Ognisko integracyjne 2020 Widoczni - relacja ze spotkania

autor: Adrianna Nowak

Po trudnych miesiącach lock downu i pracy zdalnej postanowiliśmy spotkać się i wspólnie pobiesiadować. Nasze cykliczne ognisko integracyjne było do tego najlepszym pretekstem :) Od marca, kiedy to ostatni raz widzieliśmy się w biurze w komplecie, sporo się zmieniło. Do naszego zespołu dołączyło sporo nowych osób, które w piątek mieliśmy okazję poznać face to face.

W jakiej atmosferze przebiegała nasza piątkowa integracja? Oto fotorelacja z wydarzenia.

2 grill widoczni
2 ognisko widoczni grupowe
 • 2 grill widoczni
 • 2 ognisko widoczni grupowe
quiz losowanie z kapelusza
quiz widoczni piotek
 • quiz losowanie z kapelusza
 • quiz widoczni piotek

Ognisko rozpoczęliśmy zaraz po pracy w piątek. Mimo gorącego okresu urlopowego frekwencja dopisała. Widoczni, którzy pracują z nami kilka lat mieli okazję porozmawiać z osobami, które niedawno dołączyły do naszego zespołu. Jednym z głównych elementów integrujących zespół i pozwalającym się wzajemnie lepiej poznać był quiz pt. "Prawda czy Fałsz". Każdy z uczestników wylosował 3 fakty na temat innych osób z zespołu i musiał określić czy są one prawdą, czy kłamstwem. Na jaw wyszły zdumiewające ciekawostki, o których większość z nas nie miała wcześniej pojęcia! Na przykład: 

 • Michał kiedyś ćwiczył aikido
 • Ola poznała Yoko Ono
 • Paweł ma brata bliźniaka
 • Daria brała udział w telewizyjnym Kole Fortuny

Po serii losowanych faktów, przyszedł czas na dogrywkę w rundzie drugiej, która pozwoliła wyłonić zwycięzców. Gratulacje dla Gabrysi i Łukasza, którzy bezbłędnie przeszli wszystkie rundy i zostali ex aequo zwycięzcami! 

20200828 174823
quiz widoczni monika
 • 20200828 174823
 • quiz widoczni monika

Oczywiście odliczamy dni//tygodnie/miesiące do kolejnej wspólnej integracji. Kiedy się ona odbędzie? Wszystko zależy od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Część z nas wraca do swoich biurek w firmie, część do pracy zdalnej, a jeszcze inni pracują z systemie hybrydowym. Taki podział pozwala nam stosować się do zasad bezpieczeństwa i jednocześnie efektywnie wykonywać nasze zadania. 

ognisko monika i gabi widoczni
quiz widoczni piotrek
 • ognisko monika i gabi widoczni
 • quiz widoczni piotrek
ognisko widoczni bartek
widoczni ognisko2
 • ognisko widoczni bartek
 • widoczni ognisko2
Dołącz do naszego zespołu!
Autor
adrianna nowak widoczni
Adrianna Nowak

Specjalista ds. marketingu internetowego. W agencji widoczni zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także promocja treści w sieci oraz kontakt z mediami i blogosferą.

W swojej pracy najbardziej lubi nawiązywanie relacji z twórcami internetowymi, portalami oraz ekspertami z branży, którym bliskie jest nasze podejście do marketingu internetowego. Cieszy ją, gdy blogerzy doceniają nasze działania i z chęcią dzielą się naszymi treściami. Rosnąca liczba pozytywnych komentarzy na naszym blogu daje jej poczucie, że to, co robi ma sens i wartość dla innych.

Godziny pracy spędzone przed komputerem Adrianna równoważy spędzając czas aktywnie na rowerze, czy rolkach. Jako absolwentka filmoznawstwa i kultury mediów, jest wielką miłośniczką kina.

Autor
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO