Ognisko integracyjne 2020 Widoczni - relacja ze spotkania

ognisko firmowe widoczni z lotu ptaka

Po trudnych miesiącach lock downu i pracy zdalnej postanowiliśmy spotkać się i wspólnie pobiesiadować. Nasze cykliczne ognisko integracyjne było do tego najlepszym pretekstem :) Od marca, kiedy to ostatni raz widzieliśmy się w biurze w komplecie, sporo się zmieniło. Do naszego zespołu dołączyło sporo nowych osób, które w piątek mieliśmy okazję poznać face to face.

W jakiej atmosferze przebiegała nasza piątkowa integracja? Oto fotorelacja z wydarzenia.

ognisko firmowe widoczni z lotu ptaka

 

2 grill widoczni

 

quiz losowanie z kapelusza

 

Ognisko rozpoczęliśmy zaraz po pracy w piątek. Mimo gorącego okresu urlopowego frekwencja dopisała. Widoczni, którzy pracują z nami kilka lat mieli okazję porozmawiać z osobami, które niedawno dołączyły do naszego zespołu. Jednym z głównych elementów integrujących zespół i pozwalającym się wzajemnie lepiej poznać był quiz pt. "Prawda czy Fałsz". Każdy z uczestników wylosował 3 fakty na temat innych osób z zespołu i musiał określić czy są one prawdą, czy kłamstwem. Na jaw wyszły zdumiewające ciekawostki, o których większość z nas nie miała wcześniej pojęcia! Na przykład: 

  • Michał kiedyś ćwiczył aikido
  • Ola poznała Yoko Ono
  • Paweł ma brata bliźniaka
  • Daria brała udział w telewizyjnym Kole Fortuny

Po serii losowanych faktów, przyszedł czas na dogrywkę w rundzie drugiej, która pozwoliła wyłonić zwycięzców. Gratulacje dla Gabrysi i Łukasza, którzy bezbłędnie przeszli wszystkie rundy i zostali ex aequo zwycięzcami! 

3 grono widoczni2

 

4 grono widoczni3

 

20200828 174823

 

Oczywiście odliczamy dni//tygodnie/miesiące do kolejnej wspólnej integracji. Kiedy się ona odbędzie? Wszystko zależy od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Część z nas wraca do swoich biurek w firmie, część do pracy zdalnej, a jeszcze inni pracują z systemie hybrydowym. Taki podział pozwala nam stosować się do zasad bezpieczeństwa i jednocześnie efektywnie wykonywać nasze zadania. 

ognisko monika i gabi widoczni

 

quiz widoczni adrianna nowak

 

ognisko widoczni bartek

 

Dołącz do naszego zespołu! Zobacz więcej

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Ognisko integracyjne 2020 Widoczni - relacja ze spotkania

Średnia ocen użytkowników5.00 na podstawie 1 głosów

UDOSTĘPNIJ