Znamy receptę na sukces w Adwords
Dotrzemy do każdego zainteresowanego Twoją ofertą i sprawimy, że zostanie Twoim Klientem.
SEM

Kampanie Reklamowe Google Adwords

Kampanie Reklamowe Google Adwords (linki sponsorowane) to najszybszy sposób, aby Twoja strona dotarła nawet do tysięcy potencjalnych Klientów. Prowadzimy kampanie reklamowe w Google ściśle skoncentrowane na pomnażaniu Twojego zysku z inwestycji. Powierzasz więc swój budżet w ręce certyfikowanych specjalistów Google Adwords, którzy zapewnią Ci indywidualnie przygotowaną strategię działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

Jesteśmy skoncentrowani na konwersji i sukcesywnym wzroście wskaźnika Zwrotu z Inwestycji (ROI). Zlecając prowadzenie kampanii i reklamę w Google naszym certyfikowanym specjalistom zapłacisz mniej. 

Korzyści z kampanii linków sponsorowanych Google Adwords:

 • natychmiastowa obecność w Google
 • płacisz tylko za kliknięcie
 • wzrost ilości konwersji, wzrost sprzedaży
 • duży wybór formatów reklam (reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania, reklamy graficzne, reklamy wideo)
 • rosnąca liczba trafnych odwiedzin na stronie

Wyślij zapytanie o cenę

Rodzaje kampanii Google Adwords

Certyfikowany specjaliści Google Adwords

Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci Google Adwords. To oni sprawią, że Twoja reklama w Google będzie skuteczna i opłacalna. Będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii Adwords na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele kampanii.

Konwersja

Optymalizacja konwersji

Koncentrujemy się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI).  Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii.

Nasze kampanie nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansuje się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy. 

 

Dlaczego kampanie Google Adwords?

01
Dokładna analiza działań

Dzięki Google Analytics, a także rozbudowanemu panelowi Adwords kampania Google Adwords może być mierzona pod wieloma względami. Badamy skuteczność każdego etapu od słowa kluczowego po stronę docelową. Wnioski z kampanii można wykorzystać także w innych obszarach, takich jak badanie konsumenta czy pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

02
Natychmiastowy efekt kampanii

Twoje reklamy Google mogą dotrzeć do użytkowników jeszcze w dniu rozpoczęcia działań! Po konfiguracji kampanii Adwords i zasileniu budżetu reklamy mogą od razu pracować na popularność Twojej firmy, pozyskując zainteresowanie potencjalnych klientów.

03
Sprecyzowane grupy odbiorców

Wykorzystamy szeroką wiedzę Google o użytkownikach. Na podstawie lokalizacji, zachowania i zainteresowań użytkowników zbudujemy kampanię Adwords (linków sponsorowanych), która dotrze do konkretnej grupy odbiorców. Tym samym zapewnimy trafność działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

04
Płatność tylko za kliknięcie

Adwords to reklamy w Google, które motywują do działania. Użytkownicy nie tylko zobaczą Twoje reklamy, ale również odwiedzą Twoją stronę, zapoznają się z ofertą i nawiążą kontakt. Jeśli nie podejmą działania, nie poniesiesz dodatkowych kosztów – płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę.

Certyfikowani specjaliści Google Adwords

Google Adwords daje szerokie możliwości, jednak aby z nich korzystać niezbędna jest wiedza. Nad przebiegiem całej kampanii będą czuwać certyfikowani eksperci Google Adwords. To oni będą dostarczać Tobie niezbędnej wiedzy na temat prowadzonych działań, przesyłać raporty, analizować wpływ kampanii na Twój biznes i wspólnie z Tobą określać kolejne cele.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

Audyt i optymalizacja strony

Zanim zbudujemy kampanię Google Adwords sprawdzamy działanie oraz treści strony docelowej, aby móc przeprowadzić optymalizację konwersji. Przechodzimy całą ścieżkę zakupową lub składamy próbne zapytania, aby przekonać się, czy pozyskany w Google Adwords ruch użytkowników nie napotka trudności przy próbie dokonywania konwersji. Upewniamy się też, że strona zawiera wszystkie niezbędne informacje do podjęcia decyzji zakupowej.

W razie potrzeby sugerujemy stworzenie tekstu lub zmianę kluczowych elementów na stronie. Optymalizacja konwersji jest także cyklicznym zadaniem, niezbędnym, aby kampania przynosiła coraz lepsze efekty.

Konfiguracja kampanii Adwords

Budujemy skuteczną kampanię Adwords, a także zawężamy odpowiednio grupę docelową. Na potrzeby kampanii tworzymy komunikaty reklamowe i upewniamy się, że pod reklamami wyświetlą się inne niezbędne informacje, takie jak adres, klikalny numer telefonu czy też odnośniki do istotnych podstron Twojej witryny.

Ważnym krokiem jest instalacja modułu e-commerce w Google Analytics. Dzięki niemu kampanie reklamowe Adwords dla sklepów internetowych są analizowane w oparciu o dokładne dane sprzedażowe.

Optymalizacja kosztów Adwords

Dobrze skonfigurowana kampania Adwords może przynosić zadowalające efekty przez wiele miesięcy. Zawsze jednak może być lepiej, dlatego cyklicznie poszukujemy nowych rozwiązań, które poprawią efektywność kampanii reklamowej w Google. Dostosowujemy także działania do aktualnych trendów w świecie e-marketingu, a także do dynamicznie zmieniającej się oferty Twojej firmy.

Reklama Adwords w Google a Pozycjonowanie

Reklamy Adwords w Googie rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC - Pay Per Click).  Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklamy podlegają również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty Kampanii Google Adwords są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

Skala
Widoczni w liczbach
19
lat doświadczenia w branży
Współpracuj z najlepszymi!
100p
certyfikowanych specjalistów
Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
2000
rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
400
rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
 • 19
  lat doświadczenia w branży
  Współpracuj z najlepszymi!
 • 100p
  certyfikowanych specjalistów
  Wszyscy posiadamy certyfikaty Google.
 • 2000
  rekordowa dynamika wzrostu sprzedaży naszego klienta
  Zbuduj swoją sprzedaż dzięki naszemu doświadczeniu!
 • 400
  rekordowy miesięczny wzrost sprzedaży naszego klienta
  Tak wygląda sukces obsługiwanych przez nas sklepów internetowych!
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Opinie o nas
Mamy świetną opinię

Ponad 140 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebook'u i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje.

dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
dobre opinie o agencji widoczni w Google
 • dobre opinie o agencji widoczni na Facebooku
 • dobre opinie o agencji widoczni w Google

Dowiedz się więcej

 

 

Bez długo-
-terminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta pozycjonowania stron internetowych nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą - nie, dlatego że muszą.

Sukces
Historie Sukcesów
18 lat skutecznych działań. Od 1999 realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski. Nasze kampanie finansują się same!
 • 20 krotna dynamika wzrostu sprzedaży
 • 3 razy więcej zapytań ofertowych rok do roku
 • Ponad 3500 fraz w czołówce Google
Protan Elmark
 • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
Niedźwiedź Lock
 • 500% wzrost wejść organicznych
 • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
 • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
Sanpol
 • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
Starter24
 • Kilkaset fraz w czołówce Google
 • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
Volkswagen
 • 270% wzrost współczynnika konwersji
Karlik
  • 3 razy więcej zapytań z pozycjonowania!
  Niedźwiedź Lock
  • 500% wzrost wejść organicznych
  • 12-krotny wzrost współczynnika konwersji
  • 6 miesięcy na zdominowanie top 10 rankingu Google
  Sanpol
  • 187% więcej konwersji z pozycjonowania
  Starter24
  • Kilkaset fraz w czołówce Google
  • Stały i stabilny wzrost ruchu na stronie
  Volkswagen
  • 270% wzrost współczynnika konwersji
  Karlik
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
Narzędzia do wyszukiwania i doboru słów kluczowych (profilowanie lingwistyczne) oszczędzają czas i pozwalają zbudować wyczerpującą bazę fraz wokół wybranego tem...
więcej
Dla producenta hal namiotowych zrealizowaliśmy kampanię w Algierii. Jakie mamy wnioski?
więcej
Jeśli nasza strona ma trafić do potencjalnych odbiorców, nie możemy pozostawić jej samej sobie - musimy pomóc użytkownikowi ją odnaleźć. Kluczowe jest tutaj zas...
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
Oko w oko z marketingiem internetowym - szkolenie dla klientów

Masz pytania?

Zadzwoń do Nas

61 224 83 26