Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 49

Skuteczna agencja SXO

Pozycjonowanie i optymalizacja konwersji

Agencja SXO / CRO widoczni - zwiększ przychody i popraw konwersje!

Duży ruch na stronie nie świadczy o niczym, jeśli nie przekształca się w pozyskiwanie realnych klientów, którzy korzystają z Twoich usług lub wybierając Twoje produkty. Wie o tym nasza agencja SXO, która w ramach proponowanych usług oferuje także zaawansowaną optymalizację UX (User Experience) oraz optymalizację konwersji. Jak agencja SXO zwiększa Twoje przychody? Sprawdźmy!

SXO - jak wpływa na efekty SEO Twojej strony?

SXO to zaawansowana usługa pozycjonowania strony, która łączy się z optymalizacją doświadczeń użytkowników oraz optymalizacją konwersji. Dzięki SXO nie tylko poprawisz widoczność strony i zwiększasz ruch w witrynie, ale także zwiększasz szansę, że użytkownicy, którzy trafili na Twoją stronę, skorzystają z oferty i sfinalizują transakcję. W ramach SXO oferujemy:

 • zaawansowaną analitykę internetową,
 • optymalizację UX,
 • optymalizację konwersji.

Poniżej omówimy każdy z aspektów działań SXO na Twoją stronę internetową i pokażemy Ci, jak SXO realnie zwiększa przychody.

widoczni 57
Zalety

Korzyści ze współpracy z agencją SXO widoczni

Wzrost przychodów, efektywna współpraca, stały kontakt. To tylko kilka korzyści ze współpracy z agencją SXO i CRO Widoczni. Sprawdź inne nasze zalety!

1

Kompleksowa strategia pozycjonowania, optymalizacji UX i CRO

Decydując się na usługi PRO SXO, otrzymujesz kompleksową strategię promocji i rozwoju swojej strony w internecie. Kontaktujesz się z jedną agencją i jednym opiekunem, który czuwa nad realizacją wszystkich zadań i odpowie na wszelkie pytania. Na Twój sukces pracuje zespół ekspertów z różnych dziedzin - każdy z nich zajmuje się określonym elementem strategii, jednak dzięki współpracy są w stanie wynieść Twoją stronę na wyższy poziom sprzedaży.

2

Użyteczne treści wspierające konwersję

Treści, które tworzy specjalista ds. content marketingu, nie tylko wspierają pozycjonowanie, ale także zwiększają użyteczność strony i zaangażowanie użytkowników. W ten sposób mogą wpływać na poziom konwersji i wspierać sprzedaż. W procesie tworzenia treści wykorzystujemy język korzyści - pokazujemy Twoim potencjalnym klientom, w jaki sposób Twój produkt lub usługa może odmienić ich życie.

3

Stały kontakt

Nieodebrane telefony? Brak odpowiedzi na wiadomości? Nieregularny kontakt? To nie u nas! W agencji SXO Widoczni dbamy o satysfakcję naszych klientów i sami inicjujemy kontakt telefoniczny, sprawnie odpowiadamy na wiadomości i zapytania sprzedażowe. Regularnie przesyłamy klientom raporty o uzyskanych efektach i planowanych działaniach. W razie potrzeby spotykamy się z klientami w siedzibie naszej firmy lub w trakcie rozmów online, by omówić szczegóły raportów oraz wyjaśnić kwestie, które mogą być niezrozumiałe dla osób niezwiązanych z branżą marketingu internetowego.

4

Sprawdzona agencja o ugruntowanej pozycji

Z nami będziesz w dobrym towarzystwie. Wśród naszych klientów nie brakuje znanych marek, a swoimi pozytywnymi odczuciami ze współpracy w internecie podzieliło się już kilkuset klientów. Ci chwalą nas za sprawny kontakt, zaangażowanie, pozytywne podejście i budowanie długofalowych relacji biznesowych.

5

Dostęp do zaawansowanych narzędzi analitycznych

Zarówno do pozycjonowania, jak i optymalizacji konwersji oraz UX wykorzystujemy zaawansowane narzędzia analityczne. Dzięki temu optymalizacja Twojej strony przebiega w oparciu o dane. Większość narzędzi jest płatna i oferuje kompleksowe raporty dotyczące strony www klienta. Samodzielne opłacanie dostępu jest nieopłacalne. Do pozycjonowania i optymalizacji UC oraz konwersji wykorzystujemy:

 • Senuto do analizy widoczności,
 • Google Analytics do analizy ruchu i efektów SEO oraz SXO,
 • Ahrefs do analizy profilu linków,
 • Netpeak Spider do optymalizacji technicznej,
 • Surfer do analizy konkurencji oraz treści,
 • Google Search Console do analizy strony pod kątem technicznym oraz do analizy skuteczności treści.
 • Yandex.metrica i Hotjar do analizy zachowań użytkowników na stronie.

Informacje pozyskane z narzędzi uzupełniamy o specjalistyczną wiedzę. To połączenie pozwala podejmować świadome decyzje dotyczące zmian na stronie oraz wdrażanie przemyślanych i skutecznych rekomendacji w zakresie edycji projektu czy interfejsu strony.

Sprawdź jak skutecznie pozycjonujemy strony internetowe Zobacz więcej
Skuteczna optymalizacja

Co to jest optymalizacja konwersji oraz UX?

Optymalizacja konwersji to szereg działań, których celem jest poprawa witryny w taki sposób, by jak najwięcej użytkowników zrealizowało założony cel, np. dokonało zakupu, zapisało się do newslettera, pobrało e-book. Realizacja celów wiąże się ze wzrostem przychodów - optymalizacja konwersji wykorzystuje istniejący ruch w witrynie, by zmaksymalizować Twoje efekty sprzedażowe. Optymalizacja UX (User Experience, doświadczeń użytkowników) to optymalizacja witryny, której celem jest poprawa komfortu użytkowników trafiających na stronę internetową. Na skutek optymalizacji UX przeglądanie strony i poruszanie się po niej jest łatwe i intuicyjne, a także budzi pozytywne emocje. Połączenie tych działań w agencji SXO pozwala zmaksymalizować efekty SEO i wielokrotnie zwiększyć poziom przychodów.

widoczni 121
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Sprawdź, jak efekty pozycjonowania przyniosły 4,5x większe przychody zobacz historię sukcesu

Poznaj swoich użytkowników od A do Z. Analityka internetowa w SXO

Nie ma SXO ani optymalizacji konwersji bez twardych danych. W naszej agencji SXO otrzymasz audyt strony internetowej oparty o informacje z narzędzi analitycznych. Analizujemy użytkowników za pomocą Google Analytics, badamy ich zachowania za pomocą narzędzi Yandex.metrica, Crazy Egg i Hotjar. Nie działamy na ślepo ani po omacku - wszelkie wnioski wyciągamy na podstawie niepodważalnych danych i godzin analiz. Dzięki zaawansowanej analityce internetowej:

 • dowiesz się, które kanały marketingowe działają najskuteczniej już teraz, a które wymagają optymalizacji, by pozyskiwać więcej klientów,
 • będziesz mieć wgląd w dane behawioralne użytkowników - sprawdzisz, jak użytkownicy trafiają na Twoją stronę i jak oraz dlaczego ją opuszczają,
 • będziesz podejmować świadome decyzje oparte na danych i w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, czy wdrożone zmiany faktycznie działają,
 • lepiej poznasz swoich użytkowników, ich oczekiwania i przyzwyczajenia na stronach internetowych.

 

Co oferujemy w ramach analityki internetowej i jak działania te wpływają na sprzedaż?

 • Wdrażamy narzędzia analityczne (Google Analytics, Google Tag Manager), co zapewnia poprawność zbierania danych.
 • Prowadzimy badania rynku i analizę konkurencji i na tej podstawie proponujemy skuteczne działania prowadzące do poprawy efektów sprzedażowych.
 • Analizujemy lejek sprzedażowy na stronie i wprowadzamy optymalizacje w tym zakresie, by skrócić drogę użytkowników do konwersji.
 • Analizujemy techniczne aspekty strony i sposób, w jaki mogą wpływać na poziom konwersji.
 • Analizujemy zaangażowanie użytkowników i na tej podstawie określamy obszary wymagające optymalizacji.

widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 550 pozytywnych opinii w Google i 80 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Zmaksymalizuj wydajność witryny dzięki optymalizacji UX

Jak stworzyć siłę napędową wzrostu przychodów? Zadbaj, by użytkownicy, którzy trafiają na Twoją stronę, realizowali założony cel. Ten efekt możesz osiągnąć, łącząc działania SEO z optymalizacją konwersji oraz optymalizacją doświadczeń użytkowników. Jako agencja SXO i CRO zdajemy sobie sprawę, jak istotne są doświadczenia użytkowników w procesie interakcji ze stroną, dlatego też naszym klientom proponujemy następujące usługi:

 • analizę szybkości ładowania strony oraz wdrożenie zmian mających na celu poprawę czasu ładowania,
 • wdrożenie niezbędnych certyfikatów bezpieczeństwa, które gwarantują użytkownikom poufność danych i
 • mogą wpłynąć na zaangażowanie odbiorców w witrynie,
 • ulepszenie optymalizacji mobilnej za pomocą narzędzi (Google Search Console, Mobile Friendly Test), dzięki
 • którym ograniczysz utratę użytkowników mobilnych,
 • optymalizację struktury strony w taki sposób, by użytkownik mógł łatwo znaleźć to, czego szuka i nie gubił
 • się w procesie interakcji ze stroną.
 • poprawę budowy interfejsu użytkownika (optymalizacja przycisków, zakładek, menu),
 • poprawę funkcjonalności strony,
 • analizę strony pod kątem błędów UX, które mogą negatywnie wpływać na poziom przychodów,
 • poprawę użyteczności strony (dostępność i czytelność informacji).

W jaki sposób jako agencja SXO zwiększymy wydajność Twojej strony?
Down arrow
 • uprościmy ścieżkę konwersji użytkownika,
 • poprawimy funkcjonalność elementów nawigacyjnych,
 • poprawimy wrażenia użytkowników na różnych urządzeniach (stacjonarnych i mobilnych),
 • poprawimy wygląd i design strony internetowej,
 • usprawnimy etapy realizacji zamówienia,
 • ułatwimy odbiorcom podejmowanie decyzji zakupowych,
 • zwiększymy skuteczność formularzy na stronie internetowej (np. formularzy kontaktowych),
 • dopasujemy język i styl komunikacji do konkretnej grupy odbiorców, co może zwiększyć ich zaangażowanie
 • oraz liczbę konwersji,
 • poprawimy sposób prezentacji oferty, by zmotywować użytkowników do realizacji celu.
SEO + SXO = szansa na sukces

Jak SXO poprawia efektywność Twojej strony?

Dlaczego SXO jest ważne? Ponieważ pozwala zwiększyć przychody bez konieczności zwiększania ruchu na stronie. Za pomocą optymalizacji SXO zwiększysz zaangażowanie użytkowników, poprawisz ich wrażenia, a to może wpłynąć na współczynnik konwersji. Współpracując z agencją CRO, zyskasz intuicyjną, łatwą w obsłudze stronę internetową, która już na pierwszy rzut oka zachęca do dalszego przeglądania i skorzystania z oferty.

widoczni 145
Artboard
Eksperci SXO

Sprzedawaj więcej dzięki optymalizacji konwersji

Maksymalizacja liczby konwersji na stronie i w sklepie to fundamentalny element sukcesu w sprzedaży online. Wiemy o tym w agencji SXO Widoczni, dlatego też w ramach optymalizacji konwersji oferujemy:

 • analizę użyteczności strony, współczynnika konwersji,
 • analizę błędów na stronie i elementów, które mogą negatywnie wpływać na poziom konwersji i oddalać użytkowników od realizacji celu,
 • wsparcie wykwalifikowanego zespołu marketingu internetowego ds. optymalizacji konwersji, który podejmuje świadome decyzje i proponuje rekomendacje na podstawie twardych danych,
 • propozycje kroków, które warto podjąć, by w pełni wykorzystać potencjał ruchu na stronie.

Nasze działania obejmują analitykę internetową, optymalizację konwersji oraz UX, a także analizę i poprawę stron docelowych pod kątem realizacji celów. Doświadczony zespół ekspertów ds. SEO, CRO oraz UX, a także copywriterów współpracuje ze sobą, by znaleźć sposoby na zwielokrotnienie liczby konwersji i zapewnić Twojej firmie jak najwyższe przychody.

widoczni 29
widoczni 54 widoczni 141
Najlepsza agencja SXO/CRO

Jak CRO wpływa na wyniki sprzedażowe Twojej firmy? Zalety optymalizacji konwersji

Inwestycja w optymalizację konwersji z agencją SXO przyniesie szereg korzyści Twojej firmie. Dzięki CRO i SXO:

 • ograniczysz liczbę porzuconych koszyków,
 • pozyskasz więcej leadów sprzedażowych,
 • zwiększysz liczbę zamówień i wizyt w witrynie,
 • w pełni wykorzystasz potencjał swojej strony i zmaksymalizujesz sprzedaż w ramach tego samego ruchu,
 • poprawisz projekt witryny pod kątem generowania przychodów i konwersji.

SEO + UX

Czym zajmuje się agencja SXO?

Agencja SXO zajmuje się pozycjonowaniem stron i sklepów, ale z dużym naciskiem na doświadczenia użytkowników. Skrót SXO to w rozwinięciu Search Experience Optimization, czyli optymalizacja doświadczeń wyszukiwania. Czym różni się takie podejście od działań SEO? Agencja SXO w swojej strategii uwzględnia potrzeby i zamiary użytkowników wyszukiwarki. Celem agencji SXO jest dostarczenie jak najlepiej dopasowanych treści, a tym samym zapewnienie użytkownikom pozytywnych doświadczeń.

Działania agencji SXO bazują na solidnej analityce, researchu słów kluczowych i na wartościowych contencie. To znacznie więcej niż optymalizacja całej strony, ponieważ na doświadczenia użytkownika mogą składać się także takie aspekty jak sposób prezentacji treści, dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, budowa ścieżki zakupowej czy nawet sama oferta produktów czy usług. Agencja SXO w swoich działaniach sięga po zasady optymalizacji UX/UI i traktuje je jako nieodłączny element pozycjonowania stron.

widoczni 70
Artboard
Kompleksowa opieka techniczna nad Twoją stroną

Zainwestuj w support SEO razem z pozycjonowaniem!

Szukasz ekspertów, którzy nie tylko zrealizują pozycjonowanie, ale także w kompleksowy sposób wdrożą zmiany techniczne na Twojej stronie? Połącz pozycjonowanie z usługą support SEO, w ramach której otrzymasz wsparcie ekspertów w zakresie zmian na stronie i technicznej optymalizacji pod kątem pozycjonowania. Nie masz działu IT, wprowadzasz częste zmiany na stronie i chciałbyś postawić na przewidywalne koszty? Support SEO jest dla Ciebie!

Support SEO to dodatkowa usługa dla klientów, którzy decydują się na pozycjonowanie stron i sklepów w naszej agencji. Obejmują kompleksową opiekę techniczną nad Twoją stroną lub sklepem. W pierwszych 6 miesiącach zrealizujemy wszelkie zmiany techniczne dotyczące SEO - od wdrożenia mapy strony, przez optymalizację mobilną, optymalizację linkowania wewnętrznego i danych strukturalnych, aż po poprawę prędkości strony. Od 7. miesiąca zyskasz w miesiącu 3 godziny wsparcia eksperta technical SEO, który wdroży zmiany - przygotowane samodzielnie lub takie, które sam zasugerujesz. A to wszystko otrzymasz za jedynie 800 złotych miesięcznie, które dopiszemy do standardowej ceny pakietu SEO.

widoczni24066
widoczni24017 widoczni24009
Generujemy zyski

Gotowi na wzrosty? Realizujemy skuteczne pozycjonowanie i kampanie PPC

Nasze kampanie finansują się same

Jesteśmy jedną z największych oraz najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

W naszej agencji digital marketingu, pozycjonowanie stron i pozycjonowanie sklepów, kampanie Google Ads (Adwords) oraz optymalizacja User Experience (UX) idą w parze, tworząc kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów. Nasza strategia nie tylko gwarantuje wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, ale także przyczynia się do wzrostu sprzedaży.

Dlaczego warto zatrudnić agencję SXO?

Pozycjonowanie w rozumieniu optymalizacji technicznej, on-site i off-site to skuteczny sposób na pozyskiwanie ruchu z Google. Jednak celem biznesowym stron i sklepów jest zwykle budowanie sprzedaży. Praca nad UX i optymalizacją konwersji pozwala wykorzystać pozyskany w efekcie SEO ruch na stronę, a użytkowników zamienić w kupujących. Nie każda agencja, która działa w ten sposób mianuje się agencją SXO, dlatego szukając takiego podejścia do pozycjonowania i optymalizacji warto sprawdzić, czy poza podstawowymi działaniami SEO, agencja uwzględnia takie prace jak m.in.:

 • analiza potrzeb i zachowań użytkowników
 • analiza UX
 • content marketing

Agencje SXO to również agencje, które dodatkowo oferują optymalizację współczynnika konwersji (CRO), optymalizację UX i które skupiają się na użytkownikach, a nie wyłącznie na algorytmach Google.

Artboard
Zakres działań

Co oferuje agencja SXO?

Usługa agencji SXO jest kompleksowym podejściem do budowania ruchu z wyszukiwarki. Założeniem agencji SXO jest budowanie ruchu potencjalnych klientów, a następnie zatrzymywanie ich uwagi już na stronie. To podejście wynika z faktu, że same odwiedziny na stronie nie są już tak atrakcyjną korzyścią jak kiedyś. Wiele osób wyszukując produktów i usług, przegląda wiele podobnych stron. Wyzwaniem więc nie jest już samo pozyskanie ruchu na stronę, ale zatrzymanie uwagi odwiedzających i zmotywowanie ich do dokonania konwersji. Agencja SXO realizuje więc zarówno pozycjonowanie stron i sklepów, jak i optymalizację konwersji i UX. Są to m.in. takie działania jak:

 • audyt i analityka
 • optymalizacja on-page
 • optymalizacja off-page
 • optymalizacja techniczna
 • content marketing
 • optymalizacja konwersji
 • optymalizacja UX

Poniżej możesz przekonać się, co obejmuje każdy z tych obszarów.

widoczni 10
widoczni 127 widoczni 85

Wybrane działania agencji SXO

Audyt i analityka SXO

Strona jest analizowana zarówno pod względem SEO, jak i CRO. Nie są to działania automatyczne, lecz ręczny, zaawansowany audyt strony. W wyniku audytu SEO specjalista z agencji SXO może ocenić:

 • jakość dotychczasowej optymalizacji
 • zakres dotychczasowej optymalizacji
 • widoczność i jakość strony
 • występowanie błędów utrudniających uzyskanie efektów
 • jakość profilu linków przychodzących i wiele innych.

Wynikiem audytu SEO jest lista rekomendacji, które należy wdrożyć, aby dalsze działania SEO miały sens.

Audyt UX i CRO jest realizowany zarówno na początku, jak i cyklicznie przez cały okres współpracy. Na początku współpracy agencja SXO analizuje takie elementy jak poprawność konfiguracji celów konwersji, UX strony czy też potencjalne przeszkody w dokonaniu konwersji. Kolejne audyty UX są już realizowane w oparciu o wdrożone przez agencję SXO dodatkowe narzędzia analityczne. Analizowane są m.in.:

 • charakterystyka użytkowników
 • źródła odwiedzin
 • techniczne aspekty strony
 • zachowanie użytkowników na stronie
 • użyteczność strony i wiele innych

 

Optymalizacja on-page w agencji SXO

Agencja SXO realizuje optymalizację on-page tak jak w każdym procesie pozycjonowania. Ten etap obejmuje m.in. optymalizację treści i dodanie fraz, budowę linkowania wewnętrznego, optymalizację meta danych oraz wiele innych działań optymalizacyjnych w obrębie strony.

 

Optymalizacja off-page

Kolejnym etapem współpracy z agencją SXO jest optymalizacja poza stroną www, czyli budowa profilu linków przychodzących, budowa autorytetu i wizerunku strony na zewnętrznych portalach i inne działania, które podnoszą wartość strony w odbiorze Google.

 

Optymalizacja techniczna strony

Usługa agencji SXO obejmuje również optymalizację techniczną strony. Zwykle są to działania, które mają zapobiegać błędom lub eliminować już istniejące, np. duplikację, brak lub zapętlenie przekierowań, błędy 404, kwestie związane z funkcjami strony - filtrowaniem, sortowaniem, stronicowaniem i wiele innych.

 

Content marketing w agencji SXO

Istotną częścią usługi jest content marketing. Agencja SXO zwraca szczególną uwagę na użyteczność treści, opisów produktów, nazw przycisków czy też nawołań do akcji, w kontekście pozyskiwania konwersji. Treści nie tylko są elementem optymalizacji on-page, ale również pozwalają na budowę relacji z klientami, budowę wizerunku i motywowanie użytkowników do dokonania zakupu. Pełnią funkcję informacyjną oraz tworzą wartość dodaną, która pozwala wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Optymalizacja współczynnika konwersji

To działanie odróżnia agencję SXO od każdej innej agencji oferującej pozycjonowanie. Polega na analizie i ocenie ewentualnych trudności klienta na drodze do dokonania konwersji. Agencja SXO proponuje zmiany na stronie zarówno w wyglądzie, jak i działaniu, które mają na celu zwiększenie prawdopodobieństwa, że odwiedzający dokonają zakupu, wysyłki zapytania lub jakiegokolwiek innego działania, na którym nam zależy.

 

Optymalizacja UX

Istotnym elementem działania agencji SXO jest optymalizacja UX, czyli poprawa doświadczenia użytkowników na stronie i zwiększenie jej użyteczności. Działania są wynikiem przeprowadzonej analityki i mogą dotyczyć przebudowy strony, zmian w strukturze, w menu, formularzach, ścieżkach zakupowych, w treściach czy nawet w wyglądzie niektórych elementów.

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja SXO/CRO

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 137 głosów

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.