Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Rand Fishkin i widoczni
Pozycja na rynku Gdzie bywamy, gdzie szkolimy i z kim budujemy relacje

Agencja widoczni - pozycja na rynku

Jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego, zajmującą czołowe pozycje w branży SEO/ SEM i PPC. Wypracowaliśmy pozycję opiniotwórczej, liczącej się agencji nie tylko dzięki wysokiej jakości usługom marketingu internetowego, ale także naszej działalności edukacyjnej i obecności na najważniejszych eventach branżowych.

Jesteśmy aktywni w branży SEO i PPC nie tylko jako specjaliści, lecz także jako trenerzy w ramach Akademii widoczni, prelegenci, autorzy artykułów branżowych i uczestnicy czołowych konferencji branżowych w Polsce i na świecie.  Jesteśmy również twórcami opiniotwórczych raportów, rankingów i zestawień. Najpopularniejszym rankingiem naszego autorstwa jest Ranking największych agencji SEO pod względem liczby pracowników na LinkedInie.

Interesują Cię wyniki agencji widoczni? Zajrzyj do rankingu lub zobacz skrót naszych osiągnięć poniżej.

 

Nasza pozycja na rynku

Widoczni w rankingu agencji SEO wg LinkedIn

Zoom
4. miejsce w Polsce pod względem liczby pracowników na Linkedin

Zoom
1. miejsce pod względem stażu na rynku

Zoom
1. miejsce w Polsce pod względem liczby ocen Google

Zoom
1. miejsce w Polsce pod względem liczby pracowników SEO

Eksperci, blogi i narzędzia

W codziennej pracy bazujemy na zdobywanej latami wiedzy i doświadczeniu. Jednak w tak dynamicznej branży jak marketing internetowy musimy trzymać rękę na pulsie. Bardzo ważne dla nas jest obserwowanie czołowych ekspertów marketingu internetowego, blogów eksperckich i poznawanie kolejnych usprawniających pracę narzędzi. Zobacz nasze ulubione źródła aktualnej wiedzy!

Eksperci - uczymy się od najlepszych i wyprzedzamy konkurencję!

Zobacz z kim nawiązaliśmy relację i współpracę

Ciągły rozwój i śledzenie trendów w branży marketingu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. To oni są dla nas inspiracją i źródłem najświeższej wiedzy. Obserwujemy nie tylko rynek polski, ale również trendy na rynkach zachodnich. Wyciągamy wnioski, testujemy nowości i w efekcie udoskonalamy ofertę pozycjonowania.

Rand Fishkin

Rand Fishkin to jeden z najbardziej wpływowych ekspertów w branży SEO i marketingu internetowego. Jest współzałożycielem firmy Moz - producenta narzędzia analitycznego. Dzięki wiedzy Randa oraz jego wyjątkowej osobowości, marka Moz znana jest również ze swojego bloga o tematyce marketingu internetowego. Randa Fishkina można spotkać na najlepszych konferencjach branżowych na całym świecie. Jest również autorem kilku książek, w tym książki “Zagubiony przedsiębiorca”, którą objęliśmy swoim patronatem.

Po lewej: Artur Wojczal, CEO widoczni.com razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze

Po prawej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze

Kelvin Newman

Kelvin Newman to współtwórca i organizator jednej z największych konferencji branżowych SEO w Europie - Brighton SEO. Sam również zajmuje się marketingiem internetowym, a w 2014 roku został wybrany najbardziej wpływową osobowością w branży digital przez econsultancy.

Po lewej: Kelvin Newman, organizator konferencji Brighton SEO w wywiadzie dla Widocznych

Po prawej: Artur Wojczal, Kelvin Newman i Cezary Urbanowicz na konferencji Brighton SEO

Tim Soulo

Tim Soulo to przede wszystkim twarz wiodącego na świecie narzędzia analitycznego Ahrefs. Skutecznie buduje markę Ahrefs jako Chief Marketing Officer i Product Advisor. Na blogu Ahrefsa można przeczytać artykuły Tima na temat praktycznego wykorzystania analityki w optymalizacji działań marketingowych. Tim dzieli się wiedzą również podczas najpopularniejszych na świecie konferencji z branży marketingu internetowego.

Od lewej: Artur Wojczal prowadzący wywiad z Timem Soulo, CMO i Product Advisorem w Ahrefs.com

Cyrus Shepard

Cyrus Shepard doskonale znany na całym świecie ekspert marketingu internetowego, autor wielu publikacji branżowych (Moz Blog, Above the Fold i inne specjalistyczne blogi), pisarz oraz prelegent na najlepszych konferencjach. Jako konsultant SEO pomógł w rozwoju setek startupów oraz firm z prestiżowej listy Fortune 500.

Cezary Urbanowicz i Artur Wojczal z Cyrusem Shepardem podczas Marketing Festivalu w Pradze

Avinash Kaushik

Avinash Kaushik to uznany ekspert analityki internetowej i optymalizacji. Jest autorem 3 książek z dziedziny analityki, działa jako Digital Marketing Evangelist dla Google, prowadzi zaawansowanego bloga Occam's Razor na temat analityki, a także jest współtwórcą platformy edukacyjnej Market Motive.

Po lewej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z widoczni.com razem z Avinashem Kaushikiem na scenie Marekting Festivalu w Pradze 

Po prawej: Avinash Kaushik na panelu dyskusyjnym Marketing Festivalu prowadzonym przez Cyrusa Sheparda

Oli Gardner

Oli Gardner to współtwórca platformy Unbounce, która służy do tworzenia zoptymalizowanych, konwertujących landingów (stron docelowych). Specjalizuje się w optymalizacji konwersji i doświadczeń użytkowników na stronach www, sklepach internetowych i w kampaniach marketingowych. Jako prelegent na prestiżowych konferencjach aż w 75% otrzymuje najlepsze noty wśród publiczności.

Po lewej: Oli Gardener na scenie Marketing Festivalu w Pradze

Po prawej: Artur Wojczal razem z Oli Gardenerem na backstage'u Marketing Festivalu w Pradze

Widoczni na scenie

Dzielimy się wiedzą jako prelegenci

 

Pokazujemy nasze case'y, zdradzamy nasze sposoby na skuteczne działania

Znasz nasz projekt #Akademiawidoczni? To nie tylko szkolenia dla początkujących, ale również nasza obecność na scenie konferencji branżowych takich jak Festiwal SEO czy Social Media Week. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem ze specjalistami z branży i szkolimy kolejne pokolenia świetnych specjalistów marketingu internetowego. 

Nasze wystąpienia

Widoczni na scenie Festiwalu SEO w Katowicach

corner

Zobacz naszą prelekcję!

Trzymamy rękę na pulsie

Widoczni na konferencjach

Spotkasz nas na najlepszych konferencjach branżowych w Europie

Jedną z najważniejszych wartości dla nas jest nieustanny rozwój. Z ciekawością słuchamy specjalistów marketingu internetowego z całego świata, wymieniamy się z nimi doświadczeniem i poznajemy różne spojrzenia na pozycjonowanie, analitykę czy Google Ads. Gdzie możesz nas spotkać? Na Brighton SEO, w Pradze na SEO Festivalu i oczywiście na Festiwalu SEO w Polsce. 

Widoczny na Brighton SEO

Widoczny podbija serca wystawców na konferencji Brighton SEO.

Blogi

Narzędzia, które stosujemy

Nieodłącznym elementem marketingu internetowego są narzędzia. Nie tylko usprawniają pracę, ale również dostarczają niezbędnej wiedzy o witrynie i jej użytkownikach. Bez narzędzi trudno było zbudować skuteczną strategię działań i weryfikować ich realizację. Pośród zaawansowanych narzędzi, z których korzystają specjaliści z agencji widoczni znajdują się takie jak: Ahrefs, Senuto, Netpeak, Google Search Console, Surfer, SEMSTORM, Yandex Metrics i Google Analytics. Dodatkowo cały zespół sięga pomocniczo po takie narzędzia jak Answer the Public, Buzzsumo, Google My Business, Google Developers, Google Drive, Google Keyword Planner, Google PageSpeed, Majestic, SEMrush, Mouseflow, Google Trends, Google Docs.

surfer logo
senuto logo
ahrefs logo kopia
netpeak logo
yandexmetrica logo
google analytics logo
semstorm logo
screamingfrog logo
deepcrawl logo
buzzsumo logo kopia
mouseflow logo kopia
majestic logo new kopia
moz logo
SEMrush Logo kopia
answerthepublic logo
searchmetrics logo2
Widoczni w mediach

Tworzymy eksperckie treści w mediach

 

Widoczni w branżowej prasie i książkach

Nasi specjaliści dzielą się wiedzą w czołowych branżowych magazynach i na portalach poslkich i zagranicznych. Piszemy o pozycjonowaniu, analityce, skutecznych treściach, reklamie i innych sposobach na skuteczne promowanie firmy w internecie. Nie mogło nas zabraknąć również w książce "SEO Playbook", w której znajdziesz rozdział naszego autorstwa.

Zobacz nasz artykuł dla Supermetrics

Branżowe tytuły, w których znajdziesz Widocznych

supermetrics
c
a
asprzedarzy
ecommerce digital marketing 1
5be9838a68f2c975114482
b
E commerce+W+Praktyce
e
l
majestic
f
g
logo smmm 650
WM RGB 01
d
i
j
k
senuto
n
LOGO SPS RED BLACK 1 e1533902270193
h
Widoczni dla studentów

Szkolimy na uczelniach

 

Kształcimy przyszłych specjalistów marketingu internetowego

Szkolimy z marketingu internetowego na poznańskich uczelniach. Realizujemy warsztaty dla studentów WSB jako partner kierunku Psychologia w biznesie. Prowadzimy przedmiot Analityka internetowa dla studentów Mediaworkingu na Collegium da Vinci. Uczestniczymy w cyklach wykładów z praktykami na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Prowadzimy zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych i MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym. Co roku inspirujemy dziesiątki studentów do wybrania marketingu internetowego jako swojej ścieżki rozwoju zawodowego.

Wizard