Cennik

Google Ads - cennik, koszt kampanii Adwords

Kampanie Google Ads to sposób na skuteczną reklamę z przejrzystym systemem rozliczeń. Ustalasz z nami stały koszt miesięczny i płacisz tylko za efekty: kliknięcia, obejrzenia, telefony itp. Ile będziesz kosztować Twoja kampania Google Ads? Skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby poznać możliwości i dobrać optymalny budżet do Twoich celów.

“W naszej agencji cena kampanii Google Ads zaczyna się już od 2500 zł netto miesięcznie, z wliczonym kosztem obsługi.”

 

 

Wyślij zapytanie o cenę

Ceny kampanii Google Ads - Pakiet startowy

Nie wiesz od jakiego budżetu na Google Ads zacząć? Najniższy pakiet cenowy na kampanię Ads w naszej agencji to 2500 zł netto. W zależności od Twoim potrzeb, realizujemy także wyższe pakiety, których zakres możesz poznać, kontaktując się z naszym konsultantem. Im wyższy pakiet, tym bardziej rozbudowana kampania i szerszy zasięg reklam. Zobacz, co obejmuje cena kampanii Google Ads w naszej ofercie, na przykładzie pakietu startowego:

Minimalny budżet na kliknięcia Opłata za obsługę kampanii Łączne koszty miesięczne netto
1900 zł 600 zł 2500 zł

Co obejmuje cena kampanii Google Ads w agencji widoczni?

Cena obsługi kampanii Google Ads obejmuje wsparcie naszych certyfikowanych specjalistów. Za co płacisz? W cenie kampanii realizujemy takie kroki jak:

 • Ustalenie celów i strategii kampanii
 • Utworzenie konta Google Ads
 • Połączenie konta z Google Analytics
 • Kompleksowa konfiguracja konta od płatności po sposoby wyświetlania się reklam
 • Konfiguracja konwersji, pomiar i raportowanie
 • Wybór stron docelowych i zalecenia optymalizacji na potrzeby kampanii
 • Wybór fraz szczególnie istotnych
 • Analiza i cykliczny dobór nowych fraz
 • Budowa listy fraz wykluczających
 • Przygotowanie i optymalizacja reklam tekstowych
 • Stała kontrola i optymalizacja stawek za kliknięcie
 • Zarządzanie ustalonym budżetem miesięcznym
 • Monitorowanie i optymalizacja jakości kampanii
 • Wdrożenie rozszerzeń dla reklam
 • Utworzenie list remarketingowych
 • Bieżąca optymalizacja całej kampanii w celu maksymalizacji efektów
 • Raportowanie i rozbudowa kampanii zgodnie z bieżącymi potrzebami

Konfiguracja kampanii to nie wszystko, dlatego za kampanię pobieramy opłaty comiesięczne. Aby koszt reklam Google Ads się zwrócił, niezbędna jest codzienna praca i stała optymalizacja kampanii. W ramach współpracy prowadzimy również zaawansowaną analitykę internetową, która służy nie tylko raportowaniu efektów, ale również pozwala poznać zachowania użytkowników i stale ulepszać reklamy.

Jakie kampanie realizujemy w cenie Google Ads?

Nasz zespół Google Ads realizuje wszystkie typy kampanii. W ofercie mamy różne pakiety cenowe Google Ads, które możesz dopasować do swoich potrzeb. To, jakie kampanie przeprowadzimy oraz w jakiej liczbie jest zależne od Twojego budżetu i celów biznesowych. Wybierz działania efektywne dla Twojej firmy:

 • reklama w sieci wyszukiwania - są to reklamy, które wyświetlają się w Google w formie tekstowej, u góry wyników wyszukiwania i na dole
 • reklama w sieci reklamowej (na portalach) - te reklamy występują w formie tekstowej i graficznej, wyświetlają się na popularnych portalach
 • remarketing (reklama śledząca) - reklamy remarketingowe pozwalają dotrzeć do osób, które już widziały Twoją stronę, wyświetlają się w sieci reklamowej lub w sieci wyszukiwania
 • reklama Google Zakupy - atrakcyjna, graficzna forma reklam w formie listy produktów ze zdjęciami i najważniejszymi informacjami, te reklamy wyświetlają się w Google
 • reklama na YouTube - może przybierać różne formy: od krótkich spotów pod dłuższe z dodatkowymi możliwościami wejścia w interakcję z reklamą.


Wybierając kampanie z nami otrzymujesz również wsparcie certyfikowanego zespołu. W zależności od wybranego pakietu cenowego, możesz korzystać także z naszych porad w zakresie marketingu internetowego oraz wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu z analityki internetowej, podstaw Google Ads, LinkedIna i SEO.

Ile kosztuje kampania Google Ads?

Kampania Google Ads to efektywne działanie pod warunkiem, że dysponujemy budżetem przewidującym np. działania konkurencji, zainteresowanie reklamą i przede wszystkim stawki za kliknięcia. Za niski budżet to nie oszczędność, lecz ryzyko braku efektów i nieudanej inwestycji. Zanim wybierzesz miesięczny budżet na kampanię, skonsultuj to z naszym specjalistą, który sprawdzi obowiązujące stawki i warunki w Google Ads dla Twojej branży.

Planując budżet, weź pod uwagę czynniki, które po stronie Google będą wpływały na koszt kliknięcia w kampanii Google Ads:

 • jakość reklamy (na jakość wpływa m.in. liczba kliknięć czy też ocena landing page’a),
 • konkurencja
 • treść i format reklamy, w tym dodane rozszerzenia
 • ustawiony w kampanii maksymalny koszt za kliknięcie
 • przewidywana liczba kliknięć

i wiele innych czynników.

Zgodnie z powyższym ostateczny koszt kampanii może ulec zmianie w zależności od tego, jak oceni ją system Google Ads.

Ile kosztuje kliknięcie w Google Ads?

Nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od branży i czynników, które wymieniliśmy powyżej. Ceny mogą wahać się od kilku groszy do kilkudziesięciu złotych. Im trudniejsza branża tym wyższe stawki. Przewidywany koszt kliknięcia można oszacować dzięki narzędziom. Nie podają one w 100% Twojego kosztu za kliknięcie w reklamę, ale prognozują średnią, która może być punktem wyjścia.

Źródło: narzędzie Senuto

Źródło: narzędzie SEMSTORM

Chcesz zachować jak najniższe stawki za kliknięcie i przystępny budżet miesięczny? Upewnij się, że oddajesz swoje kampanie w ręce certyfikowanych specjalistów, którzy zadbają o jakość Twojej kampanii.

INWESTYCJA TEJ SAMEJ KWOTY
W POZYCJONOWANIE I ADWORDS

SEO

Dlaczego agencja widoczni?

Wspieramy sprzedaż
Dzięki pozycjonowaniu stron budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
20 lat doświadczenia
Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
Nielimitowana liczba fraz
Sprawimy, że Twoja strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania nie na kilka wybranych, ale na setki skutecznych fraz powiązanych z Twoim biznesem.
1-miesięczne wypowiedzenie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
 • Wspieramy sprzedaż
  Dzięki pozycjonowaniu stron budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
 • 20 lat doświadczenia
  Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
 • Nielimitowana liczba fraz
  Sprawimy, że Twoja strona będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwania nie na kilka wybranych, ale na setki skutecznych fraz powiązanych z Twoim biznesem.
 • 1-miesięczne wypowiedzenie
  Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.

Jak rozliczane są koszty w systemie Google Ads?

Koszty kampanii Google Ads mogą być rozliczane w oparciu o różne modele:

W Google Ads poza stawką za kliknięcia ustalamy także budżet dzienny oraz miesięczny. System pozwala sobie na wydawanie nieco mniej lub więcej od ustalonych budżetów, ale mimo to pozwala przewidzieć koszty i optymalnie zarządzać budżetem Google Ads.

Bez długo-
-terminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron internetowych nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie, dlatego że muszą.

Dlaczego warto zlecić kampanię specjalistom z agencji widoczni?

Prowadzić kampanię samodzielnie czy ponosić koszt obsługi w agencji? To zależy od Twojego doświadczenia i umiejętności. Panel Google Ads jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, ale kluczem do sukcesu nie jest działanie szablonowe, a czerpanie z wielu lat doświadczenia. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy metody, które pozwolą Ci osiągnąć oczekiwane efekty z zachowaniem optymalnego budżetu. 

Działamy w porozumieniu z Tobą i umiejętnie zarządzamy kosztami, tak aby faktura nigdy nie była dla Ciebie zaskoczeniem. Drobny błąd w konfiguracji może być dużym kosztem: brak ograniczeń w grupie docelowej, brak ograniczenia dziennego budżetu, wybór niewłaściwego naliczania kosztów itp. Takie błędy widzieliśmy u wielu początkujących, ale sami nigdy sobie na nie nie pozwalamy. Prowadzenie kampanii z agencją widoczni to pewność:

 • efektywnego zarządzania budżetem
 • realizacji działań zgodnie z planowanymi wydatkami
 • optymalnej konfiguracji kampanii
 • stałej opieki nad efektywnością reklam
 • bieżącego dostosowywania stawek
 • utrzymania ciągłości wyświetlania się reklam.
Z nami będziesz w doborowym towarzystwie!

250 pozytywnych opinii

Od 1999 realizujemy skuteczne kampanie generujące zyski. Pracowaliśmy z setkami Klientów  z niemal każdej branży jaką można sobie wyobrazić.

Ponad 250 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
dobre opinie o agencji widoczni w Google
 • dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
 • dobre opinie o agencji widoczni w Google
Akademia

Bezpłatne szkolenia z marketingu internetowego dla klientów!

Dołącz do grona naszych klientów i korzystaj z darmowych szkoleń!
Dzielimy się widzą z naszymi klientami

Cykl szkoleń "Oko w oko z marketingiem internetowym" stworzyliśmy specjalnie z myślą o Tobie, naszym kliencie.

Nasze doświadczenie pokazuje, że większość osób, decydujących się na pozycjonowanie nie ma podstawowej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, nawet jeśli ma już za sobą doświadczenie współpracy z różnymi agencjami SEM i SEO. Tymczasem dobre zrozumienie działań marketingowych, pojęć i analityki to podstawa efektywnej współpracy z agencją.

Sukces
Historie Sukcesów
20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 3 razy więcej rezerwacji wynajmu samochodów
 • 3 razy więcej odwiedzających na stronie
 • Ponad 9500 fraz w czołówce wyników Google
Carnet
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 3 razy więcej rezerwacji wynajmu samochodów
  • 3 razy więcej odwiedzających na stronie
  • Ponad 9500 fraz w czołówce wyników Google
  Carnet
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Wybrane, sprawdzone przez nas narzędzia do analizy profilu linków. Zobacz przegląd!
więcej
Media społecznościowe jako sposób promocji sklepu internetowego. Dowiedz się więcej!
więcej
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę prowadząc sklep internetowy.
więcej
Oceń ten artykuł
Kampanie Google Ads cennik
Średnia ocen użytkowników 4.98 na podstawie 174 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO