Widoczni jako jedna z najczęściej ocenianych agencji w Polsce i na świecie!

clutch wyroznienie

Zespół Widoczni z dumą prezentuje swoje najnowsze osiągnięcie z branży! Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za jedną z najczęściej recenzowanych agencji SEM na świecie na portalu Clutch.co! Badanie zostało przeprowadzone przez The Manifest. Jest to niesamowite wyróżnienie i nasz zespół nie może się doczekać, aby świętować to ze wszystkimi naszymi klientami i partnerami!

The Manifest jest platformą rankingową dla biznesu, która ma na celu zebranie i zweryfikowanie twardych danych, spostrzeżeń ekspertów i praktycznych porad, których potrzebujesz, aby budować swoją markę i rozwijać swój biznes.

Oto pozostałe wyróżnienia dla naszej agencji:

 

8. miejsce na świecie wśród najczęściej ocenianych agencji SEM

 

13. miejsce wśród najczęściej ocenianych agencji SEO na świecie!

1. miejsce wśród najczęściej ocenianych agencji SEO w Polsce!

1. miejsce wśród najczęściej ocenianych agencji PPC i agencji digital marketingowych w Polsce

 

Wyróżnienie to wiele dla nas znaczy, bo wiemy, ze Clutch.co to najbardziej rzetelne i wiarygodne źródło informacji o firmach. Bycie wśród najczęściej ocenianych agencji SEM na świecie, to dla nas niesamowita nagroda! Jest to dowód naszej ciężkiej pracy i poświęcenia w upewnianiu się, że nasi klienci otrzymują najwyższą jakość usług marketingu internetowego. Jesteśmy dumni z tego, że z każdym rokiem udaje nam się wprowadzać nowe innowacje i dowiadywać się więcej o branży. Stawiamy na rozwój naszych specjalistów i stałą optymalizację działań. Zależy nam na satysfakcji naszych klientów, a ta nagroda pokazuje najlepiej nasze zaangażowanie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w zdobyciu tej nagrody. Naszym klientom i partnerom dziękujemy za wiarę w nas i za powierzenie nam swojego biznesu. Wasze wsparcie umożliwiło nam zdobycie niezliczonych wyróżnień w branży, takich jak to. Jesteśmy wdzięczni, że możemy z Wami pracować i nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych projektów.

Jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją dotyczącą widoczności Twojego sklepu lub strony internetowej? Umów się na krótką rozmowę z naszymi doradcami i otrzymaj skuteczną strategię. która zwiększy sprzedaż.

 

Przykładowe opinie o naszej agencji na Clutch.co:

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Adrianna Nowak
Adrianna Nowak

Menadżer Marki w agencji widoczni i trenerka Akademii Widoczni. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocją treści w sieci i kontaktem z mediami branżowymi.

Z wykształcenia jest dziennikarką ze specjalnością reklama i promocja. Doświadczenie zdobyte podczas pracy dziennikarki i copywriterki pozwala jej szerzej widzieć tworzony content i lepiej dostosować go pod wymogi użytkowników, jak i Google.

Od 7 lat pracuje w branży marketingu internetowego. Cyklicznie zajmuje się szkoleniem klientów Agencji z zakresu prowadzenia profili na LinkedIn w ramach cyklu “Oko w Oko z Marketingiem Internetowym”.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Widoczni jako jedna z najczęściej ocenianych agencji w Polsce i na świecie!

Średnia ocen użytkowników0.71 na podstawie 17 głosów

UDOSTĘPNIJ