Dołącz do nas jako młodszy specjalista ds. pozycjonowania

Nasza agencja to przyjazne miejsce dla początkujących - oferująca dynamiczny rozwój zawodowy i zbudowanie swojej silnej pozycji na w branży SEO. Od pierwszego dnia będziesz intensywnie poznawał tajniki pozycjonowania, a dzięki wsparciu doświadczonych kolegów szybko wdrożysz się w pracę na stanowisku specjalisty ds. pozycjonowania. Po roku pracy pojedziesz na którąś z renomowanych konferencji SEO i być może poznasz takich ekspertów jak Rand Fishkin.

Sprawdź poniżej, co jeszcze zaoferujemy Ci na stanowisku młodszego pozycjonera.

Wyślij aplikację

lub wyślij maila na adres praca@widoczni.pl

(w tytule maila podaj stanowisko)

Skończyłeś studia lub chcesz coś zmienić w swojej karierze i:

1. Szukasz pracy, która od razu daje solidne doświadczenie?

2. Chcesz pracować w SEO, ale wszędzie wymagają kilku lat doświadczenia?

3. Interesujesz się marketingiem internetowym, ale nie wiesz od czego zacząć?

To miejsce jest dla Ciebie!

młodszy specjalista ds. pozycjonowania

Jakie będą Twoje zadania?

  • przygotowywanie wytycznych i specyfikacji dot. optymalizacji pod kątem SEO
  • wdrażanie przygotowywanych wytycznych i specyfikacji na stronach klientów
  • wsparcie zespołu SEO w prowadzonych projektach
  • nadzór nad rozbudową profilu linków przychodzących (off-site SEO)
  • optymalizacja stron zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google (on-site SEO)

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • praktyczna znajomość przynajmniej na poziomie podstawowym PHP, HTML, CSS
  • znajomość aktualnych trendów SEO i narzędzi SEO lub zainteresowanie tematyką SEO
  • kreatywność i proaktywne podejście do zadań
  • umiejętność pracy w zespole i duże zaangażowanie
  • gotowość i wysoka motywacja do nauki
  • pozytywne nastawienie do pracy i do ludzi

Szczególnie docenimy:

  • znajomość popularnych systemów CMS oraz sklepów pod kątem zmian w kodzie
  • znajomość Google Analytics
  • doświadczenie w optymalizacji konwersji

Jakie zapewnimy Ci warunki pracy?

  • atrakcyjne zarobki + comiesięczne premie!
  • stały rozwój (5 pakietów szkoleń wewnętrznych - od technicznego SEO po organizację pracy)
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • praca w zespole osób z kilku a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO
  • dostęp do profesjonalnych narzędzi SEO
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • realny wpływ na kierunek rozwoju naszej agencji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • praca z systemem informatycznym wspierającym wszystkie procesy w agencji

  • po roku współpracy: wyjazdy na polskie i zagraniczne konferencje (Festiwal SEO w Katowicach, BrightonSEO w Wielkiej Brytanii)

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • home office po roku pracy
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić

  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga

  • klimatyzowane nowoczesne biuro

  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Zobacz naszą kulturę organizacji!

I sprawdź, czy będzie Ci się tu dobrze pracować :)

Jesteś ciekaw jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji. Sprawdź, czy filozofia i styl agencji widoczni jest bliski także Tobie :)

Czytaj kulturę organizacji

Elastyczny czas pracy (7:45-9:00)

pexels photo 280259

Dofinansowanie do dowolnej karty Multisport

fitness 1038434 960 722

Dzień wolny w Twoje urodziny

christmas xmas gifts presents3

Home Office raz w miesiącu

Spotkania i wyjazdy integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F11

Do dyspozycji firmowy ogródek i grill

pexels photo 1260312

Spotkania z fizjoterapeutą

Stół do ping ponga i piłkarzyki

Nowoczesne klimatyzowane biuro

Uwaga: Nie poszukujemy osób do współpracy zdalnej oraz firm oferujących usługi outsourcingowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana.

(w tytule maila podaj nazwę stanowiska)

Wyślij zapytanie

W ciągu max 2 godzin skontaktujemy się z Tobą.

Nie lubisz formularzy? Zadzwoń do nas:61 224 83 26 lub wyślij e-mail na:zawsze@widoczni.pl
Dowiedz się, co warto poprawić na swojej stronie, aby zwiększyć jej skuteczność.

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO