Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E okladka pelm

Historie Sukcesu naszych klientów

Zobacz wideo wywiady

Carslab

Jak sprawiliśmy, że CarsLab stało się rozpoznawalne w internecie?

W tym wywiadzie rozmawiamy z Mikołajem Błaszczakiem - właścicielem firmy CarsLab. Zapytaliśmy czym się zajmują, jakie są ich główne usługi oraz podpytaliśmy o współpracę z naszą agencją i cenne wskazówki dla innych firm. 

Zobacz wywiad z Mikołajem Błaszczakiem
SOHO0126
Stadion Poznań

Jak wygląda pozycjonowanie Stadionu Poznań?

W tym wywiadzie naszym gościem był Adrian Łazowski, event manager Stadionu Poznań! Z Adrianem rozmawialiśmy o wyzwaniach, z jakimi boryka się branża eventowa oraz w jaki sposób pozycjonowanie może w znaczy sposób wesprzeć promocję oferty Stadionu w sieci. 

Zobacz rozmowę z Adrianem Łazowskim!
Przechwytywanie
Protan Elmark

Jak 20-krotnie zwiększyliśmy sprzedaż w Protan Elmark?

Z Protan Elmark współpracujemy już od 2008 roku! Przez ten czas zrealizowaliśmy dla tego producenta hal namiotowych szereg skutecznych działań, m.in. pozycjonowanie, Google Ads, reklamy na Facebooku i wiele innych niesztampowych kampanii. Zobacz, co o naszej współpracy mówi Piotr Bąkowski.

Zobacz rozmowę z Piotrem Bąkowskim
bakowski kadr
BM Cat

Jak osiągnęliśmy 4-krotny wzrost klientów w 2 lata w firmie BM Cat!

BM CAT to znana marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Czy takie firmy potrzebują SEO? Oczywiście. Z naszym kolejnym klientem Piotrem Libnerem rozmawiamy o tym, jak wdrożenie nowoczesnego marketingu internetowego wpływa na rozwój firmy i sprzedaży w branży maszyn budowlanych.

Zobacz wywiad z Piotrem Libnerem
bm cat pan piotr v2
Dalpo

Jak zwiększyliśmy obroty o ponad 300% w Sklepie Dalpo?

Dalpo buduje swoją pozycję na rynku od 1989 r. Przez wiele lat firma rozwinęła handel bezpośredni na najwyższym poziomie. Jak wyglądało poszerzenie oferty o kanał e-commerce? Zobacz, jak pomogliśmy naszemu klientowi wejść na ścieżkę marketingu internetowego. Obejrzyj wywiad z Bartoszem Popielewskim, Marketing & E-commerce Managerem firmy Dalpo.

Zobacz rozmowę z Bartoszem Popielewskim
dalpo bartosz 3
Line Glass

Jak udało nam się 12-krotnie zwiększyć konwersje w Line Glass

Zapraszamy Was na kolejny wywiad z cyklu Historie Sukcesu naszych klientów. Tym razem gościmy u Pana Pawła Gawrona z firmy Line Glass. 12-kroty wzrost konwersji i 5-krotny wzrost zatrudnienia! Sprawdźcie, jakie jeszcze efekty osiągnęliśmy, dzięki pozycjonowaniu firmy pana Pawła! 

Zobacz wywiad z Pawłem Gawronem
line glass pawel

Zobacz pozostałe historie współpracy: