Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E tl cz2 29 of 61

Dział administracji i finansów

Jeden zespół – kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Aleksandra Zamorska

Menadżerka działu administracji i finansów

Aleksandra Zamorska na LinkedIn

W pracy dba o funkcjonowanie całej agencji. Faktury i umowy to jej codzienność. 

Do pracy motywuje ją ciągła chęć rozwijania swoich kompetencji, poznawanie nowych ludzi i ich historii. W Widocznych najbardziej ceni atmosferę, którą buduje zgrany i pozytywnie zwariowany zespół.

Jest duszą towarzystwa i dzieli się swoimi pozytywnymi wibracjami z innymi. Uwielbia leśne spacery w towarzystwie dwóch szalonych psów. Nie wyobraża sobie życia bez książek, dobrej muzyki i kina.

ola bednarek widoczni

Moje początki, czyli zmiana drogi zawodowej

Pracę w agencji widoczni rozpoczęłam już prawie 5 lat temu, kiedy widocznych było zaledwie ok. 20. Zdecydowanie można powiedzieć, że do marketingu internetowego trafiłam z przypadku, poprzednio wiele lat związana byłam z zupełnie inną branżą - z hotelarstwem. Ukończyłam też studia związane z obsługą ruchu turystycznego nie sądząc wtedy, że tak potoczy się moja droga.

Do widocznych trafiłam dzięki poleceniu mojej koleżanki, czytała dużo pozytywnych opinii nt. agencji w sieci, widziałam fajne działania w social mediach co tym bardziej zachęciło mnie do aplikowania.

Moje miejsce w agencji Widoczni 

Przygodę z agencją zaczęłam w dziale zajmującym się sprzedażą i obsługą klientów, z czasem moje zdania zaczęły być coraz bardziej zróżnicowane i związane w coraz większym stopniu z administracją, aż w 2019 roku otrzymałam propozycję zmiany stanowiska i całkowicie zajęłam się administracją, wtedy jeszcze jako jednoosobowy dział.

Kolejnym ważnym krokiem był awans na Menadżerkę działu administracji i finansów i rozpoczęcie budowy zespołu, który dziś jest, wraz ze mną. czteroosobowy, a widocznych jest już ponad 100!

 

Jak wygląda moja praca?

Dziś zakres zadań mój i mojego zespołu jest bardzo szeroki i na pewno nie pozwala na nudę. Zajmujemy się kompleksowo obiegiem dokumentacji, umowami i aneksami dla klientów i pracowników, wystawianiem faktur, weryfikacją i realizacją płatności, obsługą biur… Mogłabym długo wymieniać ;)

W mojej pracy najbardziej lubię to, że każdy dzień jest inny i może przynieść niemałe niespodzianki. Praca na tym stanowisku daje mi ogromną satysfakcję ponieważ związana jest z dużą odpowiedzialną i ma wpływ na działanie całej agencji, doceniam zaufanie jakim obdarzył mnie CEO. Lubię zajmować się rzeczami wymagającymi rzetelności, dobrej organizacji i terminowości.

Co lubię w Widocznych?

W agencji szczególnie doceniam ludzi, z którymi mam okazję pracować - a dzięki realizowanym zadaniom mam kontakt z każdą osobą w firmie.  Atmosfera i relacje w widocznych są świetne, dzięki temu każdego dnia chętnie przychodzę do pracy. 

Ty też możesz się tak rozwijać!

Zainteresowała Cię historia Oli? Chcesz się rozwijać w naszym zespole? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w agencji widoczni lub po prostu wyślij do nas swoje CV!