688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 121
Skuteczne kampanie Google Ads Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż

Kampanie Google Ads / Google Adwords

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe Google Ads (Adwords). Z nami nie tylko zwiększysz zasięg, ale przed wszystkim pozyskasz klientów i zwiększyć konwersję.

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów Google Ads, obsługującym wszystkie firmy od lokalnych po sklepy internetowe. Prowadzimy wszystkie typy kampanii i reklam Google Ads, tak aby zapewnić Ci maksymalny zwrot z inwestycji i dotrzeć do precyzyjnie dobranej grupy odbiorców. Z nami rozwiniesz swój biznes i zbudujesz sprzedaż. Zobacz, dlaczego warto wybrać kampanie Google Ads i zrealizować je z naszymi ekspertami.

1
Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami z ponad 6-letnim doświadczeniem
2
Potrafimy elastycznie dopasować się do Twojego biznesu i tylko tak dobieramy działania.
3
Każdy klienta traktujemy indywidualnie, otaczając pełnym wsparciem w zakresie kampanii.
4
Stawiamy na jakość działań oraz regularny kontakt z klientem.
5
Stale poszerzamy swoją wiedzę, a dzięki temu dynamicznie zmieniająca się branża Ads nie ma przed nami tajemnic.
6
W kampaniach Google Ads wybieramy niestandardowe i nieszablonowych rozwiązań, które wyróżnią Cię na tle konkurencji.

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Kampanie z widoczni

Dlaczego warto z nami współpracować

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w marketingu internetowym!

Realizowaliśmy kampanie Google Ads, a w zasadzie Adwords, zaraz gdy weszły do Polski. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale wypracowaliśmy skuteczne metody działania, które sprawdzają się do dziś.

Poznaj wszystkie korzyści!

1

Zespół specjalistów z certyfikatami Google

Twoje kampanie prowadzą specjaliści, którzy uzyskali wszystkie certyfikaty Google, potwierdzające zaawansowaną wiedzę w tym zakresie. Regularnie uczestniczą w szkoleniach i poszerzają swoją wiedzę.

2

Sprawna i miła komunikacja

Naszym atutem jest otwartość na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz porozmawiać o swojej kampanii i uzyskać poradę, nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni. Nie będziesz czekał godzinami na połączenie, ani rozmawiał z przypadkową osobą z call center, ale ze specjalistą, który zna i realizuje Twoją kampanię.

3

Dajemy więcej niż oczekujesz

Robimy skuteczną reklamę w Google, ale to nie wszystko. Zależy nam, abyś rozumiał strategię Google Ads i świadomie inwestował w swoją kampanię. Realizujemy cyklicznie szkolenia w naszej siedzibie w cenie wybranych pakietów Google Ads. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo dzięki temu nasza współpraca nabiera zupełnie innego wymiaru.

opinie

320 pozytywnych opinii

Ponad 320 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Eksperci Ads

Zrealizuj swoją kampanię Google Ads z nami. Zobacz, dlaczego warto!

Współpraca z nami w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads, to inwestycja w kompleksową opiekę na każdym etapie od planowania działań, poprzez stworzenie płatnych kampanii w Google, po analitykę.

Chociaż automatyzacja działań jest silnym trendem w branży reklam Google Ads, my nie rezygnujemy z pracy, wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów SEM. U nas masz pewność, że Twoją kampanią reklamową w Google opiekuje się człowiek. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę także trudne do zmierzenia czynniki budujące sukces Twoich reklam w Google, takie jak bieżące trendy, wydarzenia, sezonowość oraz nastroje na rynku.

1

Mamy certyfikaty Google Ads

Nasi eksperci SEM zdali egzamin z wiedzy z zakresu wszystkich typów płatnych kampanii Google Ads. Krok po kroku wiedzą, co zrobić, by być widocznych w Google. Egzamin należy regularnie powtarzać, więc masz pewność, że nasza wiedza jest zawsze aktualna.

2

Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads

Od kilkunastu lat realizujemy skuteczne i profesjonalne kampanie Google Ads dla klientów o różnym profilu działalności, zasięgu i budżecie. Odpowiednia optymalizacja Google Ads (Adwords) polega na prowadzeniu kampanii skierowanych nie tylko na rynek polski, ale również na zagraniczne rynki, m.in. Algierię, Francję, Niemcy, Rosję, Kazachstan, Egipt i wiele innych.

3

Kampanie reklamowe w Google to większa sprzedaż!

Nie proponujemy naszym klientom kampanii wizerunkowych lub nieefektywnych modeli płatności. Zawsze skupiamy się na realizacji kampanii Google Ads, które generują sprzedaż. Szanujemy Twój budżet i działamy tak, aby był wykorzystany efektywnie.

4

Reklama Google Ads - kampania działająca kompleksowo

Nie tylko realizujemy skuteczne kampanie Google Ads, ale również oceniamy, co warto zmienić na stronie docelowej lub jak zmodyfikować brzmienie oferty, aby pozyskany ruch z płatnej kampanii w Google przyniósł jak najwięcej konwersji. W ramach usługi otrzymujesz więc także analitykę i optymalizację współczynnika konwersji.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania sklepów online nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Reklama w internecie

Co to jest Google Ads?

Google Ads to system reklamowy, który umożliwia realizację kampanii w wyszukiwarce Google, na stronach docelowych z sieci reklamowej, na stronach partnerskich, a także w aplikacjach. Ty wybierasz budżet miesięczny, a my realizujemy kampanię, w której:

 • Twoje reklamy docierają do tysięcy użytkowników Google i najpopularniejszych portali
 • koszty pobierane są za konkretne działanie użytkownika: kliknięcie, zaangażowanie, obejrzenie, telefon
 • reklamy mogą wyświetlać się w różnych formatach: reklam tekstowych, graficznych, produktowych, video, galerii i wielu innych
 • efekty dostępne są w postaci szczegółowych raportów, co pozwala na rzetelna ocenę skuteczności reklam.

Aby zrealizować kampanię, potrzebujesz tylko konta w Google Ads. Samo założenia konta jest bezpłatne. Google pobiera opłaty za reklamy zgodnie z wybranym modelem rozliczeń. Nie wiesz, jak odnaleźć się w gąszczu konfiguracji? Założymy konto dla Ciebie tak, abyś miał pewność, że będzie gotowe do działania. To oczywiście tylko pierwszy krok, a najważniejszym wyzwaniem jest stworzenie i optymalizacja kampanii.

widoczni 99
Zalety Google Ads

Czy kampanie Google Ads są dla mnie?

Dzięki reklamom Google Ads codziennie tysiące firm na całym świecie docierają do swoich klientów. To jeden z najbardziej wszechstronnych i przystępnych systemów reklamowych. Za co polubili go nasi specjaliści Google Ads i przede wszystkim - nasi klienci?

1

Budowa rozpoznawalności marki online

Docierasz do użytkowników Google, do czytelników stron www, portali, blogów, użytkowników YouTuba, aplikacji i Gmaila. Jesteś wszędzie :)

2

Budowa sprzedaży

Wizerunek to dla Ciebie za mało? Dla nas też, dlatego reklamy Google Ads wykorzystujemy do dotarcia do Twoich potencjalnych klientów. Dobieramy takie formaty i treści reklam, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskiwanie sprzedaży. To działa!

3

Rozwój sklepu internetowego

Nie ważne, czy masz 20 czy 20 tysięcy produktów. Reklamy Google Ads dzięki bogatej ofercie dla sklepów, pozwolą Ci docierać z produktami do osób, które właśnie ich szukają w Google. A Twoi klienci nie zapomną o przeglądanych produktach dzięki remarketingowi.

4

Efektywny dobór grupy docelowej

Z Google Ads możemy stworzyć kampanię targetowaną na określoną grupę odbiorców. Nie przeznaczamy budżetu na przypadkowe odwiedziny, zamiast tego nasze kampanie generują soczyste leady, które Ty konwertujesz na sprzedaż.

5

Wsparcie dla innych kanałów online

Każde działanie marketingu online rządzi się swoimi prawami - docierasz do różnych odbiorców, na różnych poziomach lejka sprzedażowego, w różnym czasie. Google Ads nie tylko nie wyklucza się z innymi działaniami, ale wręcz przeciwnie - zwiększa Twoje szanse na pozyskanie konwersji. A wspominaliśmy, jak rewelacyjnie współgrają kampanie SEO i Google Ads? Zapytaj o plan działania dla Twojej firmy!

CRO

Optymalizacja konwersji w kampanii Google Ads

Nasza agencja SEM z Poznania koncentruje się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI) dzięki skutecznym kampaniom linków sponsorowanych. Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii Google Ads.

Nasze kampanie reklamowe AdWords nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

 

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansują się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczonemu zespołowi ekspertów SEM w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy.

 

Zobacz, jakie działania realizujemy w ramach optymalizacji konwersji w Google Ads:

 • konfiguracja konwersji w Google Analytics lub Google Ads
 • pomiar liczby i współczynnika konwersji
 • pomiar kosztów konwersji
 • pomiar czasu konwersji
 • optymalizacja kampanii w oparciu o konwertujące frazy i reklamy
 • diagnoza strony docelowej pod względem pozyskiwania konwersji

Korzystamy w tym celu zarówno z danych w panelu Google Ads i Analytics, jak i z naszego wieloletniego doświadczenia. Wiemy, co potencjalnie blokuje Twoich użytkowników przed dokonaniem konwersji, a co najważniejsze - wiemy, jak to naprawić. Optymalizacja konwersji w Google Ads będzie przebiegać zarówno na poziomie kampanii, strony docelowej i oferty.

widoczni 102
widoczni 10
Reklama

Jaką kampanię Google Ads wybrać?

Realizujemy wszystkie kampanie dostępne w Google Ads. Nie wiesz, na którą kampanię się zdecydować? Najpopularniejszą kampanią są reklamy w sieci wyszukiwania oraz remarketing. Sprawdzają się u większości klientów. Zobacz, czym różnią się od siebie poszczególne typy kampanii Google i wybierz najefektywniejszą dla Twojego biznesu:

Kampania w sieci wyszukiwania

Kampania w sieci reklamowej

Kampania remarketingowa

Kampania z listą produktów

Kampania Video

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania, czyli w wynikach wyszukiwania, docierasz do tysięcy użytkowników wyszukiwarki Google i wyszukiwarek partnerskich. Reklamy wyświetlają się u nad i pod wynikami wyszukiwania w formie reklam tekstowych. Reklamy mogą wyświetlać się w różny sposób, w zależności od tego, czy twórca kampanii zastosował rozszerzenia, np. w formie linków do podstron czy lokalizacji. To, czy użytkownik zobaczy reklamę, zależy od konfiguracji kampanii: wyboru słów kluczowych, lokalizacji reklamy, określonych stawek i jakości kampanii. Jak widzisz, na widoczność i zasięg Twoich reklam wpływa bardzo dużo czynników, dlatego tak ważna jest regularna optymalizacja. To nie sztuka włączyć kampanię, sztuką jest przygotować ją tak, aby jak najniższym kosztem dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Chcesz promować się na największych portalach? Dzięki kampanii w sieci reklamowej docierasz do odbiorców największych stron internetowych, prowadząc kampanię w jednym miejscu, z jednym budżetem. W sieci reklamowej nie wybieramy słów kluczowych. Zasięg możemy budować w oparciu o strony docelowe (wykluczać je, selekcjonować), capping, czyli częstotliwość wyświetlania się reklam na jednego użytkownika i wreszcie - stawki. W sieci reklamowej możesz promować się za pomocą reklam tekstowych, graficznych, animowanych, a także elastycznych, które łączą pole tekstowe i graficzne, dostosowując się do wymogów danego portalu.

Jest to szczególna forma kampanii w sieci reklamowej lub w sieci wyszukiwania. Reklamy wyświetlają się tylko użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Możesz pośród nich wydzielić konkretne grupy odbiorców, np. na podstawie zachowania na stronie, tego, czy jest nowym, czy powracającym odbiorcą itd. Moc tej kampanii polega na tym, że docieramy do osób, które już znają Twoją markę. Jest więc większa szansa na konwersję niż gdy reklamy wyświetlają się zupełnie nowym odbiorcom. To skuteczna i opłacalna forma reklamy Google Ads i zwykle nieco tańsza niż klasyczna reklama w sieci wyszukiwania.

Tę kampanię mogą wybrać wyłącznie sklepy internetowe. Wybrane produkty wyświetlają się u góry wyników wyszukiwania w formie zdjęcia z podstawowymi informacjami o produkcie, np. z ceną, nazwą, marką sklepu. Ta kampania wymaga dodatkowo założenia konta Google Merchant Center, na który należy przesłać plik produktowy. Na podstawie uzupełnionych w pliku cech, parametrów i informacji o produkcie system będzie decydował, czy wyświetli go w reklamie. Tutaj również nie wybieramy słów kluczowych. Zaletą tej kampanii jest skrócenie drogi klienta z wyszukiwarki na kartkę produktu. Dzięki temu, że produkty wyświetlają się w Google z ceną, dodatkowo pole z reklamami Google Shopping pełnią funkcję porównywarki cenowej. To znacznie wpływa na pozyskanie dużej liczby zainteresowanych użytkowników.

Są to reklamy, które możesz wyświetlać m.in. na YouTube i w sieci reklamowej Google. Do wyboru masz różne formaty, które różnią się np. sposobem naliczania kosztów: reklamy In-Stream możliwe do pominięcia, reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia, reklamy wideo Discovery, reklamy Out-Stream i bumpery reklamowe.

Proces
Co robimy w ramach kampanii Google Ads?

Podzieliliśmy przebieg procesu realizacji kampanii Google Ads na trzy etapy, które realizowane sa przez naszych specjalistów w agencji SEM. Pierwszy dotyczy wszystkich działań, które pomagają nam się przygotować do działań. Drugi to stworzenie kampanii i codzienne prace nad jej skutecznością. Wreszcie trzecim krokiem jest regularna analityka i optymalizacja reklam Goofle Ads (Adwords) oraz całej płatnej kampanii w Google.

Zobacz szczegółowe opisy poszczególnych kroków:

Etapy kampanii Google Ads (Adwords)

I. Strategia

Zakres

Pierwszy krok przed realizacją płatnych kampanii Google Ads to poznanie Twojego biznesu, ale również klientów, konkurencji i całej branży.

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Research słów kluczowych
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii Google Ads
 • Określenie celów kampanii

II. Realizacja kampanii

Przebieg

Po solidnym przygotowaniu przystępujemy do tworzenia kampanii w Google. O jej sukcesie decydują nawet takie szczegóły jak struktura profesjonalnych kampanii Google Ads i dobre pogrupowanie tematyczne słów kluczowych.

 • Tworzenie skutecznych reklam,
 • Budowa kampanii zgodnie z wytycznymi reklam Google Ads (Adwords),
 • Ręczne konfigurowanie i optymalizacja reklam,
 • Codzienna opieka nad kampanią,
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb.

III. Testy i optymalizacja

Działania

Analiza i testowanie działań to obowiązkowy element reklam Google Ads. Tylko dzięki zaawansowanej analityce upewnisz się, że reklamy w Google to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy.

 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam i stawek
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości
Proces Ads

Jak przebiega proces kampanii Google Ads?

Współpraca z nami w zakresie Google Ads to nie tylko konfiguracja kampanii. Aby kampania i reklamy przynosiły efekty, nie tylko potrzebna jest wnikliwa praca przed rozpoczęciem działań, ale również stała optymalizacja i analityka. To co właściwie robią dla Ciebie Widoczni w zakresie Google Ads?

1. Research przed kampanią Google Ads

Musimy dobrze Cię poznać, dlatego rozmawiamy z Tobą, o Twoich celach biznesowych, a dodatkowo robimy research rynku i konkurencji. Chcemy dowiedzieć się, jak najwięcej o Twoim biznesie i specyfice branży.

2. Ustalanie strategii kampanii Google Ads

Nie ma jednego sposobu na udana kampanię, dlatego dla każdego klienta, w oparciu o wiedzę o branży i firmie, przygotowujemy indywidualną strategię i plan działań.

3. Budowa skutecznej kampanii i reklam Google Ads

Konfigurujemy kampanię, uwzględniając jako cele, wszelkie mierzalne obszary w Twoim biznesie, takie jak sprzedaż, pozyskiwanie leadów, zamówienia czy rezerwacje.

4. Śledzenie i zbieranie wyników

To nasza codzienna praca - trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że wdrożone działania przynoszą oczekiwane rezultaty. W razie potrzeby korygujemy je. Dbamy o zbieranie wszelkich danych, które pomogą podsumować działania.

5. Testowanie nowych rozwiązań

Google Ads wciąż się zmienia, oferując nowe formaty reklamy, kampanii, sposoby usprawniania działań. A my nie pozostajemy obojętni i zawsze szukamy rozwiązań, które sprawdzą się u Ciebie.

6. Raportowanie uzyskanych danych z kampanii PPC

Regularne raportowanie to dla nas podstawa do planowania dalszych kroków kampanii, a dla Ciebie możliwość oceny naszej efektywności. Regularnie dostaniesz od nas zrozumiały i czytelny raport Google Ads.

7. Optymalizacja i analityka reklam Google Ads

Po każdym raporcie przychodzi czas na wyciąganie wniosków na kolejne okresy działań. To jedna z największych zalet Google Ads - dynamicznie można ulepszać kampanie, przeznaczając budżet na najbardziej efektywne działania.

8. Konsulting dla klientów Google Ads

Twoje potrzeby i cele mogą się zmieniać, dlatego oferujemy nasze wsparcie i doradztwo w zakresie optymalizacji wszystkich działań zgodnie z Twoimi zmieniającymi się oczekiwaniami.

Jak zarabiać na Google Ads?

Oddaj kampanię w ręce certyfikowanych ekspertów widoczni

Skuteczne kampanie Google Ads(Adwords) nie zrobią się same :)

Z pomocą przyjdzie Ci doświadczony i dynamiczny zespół specjalistów z agencji widoczni. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę od audytu poprzez konfigurację kampanii i bieżącą optymalizację. 

U nas współpracujesz z indywidualnym opiekunem kampanii, który dobrze zna Twoją firmę i cele biznesowe. Bieżący kontakt z Tobą i kreatywne podejście naszych specjalistów Google Ads, sprawiają, że Twoje kampanie zawsze będą o krok przed konkurencją. Zawsze szukamy nowych rozwiązań, aby jeszcze uatrakcyjnić Twoje reklamy i zmotywować odbiorców do zakupu.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

widoczni 76
widoczni 91 widoczni 9
Cennik

Koszty kampanii Google Ads

Jeśli wybierasz realizację kampanii Google Ads z agencją SEM, na koszty składać się będzie budżet reklamowy i budżet na obsługę kampanii. U nas decydujesz na początku współpracy o wysokości budżetu miesięcznego i tym samym zachowujesz stałe koszty przez cały okres współpracy. Chyba że zechcesz rozszerzyć zakres kampanii, wtedy warto zwiększyć odpowiednio budżet, np. w okresie wzmożonego zainteresowania klientów.

 

Opłaty do Google

Koszty kampanii reklamowej w Google rozliczane są co miesiąc. Na etapie konfiguracji kampanii ustalamy w jakim modelu będą pobierane. Najpopularniejszą formą jest PPC, czyli opłata za kliknięcie w reklamę. Jednak Google Ads daje różne możliwości rozliczania się:

 • płatność za kliknięcia (Cost Per Click) - najpopularniejszy model, który wyparł mało efektywną płatność za wyświetlenia. Nie płacisz za to, że Twoja reklama jest widoczna w Google, ale za to, że użytkownicy w nią klikają. To znacznie zwiększa efektywność budżetu, bo w efekcie płacisz za odwiedziny użytkowników na swojej stronie. Płatności za kliknięcia można optymalizować w zależności od celów kampanii. Google Ads oferuje m.in. inteligentne określanie stawek zależne od celu kampanii. W tym modelu znajdziesz także eCPC, czyli ulepszona płatność za kliknięcia. Jest ona skupiona na pozyskiwaniu użytkowników o dużym prawdopodobieństwie konwersji.
 • płatność za obejrzenia (Cost Per View) - ten model sprawdza się w kampaniach video TrueView na YouTube, gdzie płacisz za obejrzenia oraz interakcje z filmem
  płatność za 1000 wyświetleń - inna forma płatności za wyświetlenia, w której rozliczasz się za każde tysiąc wyświetleń reklamy w sieci reklamowej Google lub na YouTube
 • CPA - koszt za pozyskanie akcji, w domyśle - kończącej się konwersją. To strategia przewidziana dla reklamodawców, którzy prowadzą kampanię od jakiegoś czasu i uzyskali wymaganą liczbę konwersji. Tylko w ten sposób system może ocenić zachowania konwertujących użytkowników.
 • zwrot kosztów reklamy (ROAS) - jest to system, który zakłada maksymalizację konwersji i tym samym zwrot poniesionych kosztów

 

Opłaty do agencji

Cena usługi Google Ads w agencji obejmuje konfigurację i obsługę kampanii. Za co płacisz? Specjalista Google Ads nie tylko stworzy dla Ciebie skuteczną kampanię, ale również będzie codziennie analizował najważniejsze wskaźniki i efektywność reklam. Zwykle kampanie wymagają codziennej pracy w zakresie dostosowywania stawek, ograniczania słów kluczowych, które nie pasują do kampanii lub które mają złe wyniki. Nie jest to kampania, którą można włączyć i będzie sama generować sprzedaż. Z uwagi na dużą konkurencję, niezbędna jest codzienna praca nad kampanią.

Dlaczego kampanie Google Ads (Adwords)

Masz wątpliwości, czy reklamy Google Ads to rozwiązanie dla Ciebie? Zebraliśmy 4 najważniejsze argumenty, które przekonają Cię, że warto zainwestować w reklamę internetową Google Ads (Google Adwords) i linki sponsorowane:

1

Dokładna analiza działań

Dzięki Google Analytics, a także rozbudowanemu panelowi kampanii Google Ads może być mierzona pod wieloma względami. Badamy skuteczność każdego etapu od słowa kluczowego po stronę docelową. Wnioski z płatnych kampanii w Google można wykorzystać także w innych obszarach, takich jak badanie konsumenta czy pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

2

Natychmiastowy efekt kampanii

Dzięki profesjonalnym kampanią Google Ads, Twoje reklamy Google mogą dotrzeć do użytkowników jeszcze w dniu rozpoczęcia działań! Po konfiguracji kampanii Google Ads i zasileniu budżetu reklamy mogą od razu pracować na popularność Twojej firmy, pozyskując zainteresowanie potencjalnych klientów.

3

Sprecyzowane grupy odbiorców

Wykorzystamy szeroką wiedzę naszych ekspertów o użytkownikach Google. Na podstawie lokalizacji, zachowania i zainteresowań użytkowników zbudujemy kampanię Google Ads (linków sponsorowanych), która dotrze do konkretnej grupy odbiorców. Tym samym zapewnimy trafność działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

4

Płatność tylko za kliknięcie

Google Ads to reklamy w Google, które motywują do działania. Użytkownicy nie tylko zobaczą Twoje reklamy, ale również odwiedzą Twoją stronę, zapoznają się z ofertą i nawiążą kontakt. Jeśli nie podejmą działania, nie poniesiesz dodatkowych kosztów – płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę.

SEO czy PPC?

Reklama Ads w Google a pozycjonowanie

Skuteczne reklamy w Google rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC - Pay Per Click). Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklam Google Ads podlega również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty kampanii Google Ads są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Ponad 300 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

22 lata doświadczenia w branży

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces

Historie Sukcesów

Ponad 20 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Oceń ten artykuł:
Google Ads

Średnia ocen użytkowników3.90 na podstawie 99 głosów

FAQ
Pytania o Google Ads

Co to jest Google Ads?

Google Ads to system reklamowy Google, który pozwala zarządzać kampaniami reklamowymi i reklamować się w wyszukiwarkach, na portalach partnerskich, w aplikacjach, na YouTube. Oferuje różne formaty reklam od tekstowych po video. Najpopularniejszym modelem płatności jest CPC, w którym opłata pobierana jest nie za wyświetlenie reklamy, ale za kliknięcie. System oferuje bogaty dostęp do wskaźników i analityki kampanii, dzięki czemu umożliwia efektywne zarządzanie budżetem i działaniami.

 

Ile kosztują reklamy w Google?

Jeśli współpracujesz z agencją, na koszt kampanii składa się opłata dla agencji dla zarządzanie kampanią oraz budżet reklamowy dla Google. Opłaty dla agencji są zwykle stałe i zaczynają się już od kilkuset złotych miesięcznie. Budżet na reklamę natomiast zależny jest od typu kampanii, liczby reklam, ale również branży, konkurencji i wielu innych czynników. Zwykle wykorzystywany jest model CPC, który zakłada opłatę za kliknięcie. Może ona wynosić od kilkunastu groszy nawet do kilkudziesięciu złotych za kliknięcie. Zaleca się, aby budżet na samą reklamę wynosił minimum 2500 zł miesięcznie, dla optymalnego działania.

 

Jak działają reklamy Google?

Reklamy Google Ads wyświetlają się w formie tekstowej lub graficznej w wybranych miejscach. Na etapie konfiguracji decydujemy, jaki budżet przeznaczany na działania w określonym czasie, do kogo chcemy dotrzeć, jaki cel osiągnąć i w jaki sposób się reklamować. Gdy użytkownik spełni określone na etapie konfiguracji wymagania (wpisze wybraną frazę w Google, wejdzie na wybrany portal, odwiedzi naszą stronę www), wyświetli mu się nasza reklama. Samo wyświetlenie może być bezpłatne, jeśli wybierzemy płatność za kliknięcie. Reklamy prowadzą na stronę docelową - opis produktu, usługi i inne strony prowadzące do pozyskania konwersji.

 

Czy warto inwestować w Google Ads?

Google Ads skutecznie buduje wizerunek firmy w internecie. Dzięki dużej różnorodności formatów i modeli rozliczeń, jest przystępnym działaniem dla większości firm. Warto jednak przygotować się na wydatek co najmniej 2500 zł miesięcznie na same reklamy. Im mniejszy budżet tym mniejsze szanse na dotarcie do właściwych odbiorców i pozyskanie sprzedaży. Po opłaceniu kampanii firma jest od razu widoczna w wybranych miejscach w sieci. Warto więc wykorzystywać Google Ads nie tylko do budowy rozpoznawalności, ale przede wszystkim sprzedaży.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej