Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E prelekcja poznan biznes partner widoczni
Otwarte szkolenia i prelekcje - #AkademiaWidoczni Szkolimy blogerów, przedsiębiorców i początkujących

Szkolenia otwarte z marketingu internetowego

 

Angażujemy się w edukację podczas wydarzeń branżowych. Zapraszamy wtedy wszystkich zainteresowanych naszymi prelekcjami. O tym, jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu przedsięwzięcia, świadczy wysoka frekwencja na naszych wykładach. Najczęściej spotkacie nas w Poznaniu, gdzie cyklicznie współpracujemy z kobiecymi spotkaniami networkingowymi oraz miejskim coworkingiem Plus Jeden. Jesteśmy również gościem na branżowych eventach, m.in. na Auli Polskiej i pierwszym w Polsce Social Media Weeku.

Artboard Artboard
12 szkolenie plus 1

Ucz się marketingu internetowego od nas

Coraz więcej osób prowadzi własne strony internetowe, ale powszechna znajomość podstaw marketingu internetowego nie nadąża za tym trendem. Wychodzimy więc z inicjatywą edukacyjną, która z założenia ma wspierać przede wszystkim początkujących. Analityka, pozycjonowanie, content marketing? Te wszystkie zagadnienia będą dla Ciebie banalnie proste, dzięki naszych wykładom i warsztatom. Zobacz, gdzie do tej pory dzieliliśmy się wiedzą!

Zobacz relacje:

Artboard

Aula Polska Poznań

Aula Polska Poznań Jesteśmy ekspertem Auli Polskiej Poznań – cyklu spotkań branżowych, których celem jest dzielenie się wiedzą w gronie ekspertów. Nasze wystąpienie dotyczyło Google Analytics i odbyło się w ramach spotkania na temat analityki internetowej. Wydarzenie cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że bilety na nie rozeszły się w ciągu kilku godzin!

 

aula logo widoczni
widoczni-na-aula-poznan.jpg widoczni aula polska
Artboard

Szkolenia dla blogerów

Nasza akcja #promujemyblogosferę to wyraz wsparcia dla wszystkich blogerów. Sami chętnie czytamy blogi, dlatego wiem, jak dużą stanowią wartość. Chociaż blogerzy świetnie radzą sobie z tworzeniem interesujących treści, często tracą szanse na sukces z powodu braku wiedzy technicznej. Podczas naszych szkoleń uczymy jak zoptymalizować blog pod pozycjonowanie, jak dotrzeć do czytelników i z jakich narzędzi korzystać dla większej efektywności działań.

Specjalnie dla blogerów realizujemy:

  1. zamknięte szkolenia w naszej firmie
  2. szkolenia online
  3. webinary

Zobacz relacje z naszych szkoleń:

szkolenie blogerow 3
akademia widoczni szkolenie blogerow analityk dla blogerow
Artboard

Kobieta w roli głównej

Dzielimy się swoją wiedzą w czasie otwartych spotkań z przedsiębiorczymi paniami, które chcą rozwijać swoje biznesy online

kobieta w roli glownej
kobieta w roli glownej widoczni 1 kobieta w roli glownej widoczni 4
Artboard

Rozwijalnia Kobiet Biznesu

Kobiecie networkingi to świetne miejsce na wymianę kontaktów biznesowych oraz podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym. Takim spotkaniom zawsze mówimy TAK! 

Widoczni w Rozwijalni kobiet
Widoczni w Rozwijalni kobiet 3 images
Artboard

Plus Jeden Poznan

Ściśle współpracujemy z Urzędem Miasta Poznań, prowadząc szkolenia branżowe z marketingu internetowego, zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. 

Zobacz relacje: 

szkolenie plus jeden
akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera pobrane
Artboard

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowaliśmy całodniowe szkolenia z ekspertami z zakresu marketingu internetowego. Oko w Oko z marketingiem internetowym to 5 spotkań z ekspertami #akademiaWidoczni oraz naszymi partnerami: LH.pl oraz Grupą Tense.

adrianna nowak widoczni inkubatory aip stp
stp widoczni stp widoczni w inkubatorach

Widoczni szkolą z marketingu internetowego

Zaproś nas na szkolenie lub konferencję

 

Szukasz prelegentów na swoją konferencję? Organizujesz wydarzenie edukacyjne na uczelni lub w swojej instytucji? Zaproś nas do współpracy. Nasze prezentacje są w 100% skupione wokół wybranego tematu, wzbogacone o ciekawe przykłady i studia przypadku. Nie traktujemy naszych wystąpień jako okazji do bezpośredniej reklamy. Szanujemy czas Twoich gości – nie opisujemy swojej oferty, historii firmy i naszych zalet. Zamiast tego dostarczamy wysokiej jakości szkolenie na jeden z poniższych tematów:

  • Narzędzia w marketingu internetowym
  • Pozycjonowanie dla początkujących
  • Content marketing i blogowanie – zarabiaj na swoich tekstach
  • Optymalizacja wpisów na blogu
  • Analityka internetowa dla blogerów
  • Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym – marketing dla początkujących

Tematy zawsze są uzgadniane indywidualnie w zależności od tego, kto będzie uczestnikiem szkolenia oraz ile potrwają zajęcia.

100% Wiedza i doświadczenie