Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 45
Poznaj z nami marketing internetowy!

Szkolenia dla klientów - #AkademiaWidoczni

 

Konwersja, współczynnik odrzuceń, optymalizacja - czy to trudne pojęcia? Nasze szkolenia w agencji widoczni udowadniają, że korzystanie z pozycjonowania, Google Ads i content marketingu może być proste. Zapraszamy na szkolenie pod okiem naszych specjalistów, po którym zrozumiesz każdy raport marketingowy i ułatwisz sobie planowanie działań marketingowych oraz sprzedażowych.

Harmonogram szkoleń 2024

Termin
Temat szkolenia
Prowadzący
04.2024
Jak zwiększyć jakość obsługi klienta? Sprawdzone metody w sprzedaży online
Piotr Kortyla
04.2024
Google Analitycs 4 - raporty. które trzeba znać
Daniel Chruściński

Chcesz wziąć udział w szkoleniu?

Napisz do nas za pomocą formularza, a my wrócimy do Ciebie z propozycją terminu. Kliknij poniższy przycisk, który przeniesie Cię do formularza:

Dlaczego nasze szkolenia to prawdziwy hit?

Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie.

Nasze doświadczenie pokazuje, że większość osób, decydujących się na pozycjonowanie nie ma podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Tymczasem dobre zrozumienie działań marketingowych, pojęć i analityki to podstawa efektywnej współpracy.

Zależy nam, abyś czuł się pewnie w kontaktach z agencją, a nasze comiesięczne raporty nie były dla Ciebie jedną wielką niewiadomą.

widoczni 69
Oko w oko z marketingiem internetowym

Szkolenia dla klientów i partnerów agencji

corner

Zobacz relację z naszych szkoleń!

Artboard Artboard
402119000 843330277794532 5071427770232413460 n
Webinary LinkedIn

Webinary na żywo


W agencji widoczni oferujemy nie tylko szkolenia stacjonarne, ale również organizujemy interaktywne webinary na żywo na LinkedIn. Są one częścią naszej oferty edukacyjnej dla klientów, pozwalającą na zdobywanie wiedzy i umiejętności w wygodnej, cyfrowej formie. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych webinarach - idealnym rozwiązaniu dla tych, którzy cenią sobie elastyczność i nowoczesne metody nauki.

Jakie korzyści otrzymujesz?

Wiedza od ekspertów

Wiedza od ekspertów

Szkolenie odbywa się pod okiem doświadczonych specjalistów z agencji widoczni. Spotykamy się w kameralnym gronie w Centrum Marketingu Internetowego widoczni na ul. Złotowskiej 41 w Poznaniu.

Teoria i praktyka w jednym

Teoria i praktyka w jednym

To znacznie więcej niż nudna prezentacja w Power Poincie. Przynieś laptopa i przekonaj się, że marketing internetowy wciąga!

Darmowe szkolenie

Darmowe szkolenie

Cena rynkowa naszego szkolenia to 1000 zł, ale dla Ciebie szkolenie jest bezpłatne! Nasza współpraca znacznie wybiega poza przyjęte standardy, poza wybraną usługą otrzymujesz w prezencie przeszkolenie.

BlogItem