Wreszcie miejsce pracy, w którym
rozwiniesz skrzydła

Dołącz do nas jako Specjalista marketingu internetowego - Opiekun Klienta

Jesteś otwarty na dialog i budowanie długofalowych relacji z klientami? Potrafisz skutecznie prowadzić projekty i dbać o interesy firmy, ale też klienta? Masz zmysł analityczny i potrafisz przygotowywać krótkie raporty? Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu marketingu internetowego?

Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś tak, zapoznaj się z naszą ofertą pracy na stanowisku Specjalista marketingu internetowego - Opiekun Klienta. Nasza agencja to przyjazne miejsce dla początkujących - oferująca dynamiczny rozwój zawodowy i zbudowanie swojej silnej pozycji na w branży marketingu internetowego. Od pierwszego dnia będziesz intensywnie poznawał tajniki Pozycjonowania i Obsługi klienta, a dzięki wsparciu doświadczonych kolegów szybko wdrożysz się w pracę na stanowisku specjalisty.

Wyślij aplikację

WYŚLIJ CV na adres mailowy praca@widoczni.pl

Co od nas dostaniesz?

  • atrakcyjne zarobki, które rosną wraz z Twoim wkładem w rozwój firmy
  • stały rozwój - szkolenia wewnętrzne i dostęp do materiałów edukacyjnych
  • szkolenie z optymalizacji i podstaw promocji firm e-commerce w Google
  • pakiet szkoleń z marketingu internetowego i analityki - poznasz proces pozycjonowania, systemy reklamowe Google Ads i Facebook Ads
  • szkolenie z realizacji audytów SEO i analizy serwisów internetowych
  • dostęp i wdrożenie do nowoczesnych narzędzi: Ahrefs, Surfer, Senuto, SEMSTORM, Google Analytics, Google Search Console
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zewnętrznych zgodnie z potrzebami zawodowymi
  • szkolenia z zarządzania czasem i z organizacji pracy, które poprawią Twój komfort pracy
  • praca w zespole osób z kilku a nawet kilkunastoletnim doświadczeniem w branży SEO
  • luźna atmosfera i brak dress code'u (no chyba, że masz spotkanie z klientem :))
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

A żeby było przyjemniej, mamy także:

  • elastyczny czas pracy - przychodzimy między 7:45 a 9:00
  • dofinansowanie do dowolnej karty Multisport
  • wolny dzień w Twoje urodziny
  • udział w targach branżowych
  • home office po roku pracy
  • cykliczne spotkania integracyjne - lubimy się razem dobrze bawić
  • świętowanie sukcesów firmy na wspólnych wyjściach
  • stół do ping-ponga i piłkarzyki - cyklicznie urządzamy ligę ping-ponga
  • klimatyzowane nowoczesne biuro, przyjazne rowerzystom (do dyspozycji stojak rowerowy oraz prysznic)
  • do dyspozycji firmowy ogródek i grill, możesz zapomnieć o grillu na balkonie w bloku :)

Elastyczny czas pracy (7:45 - 9:00)

pexels photo 280260

Dofinansowanie do karty MultiSport

fitness 1038434 960 723

Dzień wolny w Twoje urodziny

christmas xmas gifts presents4

Spotkania i wyjazdy integracyjne

2EA9159D FC05 4DFB B2C2 8AB8CAAEB0F15

Home Office po roku pracy

technology 2425266 960 723

Do dyspozycji firmowy ogródek i grill

pexels photo 1260313

Stół do ping ponga i piłkarzyki

Spotkania z fizjoterapeutą

aaaaa mnale fizjo3

Nowoczesne klimatyzowane biuro

9

Specjalista marketingu internetowego - Opiekun Klienta

 Jak będzie wyglądać Twoja praca? Najważniejsze zadania to:

  • Rozbudowa sieci sprzedaży i obsługa leadów sprzedażowych
  • Doradztwo marketingowe - z zakresu pozycjonowania i kampanii Google Ads/ Facebook Ads dla stron i sklepów internetowych
  • Opracowywanie optymalnego zakresu działań dla budowy sprzedaży w sklepach internetowych
  • Prowadzenie konsultacji online z klientami
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Aktywny kontakt z przydzielonymi klientami – opieka nad projektami

Co jest Ci potrzebne do ich realizacji?

  • Chęć do nauki i otwartość na pojęcia techniczne
  • Otwartość na rozmowę i negocjacje z klientami z różnych branż
  • Umiejętność ciekawej prezentacji oferty bez wychodzenia z biura :)
  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Samodzielność w wykonywaniu zadań i samodyscyplina
  • Świetna organizacja pracy

Szczególnie docenimy:

  • znajomość branży SEO,
  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • znajomość Google Analytics.

Wyposażone stanowisko pracy na Złotowskiej w Poznaniu już na Ciebie czeka. Jeśli masz pytania odnośnie tego ogłoszenia, skontaktuj się z nami!

Zobacz naszą kulturę organizacji!

Chcesz się przekonać, czy praca w agencji widoczni na pewno jest dla Ciebie? Zobacz naszą kulturę organizacji i sprawdź, czy nadajemy na tych samych falach!

Czytaj kulturę organizacji

Nie wiesz, czego się spodziewać? Zobacz nas w akcji

Dołącz do nas
Poznaj 7 powodów
dlaczego warto

Jeśli chcesz się realizować w marketingu internetowym, agencja widoczni jest miejscem dla Ciebie! Zobacz, dlaczego lubimy tu pracować i będziemy zachęcać Cię do spróbowania swoich sił w naszym zespole.

sprawdź dlaczego warto

Zespół widoczni

Siłą naszej agencji są ludzie, dlatego budujemy przyjazną atmosferę zarówno w pracy, jak i po pracy na spotkaniach integracyjnych. Zobacz galerię i poznaj ludzi z którymi będziesz współpracować - jako klient lub nowy członek zespołu.

Zobacz jak pracujemy   Poznaj zespół widoczni

Jesteśmy #zawszewidoczni. Obserwuj nas!

Jesteśmy zgranym zespołem. Łączy nas przede wszystkim praca, ale poza tym uczestniczymy w szkoleniach, konferencjach, działamy na uczelniach, wspólnie świętujemy i bawimy się na spotkaniach integracyjnych. Zobacz, co się dzieje u nas w pracy i po godzinach!

Zobacz więcej na Instagram

Praca

Uwaga: Ogłoszenie dotyczy wyłącznie stacjonarnej pracy w biurze w Poznaniu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.) Bez tego oświadczenia aplikacja nie może być rozpatrywana :(

lub wyślij aplikację na adres: praca@widoczni.pl

(w tytule maila podaj nazwę stanowiska)

Prowadzisz firmę i chcesz nam zaoferować usługi outsourcingowe? Szukamy wyłącznie osoby, która będzie członkiem naszego zespołu, ale może zainteresuje Cię oferta partnerstwa?

Szukasz pracy? Skontaktuj się z nami!

Telefon
Zadzwoń do nas
Mail
Napisz do nas
Wyślij Zapytanie
Bezpłatna konsultacja SEO

Chcesz zwiększyć sprzedaż? Szukasz skutecznej agencji?
Wyślij zapytanie - umówimy się na BEZPŁATNĄ konsultacje SEO i prześlemy DOBRĄ ofertę

Czy wiesz ile tracisz ruchu bez optymalizacji
strony pod kątem pozycjonowania?

Dowiedz się jakie błędy zawiera Twoja strona oraz jak wygląda jej widoczność w Google na tle konkurencji.

Zamów Bezpłatny Audyt SEO