Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 kadr
Skuteczna Agencja Google Ads Skutecznie i na 100% w Super Cenie Zwiększamy Sprzedaż

Kampanie Google Ads / Google Adwords

Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe Google Ads (Adwords). Z nami nie tylko zwiększysz zasięg, ale przede wszystkim pozyskasz klientów i zwiększysz konwersję.

Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów Google Ads, obsługującym wszystkie firmy od lokalnych po sklepy internetowe. Prowadzimy wszystkie typy kampanii i reklam Google Ads (Adwords), tak aby zapewnić Ci maksymalny zwrot z inwestycji i dotrzeć do precyzyjnie dobranej grupy odbiorców. Z nami rozwiniesz swój biznes i zbudujesz sprzedaż. Zobacz, dlaczego warto wybrać kampanie Google Ads (Adwords) i zrealizować je z naszymi ekspertami.

1
Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami z ponad 6-letnim doświadczeniem
2
Potrafimy elastycznie dopasować się do Twojego biznesu i tylko tak dobieramy działania
3
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, otaczając go pełnym wsparciem w zakresie kampanii
4
Stawiamy na jakość działań oraz regularny kontakt z klientem
5
Stale poszerzamy swoją wiedzę, a dzięki temu dynamicznie zmieniająca się branża Ads nie ma przed nami tajemnic
6
W kampaniach Google Ads wybieramy niestandardowe i nieszablonowe rozwiązania, które wyróżnią Cię na tle konkurencji
widoczni 65 widoczni 90 widoczni 96 widoczni 74

Cennik Google Ads

Przykładowy koszt kampanii, przy założeniu minimalnego budżetu na kliknięcia.
Koszt obsługi
Budżet na kliknięcia
750.00 zł
3 000.00 zł

*Budżet kampanii Google Ads ustalany jest na podstawie indywidualnej wyceny i zakresu działań.

Jak to robimy?

20-krotna dynamika wzrostu sprzedaży w Protan Elmark

Nasze kampanie finansują się same. Co to znaczy? Zobacz, rozmowę z klientem, który dzięki naszym działaniom SEO i PPC zwiększył liczbę konwersji, obniżył koszty pozyskania konwersji i rozwinął biznes na arenie międzynarodowej.

Ty też możesz mieć takie efekty.

Skontaktuj się z doradcą, żeby poznać szczegóły.

Zdradzamy efekty pozycjonowania i Google Ads

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Specjaliści Google Ads z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu kampanii reklamowych

widoczni 89
Reklama Google Ads z widoczni

Dlaczego warto zlecić nam kampanie reklamowe Google Ads?

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w marketingu internetowym!

Realizowaliśmy kampanie Google Ads, a w zasadzie wtedy - kampanie Google Adwords, zaraz gdy weszły do Polski. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ale wypracowaliśmy skuteczne metody realizacji reklamy Google Ads, które sprawdzają się do dziś.

Poznaj wszystkie korzyści reklamy Google Ads (Adwords)!

1

Zespół specjalistów z certyfikatami Google

Twoje kampanie prowadzą specjaliści, którzy uzyskali wszystkie certyfikaty Google, potwierdzające zaawansowaną wiedzę w zakresie reklam Google Ads. Regularnie uczestniczą w szkoleniach i poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać Ci najskuteczniejsze reklamy Ads (Adwords).

2

Sprawna i miła komunikacja

Naszym atutem jest otwartość na Twoje potrzeby. Jeśli chcesz porozmawiać o swojej kampanii i uzyskać poradę odnośnie reklam Ads (Adwords), nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni. Nie będziesz czekał godzinami na połączenie, ani rozmawiał z przypadkową osobą z call center, ale połączysz się ze specjalistą, który zna Twoje reklamy i realizuje Twoją kampanię Google Ads (Adwords).

3

Dajemy więcej niż oczekujesz

Robimy skuteczną reklamę w Google, ale to nie wszystko. Zależy nam, abyś rozumiał strategię reklam Google Ads i świadomie inwestował w swoją kampanię. Realizujemy cyklicznie szkolenia w naszej siedzibie w cenie wybranych pakietów Google Ads (Adwords). Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo dzięki temu nasza współpraca nabiera zupełnie innego wymiaru. A reklamy Google Ads (Adwords) nie mają już przed Tobą tajemnic :)

Proces
Co robimy w ramach kampanii Google Ads?

Podzieliliśmy przebieg procesu realizacji kampanii Google Ads na trzy etapy, które realizowane sa przez naszych specjalistów w agencji SEM. Pierwszy dotyczy wszystkich działań, które pomagają nam się przygotować do działań. Drugi to stworzenie kampanii i codzienne prace nad jej skutecznością. Wreszcie trzecim krokiem jest regularna analityka i optymalizacja reklam Goofle Ads (Adwords) oraz całej płatnej kampanii w Google.

Zobacz szczegółowe opisy poszczególnych kroków:

Etapy kampanii Google Ads (Adwords)

I. Strategia

Zakres

Pierwszy krok przed realizacją płatnych kampanii Google Ads to poznanie Twojego biznesu, ale również klientów, konkurencji i całej branży.

 • Analiza konkurencji i branży
 • Analiza potrzeb i celów firmy
 • Research słów kluczowych
 • Analiza i optymalizacja strony docelowej
 • Opracowanie strategii Google Ads
 • Określenie celów kampanii

II. Realizacja kampanii

Przebieg

Po solidnym przygotowaniu przystępujemy do tworzenia kampanii w Google. O jej sukcesie decydują nawet takie szczegóły jak struktura profesjonalnych kampanii Google Ads i dobre pogrupowanie tematyczne słów kluczowych.

 • Tworzenie skutecznych reklam,
 • Budowa kampanii zgodnie z wytycznymi reklam Google Ads (Adwords),
 • Ręczne konfigurowanie i optymalizacja reklam,
 • Codzienna opieka nad kampanią,
 • Konsultacje w zakresie bieżących potrzeb.

III. Testy i optymalizacja

Działania

Analiza i testowanie działań to obowiązkowy element reklam Google Ads. Tylko dzięki zaawansowanej analityce upewnisz się, że reklamy w Google to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy.

 • Testowanie skuteczności reklam
 • Optymalizacja reklam i stawek
 • Analiza konwersji i zysków z reklam
 • Regularne raportowanie działań
 • Cykliczne ulepszanie kampanii i szukanie nowych możliwości
widoczni 73 widoczni 68 widoczni 98 widoczni 93
Proces Ads

Jak przebiega proces kampanii Google Ads?

Współpraca z nami w zakresie Google Ads to nie tylko konfiguracja kampanii. Aby kampania i reklamy przynosiły efekty, nie tylko potrzebna jest wnikliwa praca przed rozpoczęciem działań, ale również stała optymalizacja i analityka. To co właściwie robią dla Ciebie Widoczni w zakresie Google Ads?

1. Research przed kampanią Google Ads

Musimy dobrze Cię poznać, dlatego rozmawiamy z Tobą, o Twoich celach biznesowych, a dodatkowo robimy research rynku i konkurencji. Chcemy dowiedzieć się, jak najwięcej o Twoim biznesie i specyfice branży.

2. Ustalanie strategii kampanii Google Ads

Nie ma jednego sposobu na udana kampanię, dlatego dla każdego klienta, w oparciu o wiedzę o branży i firmie, przygotowujemy indywidualną strategię i plan działań.

3. Budowa skutecznej kampanii i reklam Google Ads

Konfigurujemy kampanię, uwzględniając jako cele, wszelkie mierzalne obszary w Twoim biznesie, takie jak sprzedaż, pozyskiwanie leadów, zamówienia czy rezerwacje.

4. Śledzenie i zbieranie wyników

To nasza codzienna praca - trzymamy rękę na pulsie i upewniamy się, że wdrożone działania przynoszą oczekiwane rezultaty. W razie potrzeby korygujemy je. Dbamy o zbieranie wszelkich danych, które pomogą podsumować działania.

5. Testowanie nowych rozwiązań

Google Ads wciąż się zmienia, oferując nowe formaty reklamy, kampanii, sposoby usprawniania działań. A my nie pozostajemy obojętni i zawsze szukamy rozwiązań, które sprawdzą się u Ciebie.

6. Raportowanie uzyskanych danych z kampanii PPC

Regularne raportowanie to dla nas podstawa do planowania dalszych kroków kampanii, a dla Ciebie możliwość oceny naszej efektywności. Regularnie dostaniesz od nas zrozumiały i czytelny raport Google Ads.

7. Optymalizacja i analityka reklam Google Ads

Po każdym raporcie przychodzi czas na wyciąganie wniosków na kolejne okresy działań. To jedna z największych zalet Google Ads - dynamicznie można ulepszać kampanie, przeznaczając budżet na najbardziej efektywne działania.

8. Konsulting dla klientów Google Ads

Twoje potrzeby i cele mogą się zmieniać, dlatego oferujemy nasze wsparcie i doradztwo w zakresie optymalizacji wszystkich działań zgodnie z Twoimi zmieniającymi się oczekiwaniami.

opinie

440 pozytywnych opinii

Ponad 440 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Eksperci reklamy Google Ads

Zrealizuj swoją kampanię Google Ads z nami. Zobacz, dlaczego warto!

Współpraca z nami w zakresie prowadzenia kampanii Google Ads, to inwestycja w kompleksową opiekę na każdym etapie od planowania działań, poprzez stworzenie płatnych kampanii w Google, po analitykę.

Chociaż automatyzacja działań jest silnym trendem w branży reklam Google Ads (Adwords), my nie rezygnujemy z pracy, wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów SEM. U nas masz pewność, że Twoją kampanią reklamową w Google opiekuje się człowiek. Dzięki temu możemy wziąć pod uwagę także trudne do zmierzenia czynniki budujące sukces Twoich reklam Google Ads (Adwords), takie jak bieżące trendy, wydarzenia, sezonowość oraz nastroje na rynku.

1

Mamy certyfikaty Google Ads (Adwords)

Nasi eksperci SEM zdali egzamin z wiedzy o wszystkich typach płatnych kampanii Google Ads od reklam w sieci wyszukiwania po reklamy wideo. Wiedzą jak skonfigurować i optymalizować reklamy Google Ads (Adwords), aby przynosiły spodziewane efekty. Egzamin należy regularnie powtarzać, więc masz pewność, że nasza wiedza z zakresu marketingu Google Ads (Adwords) jest zawsze aktualna.

2

Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads

Od kilkunastu lat realizujemy skuteczne i profesjonalne kampanie Google Ads dla klientów o różnym profilu działalności, zasięgu i budżecie. Odpowiednia optymalizacja reklam Google Ads (Adwords) polega na prowadzeniu kampanii skierowanych nie tylko na rynek polski, ale również reklam Google Ads na zagraniczne rynki, m.in. Algierię, Francję, Niemcy, Rosję, Kazachstan, Egipt i wiele innych.

3

Kampanie reklamowe w Google Ads to większa sprzedaż!

Nie proponujemy naszym klientom kampanii wizerunkowych lub nieefektywnych modeli płatności za reklamę. Zawsze skupiamy się na realizacji kampanii Google Ads (Adwords), które generują sprzedaż. Szanujemy Twój budżet i działamy tak, aby był wykorzystany efektywnie, a reklamy Google Ads przede wszystkim generowały dla Ciebie zysk.

4

Reklama Google Ads - kampania działająca kompleksowo

Nie tylko realizujemy skuteczne kampanie Google Ads, ale również oceniamy, co warto zmienić na stronie docelowej lub jak zmodyfikować brzmienie oferty, aby pozyskany ruch z płatnej kampanii w Google przyniósł jak najwięcej konwersji. W ramach usługi otrzymujesz więc także analitykę i optymalizację współczynnika konwersji.

Nasze kampanie finansują się same

Bez długoterminowych umów

Jesteśmy przekonani o skuteczności naszej usługi. Dlatego nasza oferta kampanii Google Ads nie wymaga umowy długoterminowej.

Nasi Klienci są z nami, dlatego że chcą, nie - dlatego że muszą.

Skuteczność

Kampanie Google Ads - efekty

 

Nasi klienci, korzystający z kampanii Google Ads odnotowują stały wzrost przychodów i liczby transakcji. Powyżej przykład wzrostu transakcji w kanale Paid Search u klienta lamele3d.pl - sklepu internetowego z lamelami,

Powyżej przykład klienta Bajkowa Moda - sklepu internetowego z ubrankami dla dzieci, u którego liczba użytkowników na stronie wzrosła o ponad 12 tysięcy w ciągu 7 miesięcy!
 

Zalety Google Ads

Czy kampanie Google Ads są dla mnie?

Dzięki reklamom Google Ads codziennie tysiące firm na całym świecie docierają do swoich klientów. To jeden z najbardziej wszechstronnych i przystępnych systemów reklamowych. Za co polubili go nasi specjaliści Google Ads i przede wszystkim - nasi klienci?

1

Budowa rozpoznawalności marki online

Docierasz do użytkowników Google, do czytelników stron www, portali, blogów, użytkowników YouTuba, aplikacji i Gmaila. Jesteś wszędzie :)

2

Budowa sprzedaży

Wizerunek to dla Ciebie za mało? Dla nas też, dlatego reklamy Google Ads wykorzystujemy do dotarcia do Twoich potencjalnych klientów. Dobieramy takie formaty i treści reklam, aby zwiększyć Twoje szanse na pozyskiwanie sprzedaży. To działa!

3

Rozwój sklepu internetowego

Nie ważne, czy masz 20 czy 20 tysięcy produktów. Reklamy Google Ads dzięki bogatej ofercie dla sklepów, pozwolą Ci docierać z produktami do osób, które właśnie ich szukają w Google. A Twoi klienci nie zapomną o przeglądanych produktach dzięki remarketingowi.

4

Efektywny dobór grupy docelowej

Z Google Ads możemy stworzyć kampanię targetowaną na określoną grupę odbiorców. Nie przeznaczamy budżetu na przypadkowe odwiedziny, zamiast tego nasze kampanie generują soczyste leady, które Ty konwertujesz na sprzedaż.

5

Wsparcie dla innych kanałów online

Każde działanie marketingu online rządzi się swoimi prawami - docierasz do różnych odbiorców, na różnych poziomach lejka sprzedażowego, w różnym czasie. Google Ads nie tylko nie wyklucza się z innymi działaniami, ale wręcz przeciwnie - zwiększa Twoje szanse na pozyskanie konwersji. A wspominaliśmy, jak rewelacyjnie współgrają kampanie SEO i Google Ads? Zapytaj o plan działania dla Twojej firmy!

widoczni 88
widoczni 139
Reklama

Jaką kampanię Google Ads wybrać?

Realizujemy wszystkie kampanie dostępne w Google Ads. Nie wiesz, na którą kampanię się zdecydować? Najpopularniejszą kampanią są reklamy w sieci wyszukiwania oraz remarketing. Sprawdzają się u większości klientów. Zobacz, czym różnią się od siebie poszczególne typy kampanii Google i wybierz najefektywniejszą dla Twojego biznesu:

Kampania w sieci wyszukiwania

Kampania w sieci reklamowej

Kampania remarketingowa

Kampania z listą produktów

Kampania Video

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania, czyli w wynikach wyszukiwania, docierasz do tysięcy użytkowników wyszukiwarki Google i wyszukiwarek partnerskich. Reklamy wyświetlają się u nad i pod wynikami wyszukiwania w formie reklam tekstowych. Reklamy mogą wyświetlać się w różny sposób, w zależności od tego, czy twórca kampanii zastosował rozszerzenia, np. w formie linków do podstron czy lokalizacji. To, czy użytkownik zobaczy reklamę, zależy od konfiguracji kampanii: wyboru słów kluczowych, lokalizacji reklamy, określonych stawek i jakości kampanii. Jak widzisz, na widoczność i zasięg Twoich reklam wpływa bardzo dużo czynników, dlatego tak ważna jest regularna optymalizacja. To nie sztuka włączyć kampanię, sztuką jest przygotować ją tak, aby jak najniższym kosztem dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych klientów.

Chcesz promować się na największych portalach? Dzięki kampanii w sieci reklamowej docierasz do odbiorców największych stron internetowych, prowadząc kampanię w jednym miejscu, z jednym budżetem. W sieci reklamowej nie wybieramy słów kluczowych. Zasięg możemy budować w oparciu o strony docelowe (wykluczać je, selekcjonować), capping, czyli częstotliwość wyświetlania się reklam na jednego użytkownika i wreszcie - stawki. W sieci reklamowej możesz promować się za pomocą reklam tekstowych, graficznych, animowanych, a także elastycznych, które łączą pole tekstowe i graficzne, dostosowując się do wymogów danego portalu.

Jest to szczególna forma kampanii w sieci reklamowej lub w sieci wyszukiwania. Reklamy wyświetlają się tylko użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę. Możesz pośród nich wydzielić konkretne grupy odbiorców, np. na podstawie zachowania na stronie, tego, czy jest nowym, czy powracającym odbiorcą itd. Moc tej kampanii polega na tym, że docieramy do osób, które już znają Twoją markę. Jest więc większa szansa na konwersję niż gdy reklamy wyświetlają się zupełnie nowym odbiorcom. To skuteczna i opłacalna forma reklamy Google Ads i zwykle nieco tańsza niż klasyczna reklama w sieci wyszukiwania.

Tę kampanię mogą wybrać wyłącznie sklepy internetowe. Wybrane produkty wyświetlają się u góry wyników wyszukiwania w formie zdjęcia z podstawowymi informacjami o produkcie, np. z ceną, nazwą, marką sklepu. Ta kampania wymaga dodatkowo założenia konta Google Merchant Center, na który należy przesłać plik produktowy. Na podstawie uzupełnionych w pliku cech, parametrów i informacji o produkcie system będzie decydował, czy wyświetli go w reklamie. Tutaj również nie wybieramy słów kluczowych. Zaletą tej kampanii jest skrócenie drogi klienta z wyszukiwarki na kartkę produktu. Dzięki temu, że produkty wyświetlają się w Google z ceną, dodatkowo pole z reklamami Google Shopping pełnią funkcję porównywarki cenowej. To znacznie wpływa na pozyskanie dużej liczby zainteresowanych użytkowników.

Są to reklamy, które możesz wyświetlać m.in. na YouTube i w sieci reklamowej Google. Do wyboru masz różne formaty, które różnią się np. sposobem naliczania kosztów: reklamy In-Stream możliwe do pominięcia, reklamy In-Stream niemożliwe do pominięcia, reklamy wideo Discovery, reklamy Out-Stream i bumpery reklamowe.

Jak zarabiać na Google Ads?

Oddaj kampanię w ręce certyfikowanych ekspertów widoczni

Skuteczne kampanie Google Ads (Adwords) nie zrobią się same :)

Z pomocą przyjdzie Ci doświadczony i dynamiczny zespół specjalistów z agencji widoczni. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę od audytu poprzez konfigurację kampanii i bieżącą optymalizację. 

U nas współpracujesz z indywidualnym opiekunem kampanii, który dobrze zna Twoją firmę i cele biznesowe. Bieżący kontakt z Tobą i kreatywne podejście naszych specjalistów Google Ads, sprawiają, że Twoje kampanie zawsze będą o krok przed konkurencją. Zawsze szukamy nowych rozwiązań, aby jeszcze uatrakcyjnić Twoje reklamy i zmotywować odbiorców do zakupu.

Podejmujemy wszystkie niezbędne kroki w kierunku optymalizacji konwersji dla kampanii linków sponsorowanych.

widoczni 107
widoczni 119 widoczni 74
Cennik

Koszty kampanii Google Ads

Jeśli wybierasz realizację kampanii Google Ads z agencją SEM, na koszty składać się będzie budżet reklamowy i budżet na obsługę kampanii. U nas decydujesz na początku współpracy o wysokości budżetu miesięcznego i tym samym zachowujesz stałe koszty przez cały okres współpracy. Chyba że zechcesz rozszerzyć zakres kampanii, wtedy warto zwiększyć odpowiednio budżet, np. w okresie wzmożonego zainteresowania klientów.

 

Opłaty do Google

Koszty kampanii reklamowej w Google rozliczane są co miesiąc. Na etapie konfiguracji kampanii ustalamy w jakim modelu będą pobierane. Najpopularniejszą formą jest PPC, czyli opłata za kliknięcie w reklamę. Jednak Google Ads daje różne możliwości rozliczania się:

 • płatność za kliknięcia (Cost Per Click) - najpopularniejszy model, który wyparł mało efektywną płatność za wyświetlenia. Nie płacisz za to, że Twoja reklama jest widoczna w Google, ale za to, że użytkownicy w nią klikają. To znacznie zwiększa efektywność budżetu, bo w efekcie płacisz za odwiedziny użytkowników na swojej stronie. Płatności za kliknięcia można optymalizować w zależności od celów kampanii. Google Ads oferuje m.in. inteligentne określanie stawek zależne od celu kampanii. W tym modelu znajdziesz także eCPC, czyli ulepszona płatność za kliknięcia. Jest ona skupiona na pozyskiwaniu użytkowników o dużym prawdopodobieństwie konwersji.
 • płatność za obejrzenia (Cost Per View) - ten model sprawdza się w kampaniach video TrueView na YouTube, gdzie płacisz za obejrzenia oraz interakcje z filmem
  płatność za 1000 wyświetleń - inna forma płatności za wyświetlenia, w której rozliczasz się za każde tysiąc wyświetleń reklamy w sieci reklamowej Google lub na YouTube
 • CPA - koszt za pozyskanie akcji, w domyśle - kończącej się konwersją. To strategia przewidziana dla reklamodawców, którzy prowadzą kampanię od jakiegoś czasu i uzyskali wymaganą liczbę konwersji. Tylko w ten sposób system może ocenić zachowania konwertujących użytkowników.
 • zwrot kosztów reklamy (ROAS) - jest to system, który zakłada maksymalizację konwersji i tym samym zwrot poniesionych kosztów

 

Opłaty do agencji

Cena usługi Google Ads w agencji obejmuje konfigurację i obsługę kampanii. Za co płacisz? Specjalista Google Ads nie tylko stworzy dla Ciebie skuteczną kampanię, ale również będzie codziennie analizował najważniejsze wskaźniki i efektywność reklam. Zwykle kampanie wymagają codziennej pracy w zakresie dostosowywania stawek, ograniczania słów kluczowych, które nie pasują do kampanii lub które mają złe wyniki. Nie jest to kampania, którą można włączyć i będzie sama generować sprzedaż. Z uwagi na dużą konkurencję, niezbędna jest codzienna praca nad kampanią.

 

Czy kampania reklamowa w Google wymaga Twojego zaangażowania?

Gdy kampania reklamowa w Google trafia w ręce agencji, masz zapewnioną profesjonalną obsługę kampanii, skuteczne teksty i materiały reklamowe oraz analitykę. Są jednak obszary, o które powinieneś zadbać: strona internetowa, oferta, jakość obsługi klienta. Warto pamiętać, że skuteczne kampanie reklamowe w Google nie kończą się na pozyskaniu kliknięcia w reklamę. Celem działań reklamowych Google Ads jest zazwyczaj pozyskanie sprzedaży w rozumianej jako: zakup produktu, skorzystanie z usługi, wykupienie subskrypcji itp. Warto więc zadbać o użytkownika, który już dotarł na stronę i postarać się o jego uwagę i zaangażowanie. Nie wszystko jest w rękach agencji SEM. Zobacz, co warto sprawdzić i zoptymalizować:

 • zakres oferty produktowej i usługowej w porównaniu z konkurencją
 • ofertę cenową w porównaniu z konkurencją
 • jakość obsługi - kontakt z klientem, koszty i czas dostawy, efektywność świadczonych usług
 • wygląd strony w zestawieniu z trendami w branży w tym zakresie
 • szybkość ładowania się strony
 • udostępnione zdjęcia produktów
 • opisy usług i produktów

Nie wiesz, co jeszcze możesz poprawić na stronie, aby kampania reklamowa w Google przynosiła lepsze efekty? Możesz skorzystać z naszej usługi optymalizacji konwersji.

Dlaczego kampanie Google Ads (Adwords)

Masz wątpliwości, czy reklamy Google Ads to rozwiązanie dla Ciebie? Zebraliśmy 4 najważniejsze argumenty, które przekonają Cię, że warto zainwestować w reklamę internetową Google Ads (Google Adwords) i linki sponsorowane:

1

Dokładna analiza działań

Dzięki Google Analytics, a także rozbudowanemu panelowi kampanii Google Ads może być mierzona pod wieloma względami. Badamy skuteczność każdego etapu od słowa kluczowego po stronę docelową. Wnioski z płatnych kampanii w Google można wykorzystać także w innych obszarach, takich jak badanie konsumenta czy pozycjonowanie w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

2

Natychmiastowy efekt kampanii

Dzięki profesjonalnym kampanią Google Ads, Twoje reklamy Google mogą dotrzeć do użytkowników jeszcze w dniu rozpoczęcia działań! Po konfiguracji kampanii Google Ads i zasileniu budżetu reklamy mogą od razu pracować na popularność Twojej firmy, pozyskując zainteresowanie potencjalnych klientów.

3

Sprecyzowane grupy odbiorców

Wykorzystamy szeroką wiedzę naszych ekspertów o użytkownikach Google. Na podstawie lokalizacji, zachowania i zainteresowań użytkowników zbudujemy kampanię Google Ads (linków sponsorowanych), która dotrze do konkretnej grupy odbiorców. Tym samym zapewnimy trafność działań reklamowych zorientowanych na konwersję.

4

Płatność tylko za kliknięcie

Google Ads to reklamy w Google, które motywują do działania. Użytkownicy nie tylko zobaczą Twoje reklamy, ale również odwiedzą Twoją stronę, zapoznają się z ofertą i nawiążą kontakt. Jeśli nie podejmą działania, nie poniesiesz dodatkowych kosztów – płatność pobierana jest za kliknięcie w reklamę.

SEO czy PPC?

Reklama Ads w Google a pozycjonowanie

Skuteczne reklamy w Google rozliczamy w modelu płatności za kliknięcie (ang. PPC - Pay Per Click). Sama obecność reklam w Google nie wiąże się z kosztami w przeciwieństwie do tradycyjnych form rozliczeń – płatności za emisję. Model PPC pozwala na skuteczną optymalizację działań i maksymalne wyeliminowanie nieefektywnych kosztów – nietrafnych kliknięć. Reklam Google Ads podlega również analizie na każdym etapie, dlatego łatwo jest oceniać ich skuteczność i opłacalność.

W porównaniu z pozycjonowaniem, mimo płatności za efekt, koszty kampanii Google Ads są jednak wyższe przy długotrwałym prowadzeniu działań. Za określoną kwotę przewidzianą na działania zawsze pozyskamy podobną liczbę kliknięć. Natomiast w przypadku pozycjonowania przy stałych kosztach miesięcznych liczba kliknięć z miesiąca na miesiąc rośnie, wpływając na obniżenie kosztu jednego kliknięcia.

widoczni 9 widoczni 70 widoczni 92 widoczni 76
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Ponad 440 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Szukasz skutecznej agencji SEM?

Reklama w internecie

Co to jest Google Ads?

Google Ads to system reklamowy, który umożliwia realizację kampanii w wyszukiwarce Google, na stronach docelowych z sieci reklamowej, na stronach partnerskich, a także w aplikacjach. Ty wybierasz budżet miesięczny, a my realizujemy kampanię, w której:

 • Twoje reklamy docierają do tysięcy użytkowników Google i najpopularniejszych portali
 • koszty pobierane są za konkretne działanie użytkownika: kliknięcie, zaangażowanie, obejrzenie, telefon
 • reklamy mogą wyświetlać się w różnych formatach: reklam tekstowych, graficznych, produktowych, video, galerii i wielu innych
 • efekty dostępne są w postaci szczegółowych raportów, co pozwala na rzetelna ocenę skuteczności reklam.

Aby zrealizować kampanię, potrzebujesz tylko konta w Google Ads. Samo założenia konta jest bezpłatne. Google pobiera opłaty za reklamy zgodnie z wybranym modelem rozliczeń. Nie wiesz, jak odnaleźć się w gąszczu konfiguracji? Założymy konto dla Ciebie tak, abyś miał pewność, że będzie gotowe do działania. To oczywiście tylko pierwszy krok, a najważniejszym wyzwaniem jest stworzenie i optymalizacja kampanii.

widoczni 66
CRO

Optymalizacja konwersji w kampanii Google Ads

Nasza agencja SEM z Poznania koncentruje się na optymalizacji konwersji i sukcesywnym zwiększaniu współczynnika Zwrotu z Inwestycji (ROI) dzięki skutecznym kampaniom linków sponsorowanych. Naszym celem jest wygenerowanie jak największej sprzedaży w ramach budżetu prowadzonych kampanii Google Ads.

Nasze kampanie reklamowe AdWords nie są więc szablonowym działaniem – wszystko, co robimy jest dostosowane do Twojej firmy i Twoich klientów. Inaczej pracujemy ze sklepem internetowym, inaczej z deweloperem czy firmą przemysłową.

 

Skutecznie budujemy sprzedaż. Nasze kampanie finansują się same

Dzięki naszej wiedzy i doświadczonemu zespołowi ekspertów SEM w zakresie optymalizacji współczynnika konwersji, nie tylko pozyskujemy ruch na Twoją stronę internetową, ale przede wszystkim kierujemy nim w taki sposób, aby jak najefektywniej go wykorzystać.

Wszystko w jednym celu - zwiększenia zysku dla Twojej firmy.

 

Zobacz, jakie działania realizujemy w ramach optymalizacji konwersji w Google Ads:

 • konfiguracja konwersji w Google Analytics lub Google Ads
 • pomiar liczby i współczynnika konwersji
 • pomiar kosztów konwersji
 • pomiar czasu konwersji
 • optymalizacja kampanii w oparciu o konwertujące frazy i reklamy
 • diagnoza strony docelowej pod względem pozyskiwania konwersji

Korzystamy w tym celu zarówno z danych w panelu Google Ads i Analytics, jak i z naszego wieloletniego doświadczenia. Wiemy, co potencjalnie blokuje Twoich użytkowników przed dokonaniem konwersji, a co najważniejsze - wiemy, jak to naprawić. Optymalizacja konwersji w Google Ads będzie przebiegać zarówno na poziomie kampanii, strony docelowej i oferty.

Oceń ten artykuł:
Google Ads

Średnia ocen użytkowników4.91 na podstawie 100 głosów

FAQ
Pytania o Google Ads

Co to jest Google Ads?

Google Ads to system reklamowy Google, który pozwala zarządzać kampaniami reklamowymi i reklamować się w wyszukiwarkach, na portalach partnerskich, w aplikacjach, na YouTube. Oferuje różne formaty reklam od tekstowych po video. Najpopularniejszym modelem płatności jest CPC, w którym opłata pobierana jest nie za wyświetlenie reklamy, ale za kliknięcie. System oferuje bogaty dostęp do wskaźników i analityki kampanii, dzięki czemu umożliwia efektywne zarządzanie budżetem i działaniami.

 

Ile kosztują reklamy w Google?

Jeśli współpracujesz z agencją, na koszt kampanii składa się opłata dla agencji dla zarządzanie kampanią oraz budżet reklamowy dla Google. Opłaty dla agencji są zwykle stałe i zaczynają się już od kilkuset złotych miesięcznie. Budżet na reklamę natomiast zależny jest od typu kampanii, liczby reklam, ale również branży, konkurencji i wielu innych czynników. Zwykle wykorzystywany jest model CPC, który zakłada opłatę za kliknięcie. Może ona wynosić od kilkunastu groszy nawet do kilkudziesięciu złotych za kliknięcie. Zaleca się, aby budżet na samą reklamę wynosił minimum 3000 zł miesięcznie, dla optymalnego działania.

 

Jak działają reklamy Google?

Reklamy Google Ads wyświetlają się w formie tekstowej lub graficznej w wybranych miejscach. Na etapie konfiguracji decydujemy, jaki budżet przeznaczany na działania w określonym czasie, do kogo chcemy dotrzeć, jaki cel osiągnąć i w jaki sposób się reklamować. Gdy użytkownik spełni określone na etapie konfiguracji wymagania (wpisze wybraną frazę w Google, wejdzie na wybrany portal, odwiedzi naszą stronę www), wyświetli mu się nasza reklama. Samo wyświetlenie może być bezpłatne, jeśli wybierzemy płatność za kliknięcie. Reklamy prowadzą na stronę docelową - opis produktu, usługi i inne strony prowadzące do pozyskania konwersji.

 

Czy warto inwestować w Google Ads?

Google Ads skutecznie buduje wizerunek firmy w internecie. Dzięki dużej różnorodności formatów i modeli rozliczeń, jest przystępnym działaniem dla większości firm. Warto jednak przygotować się na wydatek co najmniej 3000 zł miesięcznie na same reklamy. Im mniejszy budżet tym mniejsze szanse na dotarcie do właściwych odbiorców i pozyskanie sprzedaży. Po opłaceniu kampanii firma jest od razu widoczna w wybranych miejscach w sieci. Warto więc wykorzystywać Google Ads nie tylko do budowy rozpoznawalności, ale przede wszystkim sprzedaży.

Analityka

Audyt Google Ads - zobacz, co możesz zyskać

Korzystasz z kampanii Google Ads (Adwords), ale nie widzisz efektu? Zleć audyt Google Ads naszym specjalistom i sprawdź, poprawność konfiguracji kampanii i efektywność swojego konta.

Audyt Google Ads (Adwords) pomoże Ci ocenić efektywność działań, konfiguracji kampanii i optymalnie zarządzać budżetem na reklamy Google Ads.

Jakie cele zrealizujesz dzięki audytowi konta Ads (Adwords)?

 • Zoptymalizujesz budżet Google Ads - audyt pozwala znaleźć elementy kampanii - frazy, reklamy czy też ustawienia, które powodują nieefektywne wydawanie środków na reklamę. Dzięki audytowi możesz nie tylko zaoszczędzić, ale również doinwestować te działania w ramach Google Ads, które już generują dla Ciebie konwersje.
 • Uchronisz konto Ads przed utratą jakości - czy wiesz, że nieprawidłowa konfiguracja kampanii prowadzi nie tylko do utraty budżetu, ale w dłuższej perspektywie przyczynia się także do coraz gorszej oceny całego konta reklamowego? Konto niskiej jakości zawsze będzie utrudniało osiąganie efektów - dostaniesz wyższe stawki za kliknięcia, a Twoje reklamy będą rzadziej się wyświetlać.
 • Poprawisz wyniki kampanii - audyt pozwala ocenić dobór grupy docelowej, treści reklam, fraz i innych ustawień. W wyniku audytu albo upewnisz się, że Twoja taktyka w kampaniach jest słuszna, albo dowiesz się, co i jak warto zmienić, aby osiągać lepsze rezultaty. Pamiętaj, że nawet dobrze ustawiona kampania może zostać zoptymalizowania, a dobre wyniki zawsze mogą być jeszcze lepsze.

 

Jakie kroki obejmuje audyt kampanii Google Ads (Adwords)?

Audyt słów kluczowych Google Ads

W ramach audytu Google Ads (Adwords) sprawdzimy, jakie słowa kluczowe zostały wybrane do kampanii. W szczególności zwrócimy uwagę na efektywność słów kluczowych w zakresie:

 • typów dopasowań
 • stawek za kliknięcie
 • kosztu za kliknięcie
 • kosztu konwersji
 • liczby kliknięć i wyświetleń oraz CTR
 • współczynnika odrzuceń
 • faktycznego dopasowania frazy do kampanii i strony docelowej
 • współczynnika konwersji

Korzystając z odpowiednich narzędzi, sprawdzimy, czy nie brakuje istotnych fraz w kampanii Ads (Adwords). Jeśli stwierdzimy taką potrzebę, wskażemy jakie słowa kluczowe należy dodać do wykluczających słów kluczowych.

Audyt reklam Google Ads (Adwords)

Reklama Google Ads w formie tekstowej nie należy do rozbudowanych formatów. Przy tak ograniczonej liczbie znaków tym bardziej warto sprawdzić, czy reklama Google Ads:

 • jasno i prosto komunikuje przedmiot reklamy
 • jest motywująca, czy zachęca do kliknięcia
 • jest dopasowana do słowa kluczowego
 • jest językowo dopasowana do odbiorcy
 • wyróżnia się na tle konkurencji
 • jest napisana językiem korzyści

Dodatkowo przeanalizujemy wynik jakości reklamy Google Ads i zasugerujemy zmiany. Sprawdzimy też, czy w kampanii stosowane są elastyczne reklamy oraz jakie jest zróżnicowanie reklam. To ważne, ponieważ trudno oceniać tekst reklamy, jeśli przygotowany jest tylko jeden wariant. Testowanie tekstów reklam Google Ads to niezbędny element optymalizacji kampanii. Przeanalizujemy też, czy są stosowane rozszerzenia reklam i z jakim skutkiem.

Aby przekonać się, czy reklama Google Ads (Adwords) jest efektywna, podobnie jak w przypadku fraz, przeanalizujemy dane liczbowe:

 • kliknięcia, wyświetlenia, CTR
 • współczynnik konwersji
 • koszt całkowity i koszt za kliknięcie

Audyt struktury konta Google Ads (Adwords)

Dla efektywności kampanii znaczenie ma nawet struktura konta Google Ads (Adwords). Google zaleca jak najbardziej drobiazgowy podział na kampanie i grupy reklam. Sprawdzimy, czy można niektóre frazy przenieść do nowych grupy reklam, czy nie ma grup reklam lub kampanii, które należałoby wyłączyć.

Audyt ustawień kampanii i grup reklam Google Ads (Adwords)

Powiązanym punktem z audytem struktury konta jest audyt ustawień kampanii. Sprawdzimy takie ustawienia kampanii Google Ads (Adwords) jak:

 • dobór kierowania dla efektywnego dotarcia do grupy docelowej
 • budżet - tempo wydawania dziennego budżetu, rozkład kosztów w ciągu dnia, efektywność budżetu - czy wystarcza na osiągnięcie efektów, a jeśli przynosi konwersje, to jaki jest zwrot z inwestycji.
 • sposób wyświetlania się reklam - jakie jest obecne ustawienie i czy jest optymalne dla danej kampanii
 • częstotliwość wyświetlania się reklam - jak często użytkownik zobaczy tę samą reklamę
 • niestandardowy harmonogram wyświetleń - sprawdzimy, czy w danej kampanii nie byłoby przydatne wprowadzenie harmonogramu, czyli konkretnych godzin, kiedy kampania jest aktywna
 • ustawienia dostosowania stawek - sprawdzimy, czy są wdrożone, a jeśli nie, przeanalizujemy możliwość wdrożenia dostosowania stawek dla reklam Google Ads
 • wyświetlanie na urządzeniach mobilnych - sprawdzimy, czy warto kierować reklamy na urządzenia mobilne i wybierzemy odpowiednie ustawienie
 • sprawdzimy wybrane ustawienia stawek i zasugerujemy optymalne dla danego celu i budżetu

Audyt ustawień i pomiaru konwersji w Google Ads (Adwords)

Audyt Google Ads powinien obejmować nie tylko efektywność reklam i fraz. Nic nie da analiza generowanych konwersji, jeśli na wstępie pomiar konwersji zostanie źle skonfigurowany. Dlatego zajmiemy się sprawdzeniem na koncie Google Ads (Adwords):

 • poprawności ustawienia pomiaru konwersji
 • efektywnego wyboru typu konwersji do kampanii

Sprawdzimy też, jak można mierzyć konwersje, które dokonywane są poza stroną internetową. Zaproponujemy rozwiązania analityczne, które pozwolą gromadzić maksymalnie dużo danych na temat kampanii. Sprawdzimy połączenie konta Ads z Google Analytics.

Audyt strony docelowej dla reklam Google Ads (Adwords)

Audyt kampanii Google Ads pozwala ocenić również efektywność stron docelowych. Sprawdzimy, czy treść strony docelowej tematycznie zgadza się z treścią reklam. Przeanalizujemy również wpływ strony docelowej na pozyskanie konwersji:

 • czy jej tematyka jest adekwatna względem treści reklamy
 • czy na stronie są przyciski akcji
 • czy strona poprawnie i szybko się ładuje
 • czy strona jest zgodna z zasadami UX/UI, CRO
 • czy droga ze strony docelowej do miejsca realizacji konwersji jest maksymalnie skrócona
widoczni 133
widoczni 110
Skuteczność reklam Adwords

Reklama Google Ads - sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie?

Chcesz zainwestować w reklamę adwords, ale nie wiesz czy będzie ona w ogóle wyświetlana? Prawidłowa optymalizacja kampanii Google Ads oparta jest o strategię, która składa się z kilku kroków. Google Ads to reklama, która za pomocą odpowiednich słów kluczowym łączy Cię z klientami. Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, czy reklama Google Ads to rozwiązanie dla Twojej firmy.

Czy Google Adwords to marketing internetowy?

Marketing internetowy to pojęcie bardzo szerokie. Polega na promocji biznesu w różnych obszarach internetu. Jednym z nich są wyszukiwarki internetowe np. Google. Reklama firmy w wyszukiwarce polega na wyróżnieniu wyniku na pierwszej stronie Google, tak, aby użytkownicy mogli bez problemu dotrzeć na promowaną stronę.

Kto przeprowadzi mi optymalizację kampanii Adwords?

Aby optymalizacja Adwords została przeprowadzona profesjonalnie rozważ zatrudnienie certyfikowanego Partnera Google. Może nim być zarówno agencja, jak i freelancer. Partnerzy Google to grono wyspecjalizowanych ekspertów w dziedzinie marketingu internetowego. Ich zadaniem jest optymalizacja kampanii Google, tak aby ta inwestycja zwróciła się w jak najszybszym czasie i przyniosła liczne konwersje z Adwords.

Jak przejść pozytywnie audyt kampanii Google Adwords?

Google może samodzielnie przeprowadzić audyt Google Ads po to, aby zapewnić z procedurami weryfikacji zaawansowanej. Aby zapewnić pozytywny wynik weryfikacji reklamy w czasie audytu kampanii adwords, warto postawić na pełną współpracę podczas każdego audytu.

Kto przeprowadzi mi audyt konta Google Ads?

Decydując się na współpracę z profesjonalną agencją możesz liczyć, że wstępnym etapem prac nad skuteczną kampanią Google Ads będzie przeprowadzenie dokładnego audytu konta adwords. Jeśli do tej pory samodzielnie zajmowałeś się reklamą Google Ads i nie masz pewności, czy wszystkie parametry zostały ustawione prawidłowo, zostaw to specjalistom. Eksperci PPC zweryfikują Twoje kampanie zakupowe i reklamę w sieci wyszukiwania i sprawdzą, czy nie posiadają one błędów. Audyt konta adwords wymaga wiedzy i skrupulatności, dlatego warto powierzyć go wykwalifikowanemu zespołowi.

Z jakiego miasta wybrać agencje Google Ads?

To, gdzie będzie zlokalizowana agencja, z którą zdecydujesz się współpracować, nie ma większego wpływu na skuteczność reklam. Optymalizacja Twojej kampanii Google Adwords może być przeprowadzona równie dobrze w Poznaniu, jak i w Warszawie. Warto zaufać agencji, która jest obecna na rynku długo i ma dobre opinie. Widoczni to agencja, która specjalizuje się w optymalizacji google adwords w Poznaniu, jednak mamy też wielu klientów z innych miast. 

Oferta dla Ciebie

Skontaktuj się z nami i otrzymaj ofertę Google Ads

 

Agencja SEM pomoże w rozwinięciu Twojego biznesu poprzez profesjonalne prowadzenie kampanii Ads (Adwords). Reklama w sieci wyszukiwania i w sieci reklamowej Google staje się coraz bardziej popularną formą promowania produktów i usług. Dla maksymalizacji efektów, warto powierzyć specjalistom tworzenie kampanii Google Ads (Adwords).

Reklama w Google to doskonały sposób na skuteczne zwiększenie sprzedaży. Eksperci zajmujący się na co dzień Google Adwords najlepiej wiedzą jak pomóc Ci uzyskać maksymalne zyski. Jeśli wybrana przez Ciebie agencja realizująca Ads (Adwords) posiada wieloletnie doświadczenie - możesz być pewien, że Twoja firma jest w dobrych rękach. Kampanie Google Ads są tworzone na podstawie dogłębnej analizy konkretnej branży i jej odbiorców. Dzięki temu reklama Ads (Adwords) to działanie docierające do ściśle określonej grupy użytkowników. 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej