Kampanie Google Ads / Google Adwords

Profesjonalne Kampanie Google Ads (Google Adwords)  to najszybszy sposób, aby Twoja firma w Google dotarła nawet do tysięcy potencjalnych Klientów.

Jesteśmy skupieni na konwersji i sukcesywnym wzroście wskaźnika Zwrotu z Inwestycji (ROI). Zlecając prowadzenie kampanii AdWords (Google Ads) i reklamę w Google naszym certyfikowanym specjalistom zapłacisz mniej. 

Google Ads z widoczni to:

 • natychmiastowa obecność w Google
 • płacisz tylko za kliknięcie
 • wzrost ilości konwersji, wzrost sprzedaży
 • duży wybór formatów reklam (reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania, reklamy graficzne, reklamy wideo)
 • rosnąca liczba trafnych odwiedzin na stronie

Wyślij zapytanie 

Rodzaje kampanii Google Adwords

Google Ads - realizacja i optymalizacja

Współpraca z nami w zakresie prowadzenia kampanii Adwords (Google Ads), to inwestycja w kompleksową opiekę na każdym etapie od planowania działań, poprzez stworzenie płatnych kampanii w GOOGLE, po analitykę.

Chociaż automatyzacja działań jest silnym trendem w branży reklam Google Adwords, my nie rezygnujemy z pracy, wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów SEM. U nas masz pewność, że Twoją kampanią reklamową w Google opiekuje się człowiek. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę także trudne do zmierzenia czynniki budujące sukces Twoich reklam w Google, takie jak bieżące trendy, wydarzenia, sezonowość oraz nastroje na rynku.

1

mamy certyfikaty Google Adwords

Nasi eksperci SEM zdali egzamin z wiedzy z zakresu wszystkich typów płatnych kampanii Adwords. Krok po kroku wiedzą, co zrobić, by być widocznych w Google. Egzamin należy regularnie powtarzać, więc masz pewność, że nasza wiedza jest zawsze aktualna.

2

Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads

Od kilkunastu lat realizujemy skuteczne i profesjonalne kampanie Adwords dla klientów o różnym profilu działalności, zasięgu i budżecie. Odpowiednia optymalizacja AdWords polega na prowadzeniu kampani skierowanych nie tylko na rynek polski, ale również na zagraniczne rynki, m.in. Algierię, Francję, Niemcy, Rosję, Kazachstan, Egipt i wiele innych.

3

Kampanie reklamowe w Google to większa sprzedaż!

Nie proponujemy naszym klientom kampanii wizerunkowych lub nieefektywnych modeli płatności. Zawsze skupiamy się na realizacji kampanii Google AdWords, które generują sprzedaż. Szanujemy Twój budżet i działamy tak, aby był wykorzystany efektywnie.

4

Reklama AdWords - kampania działająca kompleksowo

Nie tylko realizujemy skuteczne kampanie Google Ads, ale również oceniamy, co warto zmienić na stronie docelowej lub jak zmodyfikować brzmienie oferty, aby pozyskany ruch z płatnej kampanii w Google przyniósł jak najwięcej konwersji. W ramach usługi otrzymujesz więc także analitykę i optymalizację współczynnika konwersji.

   

 

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg

Optymalizacja konwersji w kampanii Google AdWords

Nasza agencja SEM z Poznania koncentruje się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI) dzięki skutecznym kampaniom linków sponsorowanych. Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii Google Ads.

Nasze kampanie reklamowe AdWords nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansuje się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczonemu zespołowi ekspertów SEM w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy. 

Optymalizacja konwersji

 

Kampania Google Ads krok po kroku

Podzieliliśmy przebieg procesu realizacji kampanii Google Ads na trzy etapy, które realizowane sa przez naszych specjalistów w agencji SEM. Pierwszy dotyczy wszystkich działań, które pomagają nam się przygotować do działań. Drugi to stworzenie kampanii i codzienne prace nad jej skutecznością. Wreszcie trzecim krokiem jest regularna analityka i optymalizacja reklam AdWords oraz całej płatnej kampanii w Google.

Zobacz szczegółowe opisy poszczególnych kroków:

Etapy kampanii Google Ads (Adwords)
I. Strategia

Pierwszy krok przed realizacją płatnych kampanii Google Adwords to poznanie Twojego biznesu, ale również klientów, konkurencji i całej branży. 

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Research słów kluczowych
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii Adwords
 • Określenie celów kampanii
II. Realizacja kampanii

Po solidnym przygotowaniu przystępujemy do tworzenia kampanii w Google. O jej sukcesie decydują nawet takie szczegóły jak struktura profesjonalnych kampanii AdWords i dobre pogrupowanie tematyczne słów kluczowych.

 • Tworzenie skutecznych reklam,
 • Budowa kampanii zgodnie z wytycznymi reklam Adwords,
 • Ręczne konfigurowanie i optymalizacja reklam,
 • Codzienna opieka nad kampanią,
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb. 
III.Testy i optymalizacja

Analiza i testowanie działań to obowiązkowy element reklam Adwords. Tylko dzięki zaawansowanej analityce upewnisz się, że reklamy w Google to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy. 

 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam i stawek
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości

Dlaczego kampanie Google Adwords?

Masz wątpliwości, czy reklamy Google Ads to rozwiązanie dla Ciebie? Zebraliśmy 4 najważniejsze argumenty, które przekonają Cię, że warto zainwestować w reklamę internetową Adwords i linki sponsorowane:

01
Dokładna analiza działań

Dzięki Google Analytics, a także rozbudowanemu panelowi Adwords kampania Google Ads może być mierzona pod wieloma względami. Badamy skuteczność każdego etapu od słowa kluczowego po stronę docelową. Wnioski z płatnych kampanii w Google można wykorzystać także w innych obszarach, takich jak badanie konsumenta czy pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

02
Natychmiastowy efekt kampanii

Dzięki profesjonalnym kampanią AdWords, Twoje  reklamy Google mogą dotrzeć do użytkowników jeszcze w dniu rozpoczęcia działań! Po konfiguracji kampanii Google Ads i zasileniu budżetu reklamy mogą od razu pracować na popularność Twojej firmy, pozyskując zainteresowanie potencjalnych klientów.

03
Sprecyzowane grupy odbiorców

Wykorzystamy szeroką wiedzę naszych ekspertów o użytkownikach Google. Na podstawie lokalizacji, zachowania i zainteresowań użytkowników zbudujemy kampanię Google Adwords (linków sponsorowanych), która dotrze do konkretnej grupy odbiorców. Tym samym zapewnimy trafność działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

04
Płatność tylko za kliknięcie

Adwords to reklamy w Google, które motywują do działania. Użytkownicy nie tylko zobaczą Twoje reklamy, ale również odwiedzą Twoją stronę, zapoznają się z ofertą i nawiążą kontakt. Jeśli nie podejmą działania, nie poniesiesz dodatkowych kosztów – płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę.

Certyfikowani specjaliści Google Adwords

Skuteczne kampanie Adwords dają szerokie możliwości, jednak aby z nich korzystać niezbędna jest wiedza. Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci z agencji SEM. To oni będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii Google Ads na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

Audyt i optymalizacja strony - Google Ads

Zanim zbudujemy profesjonalną kampanię Google Adwords sprawdzamy działanie oraz treści strony docelowej, aby móc przeprowadzić optymalizację konwersji. Przechodzimy całą ścieżkę zakupową lub składamy próbne zapytania, aby przekonać się, czy pozyskany w Google Adwords ruch użytkowników nie napotka trudności przy próbie dokonywania konwersji. Upewniamy się też, że strona zawiera wszystkie niezbędne informacje do podjęcia decyzji zakupowej.

W razie potrzeby sugerujemy stworzenie tekstu lub zmianę kluczowych elementów na stronie. Optymalizacja konwersji jest także cyklicznym zadaniem, niezbędnym, aby kampania przynosiła coraz lepsze efekty.

Konfiguracja i optymalizacja kampanii Adwords

Budujemy skuteczną kampanię Google Ads, a także zawężamy odpowiednio grupę docelową. Na potrzeby kampanii tworzymy komunikaty reklamowe i upewniamy się, że pod reklamami wyświetlą się inne niezbędne informacje, takie jak adres, klikalny numer telefonu czy też odnośniki do istotnych podstron Twojej witryny.

Ważnym krokiem w linkach sponsorowanych jest instalacja modułu e-commerce w Google Analytics. Dzięki niemu kampanie reklamowe Adwords dla sklepów internetowych są analizowane w oparciu o dokładne dane sprzedażowe.

CRO

Optymalizacja kosztów Adwords

Dobrze skonfigurowana przez agencję AdWords kampania może przynosić zadowalające efekty przez wiele miesięcy. Zawsze jednak może być lepiej, dlatego cyklicznie poszukujemy nowych rozwiązań, które poprawią efektywność kampanii reklamowej w Google. Dostosowujemy także działania do aktualnych trendów w świecie e-marketingu, a także do dynamicznie zmieniającej się oferty Twojej firmy w Google.

Reklama Adwords w Google a Pozycjonowanie

Skuteczne reklamy Adwords w Google rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC - Pay Per Click).  Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklam Google AdWords podlega również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty Adwords Kampanii są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

Skala
Widoczni w liczbach
lat doświadczenia w branży
Współpracuj z najlepszymi!
certyfikowanych specjalistów
Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
 • lat doświadczenia w branży
  Współpracuj z najlepszymi!
 • certyfikowanych specjalistów
  Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
 • rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
  Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
 • rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
  Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Opinie o nas
Mamy świetną opinię

Ponad 200 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebook'u i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
dobre opinie o agencji widoczni w Google
 • dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
 • dobre opinie o agencji widoczni w Google

Dowiedz się więcej

 

 

Sukces
Historie Sukcesów
18 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 7-krotny wzrost ruchu z pozycjonowania
 • 150% więcej zapytań z formularza na stronie
 • 5-krotny wzrost liczby konwersji z Adwords
Elmark wynajem
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 7-krotny wzrost ruchu z pozycjonowania
  • 150% więcej zapytań z formularza na stronie
  • 5-krotny wzrost liczby konwersji z Adwords
  Elmark wynajem
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Narzędzia do wyszukiwania i doboru słów kluczowych (profilowanie lingwistyczne) oszczędzają czas i pozwalają zbudować wyczerpującą bazę fraz wokół wybranego tem...
więcej
Płacić za kliknięcia, czy za comiesięczne działania? Efekty już czy za pół roku? Zobacz, czym różni się Adwords i pozycjonowanie
więcej
W poniższym artykule omawiamy jak połączenie obu kampanii wpływa na wyniki marketingu internetowego.
więcej
Oceń ten artykuł
Google Adwords
Średnia ocen użytkowników 4.97 na podstawie 87 głosów
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO