Podpisz z nami umowę w ciągu 2. tygodni od otrzymania oferty i otrzymaj 25% zniżki na SEO!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Rand Fishkin i widoczni
Pozycja na rynku Gdzie bywamy, gdzie szkolimy i z kim budujemy relacje

Agencja widoczni - pozycja na rynku

Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego, zajmującą czołowe pozycje w branży SEO/ SEM i PPC. Wypracowaliśmy pozycję opiniotwórczej, liczącej się agencji nie tylko dzięki wysokiej jakości usługom marketingu internetowego, ale także naszej działalności edukacyjnej i obecności na najważniejszych eventach branżowych.

Jesteśmy aktywni w branży SEO i PPC nie tylko jako specjaliści, lecz także jako trenerzy w ramach Akademii widoczni, prelegenci, autorzy artykułów branżowych i uczestnicy czołowych konferencji branżowych w Polsce i na świecie.  Jesteśmy również twórcami opiniotwórczych raportów, rankingów i zestawień. Najpopularniejszym rankingiem naszego autorstwa jest Ranking największych agencji SEO pod względem liczby pracowników na LinkedInie.

Interesują Cię wyniki agencji widoczni? Zajrzyj do rankingu lub zobacz skrót naszych osiągnięć poniżej.

 

Nasza pozycja na rynku

Widoczni w rankingu agencji SEO wg LinkedIn

9. miejsce w Polsce pod względem liczby pracowników na Linkedin

1. miejsce pod względem stażu na rynku

1. miejsce w Polsce pod względem średniej i liczby ocen Google

3. miejsce w Polsce pod względem liczby pracowników SEO

Eksperci, blogi i narzędzia

W codziennej pracy bazujemy na zdobywanej latami wiedzy i doświadczeniu. Jednak w tak dynamicznej branży jak marketing internetowy musimy trzymać rękę na pulsie. Bardzo ważne dla nas jest obserwowanie czołowych ekspertów marketingu internetowego, blogów eksperckich i poznawanie kolejnych usprawniających pracę narzędzi. Zobacz nasze ulubione źródła aktualnej wiedzy!

Eksperci - uczymy się od najlepszych i wyprzedzamy konkurencję!

Zobacz z kim nawiązaliśmy relację i współpracę

Ciągły rozwój i śledzenie trendów w branży marketingu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. To oni są dla nas inspiracją i źródłem najświeższej wiedzy. Obserwujemy nie tylko rynek polski, ale również trendy na rynkach zachodnich. Wyciągamy wnioski, testujemy nowości i w efekcie udoskonalamy ofertę pozycjonowania.

Rand Fishkin

Rand Fishkin to jeden z najbardziej wpływowych ekspertów w branży SEO i marketingu internetowego. Jest współzałożycielem firmy Moz - producenta narzędzia analitycznego. Dzięki wiedzy Randa oraz jego wyjątkowej osobowości, marka Moz znana jest również ze swojego bloga o tematyce marketingu internetowego. Randa Fishkina można spotkać na najlepszych konferencjach branżowych na całym świecie. Jest również autorem kilku książek, w tym książki “Zagubiony przedsiębiorca”, którą objęliśmy swoim patronatem.

artur-wojczal-z-rand-fishkin-small.jpg
Rand Fishkin i widoczni

Po lewej: Artur Wojczal, CEO widoczni.com razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze

Po prawej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze

Kelvin Newman

Kelvin Newman to współtwórca i organizator jednej z największych konferencji branżowych SEO w Europie - Brighton SEO. Sam również zajmuje się marketingiem internetowym, a w 2014 roku został wybrany najbardziej wpływową osobowością w branży digital przez econsultancy.

kelvin newman widoczni
widoczni brighton seo 004

Po lewej: Kelvin Newman, organizator konferencji Brighton SEO w wywiadzie dla Widocznych

Po prawej: Artur Wojczal, Kelvin Newman i Cezary Urbanowicz na konferencji Brighton SEO

Tim Soulo

Tim Soulo to przede wszystkim twarz wiodącego na świecie narzędzia analitycznego Ahrefs. Skutecznie buduje markę Ahrefs jako Chief Marketing Officer i Product Advisor. Na blogu Ahrefsa można przeczytać artykuły Tima na temat praktycznego wykorzystania analityki w optymalizacji działań marketingowych. Tim dzieli się wiedzą również podczas najpopularniejszych na świecie konferencji z branży marketingu internetowego.

tim soulo

Od lewej: Artur Wojczal prowadzący wywiad z Timem Soulo, CMO i Product Advisorem w Ahrefs.com

Cyrus Shepard

Cyrus Shepard doskonale znany na całym świecie ekspert marketingu internetowego, autor wielu publikacji branżowych (Moz Blog, Above the Fold i inne specjalistyczne blogi), pisarz oraz prelegent na najlepszych konferencjach. Jako konsultant SEO pomógł w rozwoju setek startupów oraz firm z prestiżowej listy Fortune 500.

artur-wojczal-z-cyrus-shepard-big.jpg

Cezary Urbanowicz i Artur Wojczal z Cyrusem Shepardem podczas Marketing Festivalu w Pradze

Avinash Kaushik

Avinash Kaushik to uznany ekspert analityki internetowej i optymalizacji. Jest autorem 3 książek z dziedziny analityki, działa jako Digital Marketing Evangelist dla Google, prowadzi zaawansowanego bloga Occam's Razor na temat analityki, a także jest współtwórcą platformy edukacyjnej Market Motive.

avinash
Avinash Kaushik

Po lewej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z widoczni.com razem z Avinashem Kaushikiem na scenie Marekting Festivalu w Pradze 

Po prawej: Avinash Kaushik na panelu dyskusyjnym Marketing Festivalu prowadzonym przez Cyrusa Sheparda

Oli Gardner

Oli Gardner to współtwórca platformy Unbounce, która służy do tworzenia zoptymalizowanych, konwertujących landingów (stron docelowych). Specjalizuje się w optymalizacji konwersji i doświadczeń użytkowników na stronach www, sklepach internetowych i w kampaniach marketingowych. Jako prelegent na prestiżowych konferencjach aż w 75% otrzymuje najlepsze noty wśród publiczności.

Marketing Festival067
Oli Gardner - widoczni

Po lewej: Oli Gardener na scenie Marketing Festivalu w Pradze

Po prawej: Artur Wojczal razem z Oli Gardenerem na backstage'u Marketing Festivalu w Pradze

Widoczni na scenie

Dzielimy się wiedzą jako prelegenci

 

Pokazujemy nasze case'y, zdradzamy nasze sposoby na skuteczne działania

Znasz nasz projekt #Akademiawidoczni? To nie tylko szkolenia dla początkujących, ale również nasza obecność na scenie konferencji branżowych takich jak Festiwal SEO czy Social Media Week. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem ze specjalistami z branży i szkolimy kolejne pokolenia świetnych specjalistów marketingu internetowego. 

widoczni katowice 2019 wyklad 35286515 1191315174337062 7720959418350698496 o konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni3 akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera panel dyskusyjny startup poznan widoczni adrianna nowak widoczni inkubatory aip stp 20190511 152300 widoczni na startup poznan
Nasze wystąpienia

Widoczni na scenie Festiwalu SEO w Katowicach

Zobacz naszą prelekcję!

Trzymamy rękę na pulsie

Widoczni na konferencjach

Spotkasz nas na najlepszych konferencjach branżowych w Europie

Jedną z najważniejszych wartości dla nas jest nieustanny rozwój. Z ciekawością słuchamy specjalistów marketingu internetowego z całego świata, wymieniamy się z nimi doświadczeniem i poznajemy różne spojrzenia na pozycjonowanie, analitykę czy Google Ads. Gdzie możesz nas spotkać? Na Brighton SEO, w Pradze na SEO Festivalu i oczywiście na Festiwalu SEO w Polsce. 

tim soulo kelvin newman widoczni adam i michal widoczni na brighton seo brighton seo 2019 widownia prelekcje brighton seo widoczni widoczni brighton seo 004 widoczni brighton seo 0002 widoczni brighton seo 001

Widoczny na Brighton SEO

wystawcy brighton i widoczny

Widoczny podbija serca wystawców na konferencji Brighton SEO.

Marketing Festival004 Marketing Festival021 a marketingfestival widoczni1 Marketing Festival003 Marketing Festival024 Marketing Festival072 Marketing Festival055 Marketing Festival068
Blogi

Narzędzia, które stosujemy

Nieodłącznym elementem marketingu internetowego są narzędzia. Nie tylko usprawniają pracę, ale również dostarczają niezbędnej wiedzy o witrynie i jej użytkownikach. Bez narzędzi trudno było zbudować skuteczną strategię działań i weryfikować ich realizację. Pośród zaawansowanych narzędzi, z których korzystają specjaliści z agencji widoczni znajdują się takie jak: Ahrefs, Senuto, Netpeak, Google Search Console, Surfer, SEMSTORM, Yandex Metrics i Google Analytics. Dodatkowo cały zespół sięga pomocniczo po takie narzędzia jak Answer the Public, Buzzsumo, Google My Business, Google Developers, Google Drive, Google Keyword Planner, Google PageSpeed, Majestic, SEMrush, Mouseflow, Google Trends, Google Docs.

Widoczni w mediach

Tworzymy eksperckie treści w mediach

 

Widoczni w branżowej prasie i książkach

Nasi specjaliści dzielą się wiedzą w czołowych branżowych magazynach i na portalach poslkich i zagranicznych. Piszemy o pozycjonowaniu, analityce, skutecznych treściach, reklamie i innych sposobach na skuteczne promowanie firmy w internecie. Nie mogło nas zabraknąć również w książce "SEO Playbook", w której znajdziesz rozdział naszego autorstwa.

Zobacz nasz artykuł dla Supermetrics

Branżowe tytuły, w których znajdziesz Widocznych

Widoczni dla studentów

Szkolimy na uczelniach

 

Kształcimy przyszłych specjalistów marketingu internetowego

Szkolimy z marketingu internetowego na poznańskich uczelniach. Realizujemy warsztaty dla studentów WSB jako partner kierunku Psychologia w biznesie. Prowadzimy przedmiot Analityka internetowa dla studentów Mediaworkingu na Collegium da Vinci. Uczestniczymy w cyklach wykładów z praktykami na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Prowadzimy zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych i MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Co roku inspirujemy dziesiątki studentów do wybrania marketingu internetowego jako swojej ścieżki rozwoju zawodowego.

cdv spotkanie z pracodawca widoczni akademia widoczni na wsb przemek widoczni wsb agata akademia widocnzi w uep mba akademia widoczni na uam 1 widoczni studia mba wyklad widoczni na awf anna zalewska widoczni na awf adrianna nowak
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej