Twoja sprzedaż nie zachwyca? Zamów skuteczną strategię digital i nabierz rozpędu w biznesie!
Close
688CE84A-69B3-4183-AAEF-288688AF4E6E Kolaz widoczni 2023.2
Zostań jednym z widocznych Widoczni – tu się dobrze pracuje!

Praca, praktyki, staże – agencja widoczni Poznań

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania.

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Cały czas rozwijamy się, korzystamy z najlepszych narzędzi, śledzimy najnowsze trendy i nawiązujemy kontakty z najlepszymi ekspertami w branży na całym świecie. Dołączysz do nas?

Dołącz do nas

Aktualne oferty

Zostań jednym lub jedną z Widocznych!

Od 1999 roku na rynku, ponad 170 osób na pokładzie, które pracują w dwóch biurowcach tworzących jedność: Kampus Widoczni. Dołączysz? :)

 

Aktualne oferty pracy

#WidoczniOdZaplecza – zobacz nas w akcji!

Dobra praca

Poznaj 8 powodów, dla których warto do nas dołączyć

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

1
Nieustanny rozwój zawodowy

Marketing internetowy to zmienna branża, dlatego daje tak dużą przestrzeń do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Za pół roku Twoja praca może wyglądać zupełnie inaczej! Nie ma mowy o rutynie.

2
Wartościowe szkolenia

Okazją do rozwoju są szkolenia z czołowymi ekspertami z branży. Możliwość wymiany doświadczeń z takimi specjalistami jak Zgred to solidna dawka wiedzy i motywacji.

3
Kariera również dla początkujących

Nieważne, co studiujesz i gdzie pracujesz. Jeśli masz motywację i ambicję, możesz szybko wdrożyć się w pracę w marketingu internetowym. W widocznych można się dużo nauczyć i wreszcie obrać konkretną ścieżkę kariery.

 

4
Mamy czas dla siebie

Pracujemy efektywnie i działamy w oparciu o jasne cele. Dzięki temu nikt nie zostaje po godzinach, a o pracy w weekendy nikt tutaj nie słyszał.

 

5
Przyjazne biuro i fajni ludzie

Spędzamy w pracy 8 godzin dziennie, dlatego tak ważne jest przyjazne miejsce i miła atmosfera. Pracujemy w nowoczesnym i wygodnym biurze, które jest przyjazne dla rowerzystów. Do dyspozycji mamy kuchnię, prysznic, ogródek grillowy, parking, a także stojak na rowery. Czujemy się tu jak u siebie.

Odwiedź naszą galerię zdjęć zobacz pracę w agencji widoczni od zaplecza! #widoczniodzaplecza

6
Naprawdę pomagamy klientom

Dajemy z siebie wszystko, bo wierzymy, że nasze usługi są naprawdę pomocne i warte polecenia.

7
Realizujemy swoje pomysły

To nie jest korporacja z długim procesem decyzyjnym i nienaruszalną hierarchią. Każdy z nas ma realny wpływ na kształt firmy i może realizować swoje pomysły.

 

8
Praca z sensem

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, widzimy, jak nasze działania pomagają im rozwijać swój biznes w sieci. To daje nam duże poczucie sensu tego, co robimy.

 

Poznaj nasze wartości

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Ciekawi Cię, jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

 

 

Widoczni – tu się dobrze pracuje!

Zobacz, co myślą Widoczni o pracy w naszej agencji

 

 

corner

Wywiad z zespołem!

Zarobki

Czy Widoczni to dobre miejsce do pracy?

Zapytaliśmy Widocznych, co sądzą o warunkach finansowych w naszej agencji.

 • Czy zaangażowanie i chęci są doceniane?
 • Jak wygląda ścieżka awansu?
 • Kiedy można liczyć na podwyżkę?
 • Czy tu się dobrze zarabia?

Jeśli myślisz o dołączeniu do Widocznych i masz wątpliwości, obejrzyj wypowiedzi naszych kolegów i koleżanek.

Benefity

Jakie benefity Ci zapewnimy?

 

Nasi pracownicy korzystają z szeregu benefitów, które sprawiają, że praca jest jeszcze przyjemniejsza.

 • Dzień wolny w urodziny
 • Piątkowa godzina na rozwój własny
 • Możliwość pracy zdalnej
 • Elastyczne godziny pracy
 • Dofinansowanie karty MultiSport i MultiLife
 • Stół do ping-ponga i piłkarzyki
 • Firmowa drużyna piłkarska

To tylko część benefitów. O tym, które z nich są najfajniejsze, opowiadamy w filmie.  

Rozwój

Czy z Widocznymi można się rozwijać?

 

Zależy Ci na rozwoju i zdobywania doświadczenia? Masz już co najmniej jedną wspólną cechę z Widocznymi! Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją karierę, czy działasz w branży od lat. Jak Widoczni wspierają rozwój?

 • Wewnętrzne szkolenia działowe

 • Wsparcie i porady opiekuna

 • Firmowe szkolenia z zakresu marketingu

 • Drzwi otwarte w każdym dziale

 • Dostęp do popularnych narzędzi marketingowych

 • Dostęp do bazy kilkudziesięciu szkoleń

Poznaj naszych specjalistów i specjalistki

Historie rozwoju zawodowego Widocznych

W pracy najbardziej zależy Ci na rozwoju zawodowym? To świetnie, bo my również stawiamy na zdobywanie wiedzy, umiejętności i stałe poszerzanie kompetencji. Zobacz, jak ciekawe są historie naszych Widocznych – od stażysty po menadżera, eksperta czy starszego specjalistę. Każdy idzie inną ścieżką, ale każdy dobrze wie, w jakim kierunku.

Dołącz do nas i poznaj swoje możliwości rozwoju w agencji widoczni!

Drobiazgi, które cieszą

Benefity dla naszych Widocznych

Zoom
Elastyczny czas pracy

Zoom
Dofinansowanie karty MultiSport

Zoom
Dzień wolny w Twoje urodziny

Zoom
Możliwość pracy zdalnej

Zoom
Spotkania i wyjazdy integracyjne

Zoom
Stół do ping-ponga i piłkarzyki

Zoom
Warsztaty i szkolenia wewnętrzne

Zoom
Spotkania z fizjoterapeutą

Zoom
Zniżki na studia na poznańskich uczelniach

Zoom
Dofinansowanie programu MultiLife

Zoom
Program poleceń pracowniczych

Zostań Widocznym

Jak wygląda rekrutacja do zespołu Widocznych

Każdy kandydat i każda kandydatka to w naszych oczach potencjalny nowy Widoczny. Dlatego tak bardzo zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas całej rekrutacji. Nie tylko my Cię wybieramy, ale także Ty – nas. Staramy się więc stworzyć warunki do otwartej rozmowy o Twoich oczekiwaniach i planach zawodowych. Weryfikujemy również Twoją wiedzę i doświadczenie, aby mieć pewność, że sprostasz zadaniom, które czekają Cię w pracy w naszej agencji.

Tylko 4 kroki dzielą Cię od pracy marzeń :)

1. Wysyłasz CV i co dalej? 2. Po pierwszej rozmowie 3. Gratulacje to już ostatni krok 4. Witaj w zespole widoczni!

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zaprosimy Cię na pierwszą rozmowę telefoniczną. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jaką masz motywację do pracy właśnie w naszej agencji. To pierwsze spotkanie to okazja, abyś zaprezentował lub zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu, dotychczasowych osiągnięciach i pokaż, że Twoja wizyta w agencji widoczni nie jest przypadkowa :)

Kolejnym etapem będzie rozwiązanie zadania. W zależności od stanowiska może to być realizacja zadania w domu lub w naszej siedzibie. Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania oraz co chcemy sprawdzić.

Jeśli pomyślnie rozwiążesz zadanie, otrzymasz zaproszenie na spotkanie w naszym biurze lub rozmowę online, która z założenia powinna zakończyć się podpisaniem umowy na okres próbny. To również czas na ostateczne negocjowanie warunków i precyzowanie swoich oczekiwań.

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i...cały zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączasz?

 

Dołącz do nas

Rekrutacja trwa!

Nasz zespół wygląda tak jak na zdjęciu powyżej. Niby wszyscy w komplecie, ale kogoś tu brakuje...

Może właśnie Ciebie? :)

Wszystko co musisz wiedzieć

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o ofertach pracy w widocznych?
Down arrow

Wszystkie oferty pracy w widocznych można znaleźć tutaj. Wybierz ofertę dla siebie i aplikuj online – nasz system jest bardzo prosty i szybki w obsłudze, nie zajmie ci to wiele czasu, jeśli masz przygotowane CV. Zachęcamy Cię także do obserwowania naszego profilu na Linkedin i Facebook, dzięki czemu dowiesz się więcej o aktualnych ofertach i lepiej nas poznasz.

W jaki sposób mogę przesłać swoje CV?
Down arrow

Wypełnij i prześlij do nas formularz aplikacyjny powiązany z interesującą Cię ofertą. Wszystkie oferty znajdziesz na naszej stronie.

Czy wymagacie branżowego doświadczenia? 
Down arrow

Najważniejsze jest Twoje pozytywne nastawienie i zaangażowanie. Nasza agencja to przyjazne miejsce dla początkujących - oferująca dynamiczny rozwój zawodowy i zbudowanie swojej silnej pozycji na w branży marketingu internetowego. Jeśli nie masz doświadczenia to zadbamy o to abyś pierwszego dnia intensywnie poznawał/a tajniki Google Ads oraz Google Analytics, a dzięki wsparciu doświadczonych osób szybko wdrożysz się w pracę na stanowisku specjalisty.

Na co rekruterzy zwracają uwagę na etapie analizy CV?
Down arrow
 • Zajmowane stanowiska i zakres obowiązków - koniecznie napisz gdzie i kiedy pracowałaś/eś oraz jaki był zakres Twoich kompetencji.
 • Doświadczenie zawodowe - jeżeli aplikujesz na stanowisko specjalisty, Twoje CV będzie analizowane pod kątem doświadczenia zawodowego, opisz więc dokładnie swoje zadania i osiągnięcia.
 • Umiejętności - upewnij się, że w aplikacji wskazałaś/eś informacje o wszystkich niezbędnych umiejętnościach - napisz jakie znasz narzędzia i w jakim stopniu.
 • Kursy, szkolenia - jeżeli ukończyłaś/eś kursy lub szkolenia przydatne na stanowisku, na które aplikujesz - koniecznie o tym wspomnij.
 • Weź także pod uwagę elementy związane z wyglądem Twojej aplikacji, to ważne, jeżeli chcesz, by twoje CV zwróciło uwagę rekruterów.
 • Czytelność - sprawdź, czy układ twojego życiorysu jest jasny i spójny, do prezentacji poszczególnych elementów zastosuj wypunktowanie. Za wszelką cenę unikaj błędów ortograficznych i gramatycznych.
 • Spójność i porządek - zwróć uwagę by w Twoim CV informacje były ułożone w odwrotnym porządku chronologicznym (zdarzenia najnowsze – u góry, starsze – poniżej).
 • Język - zawsze wysyłaj CV w takim języku w jakim napisane jest ogłoszenie.
 • Format CV oraz odpowiednia nazwa pliku - CV koniecznie wysyłaj jako PDF, zadbaj by można je było łatwo otworzyć. Zapisując nazwę pliku, umieść w niej swoje imię i nazwisko, np. „Jan Kowalski-CV”
W jaki sposób mogę sprawdzić, czy moja aplikacja dotarła do Zespołu Rekrutacji? 
Down arrow

W ciągu 24 godzin na podany przez Ciebie adres e-mail prześlemy potwierdzenie otrzymania Twojej aplikacji. 

Czy dostanę informację jeżeli nie przejdę do kolejnego etapu rekrutacji?
Down arrow

Tak, każda osoba, która przesłała do nas aplikację (CV), zostanie poinformowana o swoim udziale w kolejnych etapach procesu rekrutacyjnego. Także, jeśli odpowiedź będzie negatywna.

Gdzie odbywają się rozmowy rekrutacyjne?
Down arrow

Nasze spotkania prowadzimy online przez Google Meet lub w jednym z naszych biur - przy ul. Złotowskiej lub Wyszeborskiej w Poznaniu.

Jak mogę przygotować się do spotkania?
Down arrow
 • Przede wszystkim bądź sobą! Postaraj się rozluźnić i pamiętaj, że interesuje nas to, jaka/i jesteś naprawdę, a nasza rozmowa to spotkanie ciekawych siebie ludzi, nie przesłuchanie.
 • Zdobądź informacje o firmie - przejrzyj naszą stronę, sprawdź z kim konkurujemy i czym wyróżniamy się na rynku.Koniecznie zapoznaj się też z naszą kulturą organizacji.
 • Zastanów się, ile chcesz zarabiać i czego oczekujesz od pracodawcy.
 • Przygotuj pytania, które chcesz zadać, aby upewnić się, że oferta spełnia Twoje oczekiwania, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
 • Przygotuj się do rozmowy na temat Twojego zadania.
 • Nie zapomnij o tym, że wygląd także odgrywa istotną rolę.
 • Zaplanuj dojazd do biura aby zminimalizować ryzyko opóźnienia lub jeżeli to spotkanie online sprawdź czy Twoja kamera i mikrofon dobrze działają.
Czy otrzymam feedback?
Down arrow

Tak, zawsze przekazujemy feedback, nie wyobrażamy sobie, że mogłoby być inaczej! Otrzymasz informację zwrotną od Rekrutera

Jak długo będę czekać na wynik rozmowy?
Down arrow

Informację zwrotną po rozmowie otrzymasz w ciągu tygodnia – zależy nam na tym, aby możliwie jak najszybciej przekazać Ci odpowiedź.

Kto będzie prowadził proces rekrutacji?
Down arrow

Na każdym etapie – od momentu pierwszej rozmowy, aż po złożenie oferty i podpisanie z nami umowy – będziesz pod opieką Rekrutera – jest Twoim partnerem w rekrutacji. Dodatkowo, spotkasz się też z managerem działu do którego aplikujesz, czyli Twoim potencjalnym przełożonym/przełożoną.

Czy mogę pracować na część etatu?
Down arrow

Niestety nie, obecnie nasze stanowiska wymagają dyspozycyjności full-time.

Czy mogę pracować w 100% zdalnie?
Down arrow

W agencji jesteśmy maksymalnie elastyczni i w większości naszych zespołów praca 100% zdalna jest możliwa, są jednak działy pracujące tylko stacjonarne, szczegóły znajdziesz zawsze w ogłoszeniu o pracę.

Czy mogę decydować, o której zaczynam pracę?
Down arrow

Tak, mamy elastyczne podejście do czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy, standardowo zaczynamy pracę między 7, a 9.

Jakie możliwości podnoszenia kwalifikacji umożliwia firma?
Down arrow

Marketing internetowy to zmienna branża5mc , dlatego daje tak dużą przestrzeń do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Agencja stwarza przestrzeń do rozwoju podczas szkoleń z czołowymi ekspertami z branż, udostępniając Ci baz wiedzy ze szkoleniami od technicznego SEO po organizację pracy, masz możliwość wymiany wiedzy i konsultacji ze specjalistami z ponad 10 letnim doświadczeniem i wdrażania własnych pomysłów.

Jak będzie wyglądać moja ścieżka kariery?
Down arrow

W agencji widoczni mamy ścieżki karier, które jasno określają jakie kryteria musisz spełnić by „iść dalej”, opracowaliśmy harmonogramy zawierające niezbędne szkolenia i określiliśmy jakie umiejętności, zakres wiedzy i doświadczenia musisz posiadać. Mamy również super liderów, którzy dbają o Twój rozwój, przygotowując Cię tym samym do awansu.
W ramach współpracy z nami możesz rozwijać się na ścieżce eksperckiej lub liderskiej.

Czekamy na Ciebie

Zostań jednym z Widocznych

Nasze działy

Sprawdź czym będziesz się zajmować w poszczególnych działach naszej agencji

Każdy dział w agencji to inna specyfika pracy, rożne zadania i oczekiwania wobec specjalistów. Poczytaj czym możesz się zajmować w zespołach Widocznych i jakie umiejętności są potrzebne na danym stanowisku. 

Dział SEO Dział ADS Dział Customer Success Dział Content Marketing Dział sprzedaży

Pozycjoner/ka w dziale SEO (Specjalista/ka SEO) to osoba zajmująca się optymalizacją serwisu internetowego w celu zapewnienia mu możliwie najwyższej pozycji w darmowych wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych. Codziennym zadaniem specjalisty ds. SEO jest pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że pozycjoner dba o to, aby pozycjonowana strona znajdowała się wysoko w wynikach wyszukiwania Google. 

Z kim współpracuje pozycjoner/ka? 

W agencji działamy w zespołach projektowych gdzie nad wynikiem klienta pracuje kilka osób, to: opiekuni klienta utrzymujący z nim bieżący kontakt, Copywriterzy Linkbuilder i osoba publikująca.

Co musi umieć pozycjoner? 

Aby jakościowo i sprawnie wykonywać swoje zadania pozycjoner musi umieć obsłużyć kilka niezbędnych narzędzi, np: systemy CMS, Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, SEMrush, Screaming Frog SEO Spider, Netpeak Spider, Semstorm. Warto posiadać też wiedzę z zakresu analityki, obsługi hostingu czy programowania.  

Cenne umiejętności miękkie specjalistów i specjalistek SEO

 • bardzo ważna jest komunikatywność - umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, umiejętność słuchania i porozumiewania się z rozmówcami, także osobami nietechnicznymi (ważne jest dostosowanie sposobu komunikacji do kontekstu oraz potrzeb rozmówcy). Pracując jako pozycjoner/pozycjonerka będziesz bieżąco przekazywać informacje osobom wewnątrz i poza firmą, musisz to robić rzetelnie i zrozumiale.       
 • zależy nam na efektach pracy dla klientów dlatego ważna kompetencją jest dążenie do rezultatów i osiągnięcia wyznaczonych celów. Ważne żebyś planował/planowała działania i strategie prowadzące do realizacji założonych celów, określał/określała  ryzyko związane z potencjalnymi problemami i wyzwaniami, a także monitorował/monitorowała strategie i harmonogram realizacji celów.  
 • pracujemy w teamie więc ważna jest dla nas Twoja umiejętność pracy w zespole.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia zacznij je zdobywać z nami jako Asystent/ka SEO. Aby zacząć pracę nie musisz mieć formalnego wykształcenia kierunkowego, niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną możesz zdobyć samodzielnie lub na stażu. Wiele wartościowych materiałów jest dostępnych za darmo w Internecie, zainteresowanie tematyką na pewno będzie pomocne w rozwoju. Możesz rozpocząć pracę specjalistki/specjalisty SEO ucząc się od najlepszych w naszej agencji. Dzięki bogatej bazie wiedzy, dostępowi do szkoleń wewnętrznych i pracy z ekspertami wszystkiego się nauczysz. Czego od Ciebie oczekujemy? Super jeśli:

 • znasz PHP, HTML, CSS
 • jesteś osobą kreatywną i proaktywną 
 • umiesz pracować w zespole
 • jesteś pozytywnie nastawiony/nastawiona.

Dział Ads i jego zespół odpowiada za tworzenie reklam Google, Facebook lub Allegro. Dokładnie analizuje to, jaki powinien być wygląd reklam, decyduje też o ich formie. Ustala miejsca oraz urządzenia, na których wyświetlają się reklamy, czas trwania kampanii i budżet, z dostosowaniem do zasobów i potrzeb klienta. Specjaliści/specjalistki określają słowa kluczowe, długość trwania reklam i miejsca tak aby reklamowana strona czy sklep zyskała jak najwięcej konwersji.  

Zadania Specjalistki/y Ads w agencji widoczni:

 • samodzielne zarządza projektami Ads dla stron i sklepów 
 • przygotowanie i realizacja strategii kampanii Google Ads
 • analiza skuteczności i optymalizacja konwersji prowadzonych kampanii
 • analiza jakości ruchu dla prowadzonych kampanii za pomocą Google Analytics
 • nadzór nad kosztami i budżetem
 • analiza, wnioski i raportowanie dla prowadzonych kampanii

Co musi umieć Specjalista/ka Ads? 

Specjaliści Ads nie muszą kończyć specjalistycznych studiów, są na szczęście sposoby by na aby samodzielnie zdobyć potrzebne umiejętności, niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną możesz zdobyć samodzielnie lub na stażu. Wiele wartościowych materiałów jest dostępnych za darmo w internecie, zainteresowanie tematyką na pewno będzie pomocne w rozwoju. Jeśli chcesz zdobyć szeroką wiedzę i dużo umiejętności, to wykorzystaj możliwości szkoleń od Google. Możesz przejść całą ścieżkę od początkującego do eksperta i uzyskać certyfikaty, które pomogą Ci zdobyć wymarzoną pracę.   

Ważne umiejętności miękkie:

 • bardzo ważna jest komunikatywność - umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, umiejętność słuchania i porozumiewania się z rozmówcami, także osobami nietechnicznymi (ważne jest dostosowanie sposobu komunikacji do kontekstu oraz potrzeb rozmówcy). Pracując jako specjalista/ka ads będziesz bieżąco przekazywać informacje osobom wewnątrz i poza firmą, musisz to robić rzetelnie i zrozumiale.       
 • zależy nam na efektach pracy dla klientów dlatego ważna kompetencją jest dążenie do rezultatów i osiągnięcia wyznaczonych celów. Ważne żebyś planował/planowała działania i strategie prowadzące do realizacji założonych celów, określał/określała  ryzyko związane z potencjalnymi problemami i wyzwaniami, a także monitorował/monitorowała strategie i harmonogram realizacji celów.  
 • myślenie analityczne czyli analiza danych i wyciąganie wniosków, rozumienie złożonych sytuacji i relacji czy dostrzeganie nieprawidłowości będzie niezbędne do jakościowego i efektywnego wykonywania zadań.
 • pracujemy w teamie więc ważna jest dla nas Twoja umiejętność pracy w zespole.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia zacznij je zdobywać z nami. Aby zacząć pracę w ads nie musisz mieć formalnego wykształcenia kierunkowego. Możesz rozpocząć pracę i uczyć się od najlepszych w naszej agencji. Dzięki bogatej bazie wiedzy, dostępowi do szkoleń wewnętrznych i pracy z ekspertami wszystkiego się nauczysz. Czego od Ciebie oczekujemy? Super jeśli:

 • interesujesz się marketingiem 
 • masz i chęć nauki 
 • jesteś osobą kreatywną i proaktywną 
 • umiesz pracować w zespole
 • jesteś pozytywnie nastawiony/nastawiona.

   

Dział Customer Success pomaga klientowi w osiągnięciu celów biznesowych. W dziale możesz pracować jako doradca klienta z zakresu Pozycjonowania, Kampanii Google Ads i CRO dla stron i sklepów internetowych. Specjalista/ka CS nawiązuje z klientami długofalowe relacje, pomaga mu i wspiera, działa proaktywnie. 

Zadania Customer Success Specialist w agencji widoczni:

 • opieka nad projektami - aktywny kontakt z przydzielonymi klientami
 • prowadzenie konsultacji z klientami (rozmowy tel. oraz wideorozmowy)
 • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
 • doradztwo marketingowe - z zakresu Pozycjonowania, Kampanii Google Ads, CRO dla stron i sklepów internetowych
 • dosprzedaż produktów zgodnie z ustaloną strategią
 • wsparcie klienta wiedzą merytoryczną i techniczną 

Co musi umieć Customer Success Specialist? 

Aby skutecznie wspierać naszych klientów musisz mieć podstawową wiedzę z zakresu marketingu internetowego, znać zagadnienia SEO i ads. CSS musi posiadać wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i społeczne, warto mieć doświadczenie w obsłudze klienta / sprzedaży / wsparciu i chęć do nauki. 

Ważne umiejętności miękkie:

 • bardzo ważna jest komunikatywność - umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, umiejętność słuchania i porozumiewania się z rozmówcami, także osobami nietechnicznymi (ważne jest dostosowanie sposobu komunikacji do kontekstu oraz potrzeb rozmówcy). Pracując jako specjalista/ka ads będziesz bieżąco przekazywać informacje osobom wewnątrz i poza firmą, musisz to robić rzetelnie i zrozumiale.       
 • zależy nam na efektach pracy dla klientów dlatego ważna kompetencją jest dążenie do rezultatów i osiągnięcia wyznaczonych celów. Ważne żebyś planował/planowała działania i strategie prowadzące do realizacji założonych celów, określał/określała  ryzyko związane z potencjalnymi problemami i wyzwaniami, a także monitorował/monitorowała strategie i harmonogram realizacji celów.  
 • budowanie dobrych relacji, dbałość o kontakty i efektywną współpracę, pozyskiwanie zaufania klientów będzie niezbędne do jakościowego i efektywnego wykonywania zadań.
 • pracujemy w teamie więc ważna jest dla nas Twoja umiejętność pracy w zespole.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia zacznij je zdobywać z nami. Aby zacząć pracę w agencji nie musisz mieć formalnego wykształcenia kierunkowego. Możesz rozpocząć pracę i uczyć się od najlepszych w naszej firmie. Dzięki bogatej bazie wiedzy, dostępowi do szkoleń wewnętrznych i pracy z ekspertami wszystkiego się nauczysz. Czego od Ciebie oczekujemy? Super jeśli:

 • interesujesz się marketingiem 
 • masz zapał i chęć nauki 
 • jesteś osobą kreatywną i proaktywną 
 • umiesz pracować w zespole
 • jesteś pozytywnie nastawiony/nastawiona.

SEO copywriting polega na pisaniu wartościowych treści na strony internetowe naszych klientów, czyli takich, które są przyjazne dla klienta (sprzedają produkt), ale również dla wyszukiwarek internetowych. Treści te muszą pozytywnie wpływać na widoczność witryny w wynikach wyszukiwania, a także odpowiadać na potrzeby informacyjne potencjalnych klientów sklepu/witryny. Dzięki nim generowany jest wartościowy ruch na stronie. Copywriter SEO musi posiadać tzw. lekkie pióro, znać zasady pozycjonowania, a także potrafić samodzielnie wyszukiwać informacje. 

Zadania copywritera w agencji widoczni:

 • Tworzenie treści na strony klientów zgodnie z zasadami SEO
 • Bieżąca analiza skuteczności tekstów
 • Kontakt z klientem w zakresie niezbędnym do tworzenia treści 

 Co musi umieć copywriter? 

Aby jakościowo i sprawnie wykonywać swoje zadania copywriter musi posiadać wiedzę z zakresu marketingu i pozycjonowania, przydatna będzie wiedza dotycząca technik sprzedaży oraz zasad działania wyszukiwarek czy konstrukcji tekstów internetowych. 

Niezbędne jest tzw. lekkie pióro, umiejętność płynnego i poprawnego posługiwania się językiem i ‘przelewania myśli na klawiaturę’. Pisząc teksty na zlecenie różnych klientów nierzadko zdarzy Ci się tworzyć treść na nieznamy Ci temat, musisz więc umieć pozyskiwać informacje i sprawnie je zbierać 

Cenne umiejętności miękkie copywritera:

 • bardzo ważna jest komunikatywność - umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, umiejętność słuchania i porozumiewania się z rozmówcami, także osobami nietechnicznymi (ważne jest dostosowanie sposobu komunikacji do kontekstu oraz potrzeb rozmówcy). Pracując jako pozycjoner/pozycjonerka będziesz bieżąco przekazywać informacje osobom wewnątrz i poza firmą, musisz to robić rzetelnie i zrozumiale.       
 • myślenie analityczne czyli analiza danych i wyciąganie wniosków, rozumienie złożonych sytuacji i relacji czy dostrzeganie nieprawidłowości będzie niezbędne do by pogodzić swoją wiedzę, gust i wymagania klienta, oczekiwania odbiorców i wymogi Google’a.
 • pracujemy w teamie więc ważna jest dla nas Twoja umiejętność pracy w zespole.

Aby zacząć pracę w naszym zespole content marketingu nie musisz mieć formalnego wykształcenia kierunkowego, niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną możesz zdobyć samodzielnie lub na stażu. Wiele wartościowych materiałów jest dostępnych za darmo w internecie, zainteresowanie tematyką na pewno będzie pomocne w rozwoju. Możesz rozpocząć pracę copywritera/ki ucząc się od najlepszych w naszej agencji. Dzięki bogatej bazie wiedzy, dostępowi do szkoleń wewnętrznych i pracy z ekspertami wszystkiego się nauczysz.  

 

Zespół sprzedaży odpowiada za nawiązywanie pozytywnych kontaktów z klientami agencji. Po ich stronie leży prezentowanie oferty  pozycjonowania i kampanii Google Ads, udzielanie porad i informacji na ich temat, a także dostosowywanie ich do potrzeb i preferencji konkretnych klientów.  

Zadania doradcy klienta w agencji widoczni:

 • Obsługa leadów sprzedażowych
 • Doradztwo marketingowe z zakresu pozycjonowania i kampanii Google Ads dla stron i sklepów internetowych
 • Prowadzenie audytów SEO oraz Google Ads w formie konsultacji (rozmowy tel. oraz wideorozmowy
 • Realizacja celów sprzedażowych
 • Współpraca z wszystkimi działami firmy
 • Proaktywne pozyskiwanie klientów (cold calling, mail, linkedin)

Co musi umieć doradca klienta? 

Aby jakościowo i sprawnie wykonywać swoje zadania i osiągać ustalone cele doradca musi mieć łatwość w nawiązywaniu rozmowy i relacji z klientem, umieć prowadzić negocjacje handlowe i posiadać wiedzę w zakresie marketingu internetowego, ważna jest też 

znajomość specyfiki sprzedaży B2B. 

Ważne umiejętności miękki Doradcy Klienta

 • bardzo ważna jest komunikatywność - umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, umiejętność słuchania i porozumiewania się z rozmówcami, także osobami nietechnicznymi (ważne jest dostosowanie sposobu komunikacji do kontekstu oraz potrzeb rozmówcy). Pracując jako doradcza/doradczyni będziesz bieżąco przekazywać informacje klientom i osobom  wewnątrz firmy, musisz to robić rzetelnie i zrozumiale.       
 • negocjowanie, czyli wypracowywanie rozwiązań korzystnych dla stron i utrzymania pozytywnych kontaktów będzie Ci niezbędne w realizacji celów, profesjonalny doradca klienta posiada przyjazną osobowość i umieją szybko nawiązywać relacje 
 • pracujemy w teamie więc ważna jest dla nas Twoja umiejętność pracy w zespole.

Aby zacząć pracę w agencji nie musisz mieć formalnego wykształcenia kierunkowego, niezbędną wiedzę praktyczną i teoretyczną możesz zdobyć samodzielnie lub z nami - możesz rozpocząć pracę i uczyć się od najlepszych w naszej agencji. Dzięki bogatej bazie wiedzy, dostępowi do szkoleń wewnętrznych i pracy z ekspertami wszystkiego się nauczysz. Wiele wartościowych materiałów jest też dostępnych za darmo w internecie, zainteresowanie tematyką na pewno będzie pomocne w rozwoju. Czego od Ciebie oczekujemy? Super jeśli: 

 • łatwo nawiązujesz rozmowy
 • umiesz prowadzić negocjacje
 • jesteś gotowa/y do nauki w zakresie marketingu internetowego
 • znasz specyfikę sprzedaży B2B 
 • znasz branżę SEO  
Oceń ten artykuł:
Kariera w widoczni

Średnia ocen użytkowników4.60 na podstawie 147 głosów

Konkurencja depcze Ci po piętach?

Umów bezpłatne konsultacje z ekspertem digital i wrzuć piąty bieg w biznesie.