Dołącz do naszego zgranego zespołu
Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi.
KARIERA

Praca, Praktyki, Staże
Agencja widoczni Poznań

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania. 

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Cały czas rozwijamy się, korzystamy z najlepszych narzędzi, śledzimy najnowsze trendy i nawiązujemy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie.  Dołączysz do nas?

Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Widoczni oczami kandydata

Jak wygląda nasza agencja oczami kandydata? Przed Wami krótkie wideo, dzięki któremu oswoicie się z naszą ekipą i biurem jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną!

 

Rekrutacja trwa!

Nasz zespół wygląda tak jak na zdjęciu poniżej. Niby wszyscy w komplecie, ale kogoś tu brakuje...

Może to właśnie Ty nim jesteś? :)

Jesteśmy partnerem programu stażowego dla studentów

Relacja ze stażu

Zobacz jak wygląda u nas staż - videorelacja

Za co lubimy swoją pracę? Zobacz!

asia

 

Wojciech Leder
Menadżer Działu Obsługi Klienta

Swoją karierę zawodową rozpoczynałem jako asystent marketingu w korporacji, w branży IT. Po pewnym czasie miałem dość ciągłej walki o budżet marketingowy i odrzucania nowych pomysłów. W agencji widoczni jest zupełnie inaczej! Satysfakcjonujące wynagrodzenie i warunki do rozwoju zawodowego to elementy, które przekonały mnie, aby dołączyć do zespołu agencji. Przede wszystkim jednak pracują tu świetni ludzie, z którymi szybko się zaprzyjaźniłem. Tutaj odkryłem też moje mocne strony. Zawsze byłem przekonany, że czeka mnie kariera w marketingu, tymczasem dzięki pracy tutaj zrozumiałem, że mam predyspozycje do budowania relacji z klientami, negocjacji i sprzedaży. Moja praca stała się moją pasją. Już po roku zostałem Menadżerem Działu Obsługi Klienta i koordynuję pracą zespołu doradców! Nie wróciłbym już do pracy w klasycznym marketingu.

Zobacz historię kariery

anna-z-m.jpg

Anna Zalewska
Menadżer marketingu

Najbardziej cenię w tej pracy stosunek do pracownika – słuchanie jego potrzeb i zrozumienie, że satysfakcja z wykonywanych zadań przekłada się na wyniki. Od 2014 roku zmieniałam pracę co najmniej 3 razy, ale nie zmieniłam pracodawcy – wciąż pracuję w agencji widoczni ;) Wszystko dzięki temu, że mogłam otwarcie wyrażać swoje oczekiwania i plany zawodowe. Wzajemne zaufanie i szacunek sprawiły, że mogę spełniać swoje marzenia i budować wizerunek agencji widoczni. Muszę wspomnieć też o ludziach, którzy sprawiają, że z radością wraca się do pracy w poniedziałki i...po urlopie. Bardzo lubię nasze spotkania integracyjne, ciasto na urodziny i rozmowy przy kawie. Polecam!

Zobacz historię kariery

adrian

Adrian Frątczak
Koordynator działu Link Building

Przez wiele lat realizowałem marketing w rodzinnej firmie. Chciałem poznać nie tylko tę branżę z innej perspektywy, ale też zdobyć nowe umiejętności i wiedzę. Widoczni to właśnie firma, która daje szansę na rozwój w przyjaznej atmosferze. Aż trudno mi uwierzyć, ile nauczyłem się w ciągu kilku miesięcy, a to dopiero początek! Bardzo ważne jest dla mnie także to, że łączę pracę ze studiami zaocznymi. Tu szanujemy wszyscy swój czas, dzięki temu zawsze wiem, kiedy będę pracował, a kiedy mogę planować sobie czas na naukę czy na wyjazd na Woodstock.

asia

 

Joanna Oprawa-Karwat
Specjalista ds. content marketingu

Rutyna w pracy z pewnością mi nie grozi. Jednego dnia piszę na temat branży finansowej, kolejnego zgłębiam tajniki inwestycji deweloperskich, by za chwilę zająć się tworzeniem bloga o żywności ekologicznej. Wciąż uczę się czegoś nowego. Moja praca to także codzienny kontakt z innymi specjalistami. Przy dobrej kawie omawiamy ważne tematy, nie tylko firmowe:) Dobra muzyka w tle i wewnętrzne żarciki to takie “bonusy”, które umilają mi codzienne zajęcia.

Zobacz historię kariery

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

 

Zobacz jak pracujemy   Poznaj zespół widoczni

   

Widoczni w liczbach
19d
lat doświadczenia w branży
Rozwijaj się z najlepszymi specjalistami!
27
średnia wieku naszego zespołu
Pracują u nas pełni energii ludzie, tacy jak Ty!
16
i więcej wewnętrznych szkoleń rocznie
Stawiamy na rozwój pracowników i dzielenie się wiedzą.
20i
meczów w ping-ponga miesięcznie
Cyklicznie spotykamy się na imprezach integracyjnych.
 • 19d
  lat doświadczenia w branży
  Rozwijaj się z najlepszymi specjalistami!
 • 27
  średnia wieku naszego zespołu
  Pracują u nas pełni energii ludzie, tacy jak Ty!
 • 16
  i więcej wewnętrznych szkoleń rocznie
  Stawiamy na rozwój pracowników i dzielenie się wiedzą.
 • 20i
  meczów w ping-ponga miesięcznie
  Cyklicznie spotykamy się na imprezach integracyjnych.
Proces
Rekrutacja w 4 krokach

Każdy kandydat to w naszych oczach potencjalny pracownik agencji widoczni. Dlatego tak bardzo zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas całej rekrutacji. Nie tylko my wybieramy Ciebie, ale także Ty - nas. Staramy się więc stworzyć warunki do otwartej rozmowy o Twoich oczekiwaniach i planach zawodowych. Weryfikujemy również Twoją wiedzę i doświadczenie, aby mieć pewność, że sprostasz zadaniom, które czekają Cię w pracy w naszej agencji.

Zobacz, jak przebiega proces rekrutacji!

1. Wysyłasz CV i co dalej?

p1.jpg

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zaprosimy Cię na pierwsze spotkanie. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jaką masz motywację do pracy właśnie w naszej agencji. To pierwsze spotkanie to okazja, abyś zaprezentował lub zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu, dotychczasowych osiągnięciach i pokaż, że Twoja wizyta w agencji widoczni nie jest przypadkowa :)

2. Po pierwszym spotkaniu

p2.jpg

Kolejnym etapem będzie rozwiązanie zadania. W zależności od stanowiska może to być realizacja zadania w domu lub w naszej siedzibie. Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania oraz co chcemy sprawdzić.  

3. Gratulacje to już ostatni krok

p1.jpg

Jeśli pomyślnie rozwiążesz zadanie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę, która z założenia powinna zakończyć się podpisaniem umowy na okres próbny. To również czas na ostateczne negocjowanie warunków i precyzowanie swoich oczekiwań.

4. Witaj w zespole widoczni!

DSC 0958

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i...cały zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączasz?

Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Odwiedź naszą galerię!

Zobacz jak wyglądają #widoczniodzaplecza

dobra praca
Poznaj 7 powodów,
dla których warto
do nas dołączyć

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

praca-poznan-widoczni3.jpg
1. Nieustanny rozwój zawodowy

Marketing internetowy to zmienna branża, dlatego daje tak dużą przestrzeń do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Za pół roku Twoja praca może wyglądać zupełnie inaczej! Nie ma mowy o rutynie.

2. Wartościowe szkolenia

Okazją do rozwoju są szkolenia z czołowymi ekspertami z branży. Możliwość wymiany doświadczeń z takimi specjalistami jak Zgred to solidna dawka wiedzy i motywacji. 

Zobacz relację ze szkolenia

resizedimage1200796 widoczni szkolenie seo 1
praca-poznan-widoczni11.jpg
3. Kariera
również dla początkujących

Nieważne, co studiujesz i gdzie pracujesz. Jeśli masz motywację i ambicję, możesz szybko wdrożyć się w pracę w marketingu internetowym. W widocznych można się dużo nauczyć i wreszcie obrać konkretną ścieżkę kariery.

4. Mamy czas dla siebie

Pracujemy efektywnie i działamy w oparciu o jasne cele. Dzięki temu nikt nie zostaje po godzinach, a o pracy w weekendy nikt tutaj nie słyszał.

praca-poznan-widoczni6.jpg
praca-poznan-widoczni9.jpg
5. Przyjazne biuro i fajni ludzie

Spędzamy w pracy 8 godzin dziennie, dlatego tak ważne jest przyjazne miejsce i miła atmosfera. Pracujemy w nowoczesnym i wygodnym biurze. Czujemy się tu jak u siebie. 

Odwiedź naszą galerię zdjęć zobacz pracę w agencji widoczni od zaplecza! #widoczniodzaplecza

6. Naprawdę pomagamy klientom

Dajemy z siebie wszystko, bo wierzymy, że nasze usługi są naprawdę pomocne i warte polecenia.

praca-poznan-widoczni10.jpg
praca-poznan-widoczni11.jpg
7. Realizujemy swoje pomysły

To nie jest korporacja z długim procesem decyzyjnym i nienaruszalną hierarchią. Każdy z nas ma realny wpływ na kształt firmy i może realizować swoje pomysły.

8. Praca z sensem

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, widzimy, jak nasze działania pomagają im rozwijać swój biznes w sieci. To daje nam duże poczucie sensu tego, co robimy.

praca-poznan-widoczni4.jpg
widoczni
Zespół specjalistów
Odwiedź nas od zaplecza!
Odwiedź nas od zaplecza!
Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Newsletter
Blog
Ostatnio na blogu
Zobacz listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie.
więcej
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania
więcej
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online?
więcej
Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas: 61 224 83 26 lub wyślij e-mail na: zawsze@widoczni.pl
CYFROWY DETOKS - nowy projekt widoczni! A czy Ty potrafisz być offline?
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Zamów koniecznie BEZPŁATNY AUDYT Twojej strony pod kątem pozycjonowania?

 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO