688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2022 zespół w plenerze

Dział sprzedaży

Jeden zespół - kilkadziesiąt różnych talentów
Zespół ekspertów

Michał Kordula

Młodszy Menadżer Sprzedaży Partnerskiej

Michał Kordula na LinkedIn

Dlaczego Michał zdecydował się doradzać klientom właśnie w marketingu internetowym? Fascynuje go ogrom możliwości i nowości, jakie dostarcza ta branża. Największą satysfakcję daje mu świadomość, że dzięki pozycjonowaniu i reklamom nasi klienci mogą rozwijać swoje biznesy i zarabiać na swoich pasjach.

Jako Starszy Lider Zespołu Sprzedaży wspiera rozwój całego zespołu doradców i czuwa nad jakością ich pracy.

Jego najważniejszą wartością jest zaufanie, które buduje już od pierwszej rozmowy z klientem. Jak on to robi? Rozmawia konkretnie i szczerze, słuchając uważnie historii swoich klientów. Do pracy nakręca go brak rutyny - pracuje z klientami z najróżniejszych branż od hurtowni śrub po firmy zajmujące się ekskluzywnym wystrojem wnętrz. Michał odbył szkolenia z Google Ads i SEO, które sprawiają, że efektywnie doradza w tym zakresie naszym klientom.

Gdy nie rozmawia właśnie o współczynnikach konwersji i kampaniach reklamowych, zajmuje się fotografią i rozpieszcza swojego kota.

michal kordula
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej