Szkolenie dla klientów agencji widoczni. 5 spotkanie za nami

szkolenie dla klientow widoczni

17 stycznia 2019 eksperci widoczni przygotowali już piąte spotkanie z cyklu" Oko w oko z marketingiem internetowym" dedykowane naszym klientom i partnerom. Spotkania te mają na celu edukację z zakresu marketingu internetowego i dzielenie się widzą praktyczną na temat usług oferowanych przez agencję widoczni. Tym razem uczestnicy byli z bardzo różnych branż - od motoryzacyjnej przez deweloperską  po odzieżową. Jak przebiegało szkolenie i czego dowiedzieli się po 4 godzinach? 

szkolenie

 

Szkolimy studentów, blogerów i początkujących Zobacz więcej

4 filary marketingu internetowego

Całe spotkanie zostało podzielone na cztery części, które kompleksowo wyczerpywały zagadnienia z obszaru marketingu internetowego. Spotkanie rozpoczął Wojciech Leder - manager działu obsługi klienta. Opowiedział uczestnikom na temat tego jak od kuchni wygląda oferowana przez nas usługa, co obejmuje proces pozycjonowania oraz kiedy można spodziewać się pierwszych efektów. 

Część drugą poprowadziła Agata Tuszyńska  - manager działu Google Ads w agencji widoczni. Uczestnicy dowiedzieli się jak mierzyć efektywność kampanii w Google, jakie rodzaje reklam dostępne są poprzez Google Ads oraz jak dobierać słowa kluczowe w prowadzonych kampaniach. 

Kolejne wystąpienie dotyczyło Google Analytics.  O funkcjach tego narzędzia opowiedziała Anna Zalewska - manager marketingu. Uczestnicy poznali podstawowe i zaawansowane funkcje GA, nauczyli się odczytywać dane zawarte w raportach, a także zobaczyli przykłady najczęściej popełnianych przez administratorów stron błędów.

Spotkanie zakończyła prezentacja poświęcona budowaniu wizerunku eksperta w sieci. Adrianna Nowak - specjalista ds. marketingu internetowego przybliżyła działanie LinkedIna i podpowiedziała kilka rozwiązań na efektywne prowadzenie profilu firmowego oraz osobistego. Uczestnicy dowiedzieli się o sposobach na zwiększenie zasięgów postów i rozbudowywaniu sieci kontaktów. 

szkolenie dla klientow widoczni

 

Jesteś naszym klientem i chciałbyś wziąć udział w kolejnym spotkaniu z cyklu "Oko w oko z marketingiem internetowym"?  Nie ma problemu! Napisz do nas: [email protected]

Bezpłatna konsultacja eksperta
Wyślij zapytanie
Wyślij
Oceń ten artykuł:
Szkolenie dla klientów agencji widoczni. 5 spotkanie za nami
Nikt jeszcze nie ocenił tego artykułu. Badź pierwszy
UDOSTĘPNIJ