Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczne kampanie Facebook Ads Zwiększaj sprzedaż dzięki reklamom na Facebooku
artboard
Social media

Reklama na Facebooku z agencją widoczni

Rozwiń biznes dzięki efektywnym reklamom na Facebooku

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, dzięki którym pozyskasz nowe zapytania i zwiększysz sprzedaż. Z nami zrealizujesz każdy rodzaj kampanii i wykorzystasz potencjał Facebooka i Instagrama do wypromowania swojej firmy w mediach społecznościowych. Dotrzyj do nowych klientów z reklamą w mediach społecznościowych.

Nasz zespół specjalistów PPC od lat realizuje efektywnie kampanie reklamowe w mediach społecznościowych dla najróżniejszych typów firm - od lokalnych po sklepy internetowe. Naszym celem jest zapewnić Ci wysoki ROAS i pozyskać jak najwięcej konwersji. Dlaczego warto zlecić reklamę na Facebook naszym specjalistom? Zobacz!

1

Specjaliści PPC z wieloletnim doświadczeniem

2

Partnerska współpraca i nacisk na indywidualne potrzeby klienta

3

Kompleksowa realizacja kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie

4

Wysoka jakość działań, z naciskiem na pozyskanie konwersji

5

Dostęp do najnowszej i aktualnej wiedzy z zakresu Facebook i Instagram Ads

6

Kreatywne podejście do kampanii i nieszablonowa realizacja reklam

Cennik reklam na Facebooku

Minimalny budżet na kampanię Facebook/Instagram
Koszt obsługi
Budżet na kliknięcia
950 zł
3 000 zł

Ile kosztuje reklama Facebook Ads? Wyślij zapytanie, aby uzyskać indywidualną wycenę kampanii. Chcesz wiedzieć od czego zależy cena i co otrzymasz w cenie kampanii? Zobacz więcej:

Oszczędzaj z umową sezonową!

Działasz w branży sezonowej?  Chcesz mieć możliwość oszczędzania w okresie zastoju? Skorzystaj z naszej umowy sezonowej, która pozwala na wstrzymanie płatnych kampanii nawet na 6 miesięcy w roku.

Dlaczego warto?

 • Nie płacisz za kampanie, gdy Twoja działalność ma sezonową przerwę.
 • Ty decydujesz, kiedy kampanie są aktywne, a kiedy je wstrzymać.
 • Inwestujesz w reklamę, gdy Twoi klienci są najbardziej zainteresowani.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Skorzystaj z oferty
widoczni 46
Widoczni w liczbach

Nasze kampanie finansują się same

Zoom

560+

pozytywnych opinii w Google

Zoom

70+

pozytywnych opinii na Clutch.co

Zoom

170+

specjalistów marketingu
internetowego

Zoom

25+
lat na rynku

Artboard
Dlaczego warto?

Szukasz skutecznych reklam? Wybierz reklamy na Facebooku!

Reklamy na Facebooku pozwalają skutecznie wypromować firmę lub sklep w internecie. Są doskonałe zarówno jako samodzielna kampania reklamowa reklamowa Facebook Ads, jak i uzupełnienie innych działań marketingu internetowego. Zobacz, dlaczego setki klientów wybiera reklamy na Facebooku:

 • Kierowanie na dane demograficzne i lokalizację jest bardzo trafne – użytkownicy chętnie uzupełniają swoje profile zgodnie z prawdą.
 • Docierasz nie tylko do konkretnego użytkownika reagującego na reklamę, ale również do jego znajomych.
 • Koszt nawet kilkunastu groszy za kliknięcie, sprawia, że kampanie reklamowe na FB są stosunkowo niedrogie.
 • Jednoczesne pozyskiwanie klientów oraz fanów na Facebooku, a w efekcie budowa wizerunku marki.
 • Możliwość wsparcia reklamą działań wizerunkowych prowadzonych na profilu firmowym.
widoczni 119
widoczni 67 widoczni 9
Proces

Kampanie na Facebooku i Instagramie krok po kroku

Zobacz, co realizujemy w ramach oferty reklam w mediach społecznościowych

Naszym priorytetem jest budowa sprzedaży dla Twojej firmy lub sklepu. Dlatego opracowaliśmy proces realizacji reklam na Facebooku, które umożliwiają nam przeprowadzenie skutecznych działań. Od analityki i pozyskania wyczerpujących informacji o Twoim biznesie, poprzez wdrożenie działań, po optymalizację i raportowanie kampanii Ads Facebook. Nie ma tu miejsca na chodzenie po omacku - czerpiemy z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów PPC, którzy obsłużyli już setki klientów z najróżniejszych branż i specjalizacji. Oddaj reklamy swojej firmy w dobre ręce, maksymalizuj ROAS i obserwuj jak rośnie sprzedaż z Facebooka i Instagrama. Zobacz, jakie działania realizujemy w cenie kampanii na Facebooki i Instagramie.

Zakres działań

Zobacz, co dla Ciebie zrobimy w ramach obsługi reklam na Facebooku i Instagramie

I. Strategia Ads Facebook

Zakres

Podstawą skutecznej kampanii na Facebooku jest zebranie informacji na temat Twojego biznesu i wnikliwa analiza strony internetowej, oferty, konkurencji czy też grupy docelowej. Dzięki temu możemy przygotować plan działań, zgody z celami Twojej firmy.

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii reklam na Facebooku/Instagramie
 • Określenie celów kampanii na Facebooku/Instagramie

II. Realizacja kampanii

Przebieg

Realizujemy dla Ciebie reklamę na Facebooku od A do Z. Dzięki wstępnej analizie dobieramy najbardziej efektywne formaty reklamowe, tworzymy treści reklam i dobieramy grupę docelową. Uruchamiamy kampanię i czuwamy nad jej przebiegiem.

 • Utworzenie menadżera reklam
 • Instalacja kodu Meta Pixel
 • Wybór formatów reklamowych
 • Wybór miejsc docelowych
 • Stworzenie grup odbiorców
 • Przygotowanie treści reklam
 • Budowa kampanii reklamowej Ads Fb i realizacja
 • Codzienna opieka nad kampanią i optymalizacja
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb

III. Testy i optymalizacja

Działania

Chociaż menadżer reklam na Facebooku jest intuicyjnym narzędziem, optymalizacja kampanii wymaga doświadczenia i wiedzy. Tu wkraczają nasi specjaliści, którzy monitorują efektywność Twoich reklam na Facebooku, aby były dla Ciebie opłacalnym źródłem konwersji.

 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam Ads Facebook i kosztów
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości
Taktyka
Jak przebiega realizacja reklam na Facebooku i Instagramie?

Mamy na to skuteczny sposób

Czego możesz oczekiwać w cenie kampanii Facebook i Instagram Ads? Kompleksowo zaopiekujemy się Twoimi reklamami od strategii po skuteczną realizację, optymalizację i analitykę. Zobacz, co robimy w ramach poszczególnych obszarów kampanii na Facebooku i Instagramie

1

Stworzenie kreacji reklamowej i tekstów reklamowych

W mediach społecznościowych kreacja reklamowa musi nie tylko robić wrażenie i przyciągać wzrok, ale również przekazywać sens w krótkiej formie. Nie ma tu miejsca na długie opisy, ale my wiemy, jak pisać teksty do reklam na Facebooku, aby osiągały Twój cel. Tworzymy skuteczne reklamy sprzedażowe tekstowe i graficzne. A jeśli masz materiały video lub wiele pięknych zdjęć, wykorzystamy je do ciekawych formatów reklamowych jak pokaz slajdów czy video wyświetlane na Stories. Do każdej reklamy dobieramy skuteczne CTA - nawołanie do akcji.

2

Wybór miejsc docelowych

Reklama na Facebooku (Kampanie na Facebooku) wbrew nazwie nie wyświetla się tylko tam. Kampanię ustawiamy na Facebooku, Instagramie, Messengerze i w Audience Network. Dzięki temu za pomocą jednego narzędzia prowadzimy kampanię reklamową docierającą do odbiorców wielu platform.

3

Zarządzanie budżetem kampanii Ads Facebook

Nie przepalaj budżetu na kampaniach reklamowych na FB. Powierzasz nam swój budżet reklamowy, dlatego my podejmujemy wszelkie działania, aby wykorzystać go ze spodziewanym skutkiem. Śledzimy bieżące koszty i optymalizujemy reklamy tak, aby pozyskać jak najwięcej konwersji, jak najniższym kosztem. Cyklicznie informujemy Cię także o poniesionych wydatkach, a także przygotowujemy sugestie, jeśli widzimy szanse na pozyskanie lepszych efektów przy nieco wyższym budżecie.

4

Optymalizacja kampanii i maksymalizacja efektów

Optymalizacja kampanii Facebook Ads (Kampanie na Facebooku) to nie tylko pilnowanie wydatków, ale również testowanie różnych grup docelowych, kreacji reklamowych i miejsc wyświetlania się. Nie ma jednej złotej reguły, jak zrobić skuteczną kampanię. My znamy szereg efektywnych metod, które zwykle przynoszą efekty, ale ostateczny dobór opieramy o analizę Twojej kampanii.

 

5

Analityka za pomocą Menedżera Reklam i Google Analytics

Sukces kampanii Facebook Ads to w dużej mierze zasługa dostępu do szczegółowych danych o działaniach. Nie ma tu miejsca na domysły, dlatego pracujemy w oparciu o dane analityczne z Menedżera Reklam. Jeśli celem reklam jest dotarcie użytkownika na Twoją stronę, wykorzystujemy także Google Analytics. Facebook dostarcza także szerokie dane analityczne na temat swoich użytkowników. Pochodzą one z badań agencji światowej sławy, takich jak m.in.: Accenture, Nielsen, Localytics, IAS i innych. Aby zwiększać efektywność kampanii, Ads Fb udostępnia także narzędzie do testowania reklam i grup odbiorców. Prognozujemy efektywność działań reklamowych, zanim zainwestujemy w nie Twój budżet.

 

Doświadczony zespół

Chcesz podbić Facebooka i Instagrama? Zrób to z naszymi ekspertami!

W agencji widoczni czeka na Ciebie zespół doświadczonych specjalistów PPC, z głowami pełnymi wiedzy i pomysłów na skuteczne działania.

Dlaczego widoczni? Obsługujemy setki firm o różnym zasięgu, profilu działalności i grupie docelowej. Przeprowadziliśmy skuteczne reklamy na Facebooku i Instagramie m.in dla branży deweloperskiej, medycznej, edukacyjnej i dla sklepów internetowych od początkujących, po duże serwisy e-commerce.

Mamy duże doświadczenie i wiedzę o najbardziej zaawansowanych działaniach reklamowych w social mediach, ale przy tym wciąż mamy świeże spojrzenie i mnóstwo ciekawości. Wciąż szukamy coraz to nowych, lepszych rozwiązań i trzymamy rękę na pulsie. Z nami masz pewność, że Twoje reklamy są zawsze na czasie, zgodne z potrzebami odbiorców i trendami w mediach społecznościowych.

Zobacz dlaczego jeszcze warto z nami współpracować.

1

Współpraca z dedykowanym opiekunem

Twoją kampanię reklamową na Facebooku i Instagramie będzie realizować dedykowany specjalista. Będziesz współpracować z osobą, która doskonale poznała Twój biznes i jest na bieżąco z jego rozwojem. Przede wszystkim jednak taki specjalista dobrze zna Ciebie, Twoje oczekiwania i cele. Tworzymy atmosferę partnerskiej, życzliwej współpracy, którą chce się kontynuować przez lata.

2

Błyskawiczna realizacja i sprawny kontakt

Stawiamy na sprawną obsługę klienta na najwyższym poziomie. U nas nie znajdziesz bezdusznego call center, ani specjalistów ukrytych za anonimowymi formularzami kontaktowymi. Sami regularnie dzwonimy do naszych klientów, a wszelkie zapytania i modyfikacje w kampanii reklamowej Facebook Ads wdrażamy priorytetowo.

3

Transparentne raportowanie i konsultacje z ekspertem

Z nami zawsze wiesz, na jakim etapie jest Twoja kampania i jakie efekty generują reklamy na Facebooku i Instagramie. Regularnie wysyłamy raporty, wraz z wnioskami, które umożliwią Ci ocenę naszych działań. Chętnie je omawiamy telefonicznie lub w formie wideokonferencji.

Wszystkie typy kampanii

Z nami zrealizujesz każdą reklamę na Facebooku i Instagramie

Naszą specjalnością są kampanie reklamowe na Facebooku nastawione na pozyskanie klientów i sprzedaży. Skupiamy się na działaniach, które przynoszą wymierne efekty i pozwalają na maksymalizację ROAS. Oprócz sprzedaży, chcesz również budować rozpoznawalność i poszerzać zasięg? Z nami zrealizujesz wszystkie możliwe cele kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie. Zobacz, jakie cele kampanii masz do wyboru.

Cele reklam

Jaką reklamę na Facebooku wybrać?

Nie wiesz jak poprowadzić marketing Facebook Ads? Skuteczna kampania na Facebooku to nie tylko wybór odpowiednich formatów, treści i miejsca wyświetlenia reklamy, ale również właściwa konfiguracja celów. To w oparciu o wybrane cele system reklamowy Facebooka będzie wyświetlał Twoje reklamy wybranym użytkownikom. Będzie kierował się historią zachowań odbiorców, aby zmaksymalizować Twoje szanse na realizację założonego celu. Czym różnią się poszczególne cele kampanii?

Kampania na konwersje

Kampania na rozważanie zakupu

Kampania na rozpoznawalność

Reklama na Facebooku z celem konwersji skierowana jest do firm, którym przede wszystkim zależy na zwiększaniu sprzedaży. Reklamy dotrą do użytkowników, którzy są skłonni dokonać zakupu lub wysłać zapytanie. Ten cel polecany jest szczególnie sklepom internetowym. W ramach kampanii na Facebooku nastawionej na konwersje możesz wybrać takie cele jak:

 • Konwersje - w ten sposób zmotywujesz swoich odbiorców do zakupu, złożenia zapytania, pobrania aplikacji, kontaktu telefonicznego czy też założenia konta na stronie.
 • Sprzedaż z katalogu - reklama na Facebooku umożliwi Ci promocję produktów ze sklepu
 • Ruch w firmie - prowadzisz biznes stacjonarny? Reklama skoncentrowana na pozyskiwaniu ruchu w firmie zachęci odbiorców do odwiedzin w Twoim sklepie stacjonarnym, salonie, biurze czy też w siedzibie firmy.

Chcesz zainteresować nowych użytkowników swoją ofertą i przybliżyć ich do zakupu? Twoim celem powinno być dotarcie do trafnie dobranej grupy odbiorców i zachęcenie ich do odwiedzin Twojej strony internetowej. Inną taktyką może być zbudowanie relacji z potencjalnymi klientami z poziomu fanpage’a na Facebooku lub konta firmowego na Instagramie. Kampanie, które torują drogę użytkownika do dokonania zakupu mogą mieć następujące cele:

 • Ruch - czyli kierowanie ruchu z reklam na Twoją stronę www lub do sklepu
 • Aktywność - docieranie do użytkowników, którzy wejdą w interakcję z Twoimi postami
 • Instalacje aplikacji - kierowanie odbiorców do sklepu z Twoją aplikacją, aby mogli ją pobrać i kupić
 • Wyświetlenia filmu - dzięki temu celowi, Twój film dotrze do osób, które są skłonne obejrzeć go w całości
 • Pozyskiwanie kontaktów - tego typu kampania ułatwi Ci zbieranie leadów lub zachęci odbiorców do kontaktu telefonicznego z Twoją firmą
 • Wiadomości - jest to reklama, która wyświetla się na Messengerze, WhatsAppie i Instagram Direct

Budowa marki jest istotnym elementem rozwoju każdej firmy. Jeśli oprócz działań nastawionych na sprzedaż szukasz również możliwości zwiększenia zasięgu i zbudowania świadomości swojej marki, te kampanie są dla Ciebie. Warto jednak mieć świadomość, że ich bezpośrednim wynikiem nie będą konwersji, sprzedaż czy też ruch na stronie, a jedynie pozycja marki w świadomości klientów. Z tymi kampaniami zrealizujesz takie cele jak:

 • Rozpoznawalność marki - zapadniesz w pamięć wybranej grupie odbiorców
 • Zasięg - dotrzesz do dużej liczby użytkowników
Rozwjamy biznesy na Facebooku

Masz ambitne cele biznesowe? Zrealizujesz je z reklamami na Facebooku!

Dlaczego reklamy Facebook Ads (Kampanie Facebook) są tak popularne? Jedną z zalet tych reklam jest możliwość realizacji różnych celów marketingowych w jednym systemie. To nie tylko reklama, która jest efektywnym narzędziem pozyskiwania sprzedaży, ale również skuteczny kanał dotarcia do odbiorców i zbudowania szerokiej rozpoznawalności marki. Zobacz, jakie cele zrealizujesz za pomocą Facebook Ads (Reklama Facebook):

1

Budowa popularności marki

Kampania reklamowa pozwala docierać biznesom do swoich odbiorców na Facebooku. Możesz promować swoje materiały edukacyjne, akcje specjalne lub zachęcać użytkowników do odwiedzenia i polubienia Twojej strony na Facebooku. W dobie niskich zasięgów organicznych taka kampania to najskuteczniejszy sposób promowania Twoich treści na Facebooku, także pośród osób, które już lubią Twój fanpage. Możesz dobrać grupę docelową zgodnie z treścią reklamy i docierać jednocześnie do nowych osób, do swoich odbiorców czy też do osób, które spełniają inne kryteria, np. wiek lub lokalizacja.

2

Promowanie aplikacji

Reklamy nie muszą wcale kierować na stronę internetową. Facebook Ads (Kampanie Facebook) daje możliwość przejścia z reklam bezpośrednio do Twojej aplikacji. To doskonały sposób, aby powiedzieć światu o aplikacji i zachęcić do jej używania, np. do zagrania w Twoją grę lub podjęcia innego wyzwania. Reklama aplikacji może też mieć na celu zwiększenie jej zakupu i pobrań, jeśli wybierzesz przekierowanie reklamy do App Store, Google Play lub Kindle Fire. Martwisz się odpływem użytkowników? Zachęć ich do powrotu lub ponownej aktywności za pomocą Facebook Ads (Reklama Facebook).

3

Budowa sprzedaży online

Masz własny sklep internetowy i nie wiesz jak rozkręcić marketing Facebok Ads? A może wybrałeś sprzedaż produktów za pośrednictwem Facebooka? W obu przypadkach doskonale sprawdzi się kampania Facebook Ads ukierunkowana na pozyskiwania sprzedaży. Możesz utworzyć katalog produktowy, przesłać go do systemu Facebooka i tym samym prezentować w wygodny sposób produkty swoich odbiorcom. Reklama ukierunkowana na pozyskanie sprzedaży jest dostępna także na Instagramie. Dodaj zdjęcie ze swoim produktem, a następnie oznacz produkt tak, aby kliknięcie kierowało do możliwości zakupu.

4

Pozyskanie klientów lokalnych

Reklama na Facebooku (Kampanie na Facebooku) sprawdzi się również w firmach lokalnych, których celem jest pozyskanie odwiedzin stacjonarnie. Dzięki trafnemu kierowaniu na lokalizację dotrzesz do osób, które znajdują się w pobliżu. Do dyspozycji masz także reklamy z celem “Ruch w firmie”. Przy użyciu dynamicznej lokalizacji reklamy będą wyświetlać się użytkownikom na podstawie odległości od Twojej siedziby fizycznej. Wyświetlisz się więc użytkownikowi, który właśnie wybrał się na spacer w pobliżu Twojej kawiarni lub restauracji i zachęcisz go, aby wstąpił na kawę. To skuteczne uzupełnienie innych, bezpłatnych funkcji Facebooka dla firm, które pozwalają na promowanie się w wybranej lokalizacji.

5

Dotarcie do potencjalnych klientów

Zależy Ci, aby użytkownicy Facebooka nawiązali z kontakt z Twoja firmą? Wybierz reklamy, które kierują bezpośrednio do formularza kontaktowego. Aby zwiększyć szansę na wysyłkę formularza, pomóż odbiorcom i wybierz automatyczne wypełnianie formularzy. Cały proces odbywa się w przestrzeni Facebooka lub Instagrama, więc Twój potencjalny klient nie musi tracić czasu na przenoszenie się na zewnętrzną stronę, a ty redukujesz ryzyko, że coś pójdzie nie tak lub odbiorca się zniecierpliwi. Cel pozyskania kontaktów możesz realizować również, kierując swoje reklamy do Messengera, za pomocą którego klient się z Tobą skontaktuje. Aby mieć pewność, że trafisz do osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi produktami i usługami, skonfiguruj grupę odbiorców w oparciu o wiek, płeć, zainteresowania, lokalizację czy też inne zmienne precyzujące grupę docelową.

6

Dotarcie do dotychczasowych odbiorców

Remarketing w Facebook Ads pozwala wyświetlać reklamy odbiorcom, którzy odwiedzili Twoją stronę internetową, aplikację, sklep lub stronę na Facebooku. To skuteczny sposób, aby zmotywować ich do powrotu, przypomnieć ofertę, którą przeglądali lub poinformować o nowej atrakcyjnej ofercie specjalnie dla nich. Możesz wybrać reklamy dynamiczne, które umożliwiają wyświetlanie się w reklamie tych produktów, które oglądał odbiorca. Aby realizować retargeting na Facebooku w oparciu o użytkowników Twojej strony www, niezbędne jest dodanie kodu Pixel Facebooka. Cel dotarcia do dotychczasowych odbiorców zrealizujesz również w oparciu o listę klientów z własnej bazy.

Możliwości Facebook Ads

Wybierzemy dla Ciebie najskuteczniejsze formaty reklamowe

Przekierowanie do strony

Remarketing Facebook

Zachęcenie do działania

Promocja postów na Facebooku

Podstawową formą reklamy na Facebooku (Kampanie Facebook Ads) jest reklama z przekierowaniem bezpośrednio na stronę internetową firmy.

Reklamy Facebook (Kampanie Facebook Ads) mają postać grafiki z polem tekstowym. Mogą być publikowane po prawej stronie widoku na Facebooku, w aktualnościach na komputerze oraz na urządzeniach mobilnych.

Remarketing Facebook to forma reklamy znana z Adwords, bazuje na liście użytkowników, którzy odwiedzili wcześniej witrynę. Remarketing na Facebooku może być zastosowany również do własnej bazy odbiorców, np. do listy mailingowej lub teleadresowej. Takie działania świetnie wspierają marketing w social media, utrwalając przekaz marki.

 

Reklamy na Facebooku (Kampanie Facebook Ads) mogą promować wydarzenie, zachęcać do polubienia fanpage'a czy też skorzystania z aplikacji. To dobra forma promocji firmy na Facebooku na przykład przy organizacji konkursu lub wprowadzaniu okresowych wyprzedaży. Reklamy występują w formie aktualności lub komunikatów po prawej stronie.

Posty, które potencjalnie mogą zachęcić użytkowników do polubienia strony lub skorzystania z oferty, warto promować. W ramach kampanii reklamowych na Facebook mamy możliwość pokazać post nie tylko fanom, ale również wybranej grupie odbiorców, zdefiniowanej po miejscu zamieszkania, wieku lub formie połączenia z fanpage'em (fan, znajomy fana lub użytkownik, który jeszcze nie polubił strony).

Taka reklama firmy świetnie wspiera marketing na Facebooku, pozwalając poszerzyć zasięg prowadzonej komunikacji.

Reklama na Facebooku - cennik

Kampania reklamowa na Facebooku - cennik Facebook Ads

Jeśli już wiesz co to jest Facebook Ads, pewnie chcesz wiedzieć ile kosztuje ta usługa. Tak naprawdę wystarczy dowolny budżet, aby wyświetlić reklamę na Facebooku. Cena kampanii na fb powiązana z emisją reklamy określana jest w aukcji reklamowej. Sprawdź, jak wygląda ustalanie cen Facebook Ads za reklamę.

Kto decyduje o kosztach reklamy Facebook? Cennik W jaki sposób ustalić koszt kampanii Facebook? Cennik W jaki sposób kontrolować wydatki za kampanie reklamowe na fb? Kiedy warto skorzystać z reklamowania strony na Facebooku? Gdzie kupować kampanie reklamowe Facebooku?

Ty sam decydujesz, ile chcesz wydać na reklamę na fb. Cennik nie jest narzucany przez system. Wybrana kwota ma zapewnić, jak najlepsze wyniki w tej cenie. Jeśli chcesz wydać 10 zł  tygodniowo, nie ma problemu. Jeśli ma to być kwota 10 tys. zł, również jest taka możliwość. Pamiętaj jednak, że czasem promowanie na Facebooku ma cenę minimalną. Jesteś o tym informowany w trakcie tworzenia reklamy. 

Facebook Ads ustala cennik na dwa sposoby: 

 • ogólna wydana kwota (kontrolowana za pomocą budżetu)
 • koszt za wynik (kontrolowana za pomocą strategii składania ofert)

Jeśli nie jesteś pewien, jaką kwotę zaoferować za kampanie reklamowe Facebook może Ci w tym pomóc robiąc to automatycznie. System będzie starał się równomiernie wykorzystać budżet w trakcie emisji kampanii Facebook Ads.

Fb dla firm oferuje dwa sposoby kontrolowania wydatków w trakcie promowania strony na Facebooku. Są to:

 • limit wydatków kampanii - wystarczy ustawić maksymalną kwotę, jaką chcesz wydać an prowadzenie kampanii na Facebooku 
 • limit wydatków na koncie - możesz ustawić maksymalną kwotę, jaką chcesz wydać na wszystkie prowadzone kampanie Facebook Ads.

W podjęciu decyzji, o tym czy warto uruchomić kampanie reklamowe na Facebook może pomóc kilka parametrów reklamy: budżet, oferta i targetowania.na ich podstawie określa się szacunkową liczbę osób, do których dotrzesz, oraz efektów które możesz osiągnąć. Informacje te widzisz jeszcze przed złożeniem zamówienia do Facebook Ads na kampanię.  

Jeśli chcesz kupić reklamę na fb możesz to zrobić zza biurka. Nieważne skąd jesteś. Czy interesuje Cię efektywna kampania Facebook w Warszawie, czy skuteczna reklama na Facebooku z Poznaniu, możesz ją zamówić z domu. Skorzystaj z jednego z dwóch interfejsów:

 • strona - to najłatwiejszy sposób na kupowanie reklam, jednak nie ma zbyt szerokim możliwości optymalizacji reklam na Facebooku, Możesz z niego skorzystać zarówno na komputerze, jak i telefonie.
 • Menedżer reklam - to interfejs, dzięki któremu będziesz mógł krok po kroku stworzyć swoją kampanię, a także przeprowadzić analizę Facebook Ads dla istniejącej już kampanii reklamowej Facebook.

Pamiętaj że kompleksowy audyt kampanii na Facebooku, a także pełną optymalizację Facebook Ads możesz zamówić w profesjonalnej agencji zajmującej się PPC i kampaniami Adwords, jak nasza z Poznania. 

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 67
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Klienci - strony internetowe
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
protan elmark logo
carnet logo
nickel development logo
saint gobain logo
karlik logo czarne
9
3
6
DHL logo
astat logo
pblechbud logo
wadowscy logo
bm cat logo v2
stadion poznan
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Facebook reklama - formaty

Jaki format reklamy na Facebooku wybrać? Kampanie na Facebook'u

Reklamy Facebook Ads mogą przybrać różnoraką formę. Dostępne są aż 4 różne warianty kampanii na FB. Projektując swoją reklamę facebook ads może użyć dopasowanego do swoich potrzeb formatu, umiejscowienia i celu, aby osiągnąć jak najlepsze cele biznesowe. Poznaj cztery najpopularniejsze formy reklamy na Facebooku i wybierz swoją!

Facebook - kampania w formie obrazu

Down arrow

Dzięki ciekawym materiałom wizualnym dodanym do kampanii reklamowej na Facebooku możesz przyciągnąć odbiorców do docelowych stron internetowych lub aplikacji. Aby opowiedzieć o swoim produkcie, czy usłudze w reklamie ads Facebook zaleca stosowanie własnych zdjęć lub korzystanie z darmowych banków zdjęć. 

Facebook - kampanie wideo

Down arrow

Dźwięk i ruch to jeden z najskuteczniejszych sposobów na zaprezentowanie cech produktów i przyciągnięcie potencjalnych klientów. Aby stworzyć skuteczną reklamę na fb z wideo, prześlij swój swój film lub przygotuj go w Menedżerze reklam. Najlepiej użyj do tego zestawu kreatywnego do edycji wideo.

Facebook - reklama karuzelowa

Down arrow

Dzięki reklamie na fb w formie karuzeli możesz wyświetlać jednocześnie nawet obrazów lub filmów - każdy z osobnym linkiem. Ten rodzaj kampanii Facebook zaleca stosować do pokazania różnych obrazów tego samego produktu, aby pokazać go w innych odsłonach. Można także przygotować jedno duże zdjęcie, które użytkownicy będą mogli przesuwać. 

Reklama na Facebook w formie kolekcji

Down arrow

To dobry sposób, aby w kampanii reklamowej na fb zachęcić do zakupów, prezentując produkty z katalogu. Produkty dopasowane są do poszczególnych odbiorców. W tym zakresie warto skorzystać z opcji dynamicznej kampanii na facebooku, aby reklamować produkty na różne sposoby. 

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
Oceń ten artykuł:
Facebook Ads

Średnia ocen użytkowników4.90 na podstawie 153 głosów

Homepage