688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E 5
Kim są Widoczni? Poznaj nas i naszą historię

Co dla Ciebie robimy?

Rozwijamy setki biznesów, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu stron, reklamom Google i Facebook Ads oraz innym działaniom marketingu internetowego. Nie jesteśmy tylko zewnętrzną agencją SEO, ale Twoim partnerem w rozwoju firmy i sklepu internetowego. Poznaj nas i naszą historię :)

Co odróżnia nas od innych agencji?

Bez Twojego sukcesu nasze działania nie mają sensu. Na pozycjonowanie i na marketing internetowy patrzymy więc dużo szerzej niż tylko jak na narzędzie do zbudowania pozycji w Google czy zaistnienia w sieci.

Skupiamy się na tym, co w każdym biznesie najważniejsze: na sprzedaży. Nie moglibyśmy osiągać takich efektów dla naszych klientów, gdyby nie kompleksowe podejście, często wychodzenie poza utarte ścieżki.

Działamy niestandardowo i często robimy więcej niż się od nas oczekuje. Jeśli tylko widzimy szansę, aby coś poprawić, to to robimy.

widoczni23
widoczni20 widoczni41
Dlaczego widoczni?

Zobacz, dlaczego nasi klienci nas wybrali

Dzięki nam setki biznesów odniosło już sukces w sieci

U nas pracujesz z dedykowanym opiekunem

Podpisujemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Działamy bezpiecznie, zgodnie z zasadami Google

Widoczni - kilkudziesięcioosobowy zespół ekspertów

W branży SEO działamy już ponad 20 lat, od 1999 roku. Zaczynaliśmy jako kilkuosobowy zespół w kamienicy na poznańskich Jeżycach. Dzisiaj pracujemy w kampusie Widoczni w kilkudziesięcioosobowym składzie, w dwóch nowoczesnych biurowcach na poznańskiej Ławicy. Czasy, gdy pod opieką jednej osoby były wszystkie zadania związane z obsługą klienta, prowadzeniem kampanii, raportowaniem i sprzedażą to odległa historia. Dziś nasz zespół to wyspecjalizowane działy:

  • pozycjonowania
  • Google Ads
  • sprzedaży
  • obsługi klienta
  • content marketingu

oraz eksperci pracujący na rzecz dalszego rozwoju agencji, rozbudowy i szkolenia zespołów oraz zarządzania wizerunkiem agencji. Jedno nigdy się nie zmieniło i nie zmieni - stawiamy na najwyższą jakość w marketingu internetowym. Zawsze jesteśmy na bieżąco z trendami, zmianami w branży i dostarczamy naszym klientom usługi, pod którymi każdy z nas z dumą się podpisuje.

Zobacz nas
w akcji

Agencja nr 1 w Polsce pod względem liczby opinii

Pozycjonujemy strony, prowadzimy kampanie reklamowe i...tworzymy rankingi agencji marketingowych i reklamowych. Nasz ranking największych agencji SEO w Polsce miał już 4 edycje, a o miejsce w rankingu zabiegają coraz to nowe firmy. Zależy nam, aby aktywnie działać nie tylko w relacjach z klientami i partnerami, ale również z innymi agencjami. To dzięki rankingom poznajemy się i zagrzewamy wzajemnie do dynamicznego rozwoju.

Jaką mamy pozycję w rankingu wśród 30 najlepszych agencji?

  • Największa liczba pracowników - 9 miejsce
  • Największy odsetek specjalistów SEO - 7 miejsce
  • Najwięcej opinii w Google - 1 miejsce
  • Najlepsze opinie w Google - 2 miejsce
  • Liczba obserwujących na LinkedIn - 1 miejsce

Nasza historia - jak powstał Campus Widoczni

Przez wiele lat od powstania firmy byliśmy niewielką agencją, obsługującą grono lojalnych klientów. Część z nich do dziś jest z nami. Jednak w pewnym momencie przyszedł czas na rozwój - zarówno zespołu, jak i liczby klientów.

Zaczęliśmy od przeprowadzki na Złotowską 41 w 2016 r. Zbudowaliśmy tam swoją siedzibę - przestrzeń do rozwoju, ale też do spotkań i szkoleń. Budynek nazwaliśmy Centrum Marketingu Internetowego, bo chociaż było nas wtedy zaledwie 11, już czuliśmy, że razem stworzymy coś wielkiego.

Nie myliliśmy się - po 4 latach przyszedł czas na stworzenie drugiej siedziby na sąsiedniej ulicy, bo zwyczajnie przestaliśmy się mieścić, a już planowaliśmy kolejne rekrutacje. To był początek 2020 roku, który szybko rozliczył nas z naszych planów, serwując nam pandemię i lockdown. To był czas wyrzeczeń, zmian i działania w zupełnie innej rzeczywistości. Dzięki zaangażowaniu i determinacji Widocznych, mimo trudnej sytuacji na rynku nie tylko przetrwaliśmy, ale wręcz rozwinęliśmy się.

W nowym budynku z widokiem na lotnisko dziś pracuje kilkadziesiąt osób i to nie jest nasze ostatnie słowo. Nasze dwie siedziby nazywamy Campusem Widoczni.

wb7
w1 5

Pierwszy klient pozyskany w budce telefonicznej?

Czy wiesz, że agencja widoczni powstała w 1999 roku, kiedy internet w domu był niespotykanym luksusem?

Za nami ponad 20 lat historii agencji, która ma na swoim koncie setki udanych kampanii, mieści się w dwóch nowoczesnych biurowcach i zatrudnia kilkudziesięciu specjalistów marketingu internetowego.

Przeczytaj historię Artura Wojczala, o tym jak zakładał agencję, jak stawiał pierwsze kroki w branży i przede wszystkim, jak buduje się taką firmę w Polsce.

 

Dekoracja
#widoczniodzaplecza

Dlaczego Widoczni lubią tu pracować?

Jaki jest nasz sekret? Każdy, kto do nas dołącza, niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia, otrzymuje od nas wsparcie w postaci cyklicznych szkoleń. Nigdy nie przestajemy się rozwijać i naszym priorytetem jest tworzenie miejsca, w którym każdy Widoczny może się realizować. Prowadzimy rekrutację przez cały rok. Szukamy przede wszystkim osób z pozytywnym nastawieniem, które chcą z nami tworzyć jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce.

Zobacz oferty pracy
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej