Kampanie Google Ads / Google Adwords

Profesjonalne Kampanie Google Ads (Google Adwords)  to najszybszy sposób, aby Twoja firma w Google dotarła nawet do tysięcy potencjalnych Klientów.

Jesteśmy skupieni na konwersji i sukcesywnym wzroście wskaźnika Zwrotu z Inwestycji (ROI). Zlecając prowadzenie kampanii Google Ads (Google AdWords) i reklamę w Google naszym certyfikowanym specjalistom zapłacisz mniej. 

Google Ads z widoczni to:

 • natychmiastowa obecność w Google
 • płacisz tylko za kliknięcie
 • wzrost ilości konwersji, wzrost sprzedaży
 • duży wybór formatów reklam (reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania, reklamy graficzne, reklamy wideo)
 • rosnąca liczba trafnych odwiedzin na stronie

Zapytaj o cenę

Szukasz skutecznej agencji SEM?

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce.

 

 Wyślij Zapytanie

 

 

Rodzaje kampanii Google Ads

Dlaczego warto z nami współpracować

 

Ponad 20 lat doświadczenia w marketingu internetowym

Realizowaliśmy kampanie Google Ads, a w zasadzie Adwords, zaraz gdy weszły do Polski. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale wypracowaliśmy skuteczne metody działania, które sprawdzają się do dziś.

 

Zespół specjalistów z certyfikatami Google

Twoje kampanie prowadzą specjaliści, którzy uzyskali wszystkie certyfikaty Google, potwierdzające zaawansowaną wiedzę w tym zakresie. Regularnie uczestniczą w szkoleniach i poszerzają swoją wiedzę. 

 

Sprawna i miła komunikacja

Naszym atutem jest otwartość na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz porozmawiać o swojej kampanii i uzyskać poradę, nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni. Nie będziesz czekał godzinami na połączenie, ani rozmawiał z przypadkową osobą z call center, ale ze specjalistą, który zna i realizuje Twoją kampanię.

 

Dajemy więcej niż oczekujesz

Robimy skuteczną reklamę w Google, ale to nie wszystko. Zależy nam, abyś rozumiał strategię Google Ads i świadomie inwestował w swoją kampanię. Realizujemy cyklicznie szkolenia w naszej siedzibie w cenie wybranych pakietów Google Ads. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo dzięki temu nasza współpraca nabiera zupełnie innego wymiaru.

 

 

 Wyślij Zapytanie

 

 

Opinie o nas
Mamy świetną opinię

Ponad 200 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebook'u i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
dobre opinie o agencji widoczni w Google
 • dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
 • dobre opinie o agencji widoczni w Google

Dowiedz się więcej

 

 

Zrealizuj swoją kampanię Google Ads z nami. Zobacz dlaczego warto!

Współpraca z nami w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads, to inwestycja w kompleksową opiekę na każdym etapie od planowania działań, poprzez stworzenie płatnych kampanii w GOOGLE, po analitykę.

Chociaż automatyzacja działań jest silnym trendem w branży reklam Google Ads, my nie rezygnujemy z pracy, wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów SEM. U nas masz pewność, że Twoją kampanią reklamową w Google opiekuje się człowiek. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę także trudne do zmierzenia czynniki budujące sukces Twoich reklam w Google, takie jak bieżące trendy, wydarzenia, sezonowość oraz nastroje na rynku.

1

mamy certyfikaty Google Ads

Nasi eksperci SEM zdali egzamin z wiedzy z zakresu wszystkich typów płatnych kampanii Google Ads. Krok po kroku wiedzą, co zrobić, by być widocznych w Google. Egzamin należy regularnie powtarzać, więc masz pewność, że nasza wiedza jest zawsze aktualna.

2

Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads

Od kilkunastu lat realizujemy skuteczne i profesjonalne kampanie Google Ads dla klientów o różnym profilu działalności, zasięgu i budżecie. Odpowiednia optymalizacja Google Ads (Adwords) polega na prowadzeniu kampani skierowanych nie tylko na rynek polski, ale również na zagraniczne rynki, m.in. Algierię, Francję, Niemcy, Rosję, Kazachstan, Egipt i wiele innych.

3

Kampanie reklamowe w Google to większa sprzedaż!

Nie proponujemy naszym klientom kampanii wizerunkowych lub nieefektywnych modeli płatności. Zawsze skupiamy się na realizacji kampanii Google Ads, które generują sprzedaż. Szanujemy Twój budżet i działamy tak, aby był wykorzystany efektywnie.

4

Reklama Google Ads - kampania działająca kompleksowo

Nie tylko realizujemy skuteczne kampanie Google Ads, ale również oceniamy, co warto zmienić na stronie docelowej lub jak zmodyfikować brzmienie oferty, aby pozyskany ruch z płatnej kampanii w Google przyniósł jak najwięcej konwersji. W ramach usługi otrzymujesz więc także analitykę i optymalizację współczynnika konwersji.

   

 

Bez długo-
-terminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron internetowych nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie, dlatego że muszą.

Co to jest Google Ads?

Google Ads to system reklamowy, który umożliwia realizację kampanii w wyszukiwarce Google, na stronach docelowych z sieci reklamowej, na stronach partnerskich, a także w aplikacjach. Ty wybierasz budżet miesięczny, a my realizujemy kampanię, w której:

 • Twoje reklamy docierają do tysięcy użytkowników Google i najpopularniejszych portali
 • koszty pobierane są za konkretne działanie użytkownika: kliknięcie, zaangażowanie, obejrzenie, telefon
 • reklamy mogą wyświetlać się w różnych formatach: reklam tekstowych, graficznych, produktowych, video, galerii i wielu innych
 • efekty dostępne są w postaci szczegółowych raportów, co pozwala na rzetelna ocenę skuteczności reklam.

Aby zrealizować kampanię, potrzebujesz tylko konta w Google Ads. Samo założenia konta jest bezpłatne. Google pobiera opłaty za reklamy zgodnie z wybranym modelem rozliczeń. Nie wiesz, jak odnaleźć się w gąszczu konfiguracji? Założymy konto dla Ciebie tak, abyś miał pewność, że będzie gotowe do działania. To oczywiście tylko pierwszy krok, a najważniejszym wyzwaniem jest stworzenie i optymalizacja kampanii.

 

Optymalizacja konwersji w kampanii Google Ads

Nasza agencja SEM z Poznania koncentruje się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI) dzięki skutecznym kampaniom linków sponsorowanych. Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii Google Ads.

Nasze kampanie reklamowe AdWords nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansuje się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczonemu zespołowi ekspertów SEM w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy. 

 

Zobacz, jakie działania realizujemy w ramach optymalizacji konwersji w Google Ads:

 • konfiguracja konwersji w Google Analytics lub Google Ads
 • pomiar liczby i współczynnika konwersji
 • pomiar kosztów konwersji
 • pomiar czasu konwersji
 • optymalizacja kampanii w oparciu o konwertujące frazy i reklamy
 • diagnoza strony docelowej pod względem pozyskiwania konwersji

Korzystamy w tym celu zarówno z danych w panelu Google Ads i Analytics, jak i z naszego wieloletniego doświadczenia. Wiemy, co potencjalnie blokuje Twoich użytkowników przed dokonaniem konwersji, a co najważniejsze - wiemy, jak to naprawić. Optymalizacja konwersji w Google Ads będzie przebiegać zarówno na poziomie kampanii, strony docelowej i oferty.

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg

Jaką kampanię Google Ads wybrać?

Realizujemy wszystkie kampanie dostępne w Google Ads. Nie wiesz, na którą kampanię się zdecydować? Najpopularniejszą kampanią są reklamy w sieci wyszukiwania oraz remarketing. Sprawdzają się u większości klientów. Zobacz, czym różnią się od siebie poszczególne typy kampanii Google i wybierz najefektywniejszą dla Twojego biznesu:

 

Kampania w sieci wyszukiwania

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania, czyli w wynikach wyszukiwania, docierasz do tysięcy użytkowników wyszukiwarki Google i wyszukiwarek partnerskich. Reklamy wyświetlają się u nad i pod wynikami wyszukiwania w formie reklam tekstowych. Reklamy mogą wyświetlać się w różny sposób, w zależności od tego, czy twórca kampanii zastosował rozszerzenia, np. w formie linków do podstron czy lokalizacji. To, czy użytkownik zobaczy reklamę, zależy od konfiguracji kampanii: wyboru słów kluczowych, lokalizacji reklamy, określonych stawek i jakości kampanii. Jak widzisz, na widoczność i zasięg Twoich reklam wpływa bardzo dużo czynników, dlatego tak ważna jest regularna optymalizacja. To nie sztuka włączyć kampanię, sztuką jest przygotować ją tak, aby jak najniższym kosztem dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów. 

 

Kampania w sieci reklamowej

Chcesz promować się na największych portalach? Dzięki kampanii w sieci reklamowej docierasz do odbiorców największych stron internetowych, prowadząc kampanię w jednym miejscu, z jednym budżetem. W sieci reklamowej nie wybieramy słów kluczowych. Zasięg możemy budować w oparciu o strony docelowe (wykluczać je, selekcjonować), capping, czyli częstotliwość wyświetlania się reklam na jednego użytkownika i wreszcie - stawki. W sieci reklamowej możesz promować się za pomocą reklam tekstowych, graficznych, animowanych, a także elastycznych, które łączą pole tekstowe i graficzne, dostosowując się do wymogów danego portalu.

 

Kampania remarketingowa

Jest to szczególna forma kampanii w sieci reklamowej lub w sieci wyszukiwania. Reklamy wyświetlają się tylko użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Możesz pośród nich wydzielić konkretne grupy odbiorców, np. na podstawie zachowania na stronie, tego, czy jest nowym, czy powracającym odbiorcą itd. Moc tej kampanii polega na tym, że docieramy do osób, które już znają Twoją markę. Jest więc większa szansa na konwersję niż gdy reklamy wyświetlają się zupełnie nowym odbiorcom. To skuteczna i opłacalna forma reklamy Google Ads i zwykle nieco tańsza niż klasyczna reklama w sieci wyszukiwania. 

 

Kampania z listą produktów

Tę kampanię mogą wybrać wyłącznie sklepy internetowe. Wybrane produkty wyświetlają się u góry wyników wyszukiwania w formie zdjęcia z podstawowymi informacjami o produkcie, np. z ceną, nazwą, marką sklepu. Ta kampania wymaga dodatkowo założenia konta Google Merchant Center, na który należy przesłać plik produktowy. Na podstawie uzupełnionych w pliku cech, parametrów i informacji o produkcie system będzie decydował, czy wyświetli go w reklamie. Tutaj również nie wybieramy słów kluczowych. Zaletą tej kampanii jest skrócenie drogi klienta z wyszukiwarki na kartkę produktu. Dzięki temu, że produkty wyświetlają się w Google z ceną, dodatkowo pole z reklamami Google Shopping pełnią funkcję porównywarki cenowej. To znacznie wpływa na pozyskanie dużej liczby zainteresowanych użytkowników.

 

Kampania Video

Są to reklamy, które możesz wyświetlać m.in. na YouTube i w sieci reklamowej Google. Do wyboru masz różne formaty, które różnią się np. sposobem naliczania kosztów:  reklamy In-Stream możliwe do pominięcia, reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia, reklamy wideo Discovery, reklamy Out-Stream i bumpery reklamowe.

 

CO ROBIMY W RAMACH KAMPANII GOOGLE ADS?

Podzieliliśmy przebieg procesu realizacji kampanii Google Ads na trzy etapy, które realizowane sa przez naszych specjalistów w agencji SEM. Pierwszy dotyczy wszystkich działań, które pomagają nam się przygotować do działań. Drugi to stworzenie kampanii i codzienne prace nad jej skutecznością. Wreszcie trzecim krokiem jest regularna analityka i optymalizacja reklam Goofle Ads (Adwords) oraz całej płatnej kampanii w Google.

Zobacz szczegółowe opisy poszczególnych kroków:

Etapy kampanii Google Ads (Adwords)
I. Strategia

Pierwszy krok przed realizacją płatnych kampanii Google Ads to poznanie Twojego biznesu, ale również klientów, konkurencji i całej branży. 

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Research słów kluczowych
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii Google Ads
 • Określenie celów kampanii
II. Realizacja kampanii

Po solidnym przygotowaniu przystępujemy do tworzenia kampanii w Google. O jej sukcesie decydują nawet takie szczegóły jak struktura profesjonalnych kampanii Google Ads i dobre pogrupowanie tematyczne słów kluczowych.

 • Tworzenie skutecznych reklam,
 • Budowa kampanii zgodnie z wytycznymi reklam Google Ads (Adwords),
 • Ręczne konfigurowanie i optymalizacja reklam,
 • Codzienna opieka nad kampanią,
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb. 
III.Testy i optymalizacja

Analiza i testowanie działań to obowiązkowy element reklam Google Ads. Tylko dzięki zaawansowanej analityce upewnisz się, że reklamy w Google to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy. 

 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam i stawek
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości

Certyfikowani specjaliści Google Ads

Skuteczne kampanie Google Ads(Adwords) dają szerokie możliwości, jednak aby z nich korzystać niezbędna jest wiedza. Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci z agencji SEM. To oni będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii Google Ads na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

Koszty kampanii Google Ads

Jeśli wybierasz realizację kampanii Google Ads z agencją SEM, na koszty składać się będzie budżet reklamowy i budżet na obsługę kampanii. U nas decydujesz na początku współpracy o wysokości budżetu miesięcznego i tym samym zachowujesz stałe koszty przez cały okres współpracy. Chyba że zechcesz rozszerzyć zakres kampanii, wtedy warto zwiększyć odpowiednio budżet, np. w okresie wzmożonego zainteresowania klientów.

Opłaty do Google

Koszty kampanii reklamowej w Google rozliczane są co miesiąc. Na etapie konfiguracji kampanii ustalamy w jakim modelu będą pobierane. Najpopularniejszą formą jest PPC, czyli opłata za kliknięcie w reklamę. Jednak Google Ads daje różne możliwości rozliczania się:

 • płatność za kliknięcia (Cost Per Click) - najpopularniejszy model, który wyparł mało efektywną płatność za wyświetlenia. Nie płacisz za to, że Twoja reklama jest widoczna w Google, ale za to, że użytkownicy w nią klikają. To znacznie zwiększa efektywność budżetu, bo w efekcie płacisz za odwiedziny użytkowników na swojej stronie. Płatności za kliknięcia można optymalizować w zależności od celów kampanii. Google Ads oferuje m.in. inteligentne określanie stawek zależne od celu kampanii. W tym modelu znajdziesz także eCPC, czyli ulepszona płatność za kliknięcia. Jest ona skupiona na pozyskiwaniu użytkowników o dużym prawdopodobieństwie konwersji. 
 • płatność za obejrzenia (Cost Per View) - ten model sprawdza się w kampaniach video TrueView na YouTube, gdzie płacisz za obejrzenia oraz interakcje z filmem
 • płatność za 1000 wyświetleń - inna forma płatności za wyświetlenia, w której rozliczasz się za każde tysiąc wyświetleń reklamy w sieci reklamowej Google lub na YouTube
 • CPA - koszt za pozyskanie akcji, w domyśle - kończącej się konwersją. To strategia przewidziana dla reklamodawców, którzy prowadzą kampanię od jakiegoś czasu i uzyskali wymaganą liczbę konwersji. Tylko w ten sposób system może ocenić zachowania konwertujących użytkowników.
 • zwrot kosztów reklamy (ROAS) - jest to system, który zakłada maksymalizację konwersji i tym samym zwrot poniesionych kosztów

Opłaty do agencji

Cena usługi Google Ads w agencji obejmuje konfigurację i obsługę kampanii. Za co płacisz? Specjalista Google Ads nie tylko stworzy dla Ciebie skuteczną kampanię, ale również będzie codziennie analizował najważniejsze wskaźniki i efektywność reklam. Zwykle kampanie wymagają codziennej pracy w zakresie dostosowywania stawek, ograniczania słów kluczowych, które nie pasują do kampanii lub które mają złe wyniki. Nie jest to kampania, którą można włączyć i będzie sama generować sprzedaż. Z uwagi na dużą konkurencję, niezbędna jest codzienna praca nad kampanią. 

 

Zobacz Cennik Kampanii Google Ads

Dlaczego kampanie Google Ads (Adwords)

Masz wątpliwości, czy reklamy Google Ads to rozwiązanie dla Ciebie? Zebraliśmy 4 najważniejsze argumenty, które przekonają Cię, że warto zainwestować w reklamę internetową Google Ads (Google Adwords) i linki sponsorowane:

01
Dokładna analiza działań

Dzięki Google Analytics, a także rozbudowanemu panelowi kampanii Google Ads może być mierzona pod wieloma względami. Badamy skuteczność każdego etapu od słowa kluczowego po stronę docelową. Wnioski z płatnych kampanii w Google można wykorzystać także w innych obszarach, takich jak badanie konsumenta czy pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

02
Natychmiastowy efekt kampanii

Dzięki profesjonalnym kampanią Google Ads, Twoje reklamy Google mogą dotrzeć do użytkowników jeszcze w dniu rozpoczęcia działań! Po konfiguracji kampanii Google Ads i zasileniu budżetu reklamy mogą od razu pracować na popularność Twojej firmy, pozyskując zainteresowanie potencjalnych klientów.

03
Sprecyzowane grupy odbiorców

Wykorzystamy szeroką wiedzę naszych ekspertów o użytkownikach Google. Na podstawie lokalizacji, zachowania i zainteresowań użytkowników zbudujemy kampanię Google Ads (linków sponsorowanych), która dotrze do konkretnej grupy odbiorców. Tym samym zapewnimy trafność działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

04
Płatność tylko za kliknięcie

Google Ads to reklamy w Google, które motywują do działania. Użytkownicy nie tylko zobaczą Twoje reklamy, ale również odwiedzą Twoją stronę, zapoznają się z ofertą i nawiążą kontakt. Jeśli nie podejmą działania, nie poniesiesz dodatkowych kosztów – płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę.

Reklama Ads w Google a Pozycjonowanie

Skuteczne reklamy w Google rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC - Pay Per Click).  Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklam Google Ads podlega również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty kampanii Google Ads są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

Skala
Widoczni w liczbach
lat doświadczenia w branży
Współpracuj z najlepszymi!
certyfikowanych specjalistów
Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
 • lat doświadczenia w branży
  Współpracuj z najlepszymi!
 • certyfikowanych specjalistów
  Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
 • rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
  Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
 • rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
  Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces
Historie Sukcesów
18 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 7-krotny wzrost ruchu z pozycjonowania
 • 150% więcej zapytań z formularza na stronie
 • 5-krotny wzrost liczby konwersji z Adwords
Elmark wynajem
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 7-krotny wzrost ruchu z pozycjonowania
  • 150% więcej zapytań z formularza na stronie
  • 5-krotny wzrost liczby konwersji z Adwords
  Elmark wynajem
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Ile zapłacisz za reklamę w Google i jak określić budżet na działania SEO oraz Google Ads?
więcej
Jakie parametry kampanii Google Ads warto śledzić, by zwiększyć konwersje i przychody?
więcej
Przeczytaj nasz poradnik i stań się mistrzem reklamy Google Ads dla sklepu internetowego!
więcej
Oceń ten artykuł
Google Ads
Średnia ocen użytkowników 3.82 na podstawie 96 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO