Do końca maja zniżka 20% na pozycjonowanie
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 49

Skuteczna agencja SXO

Pozycjonowanie i optymalizacja konwersji

Dobra agencja SXO

Agencja SXO realizuje usługę łączącą pozycjonowanie i optymalizację konwersji. Celem agencji SXO jest zbudowanie nie tylko wysokich pozycji w Google dla stron klientów, ale przede wszystkim zbudowanie sprzedaży. SXO to skrót oznaczający Search Experience Optimization i wywodzi się od połączenia usługi SEO i UX. Jakie działania i cele realizują dobre agencje SXO?

Google

Nasze kampanie finansują się same

Jesteśmy jedną z największych oraz najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Nasza specjalność to pozycjonowanie stron internetowychpozycjonowanie sklepów - najbardziej efektywna usługa marketingu internetowego. W połączeniu z Kampaniami Google Ads (Adwords) pozwala nam to zapewniać wysoki ranking w Google i realizować skuteczne kampanie internetowe zwiększające sprzedaż.

skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Ponad 440 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

SEO + UX

Czym zajmuje się agencja SXO?

Agencja SXO zajmuje się pozycjonowaniem stron i sklepów, ale z dużym naciskiem na doświadczenia użytkowników. Skrót SXO to w rozwinięciu Search Experience Optimization, czyli optymalizacja doświadczeń wyszukiwania. Czym różni się takie podejście od działań SEO? Agencja SXO w swojej strategii uwzględnia potrzeby i zamiary użytkowników wyszukiwarki. Celem agencji SXO jest dostarczenie jak najlepiej dopasowanych treści, a tym samym zapewnienie użytkownikom pozytywnych doświadczeń.

Działania agencji SXO bazują na solidnej analityce, researchu słów kluczowych i na wartościowych contencie. To znacznie więcej niż optymalizacja całej strony, ponieważ na doświadczenia użytkownika mogą składać się także takie aspekty jak sposób prezentacji treści, dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, budowa ścieżki zakupowej czy nawet sama oferta produktów czy usług. Agencja SXO w swoich działaniach sięga po zasady optymalizacji UX/UI i traktuje je jako nieodłączny element pozycjonowania stron.

widoczni 70

Dlaczego warto zatrudnić agencję SXO?

Pozycjonowanie w rozumieniu optymalizacji technicznej, on-site i off-site to skuteczny sposób na pozyskiwanie ruchu z Google. Jednak celem biznesowym stron i sklepów jest zwykle budowanie sprzedaży. Praca nad UX i optymalizacją konwersji pozwala wykorzystać pozyskany w efekcie SEO ruch na stronę, a użytkowników zamienić w kupujących. Nie każda agencja, która działa w ten sposób mianuje się agencją SXO, dlatego szukając takiego podejścia do pozycjonowania i optymalizacji warto sprawdzić, czy poza podstawowymi działaniami SEO, agencja uwzględnia takie prace jak m.in.:

 • analiza potrzeb i zachowań użytkowników
 • analiza UX
 • content marketing

Agencje SXO to również agencje, które dodatkowo oferują optymalizację współczynnika konwersji (CRO), optymalizację UX i które skupiają się na użytkownikach, a nie wyłącznie na algorytmach Google.

opinie

440 pozytywnych opinii

Ponad 440 pozytywnych opinii w Google - to zobowiązuje!

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na Facebooku i Google. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

"Zdaniem naszych klientów jesteśmy skuteczną i profesjonalną firmą, która zawsze dotrzymuje słowa. A przy tym sympatycznymi ludźmi, z którymi dobrze się współpracuje."

 

Zakres działań

Co oferuje agencja SXO?

Usługa agencji SXO jest kompleksowym podejściem do budowania ruchu z wyszukiwarki. Założeniem agencji SXO jest budowanie ruchu potencjalnych klientów, a następnie zatrzymywanie ich uwagi już na stronie. To podejście wynika z faktu, że same odwiedziny na stronie nie są już tak atrakcyjną korzyścią jak kiedyś. Wiele osób wyszukując produktów i usług, przegląda wiele podobnych stron. Wyzwaniem więc nie jest już samo pozyskanie ruchu na stronę, ale zatrzymanie uwagi odwiedzających i zmotywowanie ich do dokonania konwersji. Agencja SXO realizuje więc zarówno pozycjonowanie stron i sklepów, jak i optymalizację konwersji i UX. Są to m.in. takie działania jak:

 • audyt i analityka
 • optymalizacja on-page
 • optymalizacja off-page
 • optymalizacja techniczna
 • content marketing
 • optymalizacja konwersji
 • optymalizacja UX

Poniżej możesz przekonać się, co obejmuje każdy z tych obszarów.

widoczni 10
widoczni 127 widoczni 85

Wybrane działania agencji SXO

Audyt i analityka SXO

Strona jest analizowana zarówno pod względem SEO, jak i CRO. Nie są to działania automatyczne, lecz ręczny, zaawansowany audyt strony. W wyniku audytu SEO specjalista z agencji SXO może ocenić:

 • jakość dotychczasowej optymalizacji
 • zakres dotychczasowej optymalizacji
 • widoczność i jakość strony
 • występowanie błędów utrudniających uzyskanie efektów
 • jakość profilu linków przychodzących i wiele innych.

Wynikiem audytu SEO jest lista rekomendacji, które należy wdrożyć, aby dalsze działania SEO miały sens.

Audyt UX i CRO jest realizowany zarówno na początku, jak i cyklicznie przez cały okres współpracy. Na początku współpracy agencja SXO analizuje takie elementy jak poprawność konfiguracji celów konwersji, UX strony czy też potencjalne przeszkody w dokonaniu konwersji. Kolejne audyty UX są już realizowane w oparciu o wdrożone przez agencję SXO dodatkowe narzędzia analityczne. Analizowane są m.in.:

 • charakterystyka użytkowników
 • źródła odwiedzin
 • techniczne aspekty strony
 • zachowanie użytkowników na stronie
 • użyteczność strony i wiele innych

 

Optymalizacja on-page w agencji SXO

Agencja SXO realizuje optymalizację on-page tak jak w każdym procesie pozycjonowania. Ten etap obejmuje m.in. optymalizację treści i dodanie fraz, budowę linkowania wewnętrznego, optymalizację meta danych oraz wiele innych działań optymalizacyjnych w obrębie strony.

 

Optymalizacja off-page

Kolejnym etapem współpracy z agencją SXO jest optymalizacja poza stroną www, czyli budowa profilu linków przychodzących, budowa autorytetu i wizerunku strony na zewnętrznych portalach i inne działania, które podnoszą wartość strony w odbiorze Google.

 

Optymalizacja techniczna strony

Usługa agencji SXO obejmuje również optymalizację techniczną strony. Zwykle są to działania, które mają zapobiegać błędom lub eliminować już istniejące, np. duplikację, brak lub zapętlenie przekierowań, błędy 404, kwestie związane z funkcjami strony - filtrowaniem, sortowaniem, stronicowaniem i wiele innych.

 

Content marketing w agencji SXO

Istotną częścią usługi jest content marketing. Agencja SXO zwraca szczególną uwagę na użyteczność treści, opisów produktów, nazw przycisków czy też nawołań do akcji, w kontekście pozyskiwania konwersji. Treści nie tylko są elementem optymalizacji on-page, ale również pozwalają na budowę relacji z klientami, budowę wizerunku i motywowanie użytkowników do dokonania zakupu. Pełnią funkcję informacyjną oraz tworzą wartość dodaną, która pozwala wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Optymalizacja współczynnika konwersji

To działanie odróżnia agencję SXO od każdej innej agencji oferującej pozycjonowanie. Polega na analizie i ocenie ewentualnych trudności klienta na drodze do dokonania konwersji. Agencja SXO proponuje zmiany na stronie zarówno w wyglądzie, jak i działaniu, które mają na celu zwiększenie prawdopodobieństwa, że odwiedzający dokonają zakupu, wysyłki zapytania lub jakiegokolwiek innego działania, na którym nam zależy.

 

Optymalizacja UX

Istotnym elementem działania agencji SXO jest optymalizacja UX, czyli poprawa doświadczenia użytkowników na stronie i zwiększenie jej użyteczności. Działania są wynikiem przeprowadzonej analityki i mogą dotyczyć przebudowy strony, zmian w strukturze, w menu, formularzach, ścieżkach zakupowych, w treściach czy nawet w wyglądzie niektórych elementów.

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja SXO

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 137 głosów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej