Historia sukcesu
Protan Elmark Eksport
Sukces
Protan Elmark Eksport - Producent hal namiotowych
78% większa sprzedaż
O firmie

Producent hal namiotowych, Protan Elmark, prowadzi sprzedaż nie tylko w Polsce, ale także na rynki zagraniczne. Aby zwiększyć swoje dotarcie oraz sprzedaż, firma zdecydowała się na współpracę z nami w zakresie marketingu internetowego. Po analizie branży na wybranych rynkach zagranicznych, zarekomendowaliśmy kampanie Adwords w sieci wyszukiwania oraz remarketing.

 

 

Wyzwania
Co osiągneliśmy?
100% więcej
zapytań ofertowych
78% większa
sprzedaż
26 państw = 26 nowych
rynków sprzedaży
Proces

Firma Protan-Elmark postawiła przed nami wyzwanie dotarcia na wybrane rynki zagraniczne. W każdym państwie popyt na hale namiotowe był inny, dlatego istotnym elementem działań był research i okresowe testowanie skuteczności haseł. Każdy kraj wyróżniał się własnym nazewnictwem tego samego produktu – hali namiotowej, z drugiej strony poszczególne typy hal – przemysłowe, magazynowe czy imprezowe, także różniły się popularnością w poszczególnych krajach. Frazy, które generowały konwersje w jednym kraju, niekoniecznie dawały ten sam efekt w innym.

 

Realizowanie jednocześnie kilku kampanii Adwords na różne rynki nie oznaczało więc jedynie przetłumaczenia tekstów reklam i fraz, ponieważ te elementy musiały być ściśle dopasowane do klientów z danego kraju. Po wielotygodniowej pracy udało nam się wypracować kampanie, które generowały coraz tańsze konwersje. Duży odsetek zapytań przyniósł sprzedaż.

 

Realizowaliśmy kampanie do takich państw jak:

Brazylia, Bułgaria, Holandia, Norwegia,Rosja, Białoruś, Kazachstan, Słowacja, Węgry, Niemcy, Francja, Czechy, Wielka Brytania, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Norwegia, Szwecja, Dania, Szwajcaria, Austria, Hiszpania, Portugalia.

 

 

 

Referencje
Referencje

W kwestii kampanii na rynki zagraniczne zdaliśmy się w pełni na profesjonalizm agencji widoczni. Prowadzone przez nich działania zaowocowały sprzedażą hal i nawiązaniem ważnych kontaktów biznesowych. Co więcej, efekty kampanii dały nam wiedzę na temat specyfiki poszczególnych rynków. Dzięki temu mogliśmy też ulepszyć naszą strategię sprzedaży na danym rynku. Bardzo ważnym aspektem dla nas było również stopniowe zwiększanie liczby pozyskanych zapytań w ramach ustalonego budżetu. Efektem współpracy jest zaistnienie na nowych rynkach i zbudowanie sprzedaży eksportowej. Nie byłoby to możliwe bez działań w sieci oraz bez takiej skuteczności agencji widoczni.

Marcin Janowski, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej Protan Elmark

 

 

Współpraca
Zróbmy Razem Kolejną
Skuteczną Kampanię!
Zadzwoń do nas
Wyślij zapytanie
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę


Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO