688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Rand Fishkin i widoczni
Wiedza i technologie Zaawansowane narzędzia, eksperckie blogi i influencerzy, którymi się inspirujemy

Eksperci, blogi i narzędzia

W codziennej pracy bazujemy na zdobywanej latami wiedzy i doświadczeniu. Jednak w tak dynamicznej branży jak marketing internetowy musimy trzymać rękę na pulsie. Bardzo ważne dla nas jest obserwowanie czołowych ekspertów marketingu internetowego, blogów eksperckich i poznawanie kolejnych usprawniających pracę narzędzi. Zobacz nasze ulubione źródła aktualnej wiedzy!

Używamy najlepszych narzędzi

Nieodłącznym elementem marketingu internetowego są narzędzia. Nie tylko usprawniają pracę, ale również dostarczają niezbędnej wiedzy o witrynie i jej użytkownikach. Decyzje o Twojej kampanii podejmujemy w oparciu o dane z narzędzi. Bez nich trudno byłoby zbudować skuteczną strategię działań i weryfikować jej realizację.

Pośród zaawansowanych narzędzi, z których korzystają Widoczni są takie jak: Ahrefs, Surfer, Netpeak, Senuto, SEMSTORM, Google Search Console i Google Analytics. Sięgamy również pomocniczo po: Answer the Public, Buzzsumo, Google My Business, Google Developers, Google Drive, Google Keyword Planner, Google PageSpeed, Majestic, SEMrush, Mouseflow, Google Trends, Google Docs.

Blogi

Blogi - nasze dodatkowe źródło wiedzy

Wiedzę i inspirację czerpiemy przede wszystkim z własnego doświadczenia, ale również z zagranicznych blogów. Ich autorzy to prawdziwi guru pozycjonowania, eksperci doradzający takim firmom jak Google czy Microsoft i influencerzy, kształtujący trendy w branży. Mamy więc informacje z pierwszej ręki, na długo przed tym, zanim usłyszą o nich autorzy polskich portali i blogów. Nie boimy się testowania nowych, nieznanych nikomu rozwiązań i chętnie kwestionujemy stosowane przez innych metody. Efekt? Sukcesy w branży pozycjonowania nieprzerwanie już od 1999 roku! Czytamy m.in: blog Ahrefs, Backlinko, Content Marketing Institute, Google Blog Polska, Gotch SEO, HubSpot, Neil Patel, Quick Sprout, MOZ, Search Engine Land, Searchmetrics, Yoast.

Eksperci - uczymy się od najlepszych i wyprzedzamy konkurencję!

Ciągły rozwój i śledzenie trendów w branży marketingu internetowego to jeden z naszych priorytetów. Nawiązaliśmy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. To oni są dla nas inspiracją i źródłem najświeższej wiedzy. Obserwujemy nie tylko rynek polski, ale również trendy na rynkach zachodnich. Wyciągamy wnioski, testujemy nowości i w efekcie udoskonalamy ofertę pozycjonowania.

Widoczni na scenie

Dzielimy się wiedzą jako prelegenci

Znasz nasz projekt #Akademiawidoczni? To nie tylko szkolenia dla początkujących, ale również nasza obecność na scenie konferencji branżowych takich jak Festiwal SEO czy Social Media Week. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem ze specjalistami z branży i szkolimy kolejne pokolenia świetnych specjalistów marketingu internetowego. 

artur-wojczal-z-rand-fishkin-small.jpg
Rand Fishkin i widoczni

Po lewej: Artur Wojczal, CEO widoczni.com razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze 2017

Po prawej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz razem z Randem Fishkinem podczas Marketing Festiwalu w Pradze 2017

Nasze wystąpienia

Widoczni na scenie Festiwalu SEO 2019 w Katowicach

Zobacz naszą prelekcję!

Avinash Kaushik

avinash
Avinash Kaushik

 

Po lewej: Artur Wojczal i Cezary Urbanowicz z widoczni.com razem z Avinashem Kaushikiem na scenie Marekting Festiwalu w Pradze 2017

Po prawej: Avinash Kaushik na panelu dyskusyjnym Marketing Festivalu 2017 prowadzonym przez Cyrusa Sheparda

Oli Gardner
Marketing Festival067
Oli Gardner - widoczni

 

Po lewej: Oli Gardener na scenie Marketing Festiwalu w Pradze 2017

Po prawej: Artur Wojczal razem z Oli Gardenerem na backstage'u Marketing Festiwalu 2017 w Pradze

Trzymamy rękę na pulsie

Widoczni na konferencjach

Spotkasz nas na najlepszych konferencjach branżowych w Europie

Jedną z najważniejszych wartości dla nas jest nieustanny rozwój. Z ciekawością słuchamy specjalistów marketingu internetowego z całego świata, wymieniamy się z nimi doświadczeniem i poznajemy różne spojrzenia na pozycjonowanie, analitykę czy Google Ads. Gdzie możesz nas spotkać? Na Brighton SEO, w Pradze na SEO Festivalu i oczywiście na Festiwalu SEO w Polsce. 

Konferencje

Widoczni na Brighton SEO

BrightonSEO to jednak z największych konferencji SEO w Europie. Odbywa się dwa razy roku. Eksperci Widoczni mieli okazję uczestniczyć w tym evencie dwa razy. To właśnie na Brighton SEO nawiązaliśmy współpracę z Randem Fishkinem i zostaliśmy oficjalnym Patronem Medialnym jego książki. Brighton SEO to także doskonała organizacja, świetna atmosfera w gronie pozycjonerów z całego świata. Ale najważniejszym elementem konferencji jest sfera merytoryczna: program, prelegenci i poziom wykładów.

Zobacz relację
Marketing Festival004 Marketing Festival021 a marketingfestival widoczni1 Marketing Festival003 Marketing Festival024 Marketing Festival072 Marketing Festival055 Marketing Festival068
Praga

Marketing Festival

Wysoko cenimy konferencję Marketing Festival, która odbywa się w Pradze. W 2017 roku podczas tego branżowego wydarzenia poznaliśmy osobiście takich ekspertów jak Rand Fishkin, Avinash Kaushik, Oli Gardner, Cyrus Shepard i wielu innych. To wydarzenie należy do największych konferencji marketingowych w naszej części Europy. Organizatorzy dbają o wysoki poziom konferencji, zapraszając wyłącznie uznanych ekspertów z branży.

Zobacz relację
festiwal seo 2019 widoczni7 festiwal seo 2019 widoczni1 festiwal seo 2019 widoczni8 widoczny na festiwalu seo
tim soulo kelvin newman widoczni adam i michal widoczni na brighton seo brighton seo 2019 widownia prelekcje brighton seo widoczni widoczni brighton seo 004 widoczni brighton seo 0002 widoczni brighton seo 001
widoczni katowice 2019 wyklad 35286515 1191315174337062 7720959418350698496 o konferencja PrestaShop Day 2019 widoczni3 akademia widoczni w plus jeden warsztaty dla copywritera panel dyskusyjny startup poznan widoczni adrianna nowak widoczni inkubatory aip stp
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej