Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 129
Nasze certyfikaty Skuteczni i doświadczeni specjaliści marketingu internetowego od 1999 roku na rynku.

Certyfikowany zespół specjalistów

Zdobywamy certyfikaty - zarówno te przyznawane agencjom, jak i potwierdzające wiedzę poszczególnych specjalistów z naszego zespołu. Do najważniejszych certyfikatów należą wszystkie certyfikaty Google Adwords i certyfikat Google Analytics.

Dbamy o to, aby każdy specjalista ds. marketingu internetowego z naszego zespołu zdał egzamin Google i pozyskał wszystkie certyfikaty. Jako agencja natomiast zyskaliśmy status Partnera Google, co potwierdza nasze profesjonalne podejście i doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych Adwords.

Zobacz nasze wszystkie certyfikaty!

Certyfikat Hubspot

Hubspot Academy dostarcza wysokiej jakości edukacyjną treść z zakresu Inbound Marketingu, skierowaną głównie do marketerów i sprzedawców. Oferuje możliwość zdobycia certyfikatów, które potwierdzają zaawansowaną wiedzę m.in. z takich dziedzin jak: content marketing, inbound marketing, e-mail marketing i wiele innych. Aby uzyskać certyfikat, trzeba zdać egzamin online, złożony z kilkudziesięciu pytań.

Certyfikat Google Partner

Status Partnera Google otrzymują agencje, które aktywnie prowadzą kampanie reklamowe Adwords dla swoich klientów. Oceniane są wyniki finansowe osiągnięte dla klientów, liczba stałych i przyrost liczby nowych klientów, wydatki poniesione na reklamę w ciągu ostatnich 90 dni oraz wiedza specjalistów ds. Adwords, którą muszą potwierdzać certyfikaty Google.

Certyfikat Google Analytics

Certyfikat Google Analytics potwierdza zaawansowaną wiedzę z zakresu analityki internetowej z wykorzystaniem narzędzia Google Analytics. Aby uzyskać certyfikat należy zdać egzamin Google, który sprawdza zdolności analityczne, znajomość funkcji narzędzia i wyciągania wniosków na podstawie dostępnych danych.

Certyfikat Google Adwords Sieć Wyszukiwania

Przyznawany jest specjalistom z agencji i potwierdza wiedzę z zakresu tworzenia, planowania i realizacji kampanii Adwords w sieci wyszukiwania. Egzamin zawiera pytania sprawdzające teoretyczną wiedzę o Adwords, marketingu internetowym i analityce. Pośród pytań znajdują się również zadania w postaci case'ów do rozwiązania, które sprawdzają umiejętność zastosowania wiedzy w praktyce.

Certyfikat Google Adwords Sieć Reklamowa

Otrzymują go specjaliści z agencji, którzy wykażą się zaawansowaną wiedzą z zakresu realizacji kampanii reklamowych w sieci reklamowej Adwords. Egzamin obejmuje również wiedzę z zakresu prowadzenia kampanii remarketingowych.

Certyfikat Google Adwords Reklamy Mobilne

Egzamin sprawdza umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych skierowanych na urządzenia mobilne.

Certyfikat Google Adwords Reklamy Video

Otrzymują go osoby, które potrafią w zaawansowany sposób zarządzać kampaniami video. Pytania obejmują m.in. wiedzę z zakresu planowania optymalnych działań video, określania grupy odbiorców i efektywnego zarządzania budżetem.

Certyfikat Adwords Google Shopping

Certyfikat potwierdzający zaawansowaną wiedzę specjalistów SEM z zakresu prowadzenia kampanii Google Shopping. Potwierdza umiejętność konfiguracji oraz optymalizacji działań w tym zakresie.

Certyfikat Rzetelna Rekrutacja

Certyfikat przyznawany jest firmom, które zachowują najwyższe standardy procesu rekrutacyjnego. Pod uwagę brane jest podejście do kandydata – informowanie o przebiegu procesu rekrutacji, udzielanie odpowiedzi o wyniku rekrutacji, szacunek i budowanie przyjaznej atmosfery podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz stosowanie autorskich metod weryfikacji kandydatów.

Szukasz skutecznej agencji SEO / ADS?

Person
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Wizard

Co możesz zrobić w 30 minut dla swojej firmy?

Tylko tyle nam wystarczy, żeby przeprowadzić bezpłatny audyt Twojej strony i podpowiedzieć Ci:

  • Dlaczego nikt jej nie widzi w Google
  • Dlaczego tyle płacisz, a nie masz ruchu na stronie
  • Dlaczego z odwiedzin na stronie nie masz konwersji
  • Z kim właściwie konkurujesz o uwagę w internecie

To 30 minut, które pozwoli Ci zbudować skuteczny plan digital. Sprawdzisz?