Uwaga, oszuści podszywają się pod agencje na platformach społecznościowych!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Widoczni zespół crop

Mamy status Google Partner Premier

Należymy do 3% najlepszych agencji w Polsce

Jesteśmy agencją Google Partner Premier

Nasz status, Twoje korzyści

W 2023 roku otrzymaliśmy tytuł Google Partner Premier, który wyróżnia 3% najlepszych agencji partnerskich w Polsce. Dla nas to niezwykłe wyróżnienie i duża satysfakcja, a co dla Ciebie oznacza, że współpracujesz z agencją Premier?

Co to jest program Google Partner?

Google od lat wyróżnia agencje, które spełniają określone wymagania swoim logo Google Partners. Dzięki temu ułatwia znalezienie rzetelnej agencji osobom, które chcą zlecić kampanie Google Ads. Status Google Partner nie jest przyznawany dożywotnio - należy niezmiennie spełniać kryteria agencji partnerskiej, aby utrzymać status. Jest to weryfikowane każdego dnia. Na uzyskanie statusu wpływ mają takie czynniki jak:

 

 

1
Skuteczność

Google rozumie skuteczność w kontekście optymalizacji konta menadżera i osiąganych wyników kampanii Google Ads dla klientów. Optymalizacja konta powinny wynosić co najmniej 70%. Przy takim wyniku bowiem agencja w pełni kontroluje konto, przygotowuje własne rekomendacje i strategię dla klientów.

2
Wydatki

Konto menadżera musi spełniać kryterium minimalnych wydatków w ciągu ostatnich 90 dni na wszystkich kontach łącznie w wysokości minimum 10 tys. dolarów.

3
Certyfikaty

Google wymaga, aby 50% zespołu doradców klienta ds. strategii na koncie menadżera stanowiły osoby z aktualnymi certyfikatami Google Ads. W dużych firmach ten wymóg dotyczy 100 pracowników. Każdy specjalista musi odznaczać się przynajmniej 1 certyfikatem Google z każdego typu kampanii, którą prowadził z budżetem co najmniej 500 dolarów w ostatnich 90 dniach.

Korzyści dla agencji i klientów od Google Partners

Agencja, która otrzyma status Partnera, promowana jest w wyszukiwarce partnerów i ma prawo publikować na stronie i w swoich materiałach logo Google Partners. Z perspektywy zespołu, jak również klientów agencji, status Google Partner daje szereg korzyści. Przede wszystkim otwiera dostęp do najnowszej wiedzy, bezpośrednio od Google oraz do wsparcia specjalistów Google w zakresie technicznym. Szczegółowa lista korzyści od Google to:

 • Szkolenia i certyfikaty związane z usługami  
 • Raporty z analiz zachowań konsumentów
 • Obsługa konta i pomoc techniczna
 • Konkursy i nagrody
 • Oferty promocyjne
 • Logo Partnera
 • Katalog

Dla najlepszych agencji Google przygotowało jednak specjalny status w postaci Google Partner Premier. Poniżej więcej informacji na temat Google Partner Premier.

Status Google Partner Premier tylko dla 3% agencji

Status Google Partner Premier przyznawany jest 3% agencji, które uczestniczą w programie Google Partners i mają najlepsze wyniki w swoim kraju. Nie ma więc ściśle określonych wyników, jakie należy osiągać, a agencje między sobą same ustawiają poprzeczkę. Im lepsze mają wyniki, tym trudniej jest je dogonić i zasłużyć na status Premier. W jakich obszarach należy się wykazać? Google wymienia takie jak:

 • Wzrost liczby obecnych klientów mierzony na bazie wzrostu wydatków na reklamę i wysokości wydatków u klientów Google Ads
 • Wzrost liczby nowych klientów również w odniesieniu do wydatków na kampanie
 • Utrzymanie klientów w formie odsetka klientów utrzymywanych w skali roku z kampaniami i wydatkami na kampanie
 • Zróżnicowany wachlarz usług, czyli sięganie po różnorodne typy kampanii reklamowych
 • Roczne wydatki na reklamę w postaci wydatków na wszystkich zarządzanych kontach w poszczególnych latach kalendarzowych.

Źródło: https://support.google.com/google-ads/answer/9702452

widoczni 67

Dlaczego warto współpracować z agencją Google Partner Premier?

Agencja Google Parter Premier może cieszyć się jeszcze lepszymi warunkami współpracy z Google niż przy standardowym partnerstwie. Poza wspomnianymi wyżej przywilejami, otrzymuje:

 • dostęp do wersji beta usług
 • zaproszenie na poznawanie doświadczeń przedstawicieli kadry kierowniczej
 • zaproszenie do uzyskania specjalnej pomocy dotyczącej konta
 • możliwość udziału w konkursie Premier Partner Awards

Co oznacza to dla Ciebie, klienta? Współpraca z agencją o statusie Premier to dla Ciebie gwarancja współpracy z najlepszymi specjalistami, którzy czerpią wiedzę bezpośrednio od Google. Możesz mieć pewność, że Twoje kampanie zarządzane są w nowoczesny sposób, z uwzględnieniem trendów i odwołaniem do statystyk, którymi dysponują wyłącznie Partnerzy Google. Taka współpraca to również namacalne korzyści finansowe. Klienci, którzy wcześniej nie korzystali z kampanii Google Ads mogą otrzymać od Partnera nawet 1200 zł na kampanie!

Wizyta w Google

Agencja widoczni Partnerem Google Premier

Nasz zespół ekspertów Google Ads już pełnymi garściami czerpie ze współpracy z Google. Za nami m.in. intensywne spotkanie strategiczne w siedzibie Google w Warszawie. To przywilej statusu Premier, że mogliśmy omówić bezpośrednio palące sprawy i zaplanować działania dla naszych klientów we współpracy z Google. Ustaliliśmy priorytety na nadchodzący rok i efektywny model współpracy.

Podczas spotkania Google zaprezentował nam, w jaki sposób będzie nas wspierał, między innymi poprzez szkolenia, materiały oraz rekomendacje dotyczące kont. Mamy do dyspozycji dedykowany zespół oraz wypracowaną procedurę współpracy. Co więcej, będziemy mieli dostęp do beta testów, dodatkowych materiałów z Google oraz dodatkowych analiz kont i klientów jako Partner Premier.

Spotkanie w Google 4