Oko w oko z marketingiem - Analiza efektów w GA4 w praktyce

banery eksperci

To już kolejne spotkanie z serii “Oko w oko z Marketingiem”. W lutym postanowiliśmy rozszerzyć nasze ostatnie szkolenie i zagłębić się w temat Google Analytics 4. Poprowadził je Daniel Chruściński, nasz menadżer działu Optymalizacji Konwersji oraz specjalista ds. Google Ads z wieloletnim doświadczeniem. Tym razem szkolenie dla naszych klientów miało wymiar praktyczny, z dużym naciskiem na pracę własną uczestników.
Google Analytics 4 - nowości w raportach

Właściciele stron i sklepów przyzwyczaili się do szerokich możliwości analitycznych, jakie dają darmowe narzędzia Google. Chociaż bezpłatność się nie zmieni, to narzędzia same w sobie są odświeżane i aktualizowane. Przed nami jedno z przełomowych przejść z Google Analytic Universal na Google Analytics 4. GA4 jest już od dłuższego czasu dostępny, ale od 1 lipca 2023 oficjalnie stanie się jedyną opcją. Dlatego już teraz pomagamy zaznajomić się naszym klientom z nowym narzędziem. W ramach warsztatów zaplanowaliśmy:

  • samodzielne przygotowywanie prostych raportów - efektywność SEO, Ads, content marketingu, social media
  • wyszukiwanie danych na temat ruchu na stronie i zestawianie ich ze sobą
  • wprowadzanie modyfikacji do domyślnych raportów GA4 - filtry, zakresy dat, zakresy danych itp.

Dziękujemy wszystkim za obecność zarówno zdalnie, jak również stacjonarnie. Już niedługo kolejne szkolenie!

 

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Karolina Dopierała
Karolina Dopierała

Specjalistka ds. marketingu internetowego. Ukończyła studia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja o specjalizacji Nowe media. Swoją wiedzę uzupełnia na szkoleniach z zakresu copywritingu, strategii marki, SEO, Google Ads i Analytics.

W swojej pracy dba o przejrzysty wizerunek Widocznych i budowanie rozpoznawalności agencji. Zagłębia się w tajniki mediów społecznościowych, optymalizacji strony internetowej oraz marketingu w szerokim tego słowa znaczeniu.

W wolnej chwili Karolina lubi wpaść w wir książek o tematyce fantasy lub fotografować świat i ludzi przez pryzmat starych aparatów analogowych.

Przeczytaj o autorze
Oceń ten artykuł:
Oko w oko z marketingiem - Analiza efektów w GA4 w praktyce
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ