisz do nas za pomocą formularza, a my wrócimy do Ciebie z propozycją terminu. Kliknij poniższy przycisk, a przeniesiesz się do formularza:

Dlaczego to szkolenie to prawdziwy hit?

Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie.

Nasze doświadczenie pokazuje, że większość osób, decydujących się na pozycjonowanie nie ma podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Tymczasem dobre zrozumienie działań marketingowych, pojęć i analityki to podstawa efektywnej współpracy.

Zależy nam, abyś czuł się pewnie w kontaktach z agencją, a nasze co miesięczne raporty nie były dla Ciebie jedną wielką niewiadomą.

oko w oko z marketingiem internetowym 4
Ucz się od najlepszych

Ucz się od najlepszych

Szkolenie odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów z agencji widoczni. Spotykamy się kameralnym gronie w Centrum Marketingu Internetowego widoczni na ul. Złotowskiej 41 w Poznaniu.

Szkolenie łączy teorię i praktykę

Szkolenie łączy teorię i praktykę

To znacznie więcej niż nudna prezentacja w Power Poincie. Przynieś komputer i przekonaj się, że marketing internetowy wciąga!

Nasi klienci dostają więcej!

Nasi klienci dostają więcej!

Cena rynkowa naszego szkolenia to 1000 zł, ale dla Ciebie szkolenie jest bezpłatne! Nasza współpraca znacznie wybiega poza przyjęte standardy, poza wybraną usługą otrzymujesz w prezencie przeszkolenie.

Oko w oko z marketingiem internetowym

Szkolenia dla klientów i partnerów agencji

corner

Zobacz relację z naszych szkoleń!

Artboard

Zobacz dotychczasowe szkolenia

Potrzebujesz motywacji, aby wziąć udział w naszym szkoleniu. Zobacz, jak było na poprzednich edycjach:

4 oko w oko z marektingiem internetowym
3 oko w oko z marketingiem interentowym widoczni 5

Analityka i podstawy marketingu - pierwsze szkolenie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej