688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 45

Szkolenia i webinary Akademii widoczni

Praktyczne porady i wskazówki od praktyków marketingu internetowego

Szkolenia i webinary z marketingu internetowego

Zarządzaj marketingiem w swojej firmie z Akademią widoczni

 

Poznaj cykliczne szkolenia i webinary Akademii widoczni i stale aktualizuj swoją wiedzę. Realizujemy tematy, które pozwolą Ci przenieść wiedzę na praktykę w swojej firmie. Znajdziesz u nas zagadnienia związane z usługami, które realizujemy - aby lepiej je rozumieć i podejmować świadome decyzje w zakresie dalszego rozszerzania zakresu pozycjonowania i PPC. Nie zabraknie również tematów spoza naszej oferty, ale takich, które wzbogacą Twoją strategię marketingową i zainspirują do kreatywnych działań promocyjnych.

Stawiamy na praktyczne wskazówki i porady w przyjaznej atmosferze. Zobacz dotychczasowe szkolenia i webinary.

Performance Marketing

Webinary Akademii widoczni

 

Weź udział w naszych cyklicznych webinarach, prowadzonych przez ekspertów Performance Marketingu. Poruszamy tematy skutecznych kampanii w Google i w mediach społecznościowych. Spotkania są realizowane wokół wybranego tematu i dostępne są dla każdego, kto się wcześniej zapisze. Poniżej znajdziesz nagrania dotychczasowych webinarów. Obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby wziąć udział w webinarze na żywo i móc zadawać pytania prowadzącym. 

webinar-widoczni-ads1
Najczęściej popełniane błędy w Google Ads
webinar-widoczni-ads2
Jak promować sklepy w Google i Facebook Ads?
webinar-widoczni-ads3
Jak przygotować świąteczne kampanie w Google Ads?
Akademia widoczni

Szkolenia Akademii widoczni dla klientów

 

Nasi klienci mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach z marketingu internetowego w formie stacjonarnej w Poznaniu lub online. Każde szkolenie dotyczy zaawansowanych zagadnień, ale podanych w prosty i zrozumiały sposób. Dużą wartością szkoleń jest bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami i możliwość dyskusji wokół realizowanych tematów. Jeśli jeszcze nie otrzymujesz zaproszeń na szkolenie, daj nam znać, aby nigdy nie przeoczyć kolejnych wydarzeń Akademii widoczni dla klientów.

szkolenie-akademia-widoczni3
Jak optymalizować kampanie Google Ads?
szkolenie-akademia-widoczni1
Jak zaplanować skuteczną kampanię reklamową w social media?
szkolenie-akademia-widoczni2
Jak tworzyć skuteczne treści na LinkedIn?
szkolenie-akademia-widoczni4
Marketing internetowy - cele i procesy
Artboard
Poznaj naszych trenerów

Trenerzy Akademii widoczni

Szkolenia tworzą doświadczeni specjaliści z takich dziedzin jak Performance Marketing, SEO, content marketing, social media, analityka i wiele innych. Każda osoba jest doskonale przygotowana do prowadzenia szkoleń i pracy z grupą i przygotowuje autorskie materiały do dyspozycji uczestników. Poznaj nasz zespół trenerów, który cały czas rozbudowujemy o kolejne energetyczne osoby.

widoczni 40
widoczni 83 widoczni 67
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej