Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 69

Google Analytics 4 od podstaw

Kompleksowy kurs wideo od Akademii Widoczni

Kompleksowy kurs z Google Analytics 4

Zobacz 3. części bezpłatnego wideo od Akademii Widoczni

 

Czy Twoja strona jest gotowa na Google Analytics 4? Od 1 lipca poprzednia wersja narzędzia przestanie działać, a GA4 będzie koniecznością! Dla tych, którzy chcą poznać działanie i funkcje nowej wersji Google Analytics Akademia Widoczni przygotowała kompleksowy kurs wideo dla początkujących!

Co powinieneś wiedzieć, zanim wdrożyć GA 4 dla swojej witryny? Czym różni się nowy GA 4 od wcześniejszej wersji Google Analytics Universal? Jak wygląda panel Google Analytics 4? Jakie raporty w nowej wersji są najważniejsze do analizy strony?

Obejrzyj 3 części naszego kursu, by poznać Google Analytics 4 od podstaw!

 

 

 

Część 1

Pierwsze kroki w GA4

corner

Obejrzyj wideo

Część 2

Analiza efektów marketingu internetowego w GA4

corner

Obejrzyj wideo

Kilka słów o prowadzącym

Daniel Chruściński - pełnomocnik zarządu ds. jakości/menadżer działu optymalizacji konwersji z wieloletnim doświadczeniem zarówno w marketingu internetowym, jak i w pracy z klientem. Zdobył wszystkie certyfikaty Google: Google Ads Video Certification, Shopping Ads Certification, Google Ads Search Certification, Google Ads Display Certification, Google Ads Measurement Certification oraz certyfikat Google Analytics. Ukończył szereg kursów z zakresu marketingu internetowego, m.in. kursy organizowane przez Google dla specjalistów z Polski i Europy. Uczestniczył w oficjalnej konferencji Google dla największych agencji Google Ads na Europę środkowo-wschodnią w Rydze.

daniel chruscinski
Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzucić piąty bieg w biznesie.