688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E widoczni 2019 zespol
Zostań jednym z widocznych Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi.

Praca, praktyki, staże - agencja widoczni Poznań

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Cały czas rozwijamy się, korzystamy z najlepszych narzędzi, śledzimy najnowsze trendy i nawiązujemy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie. Dołączysz do nas?

Aktualne oferty
Zostań jednym z widocznych

22 lata na rynku, ponad 60 osób na pokładzie pracujących w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni. Dołączysz? :)

 

Aktualne oferty pracy:

Drobiazgi, które cieszą

Benefity dla naszych Widocznych :)

Elastyczny czas pracy (7:30-9:00)

Dofinansowanie do karty MultiSport

Dzień wolny w Twoje urodziny

Home office 2 razy w miesiącu

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Stół do ping-ponga i piłkarzyki

Warsztaty i szkolenia wewnętrzne

Spotkania z fizjoterapeutą

Dostęp do prysznica w biurze (hit dla rowerzystów)

Zniżki na studia na poznańskich uczelniach

Zostań Widocznym

Jak wygląda rekrutacja do zespołu Widocznych

Każdy kandydat to w naszych oczach potencjalny nowy Widoczny. Dlatego tak bardzo zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas całej rekrutacji. Nie tylko my wybieramy Ciebie, ale także Ty - nas. Staramy się więc stworzyć warunki do otwartej rozmowy o Twoich oczekiwaniach i planach zawodowych. Weryfikujemy również Twoją wiedzę i doświadczenie, aby mieć pewność, że sprostasz zadaniom, które czekają Cię w pracy w naszej agencji.

Tylko 4 kroki dzielą Cię od pracy marzeń :)

1. Wysyłasz CV i co dalej? 2. Po pierwszym spotkaniu 3. Gratulacje to już ostatni krok 4. Witaj w zespole widoczni!

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zaprosimy Cię na pierwsze spotkanie. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jaką masz motywację do pracy właśnie w naszej agencji. To pierwsze spotkanie to okazja, abyś zaprezentował lub zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu, dotychczasowych osiągnięciach i pokaż, że Twoja wizyta w agencji widoczni nie jest przypadkowa :)

Kolejnym etapem będzie rozwiązanie zadania. W zależności od stanowiska może to być realizacja zadania w domu lub w naszej siedzibie. Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania oraz co chcemy sprawdzić.

Jeśli pomyślnie rozwiążesz zadanie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę, która z założenia powinna zakończyć się podpisaniem umowy na okres próbny. To również czas na ostateczne negocjowanie warunków i precyzowanie swoich oczekiwań.

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i...cały zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączasz?

 

3 grono widoczni2 65705486 880499822288304 68859136187564032 n widoczni social media week 02 DSC 0294 widoczni26 widoczni brighton seo grupowe widoczni49 36087066 10212469906802397 3021841223125041152 n
Dobra praca

Poznaj 7 powodów, dla których warto do nas dołączyć

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

1
Nieustanny rozwój zawodowy

Marketing internetowy to zmienna branża, dlatego daje tak dużą przestrzeń do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Za pół roku Twoja praca może wyglądać zupełnie inaczej! Nie ma mowy o rutynie.

2
Wartościowe szkolenia

Okazją do rozwoju są szkolenia z czołowymi ekspertami z branży. Możliwość wymiany doświadczeń z takimi specjalistami jak Zgred to solidna dawka wiedzy i motywacji.

3
Kariera również dla początkujących

Nieważne, co studiujesz i gdzie pracujesz. Jeśli masz motywację i ambicję, możesz szybko wdrożyć się w pracę w marketingu internetowym. W widocznych można się dużo nauczyć i wreszcie obrać konkretną ścieżkę kariery.

 

4
Mamy czas dla siebie

Pracujemy efektywnie i działamy w oparciu o jasne cele. Dzięki temu nikt nie zostaje po godzinach, a o pracy w weekendy nikt tutaj nie słyszał.

 

5
Przyjazne biuro i fajni ludzie

Spędzamy w pracy 8 godzin dziennie, dlatego tak ważne jest przyjazne miejsce i miła atmosfera. Pracujemy w nowoczesnym i wygodnym biurze, które jest przyjazne dla rowerzystów. Do dyspozycji mamy kuchnię, prysznic, ogródek grillowy, parking, a także stojak na rowery. Czujemy się tu jak u siebie.

Odwiedź naszą galerię zdjęć zobacz pracę w agencji widoczni od zaplecza! #widoczniodzaplecza

6
Naprawdę pomagamy klientom

Dajemy z siebie wszystko, bo wierzymy, że nasze usługi są naprawdę pomocne i warte polecenia.

7
Realizujemy swoje pomysły

To nie jest korporacja z długim procesem decyzyjnym i nienaruszalną hierarchią. Każdy z nas ma realny wpływ na kształt firmy i może realizować swoje pomysły.

 

8
Praca z sensem

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, widzimy, jak nasze działania pomagają im rozwijać swój biznes w sieci. To daje nam duże poczucie sensu tego, co robimy.

 

Poznaj naszych specjalistów

Historie rozwoju zawodowego Widocznych

W pracy najbardziej zależy Ci na rozwoju zawodowym? To świetnie, bo my również stawiamy na zdobywanie wiedzy, umiejętności i stałe poszerzanie kompetencji. Zobacz jak ciekawe są historie naszych Widocznych - od stażysty po menadżera, eksperta czy starszego specjalistę :) Każdy idzie inną ścieżką, ale każdy dobrze wie, w jakim kierunku.

Dołącz do nas i poznaj swoje możliwości rozwoju w agencji widoczni :)

Poznaj nasz zespół

Widoczni w swoim żywiole. Zobacz!

Czekamy na Ciebie

Zostań jednym z Widocznych

#widoczniodzaplecza

Jacy są Widoczni? Przekonaj się!

widoczni 222 widoczni 198 widoczni47 widoczni49 widoczni po godzinach 2 grill widoczni ognisko firmowe widoczni z lotu ptaka akademia widoczni na uam 1
Poznaj nasze wartości

Zobacz naszą kulturę organizacji!

kultura organizacji widoczni okladka

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Galeria zdjęć

Widoczni w pracy i po godzinach

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego w naszym kilkudziesięcioosobowym zespole budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy, na spotkaniach integracyjnych.

Zobacz galerię i poznaj ludzi, z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

Zobacz galerię Poznaj zespół

widoczni47
widoczni11 65705486 880499822288304 68859136187564032 n
Dołącz do nas

Rekrutacja trwa!

widoczni na schodach sesja wspolna

Nasz zespół wygląda tak jak na zdjęciu powyżej. Niby wszyscy w komplecie, ale kogoś tu brakuje...

Może właśnie Ciebie? :)

Widoczni w liczbach

20 lat w branży

Rozwijaj się z najlepszymi specjalistami!

27 lat średnia wieku naszego zespołu

Pracują u nas pełni energii ludzie, tacy jak Ty!

16 i więcej wewnętrznych szkoleń rocznie

Stawiamy na rozwój zespołu i dzielenie się wiedzą.

20 meczów ping-ponga miesięcznie

Cyklicznie spotykamy się na imprezach integracyjnych.

Zdjęcia

Odwiedź naszą galerię

kolaz widoczni
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej