Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop

Agencja e-commerce - skuteczne SEO i ADS dla sklepów

Rozwiń swój biznes e-commerce z najlepszymi!

Agencja e-commerce - skuteczne SEO i ADS dla sklepów

Chcesz rozwijać swój sklep internetowy? Jesteśmy agencją marketingu internetowego skupioną na promocji i rozwoju firm z branży e-commerce. W naszej agencji SEO/ADS dla e-commerce realizujemy pozycjonowanie, reklamy Google Ads i reklamy w mediach społecznościowych dla e-commerce.

Jesteśmy dynamiczną agencją e-commerce o specjalizacji SEO/ADS, która ma na celu nie tylko pomóc Ci osiągnąć sukces w sprzedaży online, ale również wprowadzić Cię w świat nowych możliwości. Nasza agencja łączy w sobie kreatywność, innowacyjność i precyzję, aby zapewnić Ci konkurencyjną przewagę i pomóc realizować biznesowe cele w branży e-commerce. Od lat z powodzeniem promujemy w sieci biznesy e-commerce, od początkujących sklepów internetowych po znane na całym świecie marki. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojego biznesu e-commerce i dlaczego warto z nami współpracować.

Usługi dla sklepów

Czym zajmuje się agencja e-commerce?

Agencja e-commerce specjalizuje się w usługach dla sklepów internetowych. Może oferować wsparcie od budowy sklepu po promocję lub specjalizować się w wybranym obszarze usług dla e-commerce. Agencja widoczni w zakresie usług dla e-commerce realizuje takie działania jak:

 • Audyt SEO
 • Pozycjonowanie e-commerce
 • Kampanie Google Ads dla e-commerce
 • Reklama na Facebooku i Instagramie dla e-commerce
 • Reklama na TikToku dla sklepów
 • Optymalizacja UX dla e-commerce

Nasz zespół specjalistów e-commerce przygotuje dla Twojego sklepu skuteczną strategię rozwoju marki i budowy sprzedaży w sieci. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę i poznać swoje możliwości.

Wyślij zapytanie
widoczni 141
Zalety współpracy

Dlaczego agencja SEO/ PPC e-commerce?

Zacznij współpracę z najlepszymi!

Czy to już czas na współpracę z agencją e-commerce? Jeśli poważnie myślisz o budowaniu widoczności sklepu w Google i docieraniu do coraz szerszej grupy odbiorców, bez marketingu internetowego dla e-commerce ani rusz. Proponujemy Ci stałe, przemyślane działania SEO i ADS, które wypromują Twój biznes e-commerce i przyniosą Ci konkretne efekty w postaci rosnącej sprzedaży. Zobacz, dlaczego to właśnie nasza agencja e-commerce jest dla Ciebie najlepszym wyborem.

1

Zwiększenie widoczności sklepu w Google

Dzięki naszym skutecznym strategiom pozycjonowania i Google Ads, Twoja witryna zyska większą widoczność w wynikach wyszukiwania, przyciągając więcej potencjalnych klientów.

2

Profesjonalne doradztwo od agencji SEO/ADS e-commerce

Nasz zespół ekspertów pomoże Ci zrozumieć najnowsze trendy w e-commerce i dostosować Twoją strategię marketingową, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

3

Optymalizacja kampanii reklamowych z agencją SEO/ADS e-commerce

Dzięki precyzyjnym analizom i optymalizacji kampanii Google Ads, zapewnimy maksymalny zwrot z inwestycji (ROI) i efektywność Twoich reklam.

4

Wsparcie techniczne agencji e-commerce

Nie martw się o techniczne aspekty Twojej witryny e-commerce. Nasz zespół zajmie się wszelkimi kwestiami technicznymi w kontekście SEO i ADS, zapewniając Ci spokój i skupienie na prowadzeniu biznesu.

5
Wzrost sprzedaży e-commerce

Dzięki naszym strategiom i narzędziom marketingowym, Twój biznes online osiągnie wzrost sprzedaży, co przekłada się na większe zyski.

Brak sprzedaży? Poznaj nasze skuteczne usługi zwiększające sprzedaż dla e-commerce! Zobacz więcej
Optymalizacja UX dla sklepu z agencją e-commerce

UX dla sklepów w agencji e-commerce

Zapewnij użytkownikom niezapomniane wrażenia w Twoim biznesie e-commerce. Możesz osiągnąć ten cel za pomocą optymalizacji UX (User Experience), która jest częścią usługi PRO SXO dla sklepów i stron internetowych. W ramach współpracy zyskasz atrakcyjną wizualnie i intuicyjną stronę internetową, która aż prosi się, by z niej korzystać i kupować za jej pośrednictwem. Co zyskasz dzięki optymalizacji UX dla sklepu?

 • szybko działający sklep internetowy bez żadnych technicznych błędów
 • platformę e-commerce zoptymalizowaną pod kątem urządzeń mobilnych
 • intuicyjną i spójną strukturę sklepu
 • przyjazny interfejs
 • wnikliwą analizę zachowań użytkowników
Zamów bezpłatny audyt
widoczni 35
skuteczna agencja SEO / Google ADS

Dlaczego agencja widoczni?

Zoom
Ponad 560 pozytywnych opinii

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce

Zoom
Działamy w branży od 1999 roku

Wystartowaliśmy w 1999 roku! Wykorzystujemy technologię, wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić jak największe zyski naszym Klientom.

Zoom
Skutecznie wspieramy sprzedaż

Nasze kampanie finansują się same! Budujemy nie tylko wysokie pozycje i ruch w Twojej stronie, ale przede wszystkim wspieramy sprzedaż.

Zoom
100% polski kapitał

Jesteśmy w 100% polską firmą i uważamy, że to powód do dumy.

Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem współpracy z agencją e-commerce?

Wierzymy, że sukces w e-commerce zaczyna się od zrozumienia Twojej marki, Twoich klientów i Twoich celów. Dlatego każda strategia, którą opracowujemy, jest spersonalizowana i dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasz zespół ekspertów SEO i ADS e-commerce poświęca czas na poznanie Twojego biznesu, abyśmy mogli zidentyfikować najlepsze rozwiązania i dostarczyć Ci rezultaty, których oczekujesz. Zanim rozpoczniesz współpracę z agencją e-commerce, warto przemyśleć takie kwestie jak:

 • Jakie są Twoje cele - Określ jasno swoje cele biznesowe i marketingowe, abyśmy mogli dostosować strategię do Twoich potrzeb. W oparciu o tę wiedzę podpowiemy, które działania sprawdzą się najlepiej oraz jaki budżet będzie optymalny.
 • Ile możesz wydać - Przygotuj odpowiedni budżet na marketing internetowy dla e-commerce. W takich działaniach jak SEO i ADS niezwykle istotna jest długofalowa współpraca i ciągłość działań, dlatego warto zaplanować budżet na wiele miesięcy.
 • Jakie masz możliwości - nawet najskuteczniejsze SEO czy ADS dla e-commerce nie poradzą sobie z mało konkurencyjną ofertą. Początki współpracy mogą wiązać się z koniecznością wdrażania wielu zmian, dlatego już dziś zaplanuj czas i zasoby na realizację ulepszeń sugerowanych przez agencję e-commerce.

Rozumiemy, że każdy projekt e-commerce jest wyjątkowy. Dlatego nasze podejście jest elastyczne i dostosowuje się do Twoich wymagań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kompleksowej strategii e-commerce, czy wsparcia w konkretnych obszarach, nasza agencja e-commerce jest gotowa podjąć wyzwanie i dostarczyć Ci rozwiązania, które przyniosą rezultaty.

Sprawdź, jak efekty pozycjonowania przyniosły 18x większe przychody Zobacz historię sukcesu

Z nami zarobisz więcej! Pozycjonowanie sklepu z agencją e-commerce.

Naszym klientom proponujemy skuteczną strategię pozycjonowania szerokiego, które umożliwia konkurowanie nawet z dużymi graczami na rynku, czyli powszechnie znanymi markami. Dzięki temu Twoja witryna będzie mieć lepsze pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania, dotrze do nowych i dotychczasowych klientów i zwiększy liczbę oraz średnią wartość zamówień. W cenie otrzymujesz nie tylko realne efekty, ale także wsparcie zespołu projektowego, indywidualną strategię dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu, dostęp do wiedzy, narzędzi i nowoczesnych technologii SEO, które wzniosą Twój sklep na nowy, wcześniej nieznany poziom.

Pozycjonowanie sklepu obejmuje:

 • audyt sklepu internetowego,
 • przygotowanie zaleceń optymalizacyjnych,
 • konfigurację narzędzi (Google Analytics, Google Search Console),
 • zaplanowanie strategii,
 • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz sprawdzonej i aktualnej wiedzy,
 • pozyskiwanie linków przychodzących,
 • kompleksowe badanie słów kluczowych,
 • przygotowanie treści,
 • opiekę dedykowanego opiekuna klienta,
 • optymalizację techniczną sklepu,
 • podstawową optymalizację konwersji oraz UX,
 • regularne raportowanie efektów oraz działań,
 • stały kontakt z opiekunem Customer Success.

Co możesz osiągnąć dzięki pozycjonowaniu sklepu?

 • Widoczność w top10 wyników organicznych na kluczowe frazy powiązane z ofertą.
 • Kilkukrotny wzrost ruchu i konwersji.
 • Intuicyjna strona internetowa.
 • Prawidłowa optymalizacja techniczna pod kątem wymagań pozycjonowania.
 • Strona internetowa sklepu spełniająca oczekiwania użytkowników.
widoczni 56
Clitch
4.9
Google
4.8
Corner

Clutch.co to jedna z najbardziej wiarygodnych platform z opiniami na świecie!

opinie

Ponad 500 pozytywnych opinii w Google i 70 opinii na Clutch.co

 

Jesteśmy jedną z najlepiej i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce na największych platformach do ocen: Google i Clutch.co. Zobacz, nasze oceny i przekonaj się, że warto z nami współpracować.

 

 

 

Chcesz zwiększyć swój ROAS i ROI? Wybierz nasze kampanie Google Ads dla sklepu.

Reklama Google Ads dla sklepu internetowego to prosta droga do poprawy efektów sprzedażowych w biznesie e-commerce. Dzięki reklamie w Google użytkownicy odkryją i kupują Twoje produkty bez większego wysiłku. Jak kampania Google Ads w różnych formatach wesprze Twoje wyniki sprzedażowe? Sprawdź naszą ofertę!

Popraw ruch na stronie z agencją e-commerce Widoczni
Down arrow

Na stronę Twojego sklepu trafia niewielu użytkowników, a świadomość Twojej marki jest niska? Możesz to zmienić dzięki kampanii Ads dla e-commerce. Dobrze zoptymalizowana kampanii bardzo szybko zbuduje widoczność i poprawi ruch, przyciągając na stronę rzeszę nowych użytkowników, zainteresowanych Twoimi produktami.

Zwiększ liczbę zamówień dzięki PPC dla e-commerce
Down arrow

Masz ograniczony czas i zasoby finansowe, a Twój sklep potrzebuje inteligentnej i konkurencyjnej strategii Google Ads? Nic straconego! Dzięki współpracy z agencją e-commerce Widoczni zyskasz kampanię Google Ads dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu, która zapewni wzrost ruchu oraz liczby pozyskanych klientów i zrealizowanych zamówień.

Wybierz odpowiedni format reklamy
Down arrow

System Google Ads oferuje szeroką gamę formatów reklam dopasowanych do potrzeb e-commerce. Połączenie reklamy produktowej, reklamy w sieci wyszukiwania oraz remarketingu to absolutna podstawa działań promocyjnych dla sklepu internetowego. Możesz uzupełnić ją o różne typy reklamy video na YouTube. W ten sposób” dotrzesz do użytkowników znajdujących się w różnych miejscach w ekosystemie Google - w wyszukiwarce, na stronach partnerskich czy witrynach takich jak Gmail, YT itp.

Zobacz, co zyskasz dzięki kampanii Ads z agencją Widoczni
Down arrow

Co oferujemy w ramach współpracy ze sklepami internetowymi, które zdecydują się na płatne kampanie w Google?

 • zarządzanie kampanią i jej stałą optymalizację,
 • wybór słów kluczowych dopasowanych do biznesu i celów,
 • pracę na Twoim koncie, dzięki czemu masz wgląd w prowadzone działania,
 • wdrażanie narzędzi niezbędnych do prowadzenia kampanii PPC (konfigurowanie konta Ads, Google Analytics, Google Merchant Center itp.),
 • regularny kontakt i wsparcie specjalisty Google Ads,
 • raportowanie efektów,
 • optymalizację stron docelowych.
Reklama w sieci wyszukiwania. Bądź tam, gdzie są Twoi użytkownicy!
Down arrow

Nie może zabraknąć Twojego sklepu w sieci wyszukiwania. Reklama Google Ads w wyszukiwarce zwiększy widoczność oraz ruch na stronie, a także pomoże zyskać więcej zamówień i powiększyć przychody oraz zwrot z inwestycji. Nie zwlekaj, reklamuj się tam, gdzie są odbiorcy szukający Twoich usług, którzy być może jeszcze o Tobie nie wiedzą. Wspólnie to zmienimy i zbudujemy Twoją rozpoznawalność w internecie dzięki kampanii PPC w Google.

Reklama w Zakupach Google - zmaksymalizuj swoją widoczność w wyszukiwarce
Down arrow

Reklama w Google Shopping to jedyny pewny sposób, by Twoja reklama znalazła się na szczycie wyników wyszukiwania Google. Wykorzystaj go na 101%, inwestując w reklamę produktową. Dotrzyj do użytkowników zorientowanych na zakup, którzy szukają najkorzystniejszej oferty. Całość wzbogaci atrakcyjna forma wizualna.

Remarketing dla sklepów z agencją e-commerce
Down arrow

Przyjmij proaktywne podejście i dotrzyj do dziesiątek klientów, którzy porzucili koszyk w Twoim sklepie internetowym. Zaoferuj im zniżkę lub darmową dostawę i zachęć do powrotu oraz realizacji celu. Dzięki kampaniom remarketingowym wyświetlisz użytkownikowi konkretny produkt, który oglądał w sklepie. Ten zindywidualizowany przekaz to klucz do sukcesu w reklamie biznesu e-commerce w Google Ads.

Reklama na YouTube. Promuj produkty za pomocą video!
Down arrow

Docieraj do tysięcy użytkowników w aplikacji mobilnej i na platformie webowej YouTube. Twórz atrakcyjne reklamy graficzne oraz wideo, które zaprezentują użytkownikom Twoją firmę w momencie, gdy będą oglądać filmy na YouTube. Szeroka gama formatów i niska cena - to Twoje korzyści!

Artboard
Optymalizacja konwersji w agencji e-commerce

Wyciśnij więcej z generowanego ruchu

Chcesz wycisnąć z pozycjonowania absolutne maksimum? Usługa PRO SXO dla wymagających klientów jest skrojona na miarę Twoich potrzeb! W ramach współpracy optymalizujemy konwersje. Oznacza to, że zwiększamy przychody z tego samego ruchu. Dzięki agencji e-commerce:

 • przyspieszysz przychody i zwiększysz liczbę zamówień generowanych przez witrynę e-commerce,
 • zyskasz spersonalizowany plan działania oparty i twarde dane analityczne,
 • przeanalizujesz skuteczność swojej strony za pomocą specjalistycznych narzędzi (Yandex.metrica, Crazy Egg itp.),
 • odkryjesz bariery i przeszkody, które powstrzymują użytkowników przed realizacją zakupu,
 • naprawisz błędy, które mogą wpływać na komfort użytkowników w witrynie sklepu,
 • zwiększysz ROI i ROAS bez konieczności zwiększania środków na działania marketingowe,
 • poznasz mocne i słabe strony swojej witryny e-commerce.
widoczni 53
widoczni 11 widoczni 99
Artboard
To robi wrażenie

Sprawdź efekty naszych działań

Nie musisz dłużej się zastanawiać, czy pozycjonowanie się u Ciebie sprawdzi. Przygotowaliśmy zestawienie branż, z wypracowanymi wynikami. Przekonaj się, że dla agencji widoczni nie ma stron i branż niemożliwych do wypozycjonowania. Różne historie stron, zasięgi, budżety - a my zawsze znajdziemy sposób. Zobacz efekty pozycjonowania stron w agencji widoczni.

Projekt bez nazwy 18
3 v2 4 v3
Najlepsza agencja e-commerce

Zaawansowana analityka internetowa na drodze do sukcesu w e-commerce

Nie ma SXO bez danych analitycznych! Dzięki współpracy z agencją e-commerce zyskasz wgląd w zaawansowane dane o swojej witrynie e-commerce i zoptymalizujesz ją zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Dzięki twardym danym wygenerujesz więcej leadów sprzedażowych, zamówień i zrealizowanych koszyków zakupowych. Dowiesz się, w jaki sposób użytkownicy poruszają się po Twojej witrynie i w których miejscach powinieneś umieścić najważniejsze informacje. Sprawdzisz także:

 • dodatkowe informacje o Twoich użytkownikach,
 • skuteczność kanałów marketingowych,
 • efektywność swoich założeń i hipotez.

Sukces

Historie Sukcesów

Od 1999 roku realizujemy skuteczny marketing internetowy generujący zyski.

Nasze kampanie finansują się same!

Oceń ten artykuł:
Agencja SEO/ADS dla e-commerce

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 119 głosów

Twoja zaufana agencja e-commerce SEO/ADS

Jesteśmy zespołem ekspertów z pasją do e-commerce. Naszą misją jest pomaganie firmom w osiąganiu zysków dzięki sile marketingu internetowego. Specjalizujemy się w dwóch kluczowych obszarach: pozycjonowaniu i kampaniach PPC (Google, Facebook, TikTok i inne). Nasza agencja e-commerce oferuje Ci kompleksowe rozwiązania, które przyciągną klientów i zwiększą Twoje zyski. Dlaczego warto nam zaufać?

1
Doświadczenie i pasja

Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów, z pasją do e-commerce. Stale poszerzamy swoją wiedzę, uczestniczymy w czołowych konferencjach branżowych i dzielimy się wiedzą z ekspertami światowej sławy. Wykorzystujemy naszą wiedzę i kreatywność, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

2
Wyniki napędzane danymi

Korzystamy z zaawansowanych narzędzi analitycznych, aby monitorować i optymalizować Twoje kampanie ADS i działania SEO. Nasze decyzje są oparte na rzetelnych danych, co przekłada się na lepsze rezultaty. 

3
Spersonalizowane podejście

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy. Dostosowujemy nasze strategie do Twoich indywidualnych potrzeb i celów, zapewniając Ci osiąganie założonych rezultatów.

4
Wsparcie na każdym kroku

Nie zostawiamy Cię bez wsparcia. Nasz zespół będzie z Tobą przez cały proces SEO/ADS i dłużej, oferując Ci wsparcie i rozwiązując wszelkie trudności.

5
Sprawdzone metody i narzędzia

Stosujemy najnowsze narzędzia i sprawdzone strategie, które przyniosły sukces naszych klientom. Nasz cel to maksymalizacja Twojego zysku w biznesie e-commerce.

Wizard