Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni zespol

Dział Obsługi Klienta

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Maciej Jeżewski

Maciej Jeżewski na LinkedIn

Menadżer działu obsługi klienta z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientem w branży SEO. Ukończył szereg kursów, które dają mu wyczerpującą wiedzę na temat pozycjonowania, reklam Google Ads i optymalizacji konwersji. Dzięki temu doskonale wie, jak zarządzać skutecznie projektem klienta i przede wszystkim jak go wesprzeć.

Z ciekawością poznaje biznesy swoich klientów, a umiejętność słuchania umożliwia mu budowanie partnerskich relacji zarówno z klientami, jak i z całym zespołem. Ceni szczerość i bez obaw przedstawia sytuację i realne możliwość danej kampanii. Jak sam podkreśla - nie akceptuje nawijania makaronu na uszy. Klienci cenią taką postawę i chętnie pracują z Maciejem.

Jego pasją jest piłka nożna - Maciej jest kibicem Lecha Poznań i chętnie chodzi na mecze. Lubi podróże zarówno zagraniczne, jak i odwiedzanie bliskiej okolicy. Jednak najchętniej każdą wolną chwilę spędza z córeczką.

maciej jezewski
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej