Rekrutujemy! Dołącz do naszej agencji!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop

Skuteczna agencja e-commerce

Pozycjonowanie i optymalizacja konwersji

Agencja e-commerce - u nas skutecznie wypromujesz swój sklep

Zyskaj większą sprzedaż online dzięki promocji swojego sklepu w internecie. Współpracując z naszą agencją e-commerce, zbudujesz markę sklepu i jego rozpoznawalność wśród użytkowników, dotrzesz do nowych klientów i poprawisz widoczność w wyszukiwarce Google. Sprawdź naszą ofertę dla sklepów i zobacz, jak możesz reklamować swój sklep za pomocą marketingu internetowego.

Jak wypromujesz swój sklep internetowy z agencją e-commerce?

Jak agencja e-commerce może Ci pomóc w rozwijaniu sprzedaży i budowy marki? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak rozreklamujesz swój biznes e-commerce w internecie.

Naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi SEO dla e-commerce, które wielokrotnie zwiększają liczbę zamówień w sklepie internetowym, poprawiają ruch oraz widoczność sklepu w organicznych wynikach wyszukiwania. Nasi klienci wielokrotnie zwiększyli swoje przychody, o czym świadczą historie sukcesu. Wzrost przychodów o 50 czy 70% dzięki SEO? To możliwe również w Twoim sklepie!

Wyślij zapytanie
widoczni 70
Zalety

Agencja e-commerce Widoczni. Korzyści ze współpracy

Dlaczego agencja e-commerce Widoczni? To proste! Kompleksowo zajmiemy się Twoim wizerunkiem w internecie i wypromujemy Twój sklep skutecznie i długofalowo. Sprawdź nasze inne zalety i korzyści ze współpracy.

1

Stały kontakt z agencją e-commerce

Zapomnij o nieodebranych telefonach czy nieudanych próbach kontaktu. Nasi specjaliści samodzielnie inicjują kontakt telefonicznych z klientami i informują o postępach prac. W razie pytań lub wątpliwości możesz zwrócić się do opiekuna Customer Success, który wyjaśni zawiłości pozycjonowania, reklamy Google Ads czy optymalizacji SXO.

2

Dostęp do zaawansowanych narzędzi

U nas nie ma przypadkowych prac i działania na ślepo. Strategię pozycjonowania oraz Google Ads i SXO przygotowujemy w oparciu o twarde dane pochodzące z narzędzi analitycznych. Na co dzień wykorzystujemy Senuto, Ahrefs, Surfer, Netpeak Spider, Yandex.metrica czy Google Analytics. Wszystko po to, by dowieść Ci realne efekty i sprawdzić, czy zmierzasz we właściwym kierunku.

3

Kompleksowość działań agencji e-commerce

Kompleksowo budujemy wizerunek sklepów internetowych i firm w sieci! Nie poprzestajemy na pojedynczych działania. Wręcz przeciwnie - proponujemy rozbudowaną strategię marketingu internetowego dla sklepów, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz branży, w której działasz.

4

Specjalistyczna wiedza na wyciągnięcie ręki

Zapomnij o działaniu po omacku. W naszej agencji e-commerce pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy szkolą innych specjalistów z zakresu SEO, Google Ads i SXO. Prowadzimy szkolenia dla klientów i specjalistów z branży, występujemy na szkoleniach, organizujemy warsztaty i sami wciąż się szkolimy i jesteśmy na bieżąco z aktualizacjami oraz algorytmami Google. Z nami Twój sklep będzie bezpieczny i dostosowany do wymagań wyszukiwarki oraz użytkowników.

Sprawdź jak skutecznie optymalizujemy konwersję dla sklepów internetowych Zobacz więcej
Optymalizacja UX dla sklepu z agencją e-commerce

Stwórz sklep na miarę XX wieku

Zapewnij użytkownikom niezapomniane wrażenia w Twoim e-commerce. Możesz osiągnąć ten cel za pomocą optymalizacji UX (User Experience), która jest częścią usługi PRO SXO dla sklepów i stron internetowych. W ramach współpracy zyskasz atrakcyjną wizualnie i intuicyjną stronę internetową, która aż prosi się, by z niej korzystać i kupować za jej pośrednictwem. Co zyskasz dzięki optymalizacji UX dla sklepu?

 • szybką stronę www sklepu internetowego,
 • stronę internetową biznesu e-commerce zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych tak dobrze, jak to
 • tylko możliwe,
 • intuicyjne i spójne menu,
 • przyjazny interfejs,
 • optymalizację UX opartą o dane analityczne
Zamów bezpłatny audyt
widoczni 35
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 500 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Sprawdź, jak efekty pozycjonowania przyniosły 18x większe przychody Zobacz historię sukcesu

Z nami zarobisz więcej! Pozycjonowanie sklepu z agencją e-commerce.

Naszym klientom proponujemy skuteczną strategię pozycjonowania szerokiego, które umożliwia konkurowanie nawet z dużymi graczami na rynku, czyli powszechnie znanymi markami. Dzięki temu Twoja witryna będzie mieć lepsze pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania, dotrze do nowych i dotychczasowych klientów i zwiększy liczbę oraz średnią wartość zamówień. W cenie otrzymujesz nie tylko realne efekty, ale także wsparcie zespołu projektowego, indywidualną strategię dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu, dostęp do wiedzy, narzędzi i nowoczesnych technologii SEO, które wzniosą Twój sklep na nowy, wcześniej nieznany poziom.

Pozycjonowanie sklepu obejmuje:

 • audyt sklepu internetowego,
 • przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych,
 • konfigurację narzędzi (Google Analytics, Google Search Console),
 • zaplanowanie strategii,
 • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz sprawdzonej i aktualnej wiedzy,
 • pozyskiwanie linków przychodzących,
 • kompleksowe badanie słów kluczowych,
 • przygotowanie treści,
 • opiekę dedykowanego opiekuna klienta,
 • optymalizację techniczną sklepu,
 • podstawową optymalizację konwersji oraz UX,
 • regularne raportowanie efektów oraz działań,
 • stały kontakt z opiekunem Customer Success.

Co możesz osiągnąć dzięki pozycjonowaniu sklepu?

 • Widoczność w top10 wyników organicznych na kluczowe frazy powiązane z ofertą.
 • Kilkukrotny wzrost ruchu i konwersji.
 • Intuicyjna strona internetowa.
 • Prawidłowa optymalizacja techniczna pod kątem wymagań pozycjonowania.
 • Strona internetowa sklepu spełniająca oczekiwania użytkowników.
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.9
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 60 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: w Google i na Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Chcesz zwiększyć swój ROAS i ROI? Wybierz nasze kampanie Google Ads dla sklepu.

Reklama Google Ads dla sklepu internetowego to prosta droga do poprawy efektów sprzedażowych w biznesie e-commerce. Dzięki reklamie w Google użytkownicy odkryją i kupują Twoje produkty bez większego wysiłku. Jak kampania Google Ads w różnych formatach wesprze Twoje wyniki sprzedażowe? Sprawdź naszą ofertę!

Popraw ruch na stronie z agencją e-commerce Widoczni
Down arrow

Na stronę Twojego sklepu trafia niewielu użytkowników, a świadomość Twojej marki jest niska? Możesz to zmienić dzięki kampanii Ads dla e-commerce. Dobrze zoptymalizowana kampanii bardzo szybko zbuduje widoczność i poprawi ruch, przyciągając na stronę rzeszę nowych użytkowników, zainteresowanych Twoimi produktami.

Zwiększ liczbę zamówień dzięki PPC dla e-commerce
Down arrow

Masz ograniczony czas i zasoby finansowe, a Twój sklep potrzebuje inteligentnej i konkurencyjnej strategii Google Ads? Nic straconego! Dzięki współpracy z agencją e-commerce Widoczni zyskasz kampanię Google Ads dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu, która zapewni wzrost ruchu oraz liczby pozyskanych klientów i zrealizowanych zamówień.

Wybierz odpowiedni format reklamy
Down arrow

System Google Ads oferuje szeroką gamę formatów reklam dopasowanych do potrzeb e-commerce. Połączenie reklamy produktowej, reklamy w sieci wyszukiwania oraz remarketingu to absolutna podstawa działań promocyjnych dla sklepu internetowego. Możesz uzupełnić ją o różne typy reklamy video na YouTube. W ten sposób” dotrzesz do użytkowników znajdujących się w różnych miejscach w ekosystemie Google - w wyszukiwarce, na stronach partnerskich czy witrynach takich jak Gmail, YT itp.

Zobacz, co zyskasz dzięki kampanii Ads z agencją Widoczni
Down arrow

Co oferujemy w ramach współpracy ze sklepami internetowymi, które zdecydują się na płatne kampanie w Google?

 • zarządzanie kampanią i jej stałą optymalizację,
 • wybór słów kluczowych dopasowanych do biznesu i celów,
 • pracę na Twoim koncie, dzięki czemu masz wgląd w prowadzone działania,
 • wdrażanie narzędzi niezbędnych do prowadzenia kampanii PPC (konfigurowanie konta Ads, Google Analytics, Google Merchant Center itp.),
 • regularny kontakt i wsparcie specjalisty Google Ads,
 • raportowanie efektów,
 • optymalizację stron docelowych.
Reklama w sieci wyszukiwania. Bądź tam, gdzie są Twoi użytkownicy!
Down arrow

Nie może zabraknąć Twojego sklepu w sieci wyszukiwania. Reklama Google Ads w wyszukiwarce zwiększy widoczność oraz ruch na stronie, a także pomoże zyskać więcej zamówień i powiększyć przychody oraz zwrot z inwestycji. Nie zwlekaj, reklamuj się tam, gdzie są odbiorcy szukający Twoich usług, którzy być może jeszcze o Tobie nie wiedzą. Wspólnie to zmienimy i zbudujemy Twoją rozpoznawalność w internecie dzięki kampanii PPC w Google.

Reklama w Zakupach Google - zmaksymalizuj swoją widoczność w wyszukiwarce
Down arrow

Reklama w Google Shopping to jedyny pewny sposób, by Twoja reklama znalazła się na szczycie wyników wyszukiwania Google. Wykorzystaj go na 101%, inwestując w reklamę produktową. Dotrzyj do użytkowników zorientowanych na zakup, którzy szukają najkorzystniejszej oferty. Całość wzbogaci atrakcyjna forma wizualna.

Remarketing dla sklepów z agencją e-commerce
Down arrow

Przyjmij proaktywne podejście i dotrzyj do dziesiątek klientów, którzy porzucili koszyk w Twoim sklepie internetowym. Zaoferuj im zniżkę lub darmową dostawę i zachęć do powrotu oraz realizacji celu. Dzięki kampaniom remarketingowym wyświetlisz użytkownikowi konkretny produkt, który oglądał w sklepie. Ten zindywidualizowany przekaz to klucz do sukcesu w reklamie biznesu e-commerce w Google Ads.

Reklama na YouTube. Promuj produkty za pomocą video!
Down arrow

Docieraj do tysięcy użytkowników w aplikacji mobilnej i na platformie webowej YouTube. Twórz atrakcyjne reklamy graficzne oraz wideo, które zaprezentują użytkownikom Twoją firmę w momencie, gdy będą oglądać filmy na YouTube. Szeroka gama formatów i niska cena - to Twoje korzyści!

Artboard
Optymalizacja konwersji w agencji e-commerce

Wyciśnij więcej z generowanego ruchu

Chcesz wycisnąć z pozycjonowania absolutne maksimum? Usługa PRO SXO dla wymagających klientów jest skrojona na miarę Twoich potrzeb! W ramach współpracy optymalizujemy konwersje. Oznacza to, że zwiększamy przychody z tego samego ruchu. Dzięki agencji e-commerce:

 • przyspieszysz przychody i zwiększysz liczbę zamówień generowanych przez witrynę e-commerce,
 • zyskasz spersonalizowany plan działania oparty i twarde dane analityczne,
 • przeanalizujesz skuteczność swojej strony za pomocą specjalistycznych narzędzi (Yandex.metrica, Crazy Egg itp.),
 • odkryjesz bariery i przeszkody, które powstrzymują użytkowników przed realizacją zakupu,
 • naprawisz błędy, które mogą wpływać na komfort użytkowników w witrynie sklepu,
 • zwiększysz ROI i ROAS bez konieczności zwiększania środków na działania marketingowe,
 • poznasz mocne i słabe strony swojej witryny e-commerce.
widoczni 53
widoczni 11 widoczni 99
To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami. Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Zobacz efekty u naszych klientów
widoczni 54
Najlepsza agencja e-commerce

Zaawansowana analityka internetowa na drodze do sukcesu w e-commerce

Nie ma SXO bez danych analitycznych! Dzięki współpracy z agencją e-commerce zyskasz wgląd w zaawansowane dane o swojej witrynie e-commerce i zoptymalizujesz ją zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Dzięki twardym danym wygenerujesz więcej leadów sprzedażowych, zamówień i zrealizowanych koszyków zakupowych. Dowiesz się, w jaki sposób użytkownicy poruszają się po Twojej witrynie i w których miejscach powinieneś umieścić najważniejsze informacje. Sprawdzisz także:

 • dodatkowe informacje o Twoich użytkownikach,
 • skuteczność kanałów marketingowych,
 • efektywność swoich założeń i hipotez.

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja e-commerce

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 119 głosów

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej