Wiedza i technologie
Zaawansowane narzędzia, eksperckie blogi i influencerzy, którymi się inspirujemy
Eksperci, blogi i narzędzia

W codziennej pracy bazujemy na zdobywanej latami wiedzy i doświadczeniu. Jednak w tak dynamicznej branży jak marketing internetowy musimy trzymać rękę na pulsie. Bardzo ważne dla nas jest obserwowanie czołowych ekspertów marketingu internetowego, blogów eksperckich i poznawanie kolejnych usprawniających pracę narzędzi. Zobacz nasze ulubione źródła aktualnej wiedzy!

Narzędzia
Narzędzia, które stosujemy

Nieodłącznym elementem marketingu internetowego są narzędzia. Nie tylko usprawniają pracę, ale również dostarczają niezbędnej wiedzy o witrynie i jej użytkownikach. Bez narzędzi trudno było zbudować skuteczną strategię działań i weryfikować jej realizację. Pośród zaawansowanych narzędzi, z których korzystają specjaliści z agencji widoczni znajdują się takie jak: Ahrefs, Answer the Public, Buzzsumo, Google My Business, Google Developers, Google Drive, Google Keyword Planner, Google PageSpeed, Google Analytics, Majestic, SEMrush, Mouseflow, SEMSTORM, Senuto, Google Trends, Google Docs.

Sprawdź, jak wykorzystujemy Ahrefs w naszej codziennej pracy

Dowiedz się, dlaczego polecamy Senuto do optymalizacji działań SEO

Przeczytaj przewodnik po Surfer SEO i zobacz, jak zwiększyć przewagę nad konkurencją

 

 

ahrefs logo kopia answerthepublic busssumo moz
screamingfrog deepcrawl netpeak searchmetrics
google analytics majestic semrush google trends
semstorm senuto surferseo yandex metrica
blogi seo
Blogi - nasze dodatkowe źródło wiedzy

Wiedzę i inspirację czerpiemy przede wszystkim z własnego doświadczenia, ale również z zagranicznych blogów . Ich autorzy to prawdziwi guru pozycjonowania, eksperci doradzający takim firmom jak Google czy Microsoft i influencerzy, kształtujący trendy w branży. Mamy więc informacje z pierwszej ręki, na długo przed tym, zanim usłyszą o nich autorzy polskich portali i blogów. Nie boimy się testowania nowych, nieznanych nikomu rozwiązań i chętnie kwestionujemy stosowane przez innych metody. Efekt? Sukcesy w branży pozycjonowania nieprzerwanie już od 1999 roku! Czytamy m.in: blog Ahrefs, Backlinko, Content Marketing Institute, Google Blog Polska, Gotch SEO, HubSpot, Neil Patel, Quick Sprout, MOZ, Search Engine Land, Searchmetrics, Yoast.

ahrefs logo kopia backlinko cmi google blog
gotch seo hubspot neilpatel quicksprout
moz blog search engine land searchmetrics yoast
Guru SEO
Eksperci - uczymy się od najlepszych i wyprzedzamy konkurencję!

Ciągły rozwój i śledzenie trendów w branży marketingu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. To oni są dla nas inspiracją i źródłem najświeższej wiedzy. Obserwujemy nie tylko rynek polski, ale również trendy na rynkach zachodnich. Wyciągamy wnioski, testujemy nowości i w efekcie udoskonalamy ofertę pozycjonowania. 

Rand Fishkin

rand2017 mid

moz.com/rand/

Uznany na całym świecie ekspert i trendsetter SEO. W 2004 roku założył Moz, jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm tworzących oprogramowanie dla pozycjonerów. W 2012 roku razem z założycielem firmy Hubspot, Dharmeshem Shah stworzył społeczność osób zainteresowanych marketingiem internetowym – Inbound.org Rand Fishkin wielokrotnie był notowany w rankingach najlepszych przedsiębiorców, m.in. 40 under 40, 30 under 30 czy Inc 500. Dzieli się wiedzą na blogu MOZ, także w lubianej serii "White Board Friday", w formie krótkich szkoleń video. 

Zobacz wywiad z randem Fishkinem na temat jego książki "Zagubiony Przedsiębiorca"!

Widoczni i Rand Fishkin we wspólnym projekcie! Dowiedz się więcej

a marketingfestival widoczni1
Marketing Festival073
 • a marketingfestival widoczni1
 • Marketing Festival073

Po lewej: Artur Wojczal, CEO widoczni.com razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze 2017

Po prawej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze 2017

Avinash Kaushik

www.kaushik.net

Ekspert Google w zakresie Google Analytics, wykładowca i mówca na największych światowych uczelniach i konferencjach. Przedsiębiorca i założyciel platformy edukacyjnej specjalizującej się w marketingu internetowym - Market Motive. Autor bestellerowych książek z zakresu analityki internetowej: „Web Analytics 2.0” i „Web Analytics: An Hour A Day” oraz bloga „Ocam's Razor by Avinash Kaushik” na temat marketingu, analityki internetowej oraz narzędzi analitycznych.

avinash
Marketing Festival055
 • avinash
 • Marketing Festival055

Po lewej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z widoczni.com razem z Avinashem Kaushikiem na scenie Marekting Festiwalu w Pradze 2017

Po prawej: Avinash Kaushik na panelu dyskusyjnym Marketing Festivalu 2017 prowadzonym przez Cyrusa Sheparda

 

Oli Gardner

oli.unbounce.com
Ekspert w zakresie marketingu internetowego i optymalizacji współczynnika konwersji. Doceniany za swoje profesjonalne i jednocześnie porywające prezentacje i szkolenia. Założyciel agencji Unbounce, specjalizującej się we wspieraniu ekspertów i innych agencji w procesie optymalizacji współczynnika konwersji stron.

Marketing Festival067
Marketing Festival083
 • Marketing Festival067
 • Marketing Festival083

Po lewej: Oli Gardener na scenie Marketing Festiwalu w Pradze 2017

Po prawej: Artur Wojczal razem z Oli Gardenerem na backstage'u Marketing Festiwalu 2017 w Pradze

Cyrus Shepard

cyrusshepard.com
Wieloletni ekspert SEO, SEM i webdeveloper. Od 2010 roku związany z firmą Moz, gdzie zajmuje się SEO oraz szkoleniami. Dzięki swoim osiągnięciom zawodowym trafił do 1000 najlepszych marketerów na całym świecie. Jako konsultant SEO obsłużył setki firm od startupów do dużych korporacji. Jest cenionym prelegentem na konferencjach, m.in. na MozCon, SMX, Marketing Festival, Marketing Nation Summit i wielu innych.

Linki czy content? Zobacz co radzi Cyrus Shepard - wywiad dla widoczni.com

Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz na scenie Marketing Festiwalu 2017 razem z Cyrusem Shepardem

Jon Cooper

jon cooper

pointblankseo.com
Ekspert pozycjonowania, w szczególności w zakresie budowy profilu linków przychodzących. Autor bloga o tematyce link buildingu Point Blank SEO. Z sukcesem rowadzi własną agencję SEO obsługując klientów z UK, USA i Australii – od niewielkich firm, przez sartupy po duże korporacje.

Nathan Gotch

gotch

www.gotchseo.com
Założyciel i prezes Gotch SEO Academy. Autor eksperckiego bloga Gotch SEO, odwiedzanego przez specjalistów marketingu internetowego z całego świata. W ramach Gotch SEO Asademy prowadzi zaawansowane szkolenia z SEO. Chętnie dzieli się również swoim doświadczeniem – zarówno sukcesami, jak i porażkami.

Jak zacząć w SEO? Zobacz co radzi Nathan Gotch - wywiad dla widoczni.com

Larry Kim

larry kim

www.wordstream.com/blog/larry-kim
Założyciel agencji i marki oprogramowania Wordstream. Wielokrotnie wyróżniany u nagradzany w branży ekspert kampanii PPC. Chętnie dzieli się wiedzą na szkoleniach, a także na łamach swojego bloga i w formie artykułów gościnnych na portalach branżowych.

Neil Patel

neilpatel

neilpatel.com
Przedsiębiorca, influencer i guru marketingu internetowego. Autor bloga, a także artykułów eksperckich do czołowych tytułów prasowych. Włączony przez prezydenta Obamę do grona 100 najlepszych przedsiębiorców poniżej 30. roku życia w USA. Twórca takich marek jak Crazy Egg, Hello Bar and KISSmetrics.

Barry Schwartz

barry

www.rustybrick.com/barry
Prezes firmy Rusty Brick, wspierającej rozwój sprzedaży w biznesach online i ekspert SEO. Swoją zaawansowaną wiedzą dzieli się na uznanych branżowych portalach, m.in. Search Engine Land i Search Engine Watch. Udziela konsultacji dla Google, Yahoo!, Microsoft i wielu innych gigantów IT. Wielokrotnie goszczony w czołowych stacjach TV i na łamach drukowanych magazynów. Wygłasza swoje prezentacje na konferencjach i szkoleniach.

Eventy
Konferencje i szkolenia

Wartościowe konferencje i szkolenia to najlepsza inwestycja w rozwój naszego zespołu. W poszukiwaniu nowości ze świata marketingu internetowego, odwiedzamy najlepsze branżowe eventy. Chętnie zapraszamy do siebie ekspertów, którzy dzielą się nami wiedzą i doświadczeniem. Zobacz wybrane szkolenia i konferencje, z których skorzystaliśmy do tej pory:

Widoczni na scenie Festiwalu SEO 2019 w Katowicach

Widoczni na Festiwalu SEO w Katowicach

Widoczni na Brighton SEO

BrightonSEO to jednak z największych konferencji SEO w Europie. Odbywa się dwa razy roku. Eksperci Widoczni mieli okazję uczestniczyć w tym evencie dwa razy. To właśnie na Brighton SEO nawiązaliśmy współpracę z Randem Fishkinem i zostaliśmy oficjalnym Patronem Medialnym jego książki. Brighton SEO to także doskonała organizacja, świetna atmosfera w gronie pozycjonerów z całego świata. Ale najważniejszym elementem konferencji jest sfera merytoryczna: program, prelegenci i poziom wykładów. 

Widoczni na BrightonSEO

Marketing Festival

Wysoko cenimy konferencję Marketing Festival, która odbywa się w Pradze. W 2017 roku podczas tego branżowego wydarzenia poznaliśmy osobiście takich ekspertów jak Rand Fishkin, Avinash Kaushik, Oli Gardner, Cyrus Shepard i wielu innych. To wydarzenie należy do największych konferencji marketingowych w naszej części Europy. Organizatorzy dbają o wysoki poziom konferencji, zapraszając wyłącznie uznanych ekspertów z branży.

Widoczni na Marketing Festivalu

Szkolenie z komunikacji biznesowej

Zaprosiliśmy do siebie Ewę Bujak, wieloletniego eksperta PR, komunikacji i dziennikarza. Ewa przeprowadziła dla nas niezwykle wartościowe szkolenie z komunikacji biznesowej. Swoją wiedzę mogli wzbogacić specjaliści ds. marketingu, copywriterzy i opiekunowie klienta.

ewa bujak widoczni
ewa bujak widoczni2
 • ewa bujak widoczni
 • ewa bujak widoczni2

     

Pobierz darmowe poradniki od Widoczni

Prowadzisz firmę i szukasz dodatkowych materiałów, które pomogą Ci wypromować biznes online? Widoczni przygotowali dla  Was przydatne poradniki w formie e-booków z mnóstwem cennych wskazówek od naszych doświadczonych specjalistów z dziedzin: SEO, content marketingu, Google Ads i social mediów. 

Zalety
Dlaczego My?
Wspieramy sprzedaż
Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
20 lat doświadczenia
Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
Optymalizacja konwersji
Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
1-miesięczne wypowiedzenie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
 • Wspieramy sprzedaż
  Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
 • 20 lat doświadczenia
  Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
 • Optymalizacja konwersji
  Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
 • 1-miesięczne wypowiedzenie
  Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO