Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E 20190511 152300
Prelekcje trenerów Akademii widoczni Spotkajmy się na konferencji

Konferencje z udziałem trenerów Akademii widoczni 

 

Trenerzy Akademii widoczni dzielą się wiedzą podczas branżowych konferencji w całej Polsce. Nasze prelekcje cieszą się ogromny powodzeniem, o czym świadczą pełne sale i duże zaangażowanie publiczności. Spotkasz nas zarówno na konferencjach dla ekspertów, gdzie dzielimy się swoim doświadczeniem i zaawansowanymi case’ami, jak również na konferencjach dla początkujących, którzy szukają praktycznych wskazówek dla swojego biznesu. Zobacz, gdzie do tej pory wzięliśmy udział i do zobaczenia na kolejnych konferencjach.

Katowice

Festiwal SEO 2021

W 9. edycji Festiwalu SEO w Katowicach prelekcję dotyczącą ręcznego audytu technicznego SEO wygłosił Michał Borzyszkowski, nasz ekspert ds. optymalizacji technicznej z ponad 10-letnim doświadczeniem. 

Michal Borzyszkowski festiwal seo 2021
festiwal seo 2021 pblicznosc festiwal seo widoczni

Social Media Week Warsaw

Na tegorocznym Social Media Week Warsaw - największej konferencję o mediach społecznościowych w Polsce, mieliśmy przyjemność wygłosić prelekcję pt. "Dobry post zaczyna nie w życiu, nie na Facebooku".

widoczni social media week 017
widoczni social media week 02 logosmw 1
Warszawa

PrestaShop Day Warsaw

Event dla branży e-commerce organizowany przez lidera w branży platform sklepowych - PrestaShop gromadzi dużą publiczność. To polska edycja, eventu, który odbywa się w różnych miastach Europy. Przemysław Michałek podzielił się swoją wiedzą podczas wydarzenia, jako prelegent. 

konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni1
konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni2 konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni3
Katowice

Festiwal SEO 2019

Największa scena, na której stanęli Widoczni! Festiwal SEO co roku przyciąga pozycjonerów z całej Polski i nie tylko. Czarek i Artur mieli okazję podzielić się wiedzą z analityki w SEO właśnie przed publiką Festiwalu. 

festiwal seo 2019 widoczni9
festiwal seo 2019 widoczni3 festiwal seo 2019 widoczni5

Startup Poznań

Zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia prelekcji na evencie skierowanym do startupów i wszystkich osób zainteresowanych przedsiębiorczością. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odwiedziły nas dziesiątki osób, a po zakończeniu imprezy dostaliśmy jedną z najlepszych ocen od uczestników.

startup widoczni
DSC 0291 DSC 0302
Poznań

Influencer Live Poznań

Na co dzień sami piszemy branżowego bloga, a tym razem stanęliśmy po drugiej stronie. Podzieliliśmy się wiedzą z najlepszymi blogerami z całej Polski o tym, jak optymalizować blog pod pozycjonowanie, czego się wystrzegać i jak analizować efekty. Wspaniała publiczność.

20190511 152256
20190511 151641 20190511 152300

Dni Przedsiębiorczości Poznań

Wydarzenie Dni Przedsiębiorczości było dla nas wyjątkowo intensywne i owocne. Ramach tego eventu prowadziliśmy szkolenie z content marketingu, braliśmy udział w panelu dyskusyjnym, braliśmy udział jako prelegenci Sceny głównej Poznań Biznes Partner, a także prowadziliśmy stoisko.

Gala Lidera Przedsiebiorczosci1
panel dyskusyjny startup poznan widoczni widoczni na startup poznan
9 szkolenie plsu jeden adrianna nowak szkolenie podwale widoczni2 podwale szkolenie ania zalewska
Widoczni w WSB - szkolenie dla studentów
11 szkolenie plus 1

Widoczni szkolą z marketingu internetowego

Zaproś nas na konferencję

 

Szukasz prelegentów na swoją konferencję? Zaproś nas do współpracy. Nasze prezentacje są w 100% skupione wokół wybranego tematu, wzbogacone o ciekawe przykłady i studia przypadku. Nie traktujemy naszych wystąpień jako okazji do bezpośredniej reklamy. Szanujemy czas Twoich gości – nie opisujemy swojej oferty, historii firmy i naszych zalet. Zamiast tego dostarczamy wysokiej jakości prelekcje z zakresu:

  • pozycjonowania stron i sklepów
  • kampanii Google Ads
  • analityki internetowej
  • content marketingu
  • marketingu internetowego przekrojowo.

Tematy zawsze są uzgadniane indywidualnie w zależności od tego, kto będzie uczestnikiem prelekcji. Zobacz naszych prelegentów.

100% Wiedza i doświadczenie
Kraków

semKRK

18. edycja semKRK to debiut Michała Borzyszkowskiego, naszego eksperta ds. optymalizacji technicznej, w roli konferencyjnego prelegenta. Michał wygłosił prezentację pt. "Ręczny audyt techniczny SEO - diabeł tkwi w szczegółach", w której podzielił się praktycznymi wskazówkami, jak przeprowadzić audyt techniczny strony www.

michal borzyszkowski semKRK
semkrk michal bo prelekcja semkrk10
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej