Galeria widoczni - Poznaj nas w akcji
Nasza Galeria - #widoczniodzaplecza

Zapraszamy Was na wizualną opowieść o naszej agencji! Jeden budynek, najlepszy na świecie zespól ;)  i mnóstwo wspólnych wspomnień.

Uwielbiamy dokumentować to, co nam się przytrafia. Bo praca to zaledwie ułamek chwil spędzonych razem. My po prostu się lubimy!

Zobaczcie, co działo się u nas przez ostatni rok... Niech obrazy mówią same za siebie.

Przyłapani na...pracy!

Widoczni Rekrutują

A Ty? Do którego Działu chcesz dołączyć

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

 

Zobacz jak pracujemy   Poznaj zespół widoczni

   

A w przerwie...

Wiosenny Turniej Ping Ponga w naszej agencji!

Tu pracujemy!

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce Centrum Marketingu Internetowego.

To nie tylko nowa siedziba firmy. To również nowoczesna przestrzeń do realizacji warsztatów i otwartych spotkań związanych z marketingiem internetowym i rozwojem biznesu online. 

Jest to w pełni inwestycja agencji Widoczni, która podjęła decyzję o budowie własnej siedziby w odpowiedzi na dynamiczny rozwój i coraz większe potrzeby zespołu. Wysokie oczekiwania mógł spełnić tylko budynek powstały w oparciu o indywidualny projekt.

Szkolimy! Zarówno siebie, jak i innych...

Szkolenie pt. "Analityka internetowa dla blogerów" z cyklu #promujemyblogosfere. Zobaczcie, jak pomagaliśmy blogerom okiełznać Google Analytics!

Prelekcja pt. "Analityka w świecie online marketingu" wygłoszona na spotkaniu z cyklu Aula Polska

Widoczni poprowadzili  dwa warsztaty dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Studenci dowiedzieli się czym jest content marketing oraz z jakich narzędzi korzystają marketerzy. 

Trzykrotnie prowadziliśmy także wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu  w ramach dodatkowych zajęć fakultatywnych.

WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZE PANIE

W ramach projektu "Kobieta w Roli Głównej"

WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZE PANIE

W ramach projektu "Rozwijalnia Kobiet Biznesu"

Szkolenie z Pawłem Gontarkiem - autorem bloga SEO Zgred. Aż chce się pozycjonować!

W 2017 roku braliśmy udział w szkoleniu z Public Relation oraz Media Relation. Poprowadziła je nasza wieloletnia znajoma, Ewa Bujak.

Piszemy dla najlepszych!

Nasze publikacje pojawiają się cyklicznie w najbardziej prestiżowych magazynach i portalach branżowych. Piszemy m.in. dla: Marketera +, Marketingu w Praktyce, Nowego Marketingu, czy Online Marketingu.

Widoczni na Marketing Festivalu w Pradze

Podczas eventów branżowych spotykamy się z cenionymi ekspertami i autorytetami ze świata marketingu. Poniżej z Randem Fishkinem oraz Oli Gardnerem. 

Widoczni z Avinashem Kaushikiem oraz Cyrusem Shepardem. 

Widoczni w komplecie!

czyli, jak prezentujemy się w całej okazałości.

Niedawno dotarły do nas nowe gadżety firmowe, m.in. koszulki i czapki. Trzeba było to uczcić wspólna sesją!

Nasze Kolaże

Oto przykładowe kolaże, które zrealizowaliśmy dzięki wspólnej mobilizacji! Po prawej "Widoczni na wakacjach", po lewej kolaż z okazji Dnia Dziecka. 

Działamy charytatywnie

W tym roku zaangażowaliśmy się w "Szlachetną Paczkę". Pomoc od nas otrzymała rodzina spod Poznania. Dostarczyliśmy jej 11 kartonów z najpotrzebniejszymi darami.

Wigilie firmowe

Wspólnie kolędowanie, ubieranie choinki, prezenty i poczęstunek... Ach...Kochamy święta!

Po godzinach pracy

Spotykamy się na ogniskach integracyjnych! Oczywiście menu sporządzone jest zarówno dla mięsożerców, jak i wegetarian ;)

Spotykamy się także poza biurem np. na festiwalu Woodstock! 

Przygotowujemy się do grupowej sztafety Biegu 26. czerwca w Poznaniu! 

Bieg Pamięci #czerwiec56

W czerwcu postanowiliśmy upamiętnić wydarzenia 1956 roku drużynowym biegiem sztafetowym. Trasa rozpoczynała się od Zakładów Cegielskiego i przebiegała przez najważniejsze miejsca pamięci Poznania. Organizatorzy biegu mieli bardzo szlachetny cel - część dochodów z biegu przeznaczona zostanie na moderniozacje pomnika pamięci poległych czerwca 56'. 

W pokoju zagadek

W Dzień Chłopaka nasze dziewczyny przygotowały bardzo nietypowy prezent dla kolegów z pracy. Sceneria Escape Room'u, tak jak i wszystkie zagadki  przygotowaliśmy od zera. Chłopcom udało się rozwiązać łamigłówki 3 minuty przed czasem! 

Wspólne quizy i zabawy

Podczas ogniska integracyjnego w czerwcu Mikołaj - nasz spec od AdWords, pokazał nas swój świat po godzinach spędzonych w biurze. Zorganizował nam Tony Zgrywus Quiz Pub - projekt rozgrywkowy, którego jest pomysłodawcą i autorem.

Jesteśmy #zawszewidoczni. Obserwuj nas!

Jesteśmy zgranym zespołem. Łączy nas przede wszystkim praca, ale poza tym uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, działamy na uczelniach, wspólnie świętujemy i bawimy się na spotkaniach integracyjnych. Zobacz, co się dzieje u nas w pracy i po godzinach!

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
CYFROWY DETOKS - nowy projekt widoczni! A czy Ty potrafisz być offline?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO