Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop
Skuteczne Kampanie Google Ads Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż
artboard
Agencja PPC

Kampanie Google Ads z Google Partner Premium.
Nowa oferta na 2024 rok.

Zwiększ sprzedaż dzięki skutecznym kampaniom Google Ads (Adwords)

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe Google Ads (Adwords). Z nami nie tylko zwiększysz zasięg, ale przede wszystkim pozyskasz klientów i zwiększysz liczbę konwersji.

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów Google Ads, obsługującym wszystkie firmy od lokalnych po sklepy internetowe. Prowadzimy wszystkie typy kampanii i reklam Google Ads (Adwords), tak aby zapewnić Ci maksymalny zwrot z inwestycji i dotrzeć do precyzyjnie dobranej grupy odbiorców. Z nami rozwiniesz swój biznes i zbudujesz sprzedaż. Zobacz, dlaczego warto wybrać kampanie Google Ads (Adwords) i zrealizować je z naszymi ekspertami.

1

Kampania prowadzona na Twoim koncie

2

Otrzymujesz opiekę dedykowanego specjalisty Google Ads

3

Jesteśmy oficjalnym Partnerem Google

4

Nie naliczamy opłaty startowej

5

Masz tylko 1. miesiąc wypowiedzenia

6

Nasza umowa jest prosta i przejrzysta

Spis treści

• Realizowane typy kampanii

• Proces Google Ads

• Efekty u naszych klientów

• Cennik Google Ads

• Kiedy zobaczę efekty?

• Kampanie eksportowe

Oszczędzaj z umową sezonową!

Działasz w branży sezonowej?  Chcesz mieć możliwość oszczędzania w okresie zastoju? Skorzystaj z naszej umowy sezonowej, która pozwala na wstrzymanie płatnych kampanii nawet na 6 miesięcy w roku.

Dlaczego warto?

 • Nie płacisz za kampanie, gdy Twoja działalność ma sezonową przerwę.
 • Ty decydujesz, kiedy kampanie są aktywne, a kiedy je wstrzymać.
 • Inwestujesz w reklamę, gdy Twoi klienci są najbardziej zainteresowani.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

Skorzystaj z oferty
widoczni 46
Eksperci Google Ads
Mamy status Google Partner Premier

Wybierz jedną z 3% najlepszych agencji w Polsce

Dla nas to satysfakcja, że wypracowaliśmy skuteczną strategię realizowania kampanii dla naszych klientów. Dla Ciebie - szereg korzyści i pewność, że wybierasz współpracę z najlepiej do tego przygotowanymi ekspertami.

Status Partnera Google Premier to potwierdzenie, że:

 • z najwyższą skutecznością rozwijamy kampanie Google Ads klientów i osiągamy dla nich założone cele biznesowe
 • korzystamy z najnowszej, fachowej wiedzy i statystyk bezpośrednio od Google
 • szkolimy się na ekskluzywnych branżowych wydarzeniach dla Partnerów Premier
 • mamy aktualne certyfikaty Google, które potwierdzają zaawansowaną wiedzę z zakresu realizacji i optymalizacji kampanii oraz analityki internetowej

Złóż zapytanie i rozpocznij skuteczną kampanię Google Ads z czołowymi ekspertami PPC w Polsce.

Zobacz więcej na temat Statusu Google Premier

Proces Google Ads
Rozwijaj firmę dzięki kompleksowym kampaniom Google Ads (Adwords)

Podzieliliśmy przebieg procesu realizacji kampanii Google Ads na trzy etapy, które realizowane są przez specjalistów w naszej agencji SEM. Pierwszy dotyczy wszystkich działań, które pomagają nam się przygotować do działań. Drugi to stworzenie kampanii i codzienne prace nad jej skutecznością. Wreszcie trzecim krokiem jest regularna analityka i optymalizacja reklam Google Ads (Adwords) oraz całej płatnej kampanii w Google.

Zakres działań

Zobacz, co dla Ciebie zrobimy w ramach obsługi kampanii Google Ads

I. Strategia

Zakres

Pierwszy krok przed realizacją płatnych kampanii Google Ads to poznanie Twojego biznesu, ale również klientów, konkurencji i całej branży.

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Research słów kluczowych
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii Google Ads
 • Określenie celów kampanii

II. Realizacja kampanii

Przebieg

Po solidnym przygotowaniu przystępujemy do tworzenia kampanii w Google. O jej sukcesie decydują nawet takie szczegóły jak struktura profesjonalnych kampanii Google Ads i dobre pogrupowanie tematyczne słów kluczowych.

 • Tworzenie skutecznych reklam,
 • Budowa kampanii zgodnie z wytycznymi reklam Google Ads (Adwords),
 • Ręczne konfigurowanie i optymalizacja reklam,
 • Codzienna opieka nad kampanią,
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb.

III. Testy i optymalizacja

Działania

Analiza i testowanie działań to obowiązkowy element reklam Google Ads. Tylko dzięki zaawansowanej analityce upewnisz się, że reklamy w Google to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy.

 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam i stawek
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości

Cennik Google Ads

Minimalny budżet na kampanie
Koszt obsługi
Budżet na kliknięcia
1200
3000

Wyślij zapytanie, aby uzyskać indywidualną wycenę.

Realizowane typy kampanii

Realizujemy wszystkie typy kampanii Google Ads

Wybierzmy razem działania dopasowane do Twojego biznesu

Realizujemy wszystkie typy kampanii Google Ads. Którą wybrać? Po analizie Twoich celów, firmy, branży i w oparciu o dostępny budżet zaproponujemy optymalny dobór typów kampanii. Każdy pozwala realizować inne cele, docierać do nieco innej grupy docelowej i prezentować ofertę w inny, atrakcyjny sposób.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Nasi specjaliści udzielą Ci pełnego wsparcia przy wyborze i planowaniu kampanii Google Ads, skontaktuj się z nami!

Kampanie eksportowe

Rozwijaj biznes za granicą z reklamą Google Ads

 

Zagraniczne kampanie Google Ads

Chcesz dotrzeć do klientów za granicą? Z Google Ads możesz promować swój biznes niemal na całym świecie. Nasi specjaliści mają doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych m.in. w takich krajach jak: Egipt, Algieria, Bułgaria, Niemcy, UK i wiele innych. Przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową kampanię kierowaną na dowolny rynek i język. 

Zobacz ofertę
widoczni 69
Dostępne typy działań

Jaką kampanię Google Ads wybrać?

Realizujemy wszystkie kampanie dostępne w Google Ads. Nie wiesz, na którą kampanię się zdecydować? Najpopularniejszą kampanią są reklamy w sieci wyszukiwania oraz remarketing. Sprawdzają się u większości klientów. Zobacz, czym różnią się od siebie poszczególne typy kampanii Google i wybierz najefektywniejszą dla Twojego biznesu:

Kampania w sieci wyszukiwania

Kampania w sieci reklamowej

Kampania remarketingowa

Kampania z listą produktów

Kampania Video

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania, czyli w wynikach wyszukiwania, docierasz do tysięcy użytkowników wyszukiwarki Google i wyszukiwarek partnerskich. Reklamy wyświetlają się u nad i pod wynikami wyszukiwania w formie reklam tekstowych. Reklamy mogą wyświetlać się w różny sposób, w zależności od tego, czy twórca kampanii zastosował rozszerzenia, np. w formie linków do podstron czy lokalizacji. To, czy użytkownik zobaczy reklamę, zależy od konfiguracji kampanii: wyboru słów kluczowych, lokalizacji reklamy, określonych stawek i jakości kampanii. Jak widzisz, na widoczność i zasięg Twoich reklam wpływa bardzo dużo czynników, dlatego tak ważna jest regularna optymalizacja. To nie sztuka włączyć kampanię, sztuką jest przygotować ją tak, aby jak najniższym kosztem dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Chcesz promować się na największych portalach? Dzięki kampanii w sieci reklamowej docierasz do odbiorców największych stron internetowych, prowadząc kampanię w jednym miejscu, z jednym budżetem. W sieci reklamowej nie wybieramy słów kluczowych. Zasięg możemy budować w oparciu o strony docelowe (wykluczać je, selekcjonować), capping, czyli częstotliwość wyświetlania się reklam na jednego użytkownika i wreszcie - stawki. W sieci reklamowej możesz promować się za pomocą reklam tekstowych, graficznych, animowanych, a także elastycznych, które łączą pole tekstowe i graficzne, dostosowując się do wymogów danego portalu.

Jest to szczególna forma kampanii w sieci reklamowej lub w sieci wyszukiwania. Reklamy wyświetlają się tylko użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Możesz pośród nich wydzielić konkretne grupy odbiorców, np. na podstawie zachowania na stronie, tego, czy jest nowym, czy powracającym odbiorcą itd. Moc tej kampanii polega na tym, że docieramy do osób, które już znają Twoją markę. Jest więc większa szansa na konwersję niż gdy reklamy wyświetlają się zupełnie nowym odbiorcom. To skuteczna i opłacalna forma reklamy Google Ads i zwykle nieco tańsza niż klasyczna reklama w sieci wyszukiwania.

Tę kampanię mogą wybrać wyłącznie sklepy internetowe. Wybrane produkty wyświetlają się u góry wyników wyszukiwania w formie zdjęcia z podstawowymi informacjami o produkcie, np. z ceną, nazwą, marką sklepu. Ta kampania wymaga dodatkowo założenia konta Google Merchant Center, na który należy przesłać plik produktowy. Na podstawie uzupełnionych w pliku cech, parametrów i informacji o produkcie system będzie decydował, czy wyświetli go w reklamie. Tutaj również nie wybieramy słów kluczowych. Zaletą tej kampanii jest skrócenie drogi klienta z wyszukiwarki na kartkę produktu. Dzięki temu, że produkty wyświetlają się w Google z ceną, dodatkowo pole z reklamami Google Shopping pełnią funkcję porównywarki cenowej. To znacznie wpływa na pozyskanie dużej liczby zainteresowanych użytkowników.

Są to reklamy, które możesz wyświetlać m.in. na YouTube i w sieci reklamowej Google. Do wyboru masz różne formaty, które różnią się np. sposobem naliczania kosztów: reklamy In-Stream możliwe do pominięcia, reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia, reklamy wideo Discovery, reklamy Out-Stream i bumpery reklamowe.

Kiedy zobaczę efekty?

Ile trwa kampania Google Ads?

Przeprowadziliśmy analizę dziesiątek kampanii pod względem czasu potrzebnego do uzyskania pierwszych efektów z Google Ads. Zobacz, od czego zależy czas oczekiwania na efekty i jakich rezultatów możesz się spodziewać po pierwszym miesiącu i w kolejnych miesiącach współpracy.

Zobacz ile trwa kampania Google Ads
widoczni 49
Dyżur eksperta

Darmowa konsultacja bez zobowiązań

Masz dość wielogodzinnych, nudnych prezentacji handlowych? U nas Ci to nie grozi. Daj nam 30 minut, a bezpłatnie zdiagnozujemy Twoją stronę www i wskażemy możliwe rozwiązania. Bez nadęcia, bez zobowiązań i bez marnowania Twojego czasu. W ramach bezpłatnych konsultacji dajemy Ci:

 • Analizę aktualnej sytuacji Twojego biznesu w obszarze digital marketingu
 • Audyt prowadzonych działań i uzyskiwanych efektów - niezależnie czy działasz z pozycjonowaniem czy kampaniami płatnymi
 • Analizę podstawowych aspektów UX
 • Omówienie celów, które chcesz osiągnąć
 • Rekomendacje dedykowanego zestawu działań i budżetów
Zobacz więcej
widoczni 138
Reklama Google Ads z widoczni

Dlaczego warto zlecić nam kampanie reklamowe Google Ads?

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w marketingu internetowym!

Realizowaliśmy kampanie Google Ads, a w zasadzie wtedy - kampanie Google Adwords, zaraz gdy weszły do Polski. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale wypracowaliśmy skuteczne metody realizacji reklamy Google Ads, które sprawdzają się do dziś.

Poznaj wszystkie korzyści reklamy Google Ads (Adwords)!

1

Zespół specjalistów z certyfikatami Google

Twoje kampanie prowadzą specjaliści, którzy uzyskali wszystkie certyfikaty Google, potwierdzające zaawansowaną wiedzę w zakresie reklam Google Ads. Regularnie uczestniczą w szkoleniach i poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać Ci najskuteczniejsze reklamy Ads (Adwords).

2

Sprawna i miła komunikacja

Naszym atutem jest otwartość na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz porozmawiać o swojej kampanii i uzyskać poradę odnośnie reklam Ads (Adwords), nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni. Nie będziesz czekał godzinami na połączenie, ani rozmawiał z przypadkową osobą z call center, ale połączysz się ze specjalistą, który zna Twoje reklamy i realizuje Twoją kampanię Google Ads (Adwords).

3

Dajemy więcej niż oczekujesz

Robimy skuteczną reklamę w Google, ale to nie wszystko. Zależy nam, abyś rozumiał strategię reklam Google Ads i świadomie inwestował w swoją kampanię. Realizujemy cyklicznie szkolenia w naszej siedzibie w cenie wybranych pakietów Google Ads (Adwords). Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo dzięki temu nasza współpraca nabiera zupełnie innego wymiaru. A reklamy Google Ads (Adwords) nie mają już przed Tobą tajemnic :)

Coś więcej niż AI - Gdzie innowacja spotyka doświadczenie

Jak łączymy ekspercką wiedzę z automatyzacją i sztuczną inteligencją?

AI to narzędzie, które może być omylne - zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej agencji digital nie bazujemy wyłącznie na sztucznej inteligencji, ale także na doświadczeniu i wiedzy naszych ekspertów. AI pomaga nam analizować dane z niespotykaną dokładnością, ale to opieka specjalisty - opiekuna SEo, opiekuna klienta czy specjalisty Performance Marketingu - gwarantuje, że każda kampania jest autentyczna i skrojona na miarę. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań — tworzymy strategie, które są tak unikalne, jak marki, które reprezentujemy. Nie opieramy się tylko na automatycznych rozwiązaniach — każda strategia jest precyzyjnie dopasowana do unikalnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Połączenie innowacji technologicznej i eksperckiej wiedzy pozwala nam nie tylko reagować na zmieniający się rynek, ale także aktywnie kształtować przyszłość marketingu. Nasze podejście pozwala nie tylko na efektywną realizację celów marketingowych, ale również na budowanie  wartościowych relacji z odbiorcami. Oferując kombinację innowacji technologicznej i eksperckiej intuicji, stawiamy na strategie, które są proaktywne, odpowiedzialne i przede wszystkim skuteczne.

Zobacz, jak implementujemy AI w marketingu
widoczni 11

 

 

Klienci - Sklepy Internetowe

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie!

1
10
11
2
4
5
7
8
ekogram logo
stanleymed logo
nasi klienci sanpol
Porozmawiaj ze specjalistą

Bezpłatny audyt konta Google Ads

 

U nas realizowany na żywo ze specjalistą

Prowadzisz już kampanie Google Ads, ale chcesz ocenić ich jakość i poszukać możliwości dalszego rozwoju? U nas przeprowadzisz bezpłatny audyt konta Google Ads z doświadczonym specjalistą. W formie wideorozmowy przeanalizujemy na żywo Twoje konto Google Ads i wskażemy obszary do poprawy. Dowiesz się, jak możesz zmaksymalizować efektywność dotychczasowych działań i jeszcze lepiej zarządzać swoim budżetem reklamowym.

 

Zamów bezpłatny audyt
widoczni 142
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Efekty u naszych klientów

Skuteczność kampanii Google Ads u naszych klientów

 

Wzrost liczby transakcji w sklepie z lamelami

 

 

Nasi klienci, korzystający z kampanii Google Ads odnotowują stały wzrost przychodów i liczby transakcji. Powyżej przykład wzrostu liczby transakcji w kanale Paid Search u klienta lamele3d.pl - sklepu internetowego z lamelami.

Wzrost liczby odwiedzin w sklepie z ubraniami dziecięcymi

Powyżej przykład klienta Bajkowa Moda - sklepu internetowego z ubrankami dla dzieci, u którego liczba użytkowników na stronie wzrosła o ponad 12 tysięcy w ciągu 7 miesięcy!
 

Osiągaj wysoki ROAS i ROI z naszymi reklamami Google Ads

 

Kampanie Google Ads traktujemy jako narzędzie do budowania sprzedaży - od pozyskiwania leadów, po transakcje. Korzystamy z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności myślenia strategicznego, aby stworzyć dla Ciebie kampanie, które generują wysoki ROAS.

ROAS (ang. return on ad spend) to wskaźnik określający stosunek przychodu do kosztu pojedynczej reklamy lub całej kampanii reklamowej. W zależności od branży różnie określa się akceptowalny ROAS, a im wyższy ROAS tym większy przychód generuje kampania. Wskaźnik ten jest kluczowy do dalszego rozwoju kampanii i umożliwia dokładniejszą ocenę reklamy niż pomiar liczby czy nawet kosztu konwersji.

ROI (ang. return on investment) to jeszcze dokładniejszy wskaźnik, który bierze pod uwagę wszystkie koszty związane z kampanią reklamową i pozyskiwaniem klienta (np. koszt obsługi leada) i zestawia je z wypracowanym zyskiem. ROI pozwala więc zmierzyć realny wpływ prowadzonych kampanii na rozwój Twojej firmy.

Jak to robimy?

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży w Protan Elmark

Nasze kampanie finansują się same. Co to znaczy? Zobacz, rozmowę z klientem, który dzięki naszym działaniom SEO i PPC zwiększył liczbę konwersji, obniżył koszty pozyskania konwersji i rozwinął biznes na arenie międzynarodowej.

Ty też możesz mieć takie efekty.

Skontaktuj się z doradcą, żeby poznać szczegóły.

Zdradzamy efekty pozycjonowania i Google Ads
Google Ads w pytaniach i odpowiedziach

FAQ - Reklama Google Ads bez tajemnic

Chcesz zainwestować w reklamę Google Ads (Adwords), ale nie rozumiesz jej działania? Zebraliśmy najczęstsze pytania o Google Ads - o reklamy, realizację kampanii, koszty czy też podstawowe pojęcia. Zapoznaj się i zdecyduj, czy reklamy Google Ads są dla Ciebie. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Nasi konsultanci czekają na Ciebie.

Co to jest Google Ads?

Down arrow

Google Ads to system reklamowy, który umożliwia realizację kampanii w wyszukiwarce Google, na stronach docelowych z sieci reklamowej, na stronach partnerskich, a także w aplikacjach. Ty wybierasz budżet miesięczny, a my realizujemy kampanię, w której:

 • Twoje reklamy docierają do tysięcy użytkowników Google i najpopularniejszych portali
 • koszty pobierane są za konkretne działanie użytkownika: kliknięcie, zaangażowanie, obejrzenie, telefon
 • reklamy mogą wyświetlać się w różnych formatach: reklam tekstowych, graficznych, produktowych, video, galerii i wielu innych
 • efekty dostępne są w postaci szczegółowych raportów, co pozwala na rzetelna ocenę skuteczności reklam.

Aby zrealizować kampanię, potrzebujesz tylko konta w Google Ads. Samo założenia konta jest bezpłatne. Google pobiera opłaty za reklamy zgodnie z wybranym modelem rozliczeń. Nie wiesz, jak odnaleźć się w gąszczu konfiguracji? Założymy konto dla Ciebie tak, abyś miał pewność, że będzie gotowe do działania. To oczywiście tylko pierwszy krok, a najważniejszym wyzwaniem jest stworzenie i optymalizacja kampanii.

Ile kosztują reklamy w Google?

Down arrow

Jeśli wybierasz realizację kampanii Google Ads z agencją SEM, na koszty składać się będzie budżet reklamowy i budżet na obsługę kampanii. U nas decydujesz na początku współpracy o wysokości budżetu miesięcznego i tym samym zachowujesz stałe koszty przez cały okres współpracy. Chyba że zechcesz rozszerzyć zakres kampanii, wtedy warto zwiększyć odpowiednio budżet, np. w okresie wzmożonego zainteresowania klientów.

 

Opłaty do Google

Koszty kampanii reklamowej w Google rozliczane są co miesiąc. Na etapie konfiguracji kampanii ustalamy w jakim modelu będą pobierane. Najpopularniejszą formą jest PPC, czyli opłata za kliknięcie w reklamę. Jednak Google Ads daje różne możliwości rozliczania się:

 • płatność za kliknięcia (Cost Per Click) - najpopularniejszy model, który wyparł mało efektywną płatność za wyświetlenia. Nie płacisz za to, że Twoja reklama jest widoczna w Google, ale za to, że użytkownicy w nią klikają. To znacznie zwiększa efektywność budżetu, bo w efekcie płacisz za odwiedziny użytkowników na swojej stronie. Płatności za kliknięcia można optymalizować w zależności od celów kampanii. Google Ads oferuje m.in. inteligentne określanie stawek zależne od celu kampanii. W tym modelu znajdziesz także eCPC, czyli ulepszona płatność za kliknięcia. Jest ona skupiona na pozyskiwaniu użytkowników o dużym prawdopodobieństwie konwersji.
 • płatność za obejrzenia (Cost Per View) - ten model sprawdza się w kampaniach video TrueView na YouTube, gdzie płacisz za obejrzenia oraz interakcje z filmem
  płatność za 1000 wyświetleń - inna forma płatności za wyświetlenia, w której rozliczasz się za każde tysiąc wyświetleń reklamy w sieci reklamowej Google lub na YouTube
 • CPA - koszt za pozyskanie akcji, w domyśle - kończącej się konwersją. To strategia przewidziana dla reklamodawców, którzy prowadzą kampanię od jakiegoś czasu i uzyskali wymaganą liczbę konwersji. Tylko w ten sposób system może ocenić zachowania konwertujących użytkowników.
 • zwrot kosztów reklamy (ROAS) - jest to system, który zakłada maksymalizację konwersji i tym samym zwrot poniesionych kosztów

 

Jak działają reklamy Google Ads?

Down arrow

Reklamy Google Ads wyświetlają się w formie tekstowej lub graficznej w wybranych miejscach. Na etapie konfiguracji decydujemy, jaki budżet przeznaczany na działania w określonym czasie, do kogo chcemy dotrzeć, jaki cel osiągnąć i w jaki sposób się reklamować. Gdy użytkownik spełni określone na etapie konfiguracji wymagania (wpisze wybraną frazę w Google, wejdzie na wybrany portal, odwiedzi naszą stronę www), wyświetli mu się nasza reklama. Samo wyświetlenie może być bezpłatne, jeśli wybierzemy płatność za kliknięcie. Reklamy prowadzą na stronę docelową - opis produktu, usługi i inne strony prowadzące do pozyskania konwersji.

Czym różni się reklama Ads w Google od pozycjonowania?

Down arrow

Skuteczne reklamy w Google rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC - Pay Per Click). Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklam Google Ads podlega również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty kampanii Google Ads są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

Czy kampania reklamowa w Google wymaga mojego zaangażowania?

Down arrow

Gdy kampania reklamowa w Google trafia w ręce agencji, masz zapewnioną profesjonalną obsługę kampanii, skuteczne teksty i materiały reklamowe oraz analitykę. Są jednak obszary, o które powinieneś zadbać: strona internetowa, oferta, jakość obsługi klienta. Warto pamiętać, że skuteczne kampanie reklamowe w Google nie kończą się na pozyskaniu kliknięcia w reklamę. Celem działań reklamowych Google Ads jest zazwyczaj pozyskanie sprzedaży w rozumianej jako: zakup produktu, skorzystanie z usługi, wykupienie subskrypcji itp. Warto więc zadbać o użytkownika, który już dotarł na stronę i postarać się o jego uwagę i zaangażowanie. Nie wszystko jest w rękach agencji SEM. Zobacz, co warto sprawdzić i zoptymalizować:

 • zakres oferty produktowej i usługowej w porównaniu z konkurencją
 • ofertę cenową w porównaniu z konkurencją
 • jakość obsługi - kontakt z klientem, koszty i czas dostawy, efektywność świadczonych usług
 • wygląd strony w zestawieniu z trendami w branży w tym zakresie
 • szybkość ładowania się strony
 • udostępnione zdjęcia produktów
 • opisy usług i produktów

Nie wiesz, co jeszcze możesz poprawić na stronie, aby kampania reklamowa w Google przynosiła lepsze efekty? Możesz skorzystać z naszej usługi optymalizacji konwersji.

Z jakiego miasta wybrać agencje Google Ads?
Down arrow

To, gdzie będzie zlokalizowana agencja, z którą zdecydujesz się współpracować, nie ma większego wpływu na skuteczność reklam. Optymalizacja Twojej kampanii Google Adwords może być przeprowadzona równie dobrze w Poznaniu, jak i w Warszawie. Warto zaufać agencji, która jest obecna na rynku długo i ma dobre opinie. Widoczni to agencja, która specjalizuje się w optymalizacji google adwords w Poznaniu, jednak mamy też wielu klientów z innych miast. 

Czy warto inwestować w Google Ads?

Down arrow

Google Ads skutecznie buduje wizerunek firmy w internecie. Dzięki dużej różnorodności formatów i modeli rozliczeń, jest przystępnym działaniem dla większości firm. Warto jednak przygotować się na wydatek co najmniej 3000 zł miesięcznie na same reklamy. Im mniejszy budżet tym mniejsze szanse na dotarcie do właściwych odbiorców i pozyskanie sprzedaży. Po opłaceniu kampanii firma jest od razu widoczna w wybranych miejscach w sieci. Warto więc wykorzystywać Google Ads nie tylko do budowy rozpoznawalności, ale przede wszystkim sprzedaży.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Wyślij zapytanie
widoczni 67
Proces Ads

Jak przebiega proces kampanii Google Ads?

Współpraca z nami w zakresie Google Ads to nie tylko konfiguracja kampanii. Aby kampania i reklamy przynosiły efekty, nie tylko potrzebna jest wnikliwa praca przed rozpoczęciem działań, ale również stała optymalizacja i analityka. To co właściwie robią dla Ciebie Widoczni w zakresie Google Ads?

1. Research przed kampanią Google Ads

Down arrow

Musimy dobrze Cię poznać, dlatego rozmawiamy z Tobą, o Twoich celach biznesowych, a dodatkowo robimy research rynku i konkurencji. Chcemy dowiedzieć się, jak najwięcej o Twoim biznesie i specyfice branży.

2. Ustalanie strategii kampanii Google Ads

Down arrow

Nie ma jednego sposobu na udana kampanię, dlatego dla każdego klienta, w oparciu o wiedzę o branży i firmie, przygotowujemy indywidualną strategię i plan działań.

3. Budowa skutecznej kampanii i reklam Google Ads

Down arrow

Konfigurujemy kampanię, uwzględniając jako cele, wszelkie mierzalne obszary w Twoim biznesie, takie jak sprzedaż, pozyskiwanie leadów, zamówienia czy rezerwacje.

4. Śledzenie i zbieranie wyników

Down arrow

To nasza codzienna praca - trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że wdrożone działania przynoszą oczekiwane rezultaty. W razie potrzeby korygujemy je. Dbamy o zbieranie wszelkich danych, które pomogą podsumować działania.

5. Testowanie nowych rozwiązań

Down arrow

Google Ads wciąż się zmienia, oferując nowe formaty reklamy, kampanii, sposoby usprawniania działań. A my nie pozostajemy obojętni i zawsze szukamy rozwiązań, które sprawdzą się u Ciebie.

6. Raportowanie uzyskanych danych z kampanii PPC

Down arrow

Regularne raportowanie to dla nas podstawa do planowania dalszych kroków kampanii, a dla Ciebie możliwość oceny naszej efektywności. Regularnie dostaniesz od nas zrozumiały i czytelny raport Google Ads.

7. Optymalizacja i analityka reklam Google Ads

Down arrow

Po każdym raporcie przychodzi czas na wyciąganie wniosków na kolejne okresy działań. To jedna z największych zalet Google Ads - dynamicznie można ulepszać kampanie, przeznaczając budżet na najbardziej efektywne działania.

8. Konsulting dla klientów Google Ads

Down arrow

Twoje potrzeby i cele mogą się zmieniać, dlatego oferujemy nasze wsparcie i doradztwo w zakresie optymalizacji wszystkich działań zgodnie z Twoimi zmieniającymi się oczekiwaniami.

Zalety Google Ads

Czy kampanie Google Ads są dla mnie?

Dzięki reklamom Google Ads codziennie tysiące firm na całym świecie docierają do swoich klientów. To jeden z najbardziej wszechstronnych i przystępnych systemów reklamowych. Za co polubili go nasi specjaliści Google Ads i przede wszystkim - nasi klienci?

1

Budowa rozpoznawalności marki online

Docierasz do użytkowników Google, do czytelników stron www, portali, blogów, użytkowników YouTuba, aplikacji i Gmaila. Jesteś wszędzie :)

2

Budowa sprzedaży

Wizerunek to dla Ciebie za mało? Dla nas też, dlatego reklamy Google Ads wykorzystujemy do dotarcia do Twoich potencjalnych klientów. Dobieramy takie formaty i treści reklam, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskiwanie sprzedaży. To działa!

3

Rozwój sklepu internetowego

Nie ważne, czy masz 20 czy 20 tysięcy produktów. Reklamy Google Ads dzięki bogatej ofercie dla sklepów, pozwolą Ci docierać z produktami do osób, które właśnie ich szukają w Google. A Twoi klienci nie zapomną o przeglądanych produktach dzięki remarketingowi.

4

Efektywny dobór grupy docelowej

Z Google Ads możemy stworzyć kampanię targetowaną na określoną grupę odbiorców. Nie przeznaczamy budżetu na przypadkowe odwiedziny, zamiast tego nasze kampanie generują soczyste leady, które Ty konwertujesz na sprzedaż.

5

Wsparcie dla innych kanałów online

Każde działanie marketingu online rządzi się swoimi prawami - docierasz do różnych odbiorców, na różnych poziomach lejka sprzedażowego, w różnym czasie. Google Ads nie tylko nie wyklucza się z innymi działaniami, ale wręcz przeciwnie - zwiększa Twoje szanse na pozyskanie konwersji. A wspominaliśmy, jak rewelacyjnie współgrają kampanie SEO i Google Ads? Zapytaj o plan działania dla Twojej firmy!

Dlaczego kampanie Google Ads (Adwords) to opłacalne działanie?

Masz wątpliwości, czy reklamy Google Ads to rozwiązanie dla Ciebie? Zebraliśmy 4 najważniejsze argumenty, które przekonają Cię, że warto zainwestować w reklamę internetową Google Ads (Google Adwords) i linki sponsorowane:

1

Możesz dokładnie przeanalizować działania

Dzięki Google Analytics, a także rozbudowanemu panelowi kampanii Google Ads może być mierzona pod wieloma względami. Badamy skuteczność każdego etapu od słowa kluczowego po stronę docelową. Wnioski z płatnych kampanii w Google można wykorzystać także w innych obszarach, takich jak badanie konsumenta czy pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

2

Natychmiast docierasz do odbiorców wyszukiwarki i sieci reklamowej Google

Dzięki profesjonalnym kampaniom Google Ads, Twoje reklamy Google mogą dotrzeć do użytkowników jeszcze w dniu rozpoczęcia działań! Po konfiguracji kampanii Google Ads i zasileniu budżetu reklamy mogą od razu pracować na popularność Twojej firmy, pozyskując zainteresowanie potencjalnych klientów.

3

Docierasz do sprecyzowanej grupy odbiorców

Wykorzystamy szeroką wiedzę naszych ekspertów o użytkownikach Google. Na podstawie lokalizacji, zachowania i zainteresowań użytkowników zbudujemy kampanię Google Ads (linków sponsorowanych), która dotrze do konkretnej grupy odbiorców. Tym samym zapewnimy trafność działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

4

Płacisz tylko za kliknięcia, konwersje i obsługę kampanii

Google Ads to reklamy w Google, które motywują do działania. Użytkownicy nie tylko zobaczą Twoje reklamy, ale również odwiedzą Twoją stronę, zapoznają się z ofertą i nawiążą kontakt. Jeśli nie podejmą działania, nie poniesiesz dodatkowych kosztów – płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę.

Artboard
Jak zarabiać na Google Ads?

Oddaj kampanię w ręce certyfikowanych ekspertów widoczni

Skuteczne kampanie Google Ads (Adwords) nie zrobią się same :)

Z pomocą przyjdzie Ci doświadczony i dynamiczny zespół specjalistów z agencji widoczni. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę od audytu poprzez konfigurację kampanii i bieżącą optymalizację. 

U nas współpracujesz z indywidualnym opiekunem kampanii, który dobrze zna Twoją firmę i cele biznesowe. Bieżący kontakt z Tobą i kreatywne podejście naszych specjalistów Google Ads, sprawiają, że Twoje kampanie zawsze będą o krok przed konkurencją. Zawsze szukamy nowych rozwiązań, aby jeszcze uatrakcyjnić Twoje reklamy i zmotywować odbiorców do zakupu.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

widoczni 90
widoczni 88 widoczni 68
Analityka

Audyt Google Ads - zobacz, co możesz zyskać

Korzystasz z kampanii Google Ads (Adwords), ale nie widzisz efektu? Zleć audyt Google Ads naszym specjalistom i sprawdź, poprawność konfiguracji kampanii i efektywność swojego konta.

Audyt Google Ads (Adwords) pomoże Ci ocenić efektywność działań, konfiguracji kampanii i optymalnie zarządzać budżetem na reklamy Google Ads.

Jakie cele zrealizujesz dzięki audytowi konta Ads (Adwords)?

 • Zoptymalizujesz budżet Google Ads - audyt pozwala znaleźć elementy kampanii - frazy, reklamy czy też ustawienia, które powodują nieefektywne wydawanie środków na reklamę. Dzięki audytowi możesz nie tylko zaoszczędzić, ale również doinwestować te działania w ramach Google Ads, które już generują dla Ciebie konwersje.
 • Uchronisz konto Ads przed utratą jakości - czy wiesz, że nieprawidłowa konfiguracja kampanii prowadzi nie tylko do utraty budżetu, ale w dłuższej perspektywie przyczynia się także do coraz gorszej oceny całego konta reklamowego? Konto niskiej jakości zawsze będzie utrudniało osiąganie efektów - dostaniesz wyższe stawki za kliknięcia, a Twoje reklamy będą rzadziej się wyświetlać.
 • Poprawisz wyniki kampanii - audyt pozwala ocenić dobór grupy docelowej, treści reklam, fraz i innych ustawień. W wyniku audytu albo upewnisz się, że Twoja taktyka w kampaniach jest słuszna, albo dowiesz się, co i jak warto zmienić, aby osiągać lepsze rezultaty. Pamiętaj, że nawet dobrze ustawiona kampania może zostać zoptymalizowania, a dobre wyniki zawsze mogą być jeszcze lepsze.

 

Jakie kroki obejmuje audyt kampanii Google Ads (Adwords)?

Audyt słów kluczowych Google Ads

Down arrow

W ramach audytu Google Ads (Adwords) sprawdzimy, jakie słowa kluczowe zostały wybrane do kampanii. W szczególności zwrócimy uwagę na efektywność słów kluczowych w zakresie:

 • typów dopasowań
 • stawek za kliknięcie
 • kosztu za kliknięcie
 • kosztu konwersji
 • liczby kliknięć i wyświetleń oraz CTR
 • współczynnika odrzuceń
 • faktycznego dopasowania frazy do kampanii i strony docelowej
 • współczynnika konwersji

Korzystając z odpowiednich narzędzi, sprawdzimy, czy nie brakuje istotnych fraz w kampanii Ads (Adwords). Jeśli stwierdzimy taką potrzebę, wskażemy jakie słowa kluczowe należy dodać do wykluczających słów kluczowych.

Audyt reklam Google Ads (Adwords)

Down arrow

Reklama Google Ads w formie tekstowej nie należy do rozbudowanych formatów. Przy tak ograniczonej liczbie znaków tym bardziej warto sprawdzić, czy reklama Google Ads:

 • jasno i prosto komunikuje przedmiot reklamy
 • jest motywująca, czy zachęca do kliknięcia
 • jest dopasowana do słowa kluczowego
 • jest językowo dopasowana do odbiorcy
 • wyróżnia się na tle konkurencji
 • jest napisana językiem korzyści

Dodatkowo przeanalizujemy wynik jakości reklamy Google Ads i zasugerujemy zmiany. Sprawdzimy też, czy w kampanii stosowane są elastyczne reklamy oraz jakie jest zróżnicowanie reklam. To ważne, ponieważ trudno oceniać tekst reklamy, jeśli przygotowany jest tylko jeden wariant. Testowanie tekstów reklam Google Ads to niezbędny element optymalizacji kampanii. Przeanalizujemy też, czy są stosowane rozszerzenia reklam i z jakim skutkiem.

Aby przekonać się, czy reklama Google Ads (Adwords) jest efektywna, podobnie jak w przypadku fraz, przeanalizujemy dane liczbowe:

 • kliknięcia, wyświetlenia, CTR
 • współczynnik konwersji
 • koszt całkowity i koszt za kliknięcie

Audyt struktury konta Google Ads (Adwords)

Down arrow

Dla efektywności kampanii znaczenie ma nawet struktura konta Google Ads (Adwords). Google zaleca jak najbardziej drobiazgowy podział na kampanie i grupy reklam. Sprawdzimy, czy można niektóre frazy przenieść do nowych grupy reklam, czy nie ma grup reklam lub kampanii, które należałoby wyłączyć.

Audyt ustawień kampanii i grup reklam Google Ads (Adwords)

Down arrow

Powiązanym punktem z audytem struktury konta jest audyt ustawień kampanii. Sprawdzimy takie ustawienia kampanii Google Ads (Adwords) jak:

 • dobór kierowania dla efektywnego dotarcia do grupy docelowej
 • budżet - tempo wydawania dziennego budżetu, rozkład kosztów w ciągu dnia, efektywność budżetu - czy wystarcza na osiągnięcie efektów, a jeśli przynosi konwersje, to jaki jest zwrot z inwestycji.
 • sposób wyświetlania się reklam - jakie jest obecne ustawienie i czy jest optymalne dla danej kampanii
 • częstotliwość wyświetlania się reklam - jak często użytkownik zobaczy tę samą reklamę
 • niestandardowy harmonogram wyświetleń - sprawdzimy, czy w danej kampanii nie byłoby przydatne wprowadzenie harmonogramu, czyli konkretnych godzin, kiedy kampania jest aktywna
 • ustawienia dostosowania stawek - sprawdzimy, czy są wdrożone, a jeśli nie, przeanalizujemy możliwość wdrożenia dostosowania stawek dla reklam Google Ads
 • wyświetlanie na urządzeniach mobilnych - sprawdzimy, czy warto kierować reklamy na urządzenia mobilne i wybierzemy odpowiednie ustawienie
 • sprawdzimy wybrane ustawienia stawek i zasugerujemy optymalne dla danego celu i budżetu

Audyt ustawień i pomiaru konwersji w Google Ads (Adwords)

Down arrow

Audyt Google Ads powinien obejmować nie tylko efektywność reklam i fraz. Nic nie da analiza generowanych konwersji, jeśli na wstępie pomiar konwersji zostanie źle skonfigurowany. Dlatego zajmiemy się sprawdzeniem na koncie Google Ads (Adwords):

 • poprawności ustawienia pomiaru konwersji
 • efektywnego wyboru typu konwersji do kampanii

Sprawdzimy też, jak można mierzyć konwersje, które dokonywane są poza stroną internetową. Zaproponujemy rozwiązania analityczne, które pozwolą gromadzić maksymalnie dużo danych na temat kampanii. Sprawdzimy połączenie konta Ads z Google Analytics.

Audyt strony docelowej dla reklam Google Ads (Adwords)

Down arrow

Audyt kampanii Google Ads pozwala ocenić również efektywność stron docelowych. Sprawdzimy, czy treść strony docelowej tematycznie zgadza się z treścią reklam. Przeanalizujemy również wpływ strony docelowej na pozyskanie konwersji:

 • czy jej tematyka jest adekwatna względem treści reklamy
 • czy na stronie są przyciski akcji
 • czy strona poprawnie i szybko się ładuje
 • czy strona jest zgodna z zasadami UX/UI, CRO
 • czy droga ze strony docelowej do miejsca realizacji konwersji jest maksymalnie skrócona
Audyt konta reklamowego

Twoje reklamy online nie działają tak, jak powinny?

Zmęczony marnotrawieniem budżetu na nieskuteczne reklamy online? Audyt konta reklamowego pokaże Ci, jak wydajnie zarządzać swoimi kampaniami i zwiększyć zwroty z inwestycji. Przekonaj się, jak audyt może odmienić Twoją reklamę!

Poznaj audyt konta reklamowego
widoczni 141
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

CRO

Optymalizujemy konwersję w kampanii Google Ads

Poznaj sekret naszej skuteczności

Nasza agencja SEM z Poznania koncentruje się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI) dzięki skutecznym kampaniom linków sponsorowanych. Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii Google Ads.

Nasze kampanie reklamowe AdWords nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

Dzięki naszej wiedzy i doświadczonemu zespołowi ekspertów SEM w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy.

 

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansują się same

 

Zobacz, jakie działania realizujemy w ramach optymalizacji konwersji w Google Ads:

 • konfiguracja konwersji w Google Analytics lub Google Ads
 • pomiar liczby i współczynnika konwersji
 • pomiar kosztów konwersji
 • pomiar czasu konwersji
 • optymalizacja kampanii w oparciu o konwertujące frazy i reklamy
 • diagnoza strony docelowej pod względem pozyskiwania konwersji

Korzystamy w tym celu zarówno z danych w panelu Google Ads i Analytics, jak i z naszego wieloletniego doświadczenia. Wiemy, co potencjalnie blokuje Twoich użytkowników przed dokonaniem konwersji, a co najważniejsze - wiemy, jak to naprawić. Optymalizacja konwersji w Google Ads będzie przebiegać zarówno na poziomie kampanii, strony docelowej i oferty.

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Person
Oferta dla Ciebie

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę Google Ads

 

Agencja SEM pomoże w rozwinięciu Twojego biznesu poprzez profesjonalne prowadzenie kampanii Ads (Adwords). Reklama w sieci wyszukiwania i w sieci reklamowej Google staje się coraz bardziej popularną formą promowania produktów i usług. Dla maksymalizacji efektów, warto powierzyć specjalistom tworzenie kampanii Google Ads (Adwords).

Reklama w Google to doskonały sposób na skuteczne zwiększenie sprzedaży. Eksperci zajmujący się na co dzień Google Adwords najlepiej wiedzą jak pomóc Ci uzyskać maksymalne zyski. Jeśli wybrana przez Ciebie agencja realizująca Ads (Adwords) posiada wieloletnie doświadczenie - możesz być pewien, że Twoja firma jest w dobrych rękach. Kampanie Google Ads są tworzone na podstawie dogłębnej analizy konkretnej branży i jej odbiorców. Dzięki temu reklama Ads (Adwords) to działanie docierające do ściśle określonej grupy użytkowników. 

Oceń ten artykuł:
Google Ads dla stron

Średnia ocen użytkowników3.74 na podstawie 117 głosów