10% zniżki na wszystkie usługi z okazji Dnia Kobiet!
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2019 zespol
Dołącz do naszego zgranego zespołuNie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi.

Praca, praktyki, staże - agencja widoczni Poznań

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Cały czas rozwijamy się, korzystamy z najlepszych narzędzi, śledzimy najnowsze trendy i nawiązujemy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. Dołączysz do nas?

Zobacz nas w akcji

Widoczni od zaplecza

Poznaj nasze wartości

Zobacz naszą kulturę organizacji!

kultura organizacji widoczni okladka

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Zobacz nas w akcji

Widoczni oczami kandydata

Jak wygląda nasza agencja oczami kandydata? Przed Wami krótkie wideo, dzięki któremu oswoicie się z naszą ekipą i biurem jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną!

Dołącz do nas

Rekrutacja trwa!

widoczni na schodach sesja wspolna

Nasz zespół wygląda tak jak na zdjęciu powyżej. Niby wszyscy w komplecie, ale kogoś tu brakuje...

Może właśnie Ciebie? :)

Proces

Rekrutacja w 4 krokach

Każdy kandydat to w naszych oczach potencjalny pracownik agencji widoczni. Dlatego tak bardzo zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas całej rekrutacji. Nie tylko my wybieramy Ciebie, ale także Ty - nas. Staramy się więc stworzyć warunki do otwartej rozmowy o Twoich oczekiwaniach i planach zawodowych. Weryfikujemy również Twoją wiedzę i doświadczenie, aby mieć pewność, że sprostasz zadaniom, które czekają Cię w pracy w naszej agencji.

Zobacz, jak przebiega proces rekrutacji!

1. Wysyłasz CV i co dalej?2. Po pierwszym spotkaniu3. Gratulacje to już ostatni krok4. Witaj w zespole widoczni!

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zaprosimy Cię na pierwsze spotkanie. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jaką masz motywację do pracy właśnie w naszej agencji. To pierwsze spotkanie to okazja, abyś zaprezentował lub zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu, dotychczasowych osiągnięciach i pokaż, że Twoja wizyta w agencji widoczni nie jest przypadkowa :)

Kolejnym etapem będzie rozwiązanie zadania. W zależności od stanowiska może to być realizacja zadania w domu lub w naszej siedzibie. Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania oraz co chcemy sprawdzić.

Jeśli pomyślnie rozwiążesz zadanie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę, która z założenia powinna zakończyć się podpisaniem umowy na okres próbny. To również czas na ostateczne negocjowanie warunków i precyzowanie swoich oczekiwań.

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i...cały zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączasz?

 

Benefity dla pracowników agencji widoczni

Elastyczny czas pracy (7:30-9:00)

Dofinansowanie do karty MultiSport

Dzień wolny w Twoje urodziny

Home office raz w miesiącu

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Stół do ping-ponga i piłkarzyki

Warsztaty i szkolenia wewnętrzne

Spotkania z fizjoterapeutą

Dostęp do prysznica w biurze (hit dla rowerzystów)

Zniżki na studia na poznańskich uczelniach

Poznaj nas

Zespół widoczni

widoczni 2019 zespol

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

Widoczni w liczbach

20 lat w branży

Rozwijaj się z najlepszymi specjalistami!

27 lat średnia wieku naszego zespołu

Pracują u nas pełni energii ludzie, tacy jak Ty!

16 i więcej wewnętrznych szkoleń rocznie

Stawiamy na rozwój zespołu i dzielenie się wiedzą.

20 meczów ping-ponga miesięcznie

Cyklicznie spotykamy się na imprezach integracyjnych.

Zdjęcia

Odwiedź naszą galerię

kolaz widoczni
Dobra praca

Poznaj 7 powodów, dla których warto do nas dołączyć

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

1
Nieustanny rozwój zawodowy

Marketing internetowy to zmienna branża, dlatego daje tak dużą przestrzeń do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Za pół roku Twoja praca może wyglądać zupełnie inaczej! Nie ma mowy o rutynie.

2
Wartościowe szkolenia

Okazją do rozwoju są szkolenia z czołowymi ekspertami z branży. Możliwość wymiany doświadczeń z takimi specjalistami jak Zgred to solidna dawka wiedzy i motywacji.

3
Kariera również dla początkujących

Nieważne, co studiujesz i gdzie pracujesz. Jeśli masz motywację i ambicję, możesz szybko wdrożyć się w pracę w marketingu internetowym. W widocznych można się dużo nauczyć i wreszcie obrać konkretną ścieżkę kariery.

 

4
Mamy czas dla siebie

Pracujemy efektywnie i działamy w oparciu o jasne cele. Dzięki temu nikt nie zostaje po godzinach, a o pracy w weekendy nikt tutaj nie słyszał.

 

5
Przyjazne biuro i fajni ludzie

Spędzamy w pracy 8 godzin dziennie, dlatego tak ważne jest przyjazne miejsce i miła atmosfera. Pracujemy w nowoczesnym i wygodnym biurze, które jest przyjazne dla rowerzystów. Do dyspozycji mamy kuchnię, prysznic, ogródek grillowy, parking, a także stojak na rowery. Czujemy się tu jak u siebie.

Odwiedź naszą galerię zdjęć zobacz pracę w agencji widoczni od zaplecza! #widoczniodzaplecza

6
Naprawdę pomagamy klientom

Dajemy z siebie wszystko, bo wierzymy, że nasze usługi są naprawdę pomocne i warte polecenia.

7
Realizujemy swoje pomysły

To nie jest korporacja z długim procesem decyzyjnym i nienaruszalną hierarchią. Każdy z nas ma realny wpływ na kształt firmy i może realizować swoje pomysły.

 

8
Praca z sensem

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, widzimy, jak nasze działania pomagają im rozwijać swój biznes w sieci. To daje nam duże poczucie sensu tego, co robimy.

 

Dobre samopoczucie

Spotkania z fizjoterapeutą, biurka stojące - wszystko dla zdrowia!

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji długotrwałej pracy siedzącej zainwestowaliśmy w biurka stojące, które pozwolą zadbać o nasze zdrowie i zmienić pozycję w czasie wielogodzinnego dnia pracy. Ponadto w naszej siedzibie organizujemy spotkania z fizjoterapeutą, dzięki czemu wiemy, jakie ćwiczenia wdrożyć i wykonywać, nawet w trakcie siedzenia przy biurku!

Zobacz relację ze spotkania z fizjoterapeutą
widoczni 222widoczni 198widoczni47widoczni49widoczni po godzinach2 grill widoczniognisko firmowe widoczni z lotu ptakaakademia widoczni na uam 1
Praca dla studenta

Jesteśmy partnerem programu stażowego dla studentów

Dekoracja
Relacja ze stażu

Zobacz jak wygląda u nas staż - videorelacja

Odwiedź nas od zaplecza

#zawsze
widoczni

Szukasz skutecznej agencji SEO?

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej