Nasze certyfikaty
Skuteczni i doświadczeni specjaliści marketingu internetowego od 1999 roku na rynku.
Certyfikowany zespół specjalistów

Zdobywamy certyfikaty - zarówno te przyznawane agencjom, jak i potwierdzające wiedzę poszczególnych specjalistów z naszego zespołu. Do najważniejszych certyfikatów należą wszystkie certyfikaty Google Adwords i certyfikat Google Analytics.

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg

Dbamy o to, aby każdy specjalista ds. marketingu internetowego z naszego zespołu zdał egzamin Google i pozyskał wszystkie certyfikaty. Jako agencja natomiast zyskaliśmy status Partnera Google, co potwierdza nasze profesjonalne podejście i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych Adwords.

Zobacz nasze wszystkie certyfikaty!

Certyfikat Hubspot


Hubspot Academy dostarcza wysokiej jakości edukacyjną treść z zakresu Inbound Marketingu, skierowaną głównie do marketerów i sprzedawców. Oferuje możliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają zaawansowaną wiedzę m.in. z takich dziedzin jak: content marketing, inbound marketing, e-mail marketing i wiele innych. Aby uzyskać certyfikat, trzeba zdać egzamin online, złożony z kilkudziesięciu pytań.

Certyfikat Google Partner

Status Partnera Google otrzymują agencje, które aktywnie prowadzą kampanie reklamowe Adwords dla swoich klientów. Oceniane są wyniki finansowe osiągnięte dla klientów, liczba stałych i przyrost liczby nowych klientów, wydatki poniesione na reklamę w ciągu ostatnich 90 dni oraz wiedza specjalistów ds. Adwords, którą muszą potwierdzać certyfikaty Google.

Sprawdź nasz profil Google Partner

Certyfikat Google Analytics

Certyfikat Google Analytics potwierdza zaawansowaną wiedzę z zakresu analityki internetowej z wykorzystaniem narzędzia Google Analytics. Aby uzyskać certyfikat należy zdać egzamin Google, który sprawdza zdolności analityczne, znajomość funkcji narzędzia i wyciągania wniosków na podstawie dostępnych danych.

Certyfikat Google Adwords Sieć Wyszukiwania

Przyznawany jest specjalistom z agencji i potwierdza wiedzę z zakresu tworzenia, planowania i realizacji kampanii Adwords w sieci wyszukiwania. Egzamin zawiera pytania sprawdzające teoretyczną wiedzę o Adwords, marketingu internetowym i analityce. Pośród pytań znajdują się również zadania w postaci case'ów do rozwiązania, które sprawdzają umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Certyfikat Google Adwords Sieć Reklamowa

Otrzymują go specjaliści z agencji, którzy wykażą się zaawansowaną wiedzą z zakresu realizacji kampanii reklamowych w sieci reklamowej Adwords. Egzamin obejmuje również wiedzę z zakresu prowadzenia kampanii remarketingowych.

Certyfikat Google Adwords Reklamy Mobilne

Egzamin sprawdza umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych skierowanych na urządzenia mobilne.

Certyfikat Google Adwords Reklamy Video

Otrzymują go osoby, które potrafią w zaawansowany sposób zarządzać kampaniami video. Pytania obejmują m.in. wiedzę z zakresu planowania optymalnych działań video, określania grupy odbiorców i efektywnego zarządzania budżetem.

Certyfikat Adwords Google Shopping

Certyfikat potwierdzający zaawansowaną wiedzę specjalistów SEM z zakresu prowadzenia kampanii Google Shopping. Potwierdza umiejętność konfiguracji oraz optymalizacji działań w tym zakresie.

Certyfikat Rzetelna Rekrutacja

Certyfikat przyznawany jest firmom, które zachowują najwyższe standardy procesu rekrutacyjnego. Pod uwagę brane jest podejście do kandydata – informowanie o przebiegu procesu rekrutacji, udzielanie odpowiedzi o wyniku rekrutacji, szacunek i budowanie przyjaznej atmosfery podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz stosowanie autorskich metod weryfikacji kandydatów.

 

 

p1.jpg
p2.jpg
 • p1.jpg
 • p2.jpg
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Zalety
Dlaczego My?
Wspieramy sprzedaż
Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
20 lat doświadczenia
Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
Optymalizacja konwersji
Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
1-miesięczne wypowiedzenie
Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
 • Wspieramy sprzedaż
  Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch na stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.
 • 20 lat doświadczenia
  Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.
 • Optymalizacja konwersji
  Skupiamy się na optymalizacji konwersji zwiększając zyski z prowadzonych kampanii w ramach tego samego budżetu.
 • 1-miesięczne wypowiedzenie
  Jesteśmy przekonani o skuteczności naszych działań - nie wymagamy umów długoterminowych. Nasi Klienci są z nami dlatego, że chcą - nie dlatego, że muszą.
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO