Dołącz do naszego zgranego zespołu
Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi.
KARIERA

Praca, Praktyki, Staże
Agencja widoczni Poznań

Łączy nas pasja do marketingu internetowego i wysokie kompetencje w tym zakresie. Jednocześnie każdy z nas wnosi do agencji coś wyjątkowego – studiowaliśmy różne kierunki studiów od humanistycznych po ścisłe, pochodzimy z różnych zakątków Polski i mamy różne zainteresowania. 

Nie chcemy być najwięksi, ale z pewnością chcemy być najlepsi!

Uczymy się od siebie i dzielimy dotychczasowymi doświadczeniami. Dzięki temu tak dobrze nam się razem współpracuje i możemy skupić się na codziennych zawodowych wyzwaniach.

Cały czas rozwijamy się, korzystamy z najlepszych narzędzi, śledzimy najnowsze trendy i nawiązujemy kontakty z wiodącymi ekspertami w branży na całym świecie.  Dołączysz do nas?

Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Czytaj kulturę organizacji

 

Widoczni oczami kandydata

Jak wygląda nasza agencja oczami kandydata? Przed Wami krótkie wideo, dzięki któremu oswoicie się z naszą ekipą i biurem jeszcze przed rozmową kwalifikacyjną!

Rekrutacja trwa!

Nasz zespół wygląda tak jak na zdjęciu powyżej. Niby wszyscy w komplecie, ale kogoś tu brakuje...

Może właśnie Ciebie? :)

Proces
Rekrutacja w 4 krokach

Każdy kandydat to w naszych oczach potencjalny pracownik agencji widoczni. Dlatego tak bardzo zależy nam na przyjaznej atmosferze podczas całej rekrutacji. Nie tylko my wybieramy Ciebie, ale także Ty - nas. Staramy się więc stworzyć warunki do otwartej rozmowy o Twoich oczekiwaniach i planach zawodowych. Weryfikujemy również Twoją wiedzę i doświadczenie, aby mieć pewność, że sprostasz zadaniom, które czekają Cię w pracy w naszej agencji.

Zobacz, jak przebiega proces rekrutacji!

1. Wysyłasz CV i co dalej?

p1.jpg

Jeśli Twoje CV nas zainteresuje, zaprosimy Cię na pierwsze spotkanie. Chcemy Cię poznać i dowiedzieć się, jaką masz motywację do pracy właśnie w naszej agencji. To pierwsze spotkanie to okazja, abyś zaprezentował lub zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Opowiedz nam o swoim doświadczeniu, dotychczasowych osiągnięciach i pokaż, że Twoja wizyta w agencji widoczni nie jest przypadkowa :)

2. Po pierwszym spotkaniu

p2.jpg

Kolejnym etapem będzie rozwiązanie zadania. W zależności od stanowiska może to być realizacja zadania w domu lub w naszej siedzibie. Poinformujemy Cię, jakie są nasze oczekiwania względem zadania oraz co chcemy sprawdzić.  

3. Gratulacje to już ostatni krok

p1.jpg

Jeśli pomyślnie rozwiążesz zadanie, otrzymasz zaproszenie na rozmowę, która z założenia powinna zakończyć się podpisaniem umowy na okres próbny. To również czas na ostateczne negocjowanie warunków i precyzowanie swoich oczekiwań.

4. Witaj w zespole widoczni!

Czeka na Ciebie dobrze wyposażone stanowisko pracy, pyszna kawa z ekspresu i...cały zespół sympatycznych koleżanek i kolegów. To kiedy do nas dołączasz?

Co lubi w widocznych Ania?

Najbardziej cenię w tej pracy stosunek do pracownika – słuchanie jego potrzeb i zrozumienie, że satysfakcja z wykonywanych zadań przekłada się na wyniki. Od 2014 roku zmieniałam pracę co najmniej 3 razy, ale nie zmieniłam pracodawcy – wciąż pracuję w agencji widoczni ;) Wszystko dzięki temu, że mogłam otwarcie wyrażać swoje oczekiwania i plany zawodowe. Wzajemne zaufanie i szacunek sprawiły, że mogę spełniać swoje marzenia i budować wizerunek agencji widoczni. Muszę wspomnieć też o ludziach, którzy sprawiają, że z radością wraca się do pracy w poniedziałki i...po urlopie. Bardzo lubię nasze spotkania integracyjne, ciasto na urodziny i rozmowy przy kawie. Polecam!

Co daje praca w widocznych Wojtkowi?

Swoją karierę zawodową rozpoczynałem jako asystent marketingu w korporacji, w branży IT. Po pewnym czasie miałem dość ciągłej walki o budżet marketingowy i odrzucania nowych pomysłów. W agencji widoczni jest zupełnie inaczej! Satysfakcjonujące wynagrodzenie i warunki do rozwoju zawodowego to elementy, które przekonały mnie, aby dołączyć do zespołu agencji. Przede wszystkim jednak pracują tu świetni ludzie, z którymi szybko się zaprzyjaźniłem. Tutaj odkryłem też moje mocne strony. Zawsze byłem przekonany, że czeka mnie kariera w marketingu, tymczasem dzięki pracy tutaj zrozumiałem, że mam predyspozycje do budowania relacji z klientami, negocjacji i sprzedaży. Moja praca stała się moją pasją. Już po roku zostałem Menadżerem Działu Obsługi Klienta i koordynuję pracą zespołu doradców! Nie wróciłbym już do pracy w klasycznym marketingu.

Jak wygląda praca Agaty?

W swojej pracy najbardziej lubię urozmaicenie. Każdy klient jest inny i ma inną ofertę. Wymaga to ode mnie dokładnego poznania branży, z jaką jest on związany i stworzeniem pod tę branżę skutecznych kampanii, dopasowanych do potrzeb klienta. Tylko dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia, działania reklamowe mają sens. Doskonale zdaję sobie sprawę, że specjalizacja PPC nieustannie się zmienia i nieustannie wprowadzane są nowe rozwiązania. No i super! Pozwala mi to na uczenie się wciąż nowych rzeczy, by potem z powodzeniem móc wdrażać je u naszych klientów.

Dlaczego Tomek wybrał widocznych?

Niewątpliwym atutem widocznych jest zgrany zespół pracowników, dzięki którym z chęcią przychodzi się rano do biura. Dobra atmosfera w pracy to dla mnie jeden z najważniejszych czynników decydujących o tym, czy chcę się związać z daną firmą na dłużej, czy nie. Od 2016 roku trochę już minęło, więc w widocznych musi być naprawdę fajnie:) Ciekawa praca, możliwość rozwoju zawodowego, zgrany zespół i fajna atmosfera - to wszystko sprawia, że przejście do widocznych było najlepszą decyzją w moim życiu zawodowym.

Co w widocznych urzekło Michała?

To, co od początku urzekło mnie w tej agencji to praca na rzecz wspólnego celu - tak, aby klient był zadowolony. Co prawda praca w tej formule jest bardziej wymagająca, ale przynosi większą satysfakcję z efektów. Poza tym mocną stroną są sami ludzie, którzy tworzą niesamowicie sympatyczną atmosferę, tak daleką od stylu korpo. 

Spotkania z fizjoterapeutą, biurka stojące - wszystko dla zdrowia!

Aby uniknąć niepożądanych konsekwencji długotrwałej pracy siedzącej zainwestowaliśmy w biurka stojące, które pozwolą zadbać o nasze zdrowie i zmienić pozycję w czasie wielogodzinnego dnia pracy. Ponadto w naszej siedzibie organizujemy spotkania z fizjoterapeutą, dzięki czemu wiemy, jakie ćwiczenia wdrożyć i wykonywać, nawet w trakcie siedzenia przy biurku!

Benefity w agencji widoczni
Elastyczny czas pracy (7:45-9:00)

pexels photo 280257

Dofinansowanie do karty Multisport

fitness 1038434 960 720

Dzień wolny w Twoje urodziny

christmas xmas gifts presents

HomeOffice raz w miesiącu

technology 2425266 960 720

Spotkania i wyjazdy integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F9

Do dyspozycji firmowy ogródek i grill

pexels photo 1260310

Stół do ping ponga i piłkarzyki

IMG 6792

Klimatyzowane i nowoczesne biuro

5

Spotkania z fizjoterapeutą

aaaaa mnale fizjo

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

 

Zobacz jak pracujemy   Poznaj zespół widoczni

   

Widoczni w liczbach
lat doświadczenia w branży
Rozwijaj się z najlepszymi specjalistami!
średnia wieku naszego zespołu
Pracują u nas pełni energii ludzie, tacy jak Ty!
i więcej wewnętrznych szkoleń rocznie
Stawiamy na rozwój pracowników i dzielenie się wiedzą.
meczów w ping-ponga miesięcznie
Cyklicznie spotykamy się na imprezach integracyjnych.
 • lat doświadczenia w branży
  Rozwijaj się z najlepszymi specjalistami!
 • średnia wieku naszego zespołu
  Pracują u nas pełni energii ludzie, tacy jak Ty!
 • i więcej wewnętrznych szkoleń rocznie
  Stawiamy na rozwój pracowników i dzielenie się wiedzą.
 • meczów w ping-ponga miesięcznie
  Cyklicznie spotykamy się na imprezach integracyjnych.
Klienci
Z nami będziesz w dobrym towarzystwie
Odwiedź naszą galerię!

Zobacz jak wyglądają #widoczniodzaplecza

dobra praca
Poznaj 7 powodów,
dla których warto
do nas dołączyć

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

1. Nieustanny rozwój zawodowy

Marketing internetowy to zmienna branża, dlatego daje tak dużą przestrzeń do ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Za pół roku Twoja praca może wyglądać zupełnie inaczej! Nie ma mowy o rutynie.

2. Wartościowe szkolenia

Okazją do rozwoju są szkolenia z czołowymi ekspertami z branży. Możliwość wymiany doświadczeń z takimi specjalistami jak Zgred to solidna dawka wiedzy i motywacji. 

Zobacz relację ze szkolenia

3. Kariera
również dla początkujących

Nieważne, co studiujesz i gdzie pracujesz. Jeśli masz motywację i ambicję, możesz szybko wdrożyć się w pracę w marketingu internetowym. W widocznych można się dużo nauczyć i wreszcie obrać konkretną ścieżkę kariery.

4. Mamy czas dla siebie

Pracujemy efektywnie i działamy w oparciu o jasne cele. Dzięki temu nikt nie zostaje po godzinach, a o pracy w weekendy nikt tutaj nie słyszał.

5. Przyjazne biuro i fajni ludzie

Spędzamy w pracy 8 godzin dziennie, dlatego tak ważne jest przyjazne miejsce i miła atmosfera. Pracujemy w nowoczesnym i wygodnym biurze. Czujemy się tu jak u siebie. 

Odwiedź naszą galerię zdjęć zobacz pracę w agencji widoczni od zaplecza! #widoczniodzaplecza

6. Naprawdę pomagamy klientom

Dajemy z siebie wszystko, bo wierzymy, że nasze usługi są naprawdę pomocne i warte polecenia.

7. Realizujemy swoje pomysły

To nie jest korporacja z długim procesem decyzyjnym i nienaruszalną hierarchią. Każdy z nas ma realny wpływ na kształt firmy i może realizować swoje pomysły.

8. Praca z sensem

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, widzimy, jak nasze działania pomagają im rozwijać swój biznes w sieci. To daje nam duże poczucie sensu tego, co robimy.

widoczni
Zespół specjalistów

Jesteśmy partnerem programu stażowego dla studentów

Relacja ze stażu

Zobacz jak wygląda u nas staż - videorelacja

Odwiedź nas od zaplecza!

Odwiedź nas od zaplecza!

Współpraca
Skontaktuj się z nami
Zadzwoń do nas
Napisz do nas
Blog
Ostatnio na blogu
Zobacz listę błędów w sklepach PrestaShop, które mogą utrudniać pozycjonowanie.
więcej
Co zrobić, aby wypromować swój blog i swoje wpisy? Prezentujemy podstawowe działania
więcej
Jak zmotywować użytkowników, aby korzystali z zapytań przez formularz online?
więcej
Bezpłatna 45min.
konsultacja + audyt

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Jesteś niezadowolony z prowadzonych kampanii?

Zamów BEZPŁATNĄ telekonferencję z naszym ekspertem, który przeanalizuje Twój serwis i jego pozycję na tle konkurencji, a na koniec przedstawi możliwości ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań.
Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?  

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.
 

Zamów Bezpłatny Audyt SEO