15 Kobiet Sukcesu w kategorii biznes i marketing | Plebiscyt 2022

kobiety poziom

Jak zostać kobietą sukcesu? One znają odpowiedź na to pytanie! Aby sprawdzić, które Polki najlepiej radzą sobie w biznesie i marketingu a przez ostatni rok odniosły największe sukcesy zawodowe, postanowiliśmy zorganizować Plebiscyt. Dzięki niemu wyłoniliśmy 15 wyjątkowych i ambitnych Pań, które swoją działalnością inspirują i motywują innych w dziedzinie biznesu i marketingu. Poznajcie je! 

 

Kobiety, które znalazły receptę na sukces!

TOP 15 Kobiet Sukcesu

Poniżej przedstawiamy listę 15 kobiet, które zdobyły najwięcej głosów w naszym Plebiscycie i  każdego dnia udowadniają sobie i światu, że przedsiębiorczość jest rodzaju żeńskiego. Niezależnie od tego, że jesteśmy agencją zajmującą się marketingiem internetowym, każda z Pań jest dla nas inspiracją, bo każda ma swoją własną receptę na sukces. Tym, co je łączy jest odwaga, profesjonalizm i nieustanna chęć rozwoju. Efekt? Skuteczne i przedsiębiorcze projekty. Co tak naprawdę robi prawdziwa Kobieta Sukcesu 2022 roku? O tym w poniższych sylwetkach naszych wyróżnionych. O kolejności w zestawieniu zadecydowała lista zdobytych głosów. Jak przebiegało głosowanie i jak wyglądała metodologia Plebiscytu? Zobacz poniżej

 

Artboard Artboard
nataliadolzyckawidoczni.jpg
Miejsce 1

Natalia Dołżycka

Doradza małym firmom, twórcom i freelancerom jak pracować mniej i osiagać więcej. W poprzednim życiu przez 10 lat była managerką w branży IT, tworząc kampanie dla największych polskich marek i spółek giełdowych, dziś wykorzystuje tę wiedzę by uczyć zarządzania czasem, organizacji i planowania w systemie 90-dniowym w małej firmie. Prowadzi LifeGeek.pl, jeden z najpopularniejszych blogów o produktywności w Polsce, jest autorką kursów i ebooków o efektywności osobistej, a także inicjatorką pierwszego w Polsce Wirtualnego Coworkingu. Prywatnie popkulturowy geek, fanka gier wideo, planszowych i książek s-f.

Liczba głosów w plebiscycie: 168

Artboard Artboard
beatabiegala.jpg
Miejsce 2

Beata Biegała

Trener rozwoju osobistego, pedagog. Mentorka kobiet. Jej życiową misją jest pomaganie kobietom w odnalezieniu szczęścia i poczucia spełnienia poprzez budowanie świadomości jak żyć w zgodzie z sobą i dla siebie. Swoją społeczność gromadzi wokół Przestrzeni Pełnej Szczęścia, gdzie zaprasza, zachęca i motywuje do zmiany, bo wierzy, że bez względu na ciężar przeszłości, każdy człowiek może tej zmiany doświadczyć w swoim życiu! Autorka książki “Odważ się żyć! Nie odkładaj siebie na później!” Współautorka w IV tomie książki „Doskonale Niedoskonali” i autorka wielu skutecznych szkoleń rozwojowych. Prywatnie żona oraz matka 2. nastolatków. To jej najstarszy syn, który ponad 17 lat temu dostał diagnozę autyzmu, jest jej motorem napędowym i to dzięki niemu w jej życie zmieniło się diametralnie: z szarej myszki bez ambicji zmieniła się w kobietę pewną siebie, swoich pasji i odważnie spełniającą swoje marzenia. 

Liczba głosów w plebiscycie: 155

Artboard Artboard
ania ledwon blacha plebiscyt widoczni
Miejsce 3

Ania Ledwoń-Blacha

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej - fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL potwierdzający wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu. Zwyciężczyni jednej z edycji sprawny.marketing oraz ambasadorka Małopolskiego Festiwalu Innowacji.  Wykładowca studiów podyplomowych. Prywatnie grywa w gry planszowe, Uwielbia książki, szczególnie fantasy oraz o uprawie roślin doniczkowych. Ma ich w domu około 50. Ma bzika na punkcie ziół i kwiatów ciętych. 

Liczba głosów w plebiscycie:126

Artboard Artboard
Janina Bak widocnzi plebiscyt
Miejsce 4

Janina Bąk

Wykładowczyni akademicka. Psychofanka statystyki i badań marketingowych. Autorka książki „Statystycznie rzecz biorąc. Czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby zdobyć Nobla”, która sprzedała się w liczbie ponad 100 000 egzemplarzy. Uczy ludzi, że ze statystyką można i należy się zaprzyjaźnić – robi to na blogu JaninaDaily.com, na kanale YouTube „Statystycznie rzecz biorąc” i na żywo. Ma za sobą kilkaset wystąpień publicznych i szkoleń. Oprócz Polski, występowała również w Szwecji, Niemczech i Wielkiej Brytanii, i wszędzie strasznie śmiano się z jej żartów o odchyleniu standardowym. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji.

Liczba głosów w plebiscycie: 117

Artboard Artboard
Projekt bez tytulu 9
MIEJSCE 5

Ela Wolińska

Od 2010 roku współpracuje z przedsiębiorcami, przejmując część ich obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. Jest jedną z najbardziej doświadczonych wirtualnych managerek na rynku polskim. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem, ucząc inne osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę w branży wirtualnej asysty. Nauczanie innych wspaniałych kobiet jak przejść na pracę zdalną, to jej pasja, dlatego od ponad 4 lat jest mentorką wirtualnych asystentek. Pomaga wejść do zawodu, określić swoją specjalizację. Dzięki kursom oraz indywidualnym spotkaniom mentorskim wypuściła spod swoich skrzydeł wiele uzdolnionych dziewczyn, które obecnie realizują się jako Wirtualne Asystentki. Autorka kilku e-booków, w tym pierwszego podręcznika dla WA "Jak zostać Wirtualną Asystentką?". Prywatnie szczęśliwa mama, żona i wokalistka. Wolny czas spędza czytając książki, spacerując po lesie lub tworząc rękodzieło.

Liczba głosów w plebiscycie: 112

Artboard Artboard
maria brzozak plebiscyt widoczni
Miejsce 6

Maria Brzozak

Autorka bloga i fanpage na FB „Królowa Matka”, trenerka relacji i edukatorka Pozytywnej Dyscypliny. Z wykształcenia analityk finansowy, która po porodzie 4-tego dziecka zrezygnowała z etatu, aby łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy i bloga. Założycielka Królewskiego Klubu Biznesu, który wspiera mamy w łączeniu życia zawodowego z macierzyństwem.
W bardzo krótkim czasie w pandemii potroiła dochody Spółki pomimo rodzinnych trudności, a także pomogła zawodowo ruszyć z miejsca ponad 700 osobom. Zafascynowana jest przywództwem którego uczyła się na prestiżowych kursach prowadzonych przez oficerów Jednostek Specjalnych na których spędziła łącznie ponad 300 godzin.

Liczba głosów w plebiscycie: 107

 

Artboard Artboard
angelikachimkowskaplebiscyt.jpg
MIEJSCE 7

Angelika Chimkowska

Strateg Social Sellingu i Silnych Marek. Specjalizuje się w tworzeniu skutecznej komunikacji i sprzedaży wykorzystującej social media (szczególnie Linkedin). Wymieniona przez Forbes na 5 miejscu wśród 25 mistrzyń polskiego Linkedin w 2021 roku. Autorka książek: „Psychologia zmiany w życiu i biznesie”, „Silna Marka na Linkedin, czyli social selling w praktyce”. Jej najnowsza książka „Autentyczny personal branding, czyli silna marka osobista w praktyce” ukazała się 13.05.22. Prelegentka prestiżowych konferencji m.in. Pulsu Biznesu czy Europejskie Forum Gospodarcze, Social Media Week czy I Love Marketing, Festiwal Innowacji Małopolska.

Liczba głosów w plebiscycie: 98

Artboard Artboard
ola budzynska plebiscyt widoczni
Miejsce 8

Ola Budzyńska

Właścicielka marki Pani Swojego Czasu. Otworzyłam Przestrzeń Pełną Czasu – kawiarnię, sklep, strefę coworkingową oraz czytelnię na krakowskim Kazimierzu. Uczy kobiety, zarządzania czasem, organizacji, planowania i realizacji celów oraz biznesu online. Stworzyła 40-osobowy zespół marzeń, czyli #gangPSC. Jestem autorką 5 kursów online, kursoksiążek i książek o zarządzaniu sobą w czasie i rozwoju osobistym i 5 e-booków biznesowych, stworzyła ponad 100 artykułów na bloga PSC, prowadzi podcast Pani Swojego Czasu od kuchni oraz regularne spotkania na żywo na FB i Instagramie #kawazBudzyńską.

Liczba głosów w plebiscycie: 95

Artboard Artboard
dagmarapakulska
MIEJSCE 9

Dagmara Pakulska

Marketerka, autorka Niby-Prasówki, przedsiębiorczyni i wykładowczyni akademicka z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży kreatywnej. Swoje pierwsze kroki stawiała w agencjach marketingowych, by po kilku latach otworzyć własny biznes, który wkrótce świętować będzie swoje piąte urodziny. Szkoli, audytuje i buduje plany komunikacji w social mediach zarówno dla lokalnych, jak i globalnych marek. Współpracowała już m.in. z Kino Polska S.A., TVN, Jeronimo Martins Polska oraz z mBankiem. Jej konikiem jest LinkedIn oraz Twitter. W 2021 roku zyskała tytuł jednej z Top 25 Liderek Polskiego LinkedIna według Magazynu Forbes Women Polska. W kwietniu 2022 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie Kobieta E-Commerce w kategorii Przedsiębiorcza Mama.

Liczba głosów w plebiscycie:88

 

Artboard Artboard
sylwia dabrowska plebiscyt
MIEJSCE 10

Sylwia Dąbrowska

Praca z kamerą to coś, co kocha i co jest jej największą pasją. Szkoli i występuje publicznie od 15 lat, a od 4 lat działa w marketingu online. Jest instruktorem teatralnym, pedagogiem dramy i absolwentką Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Pomaga markom osobistym oraz firmom w pracy z i przed kamerą ucząc, jak wykorzystywać video w budowaniu marki osobistej i w rozwoju biznesu online. Jej kursy kupiło już ponad 1200 osób. Ma za sobą 10 zrealizowanych kursów online i programów dotyczących wystąpień przed kamerą oraz ponad 150 transmisji na żywo. Prowadziła szkolenia i prelekcje z zakresu live video i content video marketingu na największych konferencjach w Polsce (I love marketing, Lider Biznesu Beauty, Marketing tu i teraz, Blog Conference Poznań, Virtual Summit, Social Media Show). Od 2017 roku dumnie tworzę w sieci własną markę Teacherka - video, live, podcast.

Liczba głosów w plebiscycie: 84 

 

Artboard Artboard
dagmara kokoszka lassota plebiscyt
Miejsce 11

Dagmara-Kokoszka-Lassota

Dyplomowana specjalistka ds psychologii marketingu i sprzedaży oraz ekspertka ds digital marketingu z ponad 11-letnim doświadczeniem. Pasjonatka Facebook Ads oraz mediów społecznościowych. Członek międzynarodowej organizacji The Neuromarketing Science and Business Association (NMSBA). Od lat prowadzi szkolenia, warsztaty i prelekcje na ogólnopolskich wydarzeniach. W ramach rozwoju swojej marki osobistej pomaga firmom zbudować społeczność oraz wprowadzać na rynek własne produkty. Współpracowała dotychczas z największymi polskimi influencerami i markami. Obecnie pełni funkcję Business Integration Managera w agencji Performics. Prywatnie mama trójki dzieci, żona i miłośniczka książek. 

Liczba głosów w plebiscycie: 79

Artboard Artboard
karolinakizinska
MIEJSCE 12

Karolina Kizińska

Ekspertka Biznesów Online, przedsiębiorczyni, prezeska dwóch spółek, autorka książki Superkobiety Onlajnu czyli Jak się spełnić w biznesie (online). Pomaga przedsiębiorczym kobietom przenieść biznes stacjonarny do internetu lub stworzyć biznes online od zera niezależnie od branży (sama z wykształcenia jest muzykiem i sprzedaje m.in muzyczne kursy online na rynek polski i amerykański). Pokazuje jak świetnie zarabiać na tym co już wiesz poprzez tworzenie i sprzedaż kursów online i e-booków. Po tym jak w czasie pandemii stanęła u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych) i udało jej się tego uniknąć dzięki przychodom ze sprzedaży kursów online, zdecydowała się pomagać innym przedsiębiorczym kobietom przejść tą samą ścieżkę, którą ona przeszła. Dziś prowadzi szkolenia, kursy online i mastermindy o tematyce biznesu online i ma rzesze kursantek, które z jej wsparciem z powodzeniem budują swoje marki w internecie, sprzedając tam swoje produkty i usługi.

Liczba głosów w plebiscycie: 77

Więcej o Karolinie:

 

Artboard Artboard
natalia kosciuk
MIEJSCE 13

Natalia Kościuk

Z wykształcenia hungarystka (Uniwersytet Warszawski) i manager sportowy (Wyższa Szkoła Turystyki i Rekreacji im. M. Orłowicza w Warszawie) – to niecodzienne połączenie oraz znajomość 4 języków obcych pozwoliły jej zdobyć unikatowe doświadczenie przy międzynarodowych projektach. Ekspert w zakresie sponsoringu i sprzedaży spraw reklamowych. Blisko 10 lat pracowała w branży sponsoringu sportu. Tworzyła  i sprzedawała projekty sponsorskie dla firm z sektorów takich jak paliwowy, motoryzacyjny, finansowy, FMCG. Współpracowała z kierowcami rajdowymi, klubami piłkarskimi, organizatorami biegów. Jako Rights Delivery Manager z ramienia UEFA wdrażała i realizowała projekty sponsorów UEFA EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie. Jako dyrektor sprzedaży portalu Sport.pl realizowała mediowe projekty reklamowe największych sponsorów sportu. Doradza przedsiębiorcom, organizacjom NGO i podmiotom sportowym.  Regularnie występuje na konferencjach biznesowych np. Tedex Warsaw Woman, Forum Sportbiz. Mentorka w międzynarodowym programie dla przedsiębiorczych kobiet Queen Innovation Challenge. Wraz z mężem prowadzi od kilku lat międzynarodowy e-commerce motoryzacyjny.

Liczba głosów w plebiscycie: 62

Artboard Artboard
sylwia chrabalowska plebiscyt
Miejsce 14

Sylwia Chrabałowska

ekspertka rynku wydawniczego, autorka kursów zawodowych i mentorka biznesu. Związana z mediami i wydawnictwami od 1998 r. Założyła wydawnictwo Moc Media, wierząc w połączenie starych mediów z nowymi i biznesu z etyką. Zrzeszona w PIK i PTWK. Powołała Fundację Moc Kobiet, by wspierać rozwój zawodowy kobiet oraz lokalną przedsiębiorczość. Doktorantka w Kolegium Zarządzania i Finansów SGH. Jej zainteresowania naukowe dotyczą szczególnie: zarządzania strategicznego, społecznej odpowiedzialności biznesu i prowadzenia dialogu z interesariuszami. Prywatnie mama trzech córek i żona jednego męża, z którymi przygarnęła do domu dwa bezpańskie psy. Jej misją jest sprawienie, by ludzie uwierzyli, że mają moc sprostać wyzwaniom, które stawia przed nimi życie!

Liczba głosów w plebiscycie: 55

 

Artboard Artboard
annamoczulska
MIEJSCE 15

Anna Moczulska

Z branżą marketingu internetowego związana od 2016 roku. Założycielka i digital analyst w Moczulska Digital Analytics oraz senior digital analyst w Artegence. Przed Artegence była team leaderem Data Analyst Team w Sempai, a wcześniej zdobywała doświadczenie, pracując dla takich marek jak TVN czy dentsu aegis network. Na co dzień wdraża narzędzia analityczne w produktach cyfrowych i świadczy bieżącą pomoc w analizie danych. Współautorka e-booka “Analityka w treści kampaniach marketingowych”. Anna jest również szkoleniowcem - prowadzi między innymi zajęcia na studiach podyplomowych Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej, a jej prezentacja na #semKRK17 została uznana przez publiczność za najlepszą podczas całego wydarzenia.

Liczba głosów w plebiscycie: 52

 

Kobieta Sukcesu 2022- etapy plebiscytu i metodologia


Kobieta Sukcesu 2022 w kategorii: marketing i biznes to pierwszy tego typu plebiscyt zorganizowany przez Widocznych. We wcześniejszych zestawieniach kobiet, to my decydowaliśmy o jej pełnym składzie. Tym razem w ostateczny kształt zestawienia chcieliśmy zaangażować internautów i społeczność w sieci.

Pierwszym etapem było zbieranie zgłoszeń. Internauci poprzez formularz online mogli wpisywać kandydatki, które wg nich zasługują na tytuł Kobiety Sukcesu 2022 w kategorii: marketing i biznes. Zbieranie zgłoszeń trwało do 13 kwietnia. Po tym etapie nasz dział marketingu weryfikował wszystkie kandydatury. Dostałyśmy 39 zgłoszeń. Istotne było dla nas, aby Panie związane były z szeroko rozumianym marketingiem, prowadziły swoje biznesy i były aktywne zawodowo. Zwróciliśmy uwagę na to, które z nich w ostatnim roku występowały na konferencjach branżowych, wydały książki/kursy, prowadzą swoje blogi/podcasty i aktywnie zrzeszają kobiety wokół tematyki biznesowej.

Do drugiego etapu przeszło 25 Kobiet wytypowanych właśnie poprzez zgłoszenia internautów i nasz dział marketingu. Wiemy, że nie sposób wiedzieć o każdej kobiecie, która realizuje wartościowe i interesujące projekty w marketingu i biznesie, jednak zależało nam, aby lista była jak najbardziej kompletna. Uzupełniliśmy więc propozycje internautów listę swoimi typami Kobiet, które na co dzień śledzimy, podziwiamy w naszej branży. 

Głosowanie na wszystkie kandydatki trwało 2 tygodnie, do 6 maja do godziny 9:00. Łącznie poprzez formularz Google zebraliśmy 1206 głosów. Jak rozkładały się głosy w tym etapie możecie zobaczyć w poniższej tabeliWszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za oddane głosy i zaangażowanie w plebiscyt. 

Wszystkie oddane głosy - 25 kandydatek na Kobietę Sukcesu 2022

Imię i nazwiskoLiczba głosów
Anna Moczulska 52
Sylwia Chrabałowska 55
Natalia Kościuk 62
Karolina Kizińska 77
Dagmara Kokoszka Lassota 51
Sylwia Dąbrowska 84
Dagmara Pakulska 47
Ola Budzyńska 66
Angelika Chimkowska 71
Maria Brzozak 107
Ela Wolińska 112
Janina Bąk 58
Ania Ledwoń Blacha 100
Beata Biegała 155
Natalia Dołżycka - Uchto 168
Olga Kordys Kozierowska 35
Kamila Rowińska 32
Joanna Kwiatkowska 28
Joanna Ceplin 27
Joanna Suchocka 26
Monika Czaplicka 23
Barbara Piasek Śliwa 18
Ewa Gadomska 15
Justyna Stańska 14
Magdalena Pawłowska 11

TOP 15 Kobiet Sukcesu - kto przeszedł do czołówki?

Do ścisłej czołówki Plebiscyt przeszło 15 Pań, które możecie poznać poniżej. Do głosów użytkowników doliczone zostały głosy kapituły Widoczni. W jej skład weszło 5 specjalistek z naszego działu marketingu: Anna Zalewska, Adrianna Nowak, Katarzyna Nowak, Aleksandra Boniecka i Karolina Dopierała. Każda z nich mogła wytypować swoje TOP3 z listy 15 wyróżnionych Pań i przyznać im kolejno: + 15 głosów, +14 głosów i +13 głosów. Jak nasze specjalistki rozdzieliły swoje głosy, zobaczycie poniżej.  

Jak głosowali użytkownicy i kapituła Widoczni?

WyróżnionaGłosy użytkownikówGłosy KapitułyŁączna liczba głosów
Anna ZalewskaAdrianna NowakKatarzyna NowakAleksandra BonieckaKarolina Dopierała
Anna Moczulska 52 52
Sylwia Chrabałowska 55 55
Natalia Kościuk 62 62
Karolina Kizińska 77 77
Dagmara Kokoszka-Lassota 51 14 14 79
Sylwia Dąbrowska 84 84
Dagmara Pakulska 47 15 13 13 88
Ola Budzyńska 66 15 14 95
Angelika Chimkowska 71 13 14 98
Maria Brzozak 107 107
Ela Wolińska 112 112
Janina Bąk 58 15 15 14 15 117
Ania Ledwoń Blacha 100 13 13 126
Beata Biegała 155 155
Natalia Dołżycka 168 168
 

 

Głosowanie wewnętrzne naszej kapituły było uzupełnieniem, jednak o kształcie zestawienia i tego, kto wszedł do TOP15 zadecydowali użytkownicy w toku głosowania. Dzięki temu nasze spojrzenie na kobiety w marketingu i biznesie wzbogaciła opinia osób z zewnątrz. Z ciekawością przyglądamy się laureatkom, które zebrały największą liczbę głosów swoich obserwatorów i obserwatorek. Z pewnością także do nich dołączymy.

 

Dlaczego powstał ten plebiscyt?

Widoczni od lat promują przedsiębiorcze kobiety, ich inicjatywy i zaangażowanie w rozwój naszej branży. Prowadzimy szkolenia dla Pań, chcących promować swoje biznesy, zapraszamy znane twórczynie do naszego cyklu wywiadów "Oko w Oko", a także przygotowujemy zestawienia i rankingi Pań, które warto śledzić w sieci.

Ten plebiscyt to nowy projekt, który postanowiliśmy stworzyć wspólne ze społecznością internautów. Byliśmy ciekawi, czy nasze typy pokryją się z głosowaniem online. Dzięki temu odkryliśmy kilka nowych nazwisk, które z pewnością warto śledzić i zainspirować się ich historią. 

Lista jest dla Was. Chcemy, aby nasi czytelnicy ujrzeli kobiecą siłę w dziedzinie marketingu i biznesu. Od każdej z wyróżnionych Pań możemy uczyć się przedsiębiorczości, rozwijać marketingowe umiejętności i czerpać inspirację z ich doświadczeń.

 

Kobiety, które inspirują! Od planu do działania

15 wyjątkowych kobiet, 15 inspirujących historii i 15 dowodów na  to, że chcieć znaczy móc. Jedno jest pewne, przedsiębiorcze kobiety są wśród nas. A to dopiero początek i 1. edycja Plebiscytu Kobiety Sukcesu. Wszystkim, którzy przyczynili się do ostatecznego kształtu tego zestawienia i oddali swój głos, serdecznie dziękujemy! Wierzymy, że zaprezentowane historie sukcesu staną się motywacją do działania w zakresie własnego biznesu i marketingu dla wielu kobiet, zwłaszcza tych, które mają potencjał, jednak boją się i nie dają sobie szansy na jego realizację.

Jeśli od dawna chodzi Ci po głowie pomysł na biznes, ale do tej pory tylko zastanawiałaś się nad jego realizacją, może to jest właśnie odpowiedni moment na podjęcie konkretnego działania?

 

Bezpłatna konsultacja SEO/ADS
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak

Menadżer Marki w agencji widoczni i trenerka Akademii Widoczni. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocją treści w sieci i kontaktem z mediami branżowymi.

Z wykształcenia jest dziennikarką ze specjalnością reklama i promocja. Doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarki i copywriterki pozwala jej szerzej widzieć tworzony content i lepiej dostosować go pod wymogi użytkowników, jak i Google.

Od 7 lat pracuje w branży marketingu internetowego. Cyklicznie zajmuje się szkoleniem klientów Agencji z zakresu prowadzenia profili na LinkedIn w ramach cyklu “Oko w Oko z Marketingiem Internetowym”.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
15 Kobiet Sukcesu w kategorii biznes i marketing | Plebiscyt 2022

Średnia ocen użytkowników3.00 na podstawie 118 głosów

UDOSTĘPNIJ