1. Edycja Marketingu na Fyrtlu. Jak przodować na poznańskim rynku?

marketing na fyrtlu

1. Edycja cyklu „Marketing na Fyrtlu” w ramach współpracy Akademii Widoczni i Plus Jeden Poznań już za nami! Prowadzący, Michał Białobrzeski i Dawid Małkowski, eksperci z naszej agencji, z entuzjazmem podzielili się swoim bogatym doświadczeniem i praktyczną wiedzą na temat promowania firm na konkurencyjnym poznańskim rynku.

Michał Białobrzeski i Dawid Małkowski „Marketing na Fyrtlu” 

Podczas spotkania, Michał i Dawid skoncentrowali się na przekazaniu umiejętności niezbędnych w dzisiejszym marketingu. Uczestnicy mieli możliwość poznania sposobów na to, jak wyróżnić się na lokalnym rynku, jak wykorzystać najnowsze metody promocji, a także jak strategicznie zwiększać zysk swojej firmy.

W trakcie sesji Michał i Dawid poruszyli wiele istotnych kwestii:

  • Jak efektywnie analizować aktualną sytuację biznesową i planować działania marketingowe?
  • Jak wykorzystać budżet marketingowy w zależności od branży, lokalizacji, i skali działalności?
  • Jakie są skuteczne formy promocji w lokalnym środowisku, w tym SEO/SEM i Google Moja Firma?
  • Jak radzić sobie z konkurencją zarówno lokalną, jak i online?

Uczestnicy mieli również szansę na zapoznanie się z praktycznymi aspektami pracy marketingowej, od wyboru agencji po wykorzystanie danych kontaktowych i opinii klientów w promocji.

 

Marketing na Fyrtlu - wrażenia

Zarówno Michał, jak i Dawid, zauważyli duże zaangażowanie i zainteresowanie uczestników, co świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na specjalistyczną wiedzę marketingową w Poznaniu. Ich praktyczne porady i indywidualne podejście do problemów spotkały się z ciepłym przyjęciem.

"Marketing na Fyrtlu" to krok w kierunku wsparcia lokalnych biznesów w Poznaniu. Już teraz widać, że zapotrzebowanie na takie inicjatywy jest duże, więc mamy nadzieję, że przyszłe szkolenia będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem ;)

Już nie możemy się doczekać kolejnych edycji, które zapewne przyniosą jeszcze więcej praktycznych porad, innowacyjnych rozwiązań i pomysłów na podbicie lokalnego rynku. Poznaniacy, przygotujcie się na marketingową rewolucję!

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Milena Masłowska
Milena Masłowska

Milena swoje doświadczenie w marketingu internetowym zdobywała, pracując na stanowisku copywriterki w agencji oraz jako freelancerka. Regularnie pogłębia wiedzę z zakresu content marketingu, SEO, czy Google Ads studiując na kierunku Copywriting jako narzędzie reklamy.

Jest absolwentką studiów na kierunku Filologia rosyjska, ze specjalizacją literaturoznawstwo. Ukończyła kursy marketingu internetowego, a na co dzień doszkala się, czytając blogi o promowaniu biznesu i poznaje nowe zagadnienia związane z Google Ads. Swoje treści opiera na najświeższych informacjach branżowych i danych pozyskanych z narzędzi takich jak Senuto, Semstorm i Ahrefs.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
1. Edycja Marketingu na Fyrtlu. Jak przodować na poznańskim rynku?

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 2 głosów

UDOSTĘPNIJ